Zakup w ciemno godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Reklama

Zakup w ciemno w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zakup w ciemno będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2 września 2026 (Środa)
20:05 Zakończone  Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 3/40 Logo TTV
Program TV na 3 września 2026 (Czwartek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 4, odc. 39/44 Logo TTV

Opis (streszczenie): Codziennie kupujemy, a potem zwracamy niechciane produkty, ale nie wszyscy wiemy, że można na tym zarobić. Są ludzie wyczuwający zysk na kilometr. Oni wiedzą, że pieniądze nie leżą na ulicy, tylko na paletach i walczą o nie w programie ZAKUP W CIEMNO. Gdy w magazynie czeka nie jedna a cztery palety, to walka może być jeszcze bardziej zacięta. A co gdy paletę otula różowy strecz? Przekonajmy się!

/ Polska / 2024 / program edukacyjny
Reklama
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 3/40 Logo TTV

Opis (streszczenie): Zakup w ciemno w 8 sezonie to nowe magazyny i zaskakujące kategorie palet. Szansa na duży zarobek przyciąga kolejnych handlarzy, a ci bardziej doświadczeni próbują kontrolować licytacje. Będziemy świadkami powrotów - niekoniecznie wielkich. Stawka po raz kolejny rośnie - towary z likwidowanych sklepów, towary premium z nadwyżek oraz licytacje hurtowe to perełki, które wzbudzają największe pożądanie. Formuła jednak pozostaje taka sama: magazyn gdzieś w Polsce, nikt nie wie co jest przedmiotem licytacji i z kim będzie rywalizował. Handlarze mają do dyspozycji swoją intuicję, doświadczenie, bardzo lakoniczny opis i limit w postaci zawartości portfela. W tym sezonie czekają ich jeszcze bardziej emocjonujące licytacje przynoszące wielkie zarobki i mocne wtopy... Komu uda się zgarnąć najlepsze palety przy takiej konkurencji? Czy zgarnięcie najlepszych palet uda im się przekuć w najwyższe zarobki?

20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 4/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 4 września 2026 (Piątek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 4, odc. 40/44 Logo TTV

Opis (streszczenie): Codziennie kupujemy, a potem zwracamy niechciane produkty, ale nie wszyscy wiemy, że można na tym zarobić. Są ludzie wyczuwający zysk na kilometr. Oni wiedzą, że pieniądze nie leżą na ulicy, tylko na paletach i walczą o nie w programie ZAKUP W CIEMNO. Nowy magazyn, nowe kategorie, ale wciąż te same emocje. Co czeka na naszych niestrudzonych handlarzy? I kto okaże się szybki jak błyskawica?

/ Polska / 2024 / program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 4/40 Logo TTV
Program TV na 5 września 2026 (Sobota)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 2/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
13:40 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 3/40 Logo TTV
14:40 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 4/40 Logo TTV
20:00 Zakup w ciemno, sez. 6, odc. 34/40 Logo TTV

Opis (streszczenie): W szóstym sezonie „Zakupu w ciemno” na paletowy ring z impetem wkroczą nowi uczestnicy. Będziemy świadkami zaskakujących zwrotów w licytacjach, kolejnych rozstań teamów handlarskich, ale i powrotu do pełnoskalowego handlu małżeństwa Pawłowskich. W tym sezonie ponad 70 handlarzy bije się o jak największy zysk, a od początku serii liczy on ponad 4,5mln złotych. Polacy kochają zakupy, dobre deale i promocje, dlatego walka o palety nigdy jeszcze nie była tak zacięta! Gdy magazyn wystawia paletę z kategorią, o której handlarze wcześniej nie słyszeli, to ich wyobraźnia galopuje. Chodzi o ser, czy imprezę? Sprawdźmy?

/ Polska / 2025 / program edukacyjny
Program TV na 6 września 2026 (Niedziela)
11:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 1/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Reklama
20:00 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 2/40 Logo TTV
Program TV na 7 września 2026 (Poniedziałek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 4, odc. 41/44 Logo TTV

Opis (streszczenie): Codziennie kupujemy, a potem zwracamy niechciane produkty, ale nie wszyscy wiemy, że można na tym zarobić. Są ludzie wyczuwający zysk na kilometr. Oni wiedzą, że pieniądze nie leżą na ulicy, tylko na paletach i walczą o nie w programie ZAKUP W CIEMNO. Dzisiaj w odcinku czeka na uczestników słodka niespodzianka. Ten kto to ją wylicytuje na pewno nie obejdzie się smakiem. Kto się zatem skusi?

/ Polska / 2024 / program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 7, odc. 1/40 Logo TTV

Opis (streszczenie): „Zakup w ciemno” jest formatem reality, w którym uczestnicy to profesjonalni, jak i początkujący handlarze, którzy zawsze szukają lepszego towaru dla swoich klientów. To determinacja doprowadziła ich na licytacje Zakupu w ciemno, gdzie walczą między sobą o super okazje, jedynie domyślając się co może być w licytowanej palecie. Każdy uczestnik ma swoje sposoby na oszacowanie opłacalności licytacji oraz swoje taktyki na zwodzenie innych licytatorów. Pomimo tego, że stają przed wielkim kartonem z enigmatyczną nazwą, kategorią artykułów i ceną wywoławczą. W tym sezonie, licytacje urosną do rozmiarów tira. Handlarze podróżują po całym kraju, a warunki często są trudne. Nie jest to praca dla każdego, co często podkreślają bardziej doświadczeni uczestnicy. Kto sobie lepiej poradzi? Nowi ze świeżym podejściem i zapasem gotówki, czy starzy handlarze doświadczeni licytacjami? W Boguchwale Iwona i Marcin debiutują, licytując paletę GIFTS. W Sokołowie dołączają doświadczeni handlarze, a spór Vanesy i Lusine podnosi emocje. Finał w Starym Sączu: cztery WIELOSZTUKI od 2200 zł, co wygra - rozsądek czy emocje?

/ Polska / 2026 / program edukacyjny
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 5/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 8 września 2026 (Wtorek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 4, odc. 42/44 Logo TTV

Opis (streszczenie): Codziennie kupujemy, a potem zwracamy niechciane produkty, ale nie wszyscy wiemy, że można na tym zarobić. Są ludzie wyczuwający zysk na kilometr. Oni wiedzą, że pieniądze nie leżą na ulicy, tylko na paletach i walczą o nie w programie ZAKUP W CIEMNO. Kolejny odcinek i kolejna dawka emocji. Darek podpadnie Darii, Bożena będzie lekko skołowana i dojdzie do rozstania. Tego jeszcze nie było!

/ Polska / 2024 / program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 5/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 6/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 9 września 2026 (Środa)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 4, odc. 43/44 Logo TTV

Opis (streszczenie): Codziennie kupujemy, a potem zwracamy niechciane produkty, ale nie wszyscy wiemy, że można na tym zarobić. Są ludzie wyczuwający zysk na kilometr. Oni wiedzą, że pieniądze nie leżą na ulicy, tylko na paletach i walczą o nie w programie ZAKUP W CIEMNO. Przyjaciele, partnerzy, wspólnicy, rodzeństwo, samotne wilki i nieustraszona Marivo spotkają się w kolejnym odcinku by powalczyć o nowy towar.

/ Polska / 2024 / program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 6/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 7/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 10 września 2026 (Czwartek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 4, odc. 44 Logo TTV

Opis (streszczenie): Codziennie kupujemy, a potem zwracamy niechciane produkty, ale nie wszyscy wiemy, że można na tym zarobić. Są ludzie wyczuwający zysk na kilometr. Oni wiedzą, że pieniądze nie leżą na ulicy, tylko na paletach i walczą o nie w programie ZAKUP W CIEMNO. W ostatnim odcinku czwartego sezonu naszym nieustraszonym i odważnym handlarzom ukaże się dziesięć palet. Kto zaryzykuje i jak na tym wyjdzie? Sprawdźmy!

/ Polska / 2024 / program edukacyjny
Reklama
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 7/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 8/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 11 września 2026 (Piątek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 1/40 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dziś już wszyscy wiemy, że na zwrotach konsumenckich można zarobić, dlatego sprzedawcy i handlarze z różnych części Polski coraz liczniej stają do rywalizacji, walcząc o najbardziej wartościowe towary. W „Zakupie w ciemno” czekają palety pełne niespodzianek – od markowej elektroniki przez domowe AGD i produkty pierwszej potrzeby – ale w tej grze nic nie jest pewne. Każdy odcinek to zacięte licytacje, odważne decyzje i ogromne emocje. Wiosną temperatura licytacji w halach magazynowych będzie tylko rosła, bo w tym programie za niewielkie pieniądze można zdobyć prawdziwe skarby… albo spektakularnie się przeliczyć. Przygotuj się na nową dawkę emocji i przekonaj się, kto zaryzykuje wszystko, by wygrać fortunę! W pierwszym odcinku nowego sezonu pojawi się nowy uczestnik. Czy namiesza w starym i zgranym towarzystwie zawodowych licytatorów? Przekonajmy się.

/ Polska / 2025 / program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 8/40 Logo TTV
Program TV na 12 września 2026 (Sobota)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 6/40 Logo TTV
13:40 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 7/40 Logo TTV
14:40 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 8/40 Logo TTV
20:00 Zakup w ciemno, sez. 7, odc. 1/40 Logo TTV
Program TV na 13 września 2026 (Niedziela)
11:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 5/40 Logo TTV
20:00 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 6/40 Logo TTV
Program TV na 14 września 2026 (Poniedziałek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 2/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 7, odc. 2/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 9/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Reklama
Program TV na 15 września 2026 (Wtorek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 3/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 9/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 10/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 16 września 2026 (Środa)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 4/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 10/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 11/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 17 września 2026 (Czwartek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 5/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 11/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 12/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 18 września 2026 (Piątek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 6/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 12/40 Logo TTV
Program TV na 19 września 2026 (Sobota)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 10/40 Logo TTV
13:40 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 11/40 Logo TTV
14:40 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 12/40 Logo TTV
20:00 Zakup w ciemno, sez. 7, odc. 2/40 Logo TTV
Program TV na 20 września 2026 (Niedziela)
11:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 9/40 Logo TTV
20:00 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 10/40 Logo TTV
Program TV na 21 września 2026 (Poniedziałek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 7/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 7, odc. 3/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 13/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Reklama
Program TV na 22 września 2026 (Wtorek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 8/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 13/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 14/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 23 września 2026 (Środa)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 9/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 14/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 15/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 24 września 2026 (Czwartek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 10/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 15/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 16/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 25 września 2026 (Piątek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 11/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 16/40 Logo TTV
Program TV na 26 września 2026 (Sobota)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 14/40 Logo TTV
13:40 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 15/40 Logo TTV
14:40 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 16/40 Logo TTV
20:00 Zakup w ciemno, sez. 7, odc. 3/40 Logo TTV
Program TV na 27 września 2026 (Niedziela)
11:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 13/40 Logo TTV
20:00 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 14/40 Logo TTV
Program TV na 28 września 2026 (Poniedziałek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 12/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 7, odc. 4/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 17/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 29 września 2026 (Wtorek)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 13/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 17/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 18/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Program TV na 30 września 2026 (Środa)
12:35 Zakup w ciemno, sez. 5, odc. 14/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 18/40 Logo TTV
20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 19/40 Logo TTV
Polska / 2026 program edukacyjny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zakup w ciemno. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zakup w ciemno w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zakup w ciemno.

Poprzednie emisje Zakup w ciemno w telewizji

Emisja Zakup w ciemno miała miejsce:

2026-09-02 20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 3/40 Logo TTV
2026-09-02 13:35 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 2/40 Logo TTV
2026-09-02 12:35 Zakup w ciemno, sez. 4, odc. 38/44 Logo TTV

Opis (streszczenie): Codziennie kupujemy, a potem zwracamy niechciane produkty, ale nie wszyscy wiemy, że można na tym zarobić. Są ludzie wyczuwający zysk na kilometr. Oni wiedzą, że pieniądze nie leżą na ulicy, tylko na paletach i walczą o nie w programie ZAKUP W CIEMNO. Dzisiaj paletowi handlarze wyruszą w kolejną podróż po magazynach. Czy tym razem Marivo zmiecie konkurencję, czy uda się to komuś innemu? Zobaczmy!

/ Polska / 2024 / program edukacyjny
2026-09-01 20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 2/40 Logo TTV
2026-09-01 13:35 Zakup w ciemno, sez. 6, odc. 34/40 Logo TTV
2026-09-01 12:35 Zakup w ciemno, sez. 4, odc. 37/44 Logo TTV

Opis (streszczenie): Codziennie kupujemy, a potem zwracamy niechciane produkty, ale nie wszyscy wiemy, że można na tym zarobić. Są ludzie wyczuwający zysk na kilometr. Oni wiedzą, że pieniądze nie leżą na ulicy, tylko na paletach i walczą o nie w programie ZAKUP W CIEMNO. W magazynach pełnych skarbów łatwo stracić głowę. Nasi dzielni poszukiwacze okazji zawitają do kolejnych miast i sprawdzą się w pojedynku na portfele.

/ Polska / 2024 / program edukacyjny
2026-08-31 20:05 Zakup w ciemno, sez. 8, odc. 1/40 Logo TTV
2026-08-31 13:35 Zakup w ciemno, sez. 6, odc. 33/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny
2026-08-31 12:35 Zakup w ciemno, sez. 4, odc. 36/44 Logo TTV

Opis (streszczenie): Codziennie kupujemy, a potem zwracamy niechciane produkty, ale nie wszyscy wiemy, że można na tym zarobić. Są ludzie wyczuwający zysk na kilometr. Oni wiedzą, że pieniądze nie leżą na ulicy, tylko na paletach i walczą o nie w programie ZAKUP W CIEMNO. Dzisiaj przed uczestnikami bardzo pożądane przez nich kategorie – Premium i Personal Care. Kto zostanie ich posiadaczem i czy na tym zrobi? Zobaczmy!

/ Polska / 2024 / program edukacyjny
2026-08-30 20:00 Zakup w ciemno, sez. 6, odc. 30/40 Logo TTV
Polska / 2025 program edukacyjny

Zakup w ciemno gdzie obejrzeć?

Zakup w ciemno można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2026 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry