Reklama

Zarobić na remoncie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Zarobić na remoncie w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zarobić na remoncie będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 5 lipca 2020 (Niedziela)
08:50 Zarobić na remoncie - Armando spieszy na ratunek, odc. 4 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Deweloper najpierw musi znaleźć atrakcyjną cenowo ofertę na trudnym rynku mieszkaniowym, a potem wpakować masę pieniędzy, by szpetotę zmienić w ciekawy obiekt i w końcu z zyskiem go sprzedać. Czy tak ryzykowny interes zawsze się opłaca?

09:50 Zarobić na remoncie - Rudy za sterami, odc. 5 Logo Lifetime
Reklama
15:00 Zarobić na remoncie, odc. 9/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek i Christina zabierają się za dom w Anaheim w Kalifornii zaprojektowany przez architekta Cliffa Maya. Inwestowali już wcześniej w dom zaprojektowany przez tego artystę i są gotowi wydać duże pieniądze na przebudowę nieruchomości z przełomu wieków. Złe wieści od inspektora miasta, nieoczekiwane wydatki z tym związane i duże opóźnienia sprawiają, że muszą pożegnać się z nadzieją na duży zysk.

/ USA / program
Program TV na 6 lipca 2020 (Poniedziałek)
03:40 Zarobić na remoncie - Armando spieszy na ratunek, odc. 4 Logo Lifetime
04:35 Zarobić na remoncie - Rudy za sterami, odc. 5 Logo Lifetime
08:50 Zarobić na remoncie - Chata, odc. 1 Logo Lifetime
18:10 Zarobić na remoncie - Brian poluje na okazje, odc. 2 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 9/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina oglądają mały dom blisko plaży w Costa Mesa w Kalifornii. Dom to totalna ruina i wymaga sporej pracy. Po krótkich negocjacjach udaje im się zakupić dom za gotówkę. Posesja ma na terenie również podejrzaną dobudówkę - czy była dobudowana legalnie czy też trzeba będzie ją wyburzyć? Ile dodatkowych kosztów kryje ta nieruchomość ? Dowiecie się w tym odcinku.

/ USA / program
Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 8/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina biorą pod swój warsztat dom w La Puente w Kalifornii. Dom to totalna rudera, w dodatku cały czas zajmuje go najemca i oboje nie mogą zajrzeć do środka. Jeżeli mimo wszystkich problemów uda im się zakupić posiadłość za atrakcyjną cenę, warto zainwestować.

/ USA / program
08:50 Zarobić na remoncie - Brian poluje na okazje, odc. 2 Logo Lifetime
18:10 Zarobić na remoncie - Remont Rudy'ego, odc. 3 Logo Lifetime
Reklama
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 10/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina odwiedzą kolejną nieruchomość, która ma w sobie potencjał. Ta ruina, położona w Fullerton w Kalifornii nie wygląda na kosztowną inwestycję, mimo licznych wąskich przejść, małych drzwi i skromnych pomieszczeń. Podwórko też jest w opłakanym stanie. Mimo to para decyduje się na inwestycję.

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie, odc. 10/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek i Christina inwestują w dom w Fullerton w stanie Kalifornia. Dla Tareka jest to podróż sentymentalna, bo po drugiej stronie ulicy przeprowadził swoją pierwszą inwestycję. Przed renowacją muszą poradzić sobie z kruszącym się betonem i muszą ustalić po ile sprzedawane są domy w tej okolicy. Wiele się zmieniło od pierwszego remontu Tareka, a wraz ze zmianą pojawiają się nowe wyzwania.

/ USA / program
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 9/15 Logo HGTV
USA / program
08:50 Zarobić na remoncie - Remont Rudy'ego, odc. 3 Logo Lifetime
18:10 Zarobić na remoncie - Armando spieszy na ratunek, odc. 4 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 11/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina kupują wielki dom w Yorba Linda w Kalifornii. To będzie jedna z największych inwestycji spośród do tej pory dokonanych. A co się z tym wiąże - również ogromne ryzyko. Domy z wyższej półki wymagają też wykończenia na odpowiednim poziomie. Nie będzie łatwo!

/ USA / program
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 10/15 Logo HGTV
USA / program
08:50 Zarobić na remoncie - Armando spieszy na ratunek, odc. 4 Logo Lifetime
18:10 Zarobić na remoncie - Rudy za sterami, odc. 5 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 12/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina nabywają nieruchomość w Santa Ana w Kalifornii. Dom jest totalnie zapuszczony, ma zniszczone drzwi garażowe, graffiti na ścianach i pełno śmieci wewnątrz. Poza tym jak to często bywa - część domu sprawia wrażenie nielegalnej dobudówki. Jej demontaż bądź zalegalizowanie to dodatkowy koszt.

/ USA / program
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 11/15 Logo HGTV
USA / program
Reklama
08:50 Zarobić na remoncie - Rudy za sterami, odc. 5 Logo Lifetime
18:00 Zarobić na remoncie, odc. 10/18 Logo HGTV
USA / program
18:10 Zarobić na remoncie - W Newton wszystko jest nowe, odc. 6 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 13/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina jadą do Santa Ana sprawdzić kolejny dom, który mógłby być dobrą inwestycją. Jego układ i położenie w dobrej dzielnicy podwyższają wartość nieruchomości, jednak najpierw potrzebny będzie totalny remont. Wszystko w nim jest stare, spęczniałe i zapuszczone, a podwórko wygląda jak dżungla! Czy uda się przy zachowaniu budżetu odnowić go i sprzedać z zyskiem?

/ USA / program
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 12/15 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
08:50 Zarobić na remoncie - W Newton wszystko jest nowe, odc. 6 Logo Lifetime
09:50 Zarobić na remoncie - Ślub, odc. 7 Logo Lifetime
15:00 Zarobić na remoncie, odc. 10/18 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
03:40 Zarobić na remoncie - W Newton wszystko jest nowe, odc. 6 Logo Lifetime
04:35 Zarobić na remoncie - Ślub, odc. 7 Logo Lifetime
08:50 Zarobić na remoncie - W Newton wszystko jest nowe, odc. 6 Logo Lifetime
18:10 Zarobić na remoncie - Ślub, odc. 7 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 14/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Ten dom wygląda dość ciekawie biorąc pod uwagę, że wjazd do garażu to... zwykłe drzwi! Jak się okazuje ktoś zrobił sobie z garażu sypialnię. Zabudowane okna oraz klaustrofobiczna kuchnia to tylko niektóre niespodzianki jakie czekają na Tarka i Christinę w domu, który mają zamiar kupić. Czy zdecydują się na podjęcie ryzyka? Muszą! Inaczej nie byliby sobą.

/ USA / program
Reklama
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 13/15 Logo HGTV
USA / program
08:50 Zarobić na remoncie - Ślub, odc. 7 Logo Lifetime
18:10 Zarobić na remoncie - Okazja na przedmieściach, odc. 8 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Jeśli uważasz, że Tarek i Christina trafiali do dziwnych domów - musisz zobaczyć ten! Jego poprzedni właściciele wykleili dno wanny taśmą klejącą chcąc uszczelnić przeciek… to tylko niektóre z niespodzianek jakie na nich czekają. Ludzka kreatywność nie zna granic!

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie, odc. 11/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek i Christina biorą udział w zmianie w remoncie w mieście West Covina w Kalifornii, która jest dla nich zupełnie nowym obszarem. Muszą rozszerzyć działalność na nowe miasta, aby rozwijać swoją działalność, ale odległość i niepewność co do oczekiwań nabywców w tej okolicy prowadzą do sporów dotyczących projektu domu i zakresu remontu.

/ USA / program
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 14/15 Logo HGTV
USA / program
08:50 Zarobić na remoncie - Okazja na przedmieściach, odc. 8 Logo Lifetime
18:10 Zarobić na remoncie - Kalifornijski sen Thana, odc. 9 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 1/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina inwestują swoje oszczędności w nieruchomość, której nigdy nie widzieli w środku. Czy takie ryzyko im się opłaci?

/ USA / program
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 15 Logo HGTV
USA / program
08:50 Zarobić na remoncie - Kalifornijski sen Thana, odc. 9 Logo Lifetime
18:10 Zarobić na remoncie - Huragan Ike, odc. 10 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 2/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina są zainteresowani zakupem nieruchomości w Anaheim Hills. Podczas licytacji kupują ją za 430 tys. dolarów. Podczas oględzin zakupionej posiadłości dowiadują się, że jej wnętrza zostały totalnie zniszczone. Czy ten remont skończy się dla nich szczęśliwie?

/ USA / program
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 1/13 Logo HGTV
USA / program
08:50 Zarobić na remoncie - Huragan Ike, odc. 10 Logo Lifetime
18:00 Zarobić na remoncie, odc. 11/18 Logo HGTV
USA / program
Reklama
18:10 Zarobić na remoncie - Fatalny dzień Paula, odc. 11 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 3/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina po wstępnych oględzinach domu przez okna decydują się na jego zakup. Po wyczerpującej licytacji kupują go za 393 tys. dolarów. Cena trochę przekracza ich plany, ale dalej liczą na odpowiedni zysk.

/ USA / program
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 2/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
08:50 Zarobić na remoncie - Okazja na przedmieściach, odc. 8 Logo Lifetime
09:50 Zarobić na remoncie - Kalifornijski sen Thana, odc. 9 Logo Lifetime
15:00 Zarobić na remoncie, odc. 11/18 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
03:40 Zarobić na remoncie - Okazja na przedmieściach, odc. 8 Logo Lifetime
04:35 Zarobić na remoncie - Kalifornijski sen Thana, odc. 9 Logo Lifetime
08:50 Zarobić na remoncie - Fatalny dzień Paula, odc. 11 Logo Lifetime
18:10 Zarobić na remoncie - Okazyjna transakcja Rudy'ego, odc. 12 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 4/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Dom z czterema sypialniami w Garden Grove trafia na aukcję w bardzo niskiej cenie. Tarek i Christina decydują się na jego zakup i wygrywają licytację. Jak się później okazuje dom wcale nie był dobra inwestycją... czy finalnie uda im się zarobić na remoncie?

/ USA / program
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
08:50 Zarobić na remoncie - Okazyjna transakcja Rudy'ego, odc. 12 Logo Lifetime
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 5/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina dostrzegają wspaniały rodzinny dom w ekskluzywnej dzielnicy w Cypress w Kalifornii. Zwiedzają dom ze swoją kontrahentką, Izzy Battres, aby sprawdzić czy powinni złożyć swoją ofertę i z przyjemnością odkrywają, że dom ma duży otwarty plan, sypialnię na parterze (idealną dla starszego członka rodziny lub niani), duży pokój rodzinny, a także duże wyznaczone powierzchnie biurowe na górze. Jednak Izzy zaczyna wskazywać na niepokojące oznaki zniszczeń, które nie mogą jednak zostać dokładnie zbadane, dopóki nie staną się pełnoprawnymi właścicielami domu, ponieważ oznaczałoby to rozebranie ścian. Mimo to, Tarek i Christina uważają, że dom taki mógłby sprzedać za ponad 700 000 dolarów, więc nawet w świetle ostrzeżeń ich kontrahentów, decydują, że potencjalne marże zysku są warte ryzyka, i kupują dom za 490 000 $. Budowa zaczyna się i wedle przypuszczeń szybko odkrywają, że wycieki wody spowodowały poważne uszkodzenia oraz złogi czarnych pleśni, a koszty remontu gwałtownie rosną.

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie, odc. 12/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek i Christina zabierają się za dom w Lakewood w Kalifornii, w pobliżu jednej z poprzednich inwestycji. Mają nadzieję powtórzyć swój poprzedni sukces, ale modernizacja starego domu wiąże się z wysoką ceną. Dobra cena uzyskana za sprzedaż ustawi poprzeczkę sprzedażową dla dzielnicy, a kiepska pozostawi ich prawie bez zysku.

/ USA / program
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 6/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina wynajdują intrygującą ofertę na hiszpański dom z 1920 roku w Santa Ana w Kalifornii. Wyjątkowo mają możliwość obejrzenia domu przed rozpoczęciem się aukcji i są zauroczeni jego oryginalną architekturą, która z pewnością doda mu wartości. Historyczny charakter to jednak nie wszystko, bo dom wymaga kompletnej renowacji i wielu przeróbek. Mimo to, decydują się na licytację nieruchomości i wygrywają dom za 208 000$, co jest dobrą ceną, biorąc pod uwagę, że w tym rejonie dochodzą one nawet do 325 000 $. Ich kontrahent spotyka się z nimi w domu i znajduje jeszcze więcej problemów niż Tarek i Christina dostrzegli początkowo. Poważne strukturalne uszkodzenia fundamentów i przecieki dachowe, skutkować będą dodatkowymi kosztami więc Tarek i Christina martwią się, że przekroczą budżet. Czy uratowanie tego hiszpańskiego stylu jest możliwe?

/ USA / program
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 7/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina znajdują duży dom w Ontario, w Kalifornii, który pojawi się na aukcji w cenie wywoławczej 150 tysięcy dolarów. Dom jest jednak zbyt daleko, by móc go obejrzeć przed licytacją, postanawiają więc zaufać swej intuicji i wygrywają dom za 180 tys. dollarów. Po rozpoczęciu pracy odkrywają zgniłe drewno i rozległe szkody wyrządzone przez termity. Czy uda im się uratować dom czy będą zmuszeni do szybkiego odsprzedania domu by nie narazić się na straty?

/ USA / program
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 6/13 Logo HGTV
USA / program
18:00 Zarobić na remoncie, odc. 12/18 Logo HGTV
USA / program
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 8/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina wchodzą w posiadanie rzemieślniczego bungalowu z 1920 roku w Whittier w Kalifornii. Mają możliwość obejrzenia domu przed złożeniem swojej oferty i ku swojemu zaskoczeniu odkrywają, że wymaga on kapitalnego remontu i może nie być to opłacalna inwestycja. Jednak budynek ma też przynależną do niego kawalerkę, o której wcześniej nie wiedzieli. Może być to istotna karta przetargowa dla potencjalnych nabywców, którzy mogliby chcieć zrównoważyć swój kredyt wynajmując dodatkową przestrzeń. Po sprawdzeniu sytuacji prawnej budynku okazuje się, że to dozwolone jednak nie oznacza to końca kłopotów, czy i tym razem uda im się zyskać na tej pozornie nie rentownej transakcji?

/ USA / program
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 7/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
08:50 Zarobić na remoncie - Huragan Ike, odc. 10 Logo Lifetime
09:50 Zarobić na remoncie - Fatalny dzień Paula, odc. 11 Logo Lifetime
15:00 Zarobić na remoncie, odc. 12/18 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
03:40 Zarobić na remoncie - Huragan Ike, odc. 10 Logo Lifetime
04:35 Zarobić na remoncie - Fatalny dzień Paula, odc. 11 Logo Lifetime
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 8/13 Logo HGTV
USA / program
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 9/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Podczas gdy Tarek ogląda niewielki dom z czterema sypialniami i basenem w La Mirada, Christina udaje się na aukcję na której ów dom zostanie zlicytowany. Po oględzinach Tarek stwierdza, że dom wart jest ryzyka. Dzwoni do Christiny, która staje do rywalizacji i wygrywa dom za 210.000 dolarów. Jednak, gdy nasi bohaterowie otwierają drzwi, staje się jasne, że ten zniszczony dom wymaga gruntownego remontu od piwnic aż po strych -Tarek poważnie nie doszacował kosztów renowacji a wyceny napraw wynoszą 50 000 USD i więcej. Ze względu na rosnące koszty i trudność renowacji, ta inwestycja może okazać się klapą.

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie, odc. 13/18 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Tarek i Christina uwielbiają ryzykować i są w tym naprawdę dobrzy! Kupują niepozorne domy, przeprowadzają w nich profesjonalne remonty i sprzedają z zyskiem. Każdy etap inwestycji jest pełen emocji i niewiadomych, ale z ich doświadczeniem remont to czysta przygoda. Demolki, przeróbki i poszukiwania funkcjonalnych rozwiązań trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Zobaczcie dlaczego warto podjąć ryzyko! Tarek i Christina podejmują się ryzykownego remontu ogromnego domu w drogiej dzielnicy Anaheim Hills w Kalifornii, mając nadzieję na zarobienie sporej sumy, która nawet po podziale robi wrażenie. Jeśli chcą zarobić więcej, muszą liczyć się z większym ryzykiem. Jednak szkody wyrządzone przez wodę, inwazyjne korzenie drzew, zniszczony podjazd, aż po dach za 30 tysięcy dolarów zmusza ich, by wyłożyć więcej niż planowali na renowację przy tym ogromnym projekcie.

/ USA / program
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 1/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Handel domami to spore ryzyko. Na szczęście Christina i Tarek nigdy się go nie bali! Po raz kolejny kupują najbardziej zapuszczony dom w okolicy by wyremontować go i sprzedać z zyskiem. Ta posiadłość jest o tyle wyjątkowa, że ma działkę dwukrotnie większą niż sąsiedztwo. Na jej terenie znajduje się też basen. Przed złożeniem oferty niezbędna będzie wycena remontu. Spora część domu wymaga renowacji.

/ USA / program
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 10/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina nabywają kolejną nieruchomość, tym razem w wyjątkowej cenie, bo po 50% obniżce. Dom jest wyjątkowy, ma cztery sypialnie i basen. Czy inwestycja na pewno przyniesie im zysk?

/ USA / program
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 9/13 Logo HGTV
USA / program
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 11/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina idą w duży metraż i inwestują w dom pod wysoki standard z pięknym widokiem. Na początek przyda się sporo funduszy, dlatego w ten projekt zaangażują mamę Tareka.

/ USA / program
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 10/13 Logo HGTV
USA / program
18:00 Zarobić na remoncie, odc. 13/18 Logo HGTV
USA / program
20:30 Zarobić na remoncie, odc. 12/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Po czasochłonnych internetowych poszukiwaniach Tarek i Christian inwestują w dom z pięcioma sypialniami i trzeba łazienkami. Jak się okazuje podczas obchodu kuchnia i jadalnia są zupełnie odnowione, będą wymagać tylko minimalnych poprawek. Jak wygląda reszta domu? Przekonacie się w tym odcinku.

/ USA / program
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
00:30 Zarobić na remoncie, odc. 11/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
09:00 Zarobić na remoncie - Okazyjna transakcja Rudy'ego, odc. 12 Logo Lifetime
10:00 Zarobić na remoncie - Domek dla lalek, odc. 1 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Pierwszym wyzwaniem jest maleńki domek z trzema sypialniami w New Haven. Mróz rozsadza rury, a woda zalewa piwnice. Than i jego ekipa wierzą, że domek ma swój styl i można będzie na nim dobrze zarobić.

Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:40 Zarobić na remoncie - Okazyjna transakcja Rudy'ego, odc. 12 Logo Lifetime
04:35 Zarobić na remoncie - Domek dla lalek, odc. 1 Logo Lifetime
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
09:00 Zarobić na remoncie - Przychodzi inspektor na budowę, odc. 2 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Angie odkrywa wspaniały dom w modnej dzielnicy Atlanty. Sporządza kosztorys i zamierza się dokładnie trzymać przepisów. Niestety pozornie świetny interes zamienia się w koszmar, ponieważ miejscy inspektorzy wciąż mają do czegoś zastrzeżenia.

10:00 Zarobić na remoncie - Flip 101, odc. 3 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Nowicjusz nieopatrznie zapłacił wykonawcy z góry i został z tylko częściowo rozebranym domem. Interweniuje Armando, który szybko odkrywa, w co się wpakował. W domu są termity, a fundamenty niewłaściwie wykonano.

Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:40 Zarobić na remoncie - Przychodzi inspektor na budowę, odc. 2 Logo Lifetime
04:35 Zarobić na remoncie - Flip 101, odc. 3 Logo Lifetime
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
09:00 Zarobić na remoncie - To będzie kosztowne, odc. 4 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Angie i Harris remontują bajkowy dom przy Venetian Way. Jako inwestycja przypomina jednak studnię bez dna. Aby zrealizować projekt, trzeba będzie pohamować wybujałe ambicje.

10:00 Zarobić na remoncie - Skazani na sukces, odc. 5 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Graffiti na murach i spalone wnętrze obiecują potencjalnie duży zarobek na ruderze znalezionej w robotniczej dzielnicy San Antonio. David i Armando wiedzą, że kupca na wyremontowany dom znajdują błyskawicznie.

Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:40 Zarobić na remoncie - To będzie kosztowne, odc. 4 Logo Lifetime
04:35 Zarobić na remoncie - Skazani na sukces, odc. 5 Logo Lifetime
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
09:00 Zarobić na remoncie - Dom jak z horroru, odc. 6 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Kolejny dom jest w tak fatalnym stanie, że nikt nie chce się podjąć remontu. Nie pozostaje nic innego, jak sięgnąć głębiej do kieszeni i wynająć firmę sprzątającą obiekty przemysłowe.

10:00 Zarobić na remoncie - Zielony dom, odc. 7 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Angie i Scott proponują, by nowe znalezisko w modnej dzielnicy Atlanty przekształcić w dom ekologiczny. Tymczasem Harrisa najbardziej martwi niebezpiecznie nachylone drzewo, które uniemożliwia dobudowanie piętra.

Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:40 Zarobić na remoncie - Dom jak z horroru, odc. 6 Logo Lifetime
04:35 Zarobić na remoncie - Zielony dom, odc. 7 Logo Lifetime
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
09:00 Zarobić na remoncie - Spalona kamienica, odc. 8 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Than kupuje zniszczoną w pożarze kamienicę w Newfield, po czym wdaje się w spór z Paulem. Jego zdaniem należy zburzyć nieruchomość, podczas gdy Than jest przekonany, że więcej będzie można zarobić na jej gruntownym remoncie.

10:00 Zarobić na remoncie - Kłopoty z komunikacją, odc. 9 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Rozpoczyna się modernizacja podniszczonego, ale ładnego domu z lat 40. XX w., obejmująca dobudowę sypialni i radykalną przebudowę kuchni. Pozornie prosta renowacja okazuje się bardziej skomplikowana i kosztowna, niż zakładano.

Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
03:40 Zarobić na remoncie - Spalona kamienica, odc. 8 Logo Lifetime
04:35 Zarobić na remoncie - Kłopoty z komunikacją, odc. 9 Logo Lifetime
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zarobić na remoncie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zarobić na remoncie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zarobić na remoncie.

Poprzednie emisje Zarobić na remoncie w telewizji


Emisja Zarobić na remoncie miała miejsce:

2020-07-04 00:30 Zarobić na remoncie, odc. 7/15 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie już tylko ciekawiej! Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Czy warto było zainwestować w ciemno? Czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem? Tarek i Christina kupują dom w Torrance, w Kalifornii. Dom nie tylko ma mocno zniszczone wnętrza, ale wiadome jest też, że jego fundamenty nie są w najlepszym stanie. Czy to zrazi tak profesjonalną ekipę? Okolica jest dość wymagająca. To będzie musiał być wspaniały design, stuprocentowa jakość i bezpieczeństwo.

/ USA / program
2020-07-03 20:30 Zarobić na remoncie, odc. 8/15 Logo HGTV
USA / program
2020-07-03 18:10 Zarobić na remoncie - Chata, odc. 1 Logo Lifetime
2020-07-03 18:00 Zarobić na remoncie, odc. 9/18 Logo HGTV
USA / program
2020-07-03 08:50 Zarobić na remoncie - Problemy w Hartford, odc. 19 Logo Lifetime

Zarobić na remoncie gdzie obejrzeć?


Zarobić na remoncie można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: HGTV, Lifetime

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry