Reklama

Zarobić na remoncie - Las Vegas godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Zarobić na remoncie - Las Vegas


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zarobić na remoncie - Las Vegas będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-08-19
23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Bristol i Aubrey zajmują się domem w starszej dzielnicy Las Vegas, która pełna jest reliktów z lat dziewięćdziesiątych. Zaletą jest to, że każdy dom jest inny i ma swój charakter. Jednak samotna sosna na podwórku i kominek od podłogi do sufitu przypominają Bristolowi dorastanie w północno-zachodnim Pacyfiku i podpowiadają mu śmiały pomysł dotyczący całego projektu.

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują dom za 250 tys. dolarów w zachodnim Vegas, w pobliżu wielu rodzinnych atrakcji. Dom w stylu rancza znajduje się w eleganckiej dzielnicy, w której domy sprzedają się za około 400 tysięcy. Jedyny problem to to, że… Kupili dom w ciemno, nie widząc żadnego zdjęcia! Czy w środku czeka ich niemiła niespodzianka, czy wnętrze obiecujące wielki zysk?

/ USA / program
Reklama
Program TV na 2019-08-24
17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-08-26
23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol nie marnują czasu i chcą zabrać się za remont kamienicy w gorącej okolicy. Aubrey widziała tylko jedno zdjęcie, więc oczekują katastrofy. Podwórko jak i fasada domy wyglądają świetnie, więc niespodzianki spodziewają się w środku. Szybko zdają sobie sprawę, dlaczego kupili dom po tak okazyjnej cenie. Poprzedni właściciel porzucił remont w trakcie prac, więc wnętrza są w naprawdę kiepskim stanie. Pracują nad wprowadzeniem niestandardowych funkcji, takich jak pływające schody i balkon przy salonie.

/ USA / program
23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-08-31
17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/13 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-03
22:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują dwupiętrowy dom z trzema sypialniami od właścicielki, której zależy na szybkiej sprzedaży. Para widzi ogromny potencjał w tej nieruchomości, więc postanowiła stworzyć otwartą przestrzeń jadalną i mieszkalną, użyć podłogowej deski na suficie, odświeżyć basen i nadać całemu domowi styl charakterystyczny dla plażowych rezydencji Vegas. I tym razem nieszablonowe myślenie Aubrey sprawi, że dom olśniewał będzie estetyką, która przyciągnie nabywcę i całkiem spory zysk.

/ USA / program
22:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Po zakupie nieruchomości, którą widzieli tylko przez stronę internetową, Bristol i Aubrey Marunde postanawiają nadać jej charakter ekskluzywnej kawalerki, aby przyciągnąć singli, którzy szczególnie upodobali sobie tę okolice Vegas. Otwierają kuchnię i tworzą centralny punkt w salonie, wykorzystując ogromne, specjalnie zaprojektowane centrum rozrywki. Jednak kiedy umywalka do łazienki przyjeżdża w złym kolorze, Aubrey musi znaleźć sposób na włączenie jej do swojego projektu.

/ USA / program
Program TV na 2019-09-07
15:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/9 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-10
22:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol podejmują jedno z największych wyzwań w historii, gdy dom z czterema sypialniami i trzema łazienkami o powierzchni 3 200 stóp kwadratowych trafia na rynek po cenie znacznie niższej niż pozostałe nieruchomości w okolicy. Po zaakceptowaniu oferty przez właścicielkę, Bristol zabiera się za szybką demolkę, a Aubrey zastanawia się co zrobić z koszmarnym wystrojem, aby nie trzeba było burzyć wszystkiego. Czy uda im się z tego dziwnego kaczątka zrobić eleganckiego łabędzia, który zachwyci wymagających kupców?

/ USA / program
Reklama
22:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/9 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-14
15:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/9 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-17
22:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują mieszkanie wiedząc, że największym wyzwaniem jest brak miejsca do przechowywania. Tworzą kącik jadalny z półkami jak kratownica i ławami z dodatkowym schowkiem. Następnie zamieniają salon w praktyczną przestrzeń w stylu glam, dodając wysuwany kominek otoczony szafkami i półkami. Tu jest naprawdę luksusowo!

/ USA / program
22:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/9 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-21
15:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/9 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-24
22:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol Marunde kupują klasyczny dom w stylu Vegas Estate w jednej ze starszych dzielnic miasta. Poprzedni właściciele wydzielili oddzielną przestrzeń aby stworzyć apartament dla teściowej, jednak Aubrey ma pomysł na przekształcenie domu z powrotem w dom jednorodzinny. Następnie wpada na pomysł, by w drugiej kuchni stworzyć pokój gier w stylu kasyn Vegas.

/ USA / program
22:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/9 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 2019-09-28
15:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/9 Logo HGTV
USA / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zarobić na remoncie - Las Vegas. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zarobić na remoncie - Las Vegas w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zarobić na remoncie - Las Vegas.

Poprzednie emisje Zarobić na remoncie - Las Vegas


Emisja Zarobić na remoncie - Las Vegas miała miejsce:

2019-08-17 17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/13 Logo HGTV
USA / program
2019-08-12 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują małe, zniszczone mieszkanie w Vegas Strip, czyli odcinku Bulwaru Las Vegas, za 117 tys. dolarów. Minimalna cena porównywalnych nieruchomości w tej dzielnicy to około 150 tys. dolarów, więc para wie, że będą musieli trzymać się napiętego budżetu, aby inwestycja się opłaciła. Świetne położenie daje możliwość wakacyjnego wynajmu, więc mają nadzieję, że inwestorzy będą bardzo zainteresowani ich propozycją. Metamorfoza będzie spektakularna!

/ USA / program
2019-08-12 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/13 Logo HGTV
USA / program
2019-08-10 17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/13 Logo HGTV
USA / program
2019-08-05 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey właśnie zyskuje przewagę w licytacji domu w małym miasteczku Boulder City w stanie Nevada. Nieruchomość znajduje się w historycznej dzielnicy niedaleko Zapory Hoovera i cała okolica wygląda, jakby zatrzymała się w czasie. Dom z 1940 roku o powierzchni 700 metrów kwadratowych jest w bardzo złym stanie, ale Aubrey i Bristol kupują go i mają wielkie plany przywrócenia go do życia przy zachowaniu jego historycznego uroku. Dobudowanie segmentu z dwoma sypialniami i łazienkami do oryginalnej bryły i nadanie mu lekkiego, wiejskiego stylu, zmienia dom nie do poznania! Zobaczcie jak najbrzydsza nieruchomość w dzielnicy zmienia się w perłę!

/ USA / program
2019-08-05 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/13 Logo HGTV
USA / program
2019-08-03 17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/13 Logo HGTV
USA / program
2019-07-29 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey dostaje cynk o bezpośredniej sprzedaży starego przestarzałego domu z 1977 roku w przyjaznej rodzinom okolicy Las Vegas w Spring Valley. Postanawia wprowadzić tu styl retro i wyrównać poziomy pomiędzy wejściem a powierzchnią salonu. Kuchnia zostanie powiększona trzykrotnie, w jadalni powstanie biuro, a na kominku i drzwiach pojawią się jasne, odważne kolory. Aubrey ma wszystko dokładnie zaplanowane i wyliczone, ale czy Bristol ma tu w ogóle coś do gadania?

/ USA / program
2019-07-29 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/13 Logo HGTV
USA / program
2019-07-27 17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
2019-07-22 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują dom z trzema sypialniami i dwiema łazienkami ze zniszczoną fasadą, staromodnym planem i kuchnią przypominającą jaskinię. Zapewnią domowi nowoczesną metamorfozę z czarno-białą kolorystyką i otwartym planem piętra, który uwalnia kuchnię i czyni ją sercem domu. Wymyślają także sprytny plan rozwiązania dylematu pralni i ożywiania martwej trawy na trawniku przed domem. Musicie to zobaczyć!

/ USA / program
2019-07-22 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
2019-07-20 17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program

Emisje archiwalne Zarobić na remoncie - Las Vegas


Emisja Zarobić na remoncie - Las Vegas miała miejsce:

2019-07-15 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Kiedy od dawna opuszczony dom, który Aubrey obserwowała od lat, zostaje wystawiony na sprzedaż, ona i Bristol od razu przechodzą do działania! Ten zrujnowany dom z lat sześćdziesiątych leży na sporym gruncie i wyceniony jest na 290 tys. dolarów. Domy w tej okolicy są warte około 450 tysięcy, więc para wierzy, że ta czteroosobowa willa z czterema łazienkami zapewni im duży zysk. Po sporej demolce światu ukazuje się piękny dom w stylu farmerskim z elementami Vegas glam. Jest błyszcząco i ekskluzywnie, czyli dokładnie tak, jak chcą klienci!

/ USA / program
2019-07-15 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2019-07-13 17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
2019-07-08 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol oglądają dom na przyjaznych dla rodzin przedmieściach Henderson, co wydaje się zbyt dobrym rozwiązaniem, aby nie podjąć ryzyka. Jednak ledwo przekraczają drzwi frontowe, uderza ich nieprzyjemny zapach psiego mocz! Wszystkie ściany są albo zasikane, albo pogryzione, a leżąca na środku pokoju kość przywodzi na myśl psa olbrzyma! Po zajęciu się ścianami, Aubrey idzie na całość z projektem w stylu Vegas-Glam, który obejmuje marmurowe podłogi i otwarty plan piętra.

/ USA / program
2019-07-08 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
2019-07-06 17:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/13 Logo HGTV
USA / program
2019-07-01 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol wracają do dzielnicy, w której razem zainwestowali w swoją pierwszą nieruchomość, aby sprawdzić dom należący do banku. Trzypoziomowa nieruchomość z trzema sypialniami i czterema łazienkami ma dużo schodów, ale ten trudny układ nie zniechęca Aubrey. Po zwiedzeniu nieruchomości, zgadzają się, że mogą zmienić ten zaniedbany dom na zachwycające trzy piętra industrialnego glamu, który będzie idealny dla młodego kupca z Vegas, który chce zrobić wrażenie na innych.

/ USA / program
2019-07-01 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-30 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-24 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol remontują mieszkanie w centrum miasta, aby pokazać że Las Vegas to nie tylko modny wśród mieszkańców i turystów Bulwar. Ta okolica jest bardzo kolorowa i hipsterska, idealna dla kreatywnych młodych ludzi. Aubrey wybiera neutralne kolory w większości pomieszczeń i szykuje kolorową niespodziankę w sypialni. Wynajmuje artystę, który przygotuje wielki mural – niestety ten może przeznaczyć na pracę nad projektem jeden dzień, co oznacza, że Aubrey i Bristol muszą zaakceptować wszystko co stworzy.

/ USA / program
2019-06-24 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-23 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-17 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Kiedy właściciel domu, który mieszka poza granicami kraju, chce pozbyć się swojej nieruchomości, Aubrey i Bristol wiedzą, że szykuje się kolejna okazja. Dom leży w ekskluzywnej społeczności klubów golfowych i ma basen. Nie był jednak remontowany od lat 80, jednak otwarty plan piętra i ilość sypialni odpowiada potrzebom współczesnych klientów. Aubrey nadaje mu nowoczesne akcenty i wprowadza nieco wiejskiego klimatu. Jednak dodatkowym problemem jest opłata członkowska golfowej społeczności, którą nowy właściciel będzie musiał uiszczać co miesiąc. Czy znajdzie się jakiś zapalony golfista?

/ USA / program
2019-06-17 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-16 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-10 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol Marunde kupują coś, co w zamyśle miało być domem. Bardziej przypomina szopę na ranczo, a jedynym plusem jest położenie niedaleko Las Vegas Strip, czyli fragmentu Bulwaru. Planują dobudować 600-metrowy dodatek, aby szopa stała się dwusypialniową i dwułazienkową nieruchomością z nową kuchnią, salonem, jadalnią, a nawet małym strychem. Aubrey nadaje wnętrzu nowoczesny styl chatki z dużą ilością bieli i szarości oraz fioletowymi akcentami. Zbudowana przez Bristola pergola i kamień na przedniej ścianie domu zamieniają ten mały, smutny budynek w przytulny dom rodzinny, który według pary przyniesie im duże zyski na rozgrzanym do czerwoności rynku Vegas.

/ USA / program
2019-06-10 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-09 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-03 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-03 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/13 Logo HGTV
USA / program
2019-06-02 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-27 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-27 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-26 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-20 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-20 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-19 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-13 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-13 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-12 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-06 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-06 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/13 Logo HGTV
USA / program
2019-05-05 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-29 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-29 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-28 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-15 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-15 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-14 14:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-08 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-08 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-07 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-01 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/13 Logo HGTV
USA / program
2019-04-01 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/13 Logo HGTV
USA / program

Emisja w stacjach


Zarobić na remoncie - Las Vegas można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry