Reklama

Zarobić na remoncie - Las Vegas godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Zarobić na remoncie - Las Vegas


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zarobić na remoncie - Las Vegas będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-06-17
23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol remontują mieszkanie w centrum miasta, aby pokazać że Las Vegas to nie tylko modny wśród mieszkańców i turystów Bulwar. Ta okolica jest bardzo kolorowa i hipsterska, idealna dla kreatywnych młodych ludzi. Aubrey wybiera neutralne kolory w większości pomieszczeń i szykuje kolorową niespodziankę w sypialni. Wynajmuje artystę, który przygotuje wielki mural – niestety ten może przeznaczyć na pracę nad projektem jeden dzień, co oznacza, że Aubrey i Bristol muszą zaakceptować wszystko co stworzy.

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Kiedy właściciel domu, który mieszka poza granicami kraju, chce pozbyć się swojej nieruchomości, Aubrey i Bristol wiedzą, że szykuje się kolejna okazja. Dom leży w ekskluzywnej społeczności klubów golfowych i ma basen. Nie był jednak remontowany od lat 80, jednak otwarty plan piętra i ilość sypialni odpowiada potrzebom współczesnych klientów. Aubrey nadaje mu nowoczesne akcenty i wprowadza nieco wiejskiego klimatu. Jednak dodatkowym problemem jest opłata członkowska golfowej społeczności, którą nowy właściciel będzie musiał uiszczać co miesiąc. Czy znajdzie się jakiś zapalony golfista?

/ USA / program
Reklama
Program TV na 2019-06-23
14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-06-24
23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol wracają do dzielnicy, w której razem zainwestowali w swoją pierwszą nieruchomość, aby sprawdzić dom należący do banku. Trzypoziomowa nieruchomość z trzema sypialniami i czterema łazienkami ma dużo schodów, ale ten trudny układ nie zniechęca Aubrey. Po zwiedzeniu nieruchomości, zgadzają się, że mogą zmienić ten zaniedbany dom na zachwycające trzy piętra industrialnego glamu, który będzie idealny dla młodego kupca z Vegas, który chce zrobić wrażenie na innych.

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-06-30
14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-07-01
23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol oglądają dom na przyjaznych dla rodzin przedmieściach Henderson, co wydaje się zbyt dobrym rozwiązaniem, aby nie podjąć ryzyka. Jednak ledwo przekraczają drzwi frontowe, uderza ich nieprzyjemny zapach psiego mocz! Wszystkie ściany są albo zasikane, albo pogryzione, a leżąca na środku pokoju kość przywodzi na myśl psa olbrzyma! Po zajęciu się ścianami, Aubrey idzie na całość z projektem w stylu Vegas-Glam, który obejmuje marmurowe podłogi i otwarty plan piętra.

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-07-06
17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-07-08
23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Kiedy od dawna opuszczony dom, który Aubrey obserwowała od lat, zostaje wystawiony na sprzedaż, ona i Bristol od razu przechodzą do działania! Ten zrujnowany dom z lat sześćdziesiątych leży na sporym gruncie i wyceniony jest na 290 tys. dolarów. Domy w tej okolicy są warte około 450 tysięcy, więc para wierzy, że ta czteroosobowa willa z czterema łazienkami zapewni im duży zysk. Po sporej demolce światu ukazuje się piękny dom w stylu farmerskim z elementami Vegas glam. Jest błyszcząco i ekskluzywnie, czyli dokładnie tak, jak chcą klienci!

/ USA / program
Reklama
23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-07-13
17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-07-15
23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują dom z trzema sypialniami i dwiema łazienkami ze zniszczoną fasadą, staromodnym planem i kuchnią przypominającą jaskinię. Zapewnią domowi nowoczesną metamorfozę z czarno-białą kolorystyką i otwartym planem piętra, który uwalnia kuchnię i czyni ją sercem domu. Wymyślają także sprytny plan rozwiązania dylematu pralni i ożywiania martwej trawy na trawniku przed domem. Musicie to zobaczyć!

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-07-20
17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-07-22
23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey dostaje cynk o bezpośredniej sprzedaży starego przestarzałego domu z 1977 roku w przyjaznej rodzinom okolicy Las Vegas w Spring Valley. Postanawia wprowadzić tu styl retro i wyrównać poziomy pomiędzy wejściem a powierzchnią salonu. Kuchnia zostanie powiększona trzykrotnie, w jadalni powstanie biuro, a na kominku i drzwiach pojawią się jasne, odważne kolory. Aubrey ma wszystko dokładnie zaplanowane i wyliczone, ale czy Bristol ma tu w ogóle coś do gadania?

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-07-27
17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-07-29
23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey właśnie zyskuje przewagę w licytacji domu w małym miasteczku Boulder City w stanie Nevada. Nieruchomość znajduje się w historycznej dzielnicy niedaleko Zapory Hoovera i cała okolica wygląda, jakby zatrzymała się w czasie. Dom z 1940 roku o powierzchni 700 metrów kwadratowych jest w bardzo złym stanie, ale Aubrey i Bristol kupują go i mają wielkie plany przywrócenia go do życia przy zachowaniu jego historycznego uroku. Dobudowanie segmentu z dwoma sypialniami i łazienkami do oryginalnej bryły i nadanie mu lekkiego, wiejskiego stylu, zmienia dom nie do poznania! Zobaczcie jak najbrzydsza nieruchomość w dzielnicy zmienia się w perłę!

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zarobić na remoncie - Las Vegas. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zarobić na remoncie - Las Vegas w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zarobić na remoncie - Las Vegas.

Poprzednie emisje Zarobić na remoncie - Las Vegas


Emisja Zarobić na remoncie - Las Vegas miała miejsce:

2019-06-16 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-10 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol Marunde kupują coś, co w zamyśle miało być domem. Bardziej przypomina szopę na ranczo, a jedynym plusem jest położenie niedaleko Las Vegas Strip, czyli fragmentu Bulwaru. Planują dobudować 600-metrowy dodatek, aby szopa stała się dwusypialniową i dwułazienkową nieruchomością z nową kuchnią, salonem, jadalnią, a nawet małym strychem. Aubrey nadaje wnętrzu nowoczesny styl chatki z dużą ilością bieli i szarości oraz fioletowymi akcentami. Zbudowana przez Bristola pergola i kamień na przedniej ścianie domu zamieniają ten mały, smutny budynek w przytulny dom rodzinny, który według pary przyniesie im duże zyski na rozgrzanym do czerwoności rynku Vegas.

/ USA / program
2019-06-10 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-09 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-03 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol nie marnują czasu i chcą zabrać się za remont kamienicy w gorącej okolicy. Aubrey widziała tylko jedno zdjęcie, więc oczekują katastrofy. Podwórko jak i fasada domy wyglądają świetnie, więc niespodzianki spodziewają się w środku. Szybko zdają sobie sprawę, dlaczego kupili dom po tak okazyjnej cenie. Poprzedni właściciel porzucił remont w trakcie prac, więc wnętrza są w naprawdę kiepskim stanie. Pracują nad wprowadzeniem niestandardowych funkcji, takich jak pływające schody i balkon przy salonie.

/ USA / program
2019-06-03 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-02 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-27 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Bristol i Aubrey zajmują się domem w starszej dzielnicy Las Vegas, która pełna jest reliktów z lat dziewięćdziesiątych. Zaletą jest to, że każdy dom jest inny i ma swój charakter. Jednak samotna sosna na podwórku i kominek od podłogi do sufitu przypominają Bristolowi dorastanie w północno-zachodnim Pacyfiku i podpowiadają mu śmiały pomysł dotyczący całego projektu.

/ USA / program
2019-05-27 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-26 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-20 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują dom za 250 tys. dolarów w zachodnim Vegas, w pobliżu wielu rodzinnych atrakcji. Dom w stylu rancza znajduje się w eleganckiej dzielnicy, w której domy sprzedają się za około 400 tysięcy. Jedyny problem to to, że… Kupili dom w ciemno, nie widząc żadnego zdjęcia! Czy w środku czeka ich niemiła niespodzianka, czy wnętrze obiecujące wielki zysk?

/ USA / program
2019-05-20 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-19 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/13 Logo HGTV
USA / program

Emisje archiwalne Zarobić na remoncie - Las Vegas


Emisja Zarobić na remoncie - Las Vegas miała miejsce:

2019-05-13 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują małe, zniszczone mieszkanie w Vegas Strip, czyli odcinku Bulwaru Las Vegas, za 117 tys. dolarów. Minimalna cena porównywalnych nieruchomości w tej dzielnicy to około 150 tys. dolarów, więc para wie, że będą musieli trzymać się napiętego budżetu, aby inwestycja się opłaciła. Świetne położenie daje możliwość wakacyjnego wynajmu, więc mają nadzieję, że inwestorzy będą bardzo zainteresowani ich propozycją. Metamorfoza będzie spektakularna!

/ USA / program
2019-05-13 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-12 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-06 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-06 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-05 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-29 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-29 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-28 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-15 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-15 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-14 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-08 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-08 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-07 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-01 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-01 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
2019-03-31 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/13 Logo HGTV
USA / program
2019-03-25 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/13 Logo HGTV
USA / program
2019-03-25 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/13 Logo HGTV
USA / program
2019-03-02 18:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey wiele ryzykuje, kupując na aukcji małe mieszkanie z jedną sypialnią i jedną łazienką bez oglądania go! Szybko zaczyna odczuwać wyrzuty sumienia po swojej decyzji. Kiedy po raz pierwszy oglądają wnętrza z Bristolem, zdają sobie sprawę, że muszą postawić wszystko na jedną kartę, aby przygotować ten apartament do sprzedania. Czy będą potrafili zmienić tę paskudną przestrzeń w zyskowną inwestycję?

/ USA / program
2019-02-26 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/14 Logo HGTV
USA / program
2019-02-23 18:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol Marunde kupują najgorszy dom w całej dzielnicy i postanawiają zmienić go w plażowy domek na środku pustyni! Ich i tak napięty grafik musi zmieścić jeszcze opóźnienia wynikające z dostarczenia materiałów. Nie ma już miejsca na błędy. Czy w ogóle ich wizja sprowadzenia plaży na pustynię ma szansę a realizację?

/ USA / program
2019-02-19 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/14 Logo HGTV
USA / program
2019-02-16 18:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują małe mieszkanie na Las Vegas Boulevard. Od słynnej dzielnicy The Strip, czyli zagłębia kasyn, najdroższych hoteli i restauracji dzieli ich zaledwie 5 minut drogi. Aubrey wyobraża sobie idealnego kupca jako kogoś, kto chce być w centrum akcji, więc zamienia to mdłe mieszkanie w apartament z najwyższej półki, jak dla gwiazdy rocka!

/ USA / program
2019-02-12 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/14 Logo HGTV
USA / program
2019-02-09 18:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol zabierają się za remont jednego z wielu tak samo wyglądających domów na przedmieściu. Budynek ma dobre fundamenty, ale i tak wymaga sporo pracy. Potencjalny zysk będzie niewielki, więc w budżecie nie ma miejsca na błędy. Co więcej, projekt musi wyróżnić się czymś szczególnym w morzu identycznych, wyglądających jak wycięte tą samą foremką domów.

/ USA / program
2019-02-05 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/14 Logo HGTV
USA / program
2019-02-02 18:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Gdy pojawia się kolejny dom na sprzedaż, Aubrey i Bristol ruszają do akcji. W oknach i drzwiach są kraty, dach przecieka, ale para wyczuwa okazję. Jeśli uda im się szybko wyremontować i przystosować dom do wymogów lokalnych klientów, mogą liczyć na naprawdę duży zysk!

/ USA / program
2019-01-29 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/14 Logo HGTV
USA / program
2019-01-28 17:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol mają szansę na zakup naprawdę zaniedbanego domu. Przestarzałe gospodarstwo kryje w sobie wiele nieprzyjemnych niespodzianek, a stara klimatyzacja zainstalowana na zewnątrz to ich główna obawa. Instalacja nowego urządzenia może drastycznie podnieść planowany koszt remontu. Czy warto ryzykować?

/ USA / program
2019-01-22 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/14 Logo HGTV
USA / program
2019-01-21 17:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol sprawdzają dom z dwiema sypialniami, który właśnie trafił na rynek Las Vegas. Domy z dwiema sypialniami rzadko przynoszą zyski, jednak oboje zgadzają się, że nieruchomość może stać się czymś naprawdę wyjątkowym, jeśli tylko uda im się stworzyć nowoczesne wnętrza odpowiadające na oczekiwania potencjalnych klientów.

/ USA / program
2019-01-15 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/14 Logo HGTV
USA / program
2019-01-14 17:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują dom w stylu lat 90-tych w pobliżu Bazy Sił Powietrznych Nellis. Lokalizacja może być atrakcyjna dla rodzin wojskowych. Nietypowe rozplanowanie ścian sprawia, że para porównuje dom do Azteckiej jaskini, a Bristol próbuje nawet wspinaczki! Kuchnia wymaga reorganizacji, Aubrey ma także plan, by unowocześnić łazienki. Czy z tego dziwnego wnętrza uda się stworzyć wygodne i eleganckie mieszkanie?

/ USA / program
2019-01-08 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/14 Logo HGTV
USA / program
2019-01-07 17:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey przedstawia Bristolowi dom, który kupiła bez jego wiedzy. Wspólnie podejmują wyzwanie przekształcenia dwupoziomowego domu w dzielnicy Southern Highlands w Las Vegas w wysokiej klasy kawalerkę. Aby osiągnąć zysk, Aubrey musi pamiętać o krótkim terminie i budżecie w wysokości 30 tys. dolarów. A w planach ma również budowę balkonu…

/ USA / program
2019-01-01 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/14 Logo HGTV
USA / program
2018-12-31 16:40 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol Oglądają mały dom w Las Vegas. Bristol jest sceptyczny, jednak Aubrey od razu ma pomysł na tę nietypową przestrzeń. Oboje widza potencjał w podwórku, na którym znajduje się urocza pergola. Kupcy w Vegas maja wyrafinowany gust i są nieco snobistyczni, dlatego pomimo małego metrażu, będą oczekiwać tego, co najlepsze. Małżeństwo jest gotowe na to wyzwanie, a pomysł Aubrey na zastosowanie stylu glam-wiejskiego może okazać się strzałem w dziesiątkę!.

/ USA / program
2018-12-26 00:05 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/14 Logo HGTV
USA / program
2018-12-24 16:55 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Bristol i Aubrey udają się do Henderson, by obejrzeć dom na obrzeżach Las Vegas. Dzielnica jest atrakcyjna, a zielone podwórka robią wrażenie. Małżeństwo będzie musiało jednak stawić czoła poważnym wyzwaniom, aby przygotować dom na rynek. Aubrey ma pomysł na dziwny układ pomieszczeń i małą kuchnię, która przytłacza niskim sufitem. Całkowita renowacja basenu to obowiązkowy punkt remontu – kupujący na pewno będą zachwyceni!

/ USA / program
2018-12-18 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/14 Logo HGTV
USA / program

Emisja w stacjach


Zarobić na remoncie - Las Vegas można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry