Reklama

Zarobić na remoncie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Zarobić na remoncie

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zarobić na remoncie będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-25
20:00 Trwa...  Zarobić na remoncie - Braterska miłość, odc. 15 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Deweloper najpierw musi znaleźć atrakcyjną cenowo ofertę na trudnym rynku mieszkaniowym, a potem wpakować masę pieniędzy, by szpetotę zmienić w ciekawy obiekt i w końcu z zyskiem go sprzedać. Czy tak ryzykowny interes zawsze się opłaca?

Program TV na 2020-01-26
00:55 Zarobić na remoncie - Braterska miłość, odc. 15 Logo Lifetime
Reklama
09:00 Zarobić na remoncie - Dom na wzniesieniu, odc. 12 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Remont domu przy North High Street zapowiada się na łatwy i szybki, ale pozory mylą. Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej to nie wszystko. Większym problemem okazuje się stromy podjazd wychodzący na ruchliwą ulicę.

Program TV na 2020-01-27
05:10 Zarobić na remoncie - Dom na wzniesieniu, odc. 12 Logo Lifetime
16:00 Zarobić na remoncie, odc. 12/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Handel domami to ryzyko. Tarek i Christina doskonale o tym wiedzą , na szczęście nie straszne im tranzakcje! Tym razem oglądają dom w Anaheim, który pod względem finansowym wydaje się atrakcyjną ofertą. Czy uda im się wyremontować go tak, aby sprzedać z zyskiem? Od samego wejścia posesja zadziwia niefunkcjonalnymi rozwiązaniami. Potrzebna będzie nie lada wyobraźnia!

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie, odc. 9/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Podczas gdy Tarek ogląda niewielki dom z czterema sypialniami i basenem w La Mirada, Christina udaje się na aukcję na której ów dom zostanie zlicytowany. Po oględzinach Tarek stwierdza, że dom wart jest ryzyka. Dzwoni do Christiny, która staje do rywalizacji i wygrywa dom za 210.000 dolarów. Jednak, gdy nasi bohaterowie otwierają drzwi, staje się jasne, że ten zniszczony dom wymaga gruntownego remontu od piwnic aż po strych -Tarek poważnie nie doszacował kosztów renowacji a wyceny napraw wynoszą 50 000 USD i więcej. Ze względu na rosnące koszty i trudność renowacji, ta inwestycja może okazać się klapą.

/ USA / program
Program TV na 2020-01-28
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 11/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Dom w Laguna Beach to atrakcyjna nieruchomość z widokiem na ocean. Niestety cena jest bardzo wysoka. Jeżeli Terek i Christina mają cokolwiek zarobić, to muszą zejść z ceny wyjściowej. Czy właścicielka zgodzi się na niższą cenę oraz czy uda się sprzedać dom z zyskiem? Okoliczne domy zobowiązują do wyższego standardu. Ten remont to prawdziwe wyzwanie!

/ USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 13/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Dom z trzema sypialniami za 925 tys. dolarów to dość droga oferta. Jednak bliskość plaży połączona z odpowiednim remontem może zadziałać na korzyść. Tarek i Christina po krótkich negocjacjach podejmują ryzyko i nabywają nieruchomość. Jest o co walczyć, sąsiedzkie domy osiągają ceny nawet do 1 mln 300 tys. dolarów.

/ USA / program
22:00 Zarobić na remoncie, odc. 14/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek i Christina inwestują w świetny dom z zamkniętym planem pięter w jeszcze lepszej okolicy - Yorba Linda w Kalifornii. Wydają duże pieniądze na usunięcie kominka i otwarcie przestrzeni, ale kiedy Tarek bez porozumienia z Christiną zmienia wzór kafelków w projekcie, ona postanawia sama zająć się nowym kominkiem.

/ USA / program
Reklama
22:30 Zarobić na remoncie, odc. 13/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek i Christina podejmują się ryzykownego remontu ogromnego domu w drogiej dzielnicy Anaheim Hills w Kalifornii, mając nadzieję na zarobienie sporej sumy, która nawet po podziale robi wrażenie. Jeśli chcą zarobić więcej, muszą liczyć się z większym ryzykiem. Jednak szkody wyrządzone przez wodę, inwazyjne korzenie drzew, zniszczony podjazd, aż po dach za 30 tysięcy dolarów zmusza ich, by wyłożyć więcej niż planowali na renowację przy tym ogromnym projekcie.

/ USA / program
Program TV na 2020-01-29
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 12/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 14/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina kupowali już rudery, ale ta przebije wszystko. Niestety po raz kolejny kupili coś w ciemno. Bez ryzyka nie ma zabawy! Zobaczcie jak poradzą sobie z próchnem, pajęczynami i nielegalną pralnią.

/ USA / program
Program TV na 2020-01-30
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 13/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Dom za 440 tys. Dolarów z czterema sypialniami to całkiem dobra oferta, szczególnie jeśli nie jest w złym stanie. Tarek i Christina kupują nieruchomość w Cypress, w stanie Kalifornia i próbują przywrócić ją do życia.

/ USA / program
Program TV na 2020-01-31
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 14/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 1/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina od lat szukają projektu, który mogliby wyremontować wspólnie z zaprzyjaźnioną parą Jessim i jego żoną Tiną. W końcu udaje im się taki znaleźć. Zadanie nie będzie jednak takie proste. Pary mają różne podejście do remontu, Tina i Rodriguez w porównaniu do Tareka i Christiny kochają wszelkiego rodzaju starocie i z chęcią wykorzystują stare materiały. Czy uda im się znaleźć kompromis w tym wspólnym przedsięwzięciu?

/ USA / program
Program TV na 2020-02-01
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 15 Logo HGTV
USA / program
15:00 Zarobić na remoncie, odc. 9/13 Logo HGTV
USA / program
15:30 Zarobić na remoncie, odc. 14/18 Logo HGTV
USA / program
Reklama
20:00 Zarobić na remoncie - Inwestor w potrzebie, odc. 16 Logo Lifetime
Program TV na 2020-02-02
08:55 Zarobić na remoncie - Żółtodziób, odc. 13 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Stażysta Chris ma pokierować pracami przy ekskluzywnej willi w miłej okolicy. Armando ufa mu, ale Veronica i Randy pozostają sceptyczni. Problemy pojawiają się natychmiast m.in. z niesolidnymi podwykonawcami i źle dobraną farbą.

Program TV na 2020-02-03
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 2/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina kupują niewielki dom w Long Beach w stanie Kalifornia. Dom jest w częściowej rozbiórce, będzie wymagał sporego nakładu pracy.

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie, odc. 10/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina nabywają kolejną nieruchomość, tym razem w wyjątkowej cenie, bo po 50% obniżce. Dom jest wyjątkowy, ma cztery sypialnie i basen. Czy inwestycja na pewno przyniesie im zysk?

/ USA / program
Program TV na 2020-02-04
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 1/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 3/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Nieruchomość w Yorba Linda to kolejny obiekt, którym Tarek i Christina są zainteresowani. Na pierwszy rzut oka dom nie wymaga wielkiego remontu. Ściany mają jednak spore pęknięcie, które mogą przysporzyć dodatkowych problemów. Czy para podejmie ryzyko?

/ USA / program
22:00 Zarobić na remoncie, odc. 15/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek i Christina łączą siły ze swoim przyjacielem Petem De Bestem w domu w Yorba Linda w Kalifornii. Propozycja Pete'a wydaje się kusząca, zwłaszcza, że wyremontowali wspólnie już wiele domów i odnosili wspólnie sukcesy. Jednak Pete, mimo, że ma nosa do dobrych okazji, jest też bardzo oszczędny i najtrudniejsze będzie przekonanie go, że aby zarobić pieniądze, trzeba też je wydać.

/ USA / program
22:30 Zarobić na remoncie, odc. 14/18 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-05
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 2/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 4/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina kupują i podejmują się remontu małej i przestarzałej nieruchomości. Czy dwie sypialnie i łazienka będą łatwym remontem? Co może wydarzyć się na tak małym metrażu?

/ USA / program
Reklama
Program TV na 2020-02-06
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 3/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 5/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina dostają informację o domu do sprzedaży. Transakcja wydaje się bardzo kusząca biorąc pod uwagę okoliczne ceny domów. Zanim go jednak kupią koniecznie muszą zbadać każdy element, by realnie wycenić koszty remontu.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-07
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 4/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 6/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina podejmują się remontu posiadłości znalezionej przez ich znajomego Peta. Początkowy plan kosmetycznych poprawek szybko zmienia się w poważny remont.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-08
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 5/15 Logo HGTV
USA / program
16:00 Zarobić na remoncie, odc. 10/13 Logo HGTV
USA / program
16:30 Zarobić na remoncie, odc. 15/18 Logo HGTV
USA / program
20:00 Zarobić na remoncie - Transakcja Petera, odc. 17 Logo Lifetime
Program TV na 2020-02-09
09:00 Zarobić na remoncie - Kłopot z rurami, odc. 14 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Jeremy znajduje w Hamden zapuszczony dom z trzema sypialniami i ma wobec niego bardzo ambitne plany. Rupiecie po poprzednich lokatorach postanawia wystawić na ulicę i sprzedać. Głównym problemem okazuje się jednak rozbudowa kuchni.

Program TV na 2020-02-10
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 7/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina znajdują dom w okazyjnej cenie w Norwalk, w Kalifornii. Zaraz po jego kupnie na miejsce zjeżdża się ekipa remontowa. Czy i tym razem para zarobi na remoncie?

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie, odc. 11/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina idą w duży metraż i inwestują w dom pod wysoki standard z pięknym widokiem. Na początek przyda się sporo funduszy, dlatego w ten projekt zaangażują mamę Tareka.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-11
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 6/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 8/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina dostają informację o ciekawej nieruchomości w Long Beach. To bardzo mały dom z ogromną działką. Para decyduje się na zakup bez zaglądania do środka. Czy słusznie?

/ USA / program
Reklama
22:00 Zarobić na remoncie, odc. 16/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek walczy z jednym z wielu takich samych domów w dzielnicy Newport Beach w Kalifornii. Tworzy plan działań z wykonawcą Jeffem Lawrence'em, ale kiedy podobny dom po remoncie ląduje na rynku w okolicy za 1,4 miliona dolarów, Tarek robi wszystko, aby przenieść tę renowację na najwyższy poziom.

/ USA / program
22:30 Zarobić na remoncie, odc. 15/18 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-12
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 7/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 9/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina znajdują ciekawą nieruchomość w modnej dzielnicy, którą można kupić bezpośrednio. Trzy sypialnie i dwie łazienki za cenę 400 tys. dolarów to dla nich dobra oferta. Porównując z cenami sąsiednich domów para widzi w inwestycji spory zarobek.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-13
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 8/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 10/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina są zajęci bardziej niż zwykle. Obecnie remontują piętnaście domów jednocześnie. Z ofertą współpracy odzywa się do nich poznany niedawno Akeli. Mężczyzna chce wejść we współpracę i podzielić się zarówno pracą jak i zyskami.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-14
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 9/15 Logo HGTV
USA / program
15:55 Zarobić na remoncie, odc. 11/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina dostają informację o nowej okazji rynkowej. Z opisu wszystko zapowiada się idealnie, dom jest podobno w bardzo dobrym stanie. Para musi zobaczyć posiadłość osobiście zanim podejmą decyzję o inwestycji. Czy faktycznie nie ma ukrytych mankamentów?

/ USA / program
Program TV na 2020-02-15
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 10/15 Logo HGTV
USA / program
16:00 Zarobić na remoncie, odc. 11/13 Logo HGTV
USA / program
16:30 Zarobić na remoncie, odc. 16/18 Logo HGTV
USA / program
20:00 Zarobić na remoncie - Kłopotliwy nabytek, odc. 18 Logo Lifetime
Program TV na 2020-02-16
09:00 Zarobić na remoncie - Z epoki dzieci kwiatów, odc. 15 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Armando znajduje dom, który przetrwał niezmieniony od lat 60. XX w. i zachował atmosferę epoki hipisów. Pora, by wprowadzić go w XXI wiek. Najpierw trzeba naprawić zapadnięte fundamenty, a później zająć się dachem.

Program TV na 2020-02-17
09:50 Zarobić na remoncie - Domek dla lalek, odc. 1 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Pierwszym wyzwaniem jest maleńki domek z trzema sypialniami w New Haven. Mróz rozsadza rury, a woda zalewa piwnice. Than i jego ekipa wierzą, że domek ma swój styl i można będzie na nim dobrze zarobić.

15:55 Zarobić na remoncie, odc. 12/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina dostają informację o nowej okazji rynkowej w Buena Park. Cena domu jest bardzo atrakcyjna jak na dom rodzinny. Na miejscu okazuje się jednak, że dom jest strasznie zagracony i wymaga totalnego remontu. Czy para zdecyduje się na inwestycję?

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie, odc. 12/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Po czasochłonnych internetowych poszukiwaniach Tarek i Christian inwestują w dom z pięcioma sypialniami i trzeba łazienkami. Jak się okazuje podczas obchodu kuchnia i jadalnia są zupełnie odnowione, będą wymagać tylko minimalnych poprawek. Jak wygląda reszta domu? Przekonacie się w tym odcinku.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-18
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 11/15 Logo HGTV
USA / program
09:50 Zarobić na remoncie - Przychodzi inspektor na budowę, odc. 2 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Angie odkrywa wspaniały dom w modnej dzielnicy Atlanty. Sporządza kosztorys i zamierza się dokładnie trzymać przepisów. Niestety pozornie świetny interes zamienia się w koszmar, ponieważ miejscy inspektorzy wciąż mają do czegoś zastrzeżenia.

15:55 Zarobić na remoncie, odc. 13/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina jadą zobaczyć dom, który pojawił się na rynku z samego rana. Niestety nie mogą zajrzeć do środka, bo ktoś nadal tam mieszka. Czy oglądając nieruchomość z zewnątrz uda im się wycenić potencjalne ryzyko inwestycji? Pomocny będzie ogląd sąsiedzkich ofert.

/ USA / program
22:00 Zarobić na remoncie, odc. 17/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Przyjaciel Tarka, Robert, chce zająć się inwestowaniem w domy. Christina jest poza miastem, więc muszą poradzić sobie sami. Tarek znajduje odpowiednią nieruchomość w Lakewood w stanie Kalifornia, którą jednak muszą kupić bez oglądania. Analiza rynku daje nadzieję na niezły zysk, ale gdy odkrywają, że jest to duży dom zawalony po brzegi śmieciami, Robert martwi się, że popełnił wielki błąd. Czy samo sprzątanie będzie kosztowało ich więcej niż remont?

/ USA / program
22:30 Zarobić na remoncie, odc. 16/18 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-19
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 12/15 Logo HGTV
USA / program
09:50 Zarobić na remoncie - Flip 101, odc. 3 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Nowicjusz nieopatrznie zapłacił wykonawcy z góry i został z tylko częściowo rozebranym domem. Interweniuje Armando, który szybko odkrywa, w co się wpakował. W domu są termity, a fundamenty niewłaściwie wykonano.

15:55 Zarobić na remoncie, odc. 14/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek and Christina rozpoczynają kolejny remont domu w Anaheim. Nieruchomość kupili po okazyjnej cenie, ale potrzebuje ona kosztownej renowacji. Czy para na pewno zarobi na tym projekcie?

/ USA / program
Program TV na 2020-02-20
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 13/15 Logo HGTV
USA / program
09:50 Zarobić na remoncie - To będzie kosztowne, odc. 4 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Angie i Harris remontują bajkowy dom przy Venetian Way. Jako inwestycja przypomina jednak studnię bez dna. Aby zrealizować projekt, trzeba będzie pohamować wybujałe ambicje.

15:55 Zarobić na remoncie, odc. 15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina chcą kupić obiecującą nieruchomość w Long Beach. Nie mogą zajrzeć do środka, jednak cena jest na tyle zachęcająca, że w końcu się decydują. Czy i tym razem mieli nosa do inwestycji czy kupili kota w worku? Przekonacie się oglądając ten odcinek.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-21
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 14/15 Logo HGTV
USA / program
10:10 Zarobić na remoncie - Skazani na sukces, odc. 5 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Graffiti na murach i spalone wnętrze obiecują potencjalnie duży zarobek na ruderze znalezionej w robotniczej dzielnicy San Antonio. David i Armando wiedzą, że kupca na wyremontowany dom znajdują błyskawicznie.

15:55 Zarobić na remoncie, odc. 1/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina ruszają z kolejnym projektem. Kosztowna posesja i remont, powinny zaowocować równie sporym profitem. To jednak sporo czasu i pracy jaką muszą poświęcić, a każda potencjalna pomyłka wiąże się ze sporymi stratami. Nie każdy projekt jest łatwy i przyjemny - na szczęście ten duet ma spore doświadczenie.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-22
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 15 Logo HGTV
USA / program
16:00 Zarobić na remoncie, odc. 12/13 Logo HGTV
USA / program
16:30 Zarobić na remoncie, odc. 17/18 Logo HGTV
USA / program
20:00 Zarobić na remoncie - Problemy w Hartford, odc. 19 Logo Lifetime
Program TV na 2020-02-23
09:00 Zarobić na remoncie - Wojna o projekt, odc. 16 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Nowe znalezisko w San Antonio skłania Veronicę do skupienia się na aspekcie estetycznym, natomiast Randy i Armando chcą tylko zmieścić się w terminie i budżecie.

Program TV na 2020-02-24
10:10 Zarobić na remoncie - Dom jak z horroru, odc. 6 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Kolejny dom jest w tak fatalnym stanie, że nikt nie chce się podjąć remontu. Nie pozostaje nic innego, jak sięgnąć głębiej do kieszeni i wynająć firmę sprzątającą obiekty przemysłowe.

15:55 Zarobić na remoncie, odc. 2/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina trafiają na projekt, który zdecydowanie przekracza ich dotychczasowe budżety. To wielki dom o oryginalnej architekturze. Jeśli chcą zachować jego charakter, będą musieli sporo zainwestować.

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie, odc. 13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina są zainteresowani kolejnym domem w Fullerton. Podczas oględzin dochodzą do wniosku, że nieruchomość będzie wymagała dość sporego remontu i to nie tylko wewnątrz. Czy mimo to inwestycja im się zwróci i zaryzykują? Przekonacie się w tym odcinku.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-25
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 1/15 Logo HGTV
USA / program
10:10 Zarobić na remoncie - Zielony dom, odc. 7 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Angie i Scott proponują, by nowe znalezisko w modnej dzielnicy Atlanty przekształcić w dom ekologiczny. Tymczasem Harrisa najbardziej martwi niebezpiecznie nachylone drzewo, które uniemożliwia dobudowanie piętra.

15:55 Zarobić na remoncie, odc. 3/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina jadą do La Habry w Kalifornii aby sprawdzić kuszącą nieruchomość. Dom jest typowy, jak na te okolicę, a jego techniczny stan zdaje się nie wymagać zbyt wielu poprawek. Czy rzeczywiście remont to będą tylko kosmetyczne poprawki czy też rozpoczęcie prac wyłoni ukryte mankamenty? Przekonacie się w tym odcinku!

/ USA / program
22:00 Zarobić na remoncie, odc. 18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek i jego wykonawca Izzy Battres zajmują się małym domem w Fullerton w Kalifornii. Pozornie łatwa inwestycja staje się jednak coraz trudniejsza, gdy usunięcie ściany stwarza problemy z miastem, a nielegalnie dobudowaną pralnię muszą przenieść jakimś cudem do środka. Gdyby tego wszystkiego było mało – wielka plama z oleju straszy na podjeździe.

/ USA / program
22:30 Zarobić na remoncie, odc. 17/18 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2020-02-26
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 2/15 Logo HGTV
USA / program
10:10 Zarobić na remoncie - Spalona kamienica, odc. 8 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Than kupuje zniszczoną w pożarze kamienicę w Newfield, po czym wdaje się w spór z Paulem. Jego zdaniem należy zburzyć nieruchomość, podczas gdy Than jest przekonany, że więcej będzie można zarobić na jej gruntownym remoncie.

15:55 Zarobić na remoncie, odc. 4/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina wyskakują do Placenti w Kalifornii aby sprawdzić interesującą ich posesję. Mimo, że dom jest przestarzały to zachwyca designem. Niestety, jak to bywa ze starymi domami, nie wszystkie usterki widać gołym okiem. Czy znowu zaryzykują? Jak możecie się domyślać nie pójdą na łatwiznę!

/ USA / program
Program TV na 2020-02-27
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 3/15 Logo HGTV
USA / program
09:50 Zarobić na remoncie - Kłopoty z komunikacją, odc. 9 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Rozpoczyna się modernizacja podniszczonego, ale ładnego domu z lat 40. XX w., obejmująca dobudowę sypialni i radykalną przebudowę kuchni. Pozornie prosta renowacja okazuje się bardziej skomplikowana i kosztowna, niż zakładano.

15:55 Zarobić na remoncie, odc. 5/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina inwestują w pozornie bezpieczną posiadłość, która mimo iż ma nieco przestarzały design to jest ciekawie zbudowana. Oczywiście im remont robi się bardziej zaawansowany tym więcej mankamentów wychodzi na wierzch. Czy i tym razem uda się zarobić na remoncie, czy może doświadczenie tej pary mistrzów renowacji nie wystarczy? Przekonajcie się w tym odcinku!

/ USA / program
Program TV na 2020-02-28
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 4/15 Logo HGTV
USA / program
10:10 Zarobić na remoncie - Pani wiceprezes Veronica Montelongo, odc. 10 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Armando chce się sprawdzić jako pisarz. Jego obowiązki przejmuje Veronica. Jej pierwszy zakup to dom w Garden Ridge, który zamierza wyremontować w duchu proekologicznym. Kiedy wszystko się zaczyna sypać, Veronica próbuje się skontaktować z Armandem.

15:55 Zarobić na remoncie, odc. 6/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina zostają poproszeni o pomoc w remoncie rodzinnego domu Carlosa - ich dawnego przyjaciela. Dzięki ich doświadczeniu Carlos liczy później na korzystniejszą sprzedaż nieruchomości. Zadanie nie najprostsze. Nie tylko trzeba zmierzyć się z licznymi niezręcznymi sytuacjami wchodząc w biznes z przyjacielem, ale też trzeba wyremontować dom, tak aby wszyscy mogli wyjść z tego z zyskiem.

/ USA / program
Program TV na 2020-02-29
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 5/15 Logo HGTV
USA / program
17:00 Zarobić na remoncie, odc. 18 Logo HGTV
USA / program
17:30 Zarobić na remoncie, odc. 6/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek i Christina wracają na ulicę Cypress w Kalifornii, gdzie udało im się przeprowadzić całkiem korzystną inwestycję, więc czują potencjał nowego remontu. Kiedy nie mogą dojść do porozumienia w sprawie projektu kuchni, postanawiają załatwić sprawę szybką grą w kosza. Wraz ze wzrostem kosztów i zbliżającym się otwartym domem Tarek i Christina starają się zminimalizować ryzyko katastrofy.

/ USA / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zarobić na remoncie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zarobić na remoncie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zarobić na remoncie.

Zarobić na remoncie gdzie obejrzeć?


Zarobić na remoncie można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: HGTV, Lifetime

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry