Reklama

Zarobić na remoncie - Las Vegas godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Zarobić na remoncie - Las Vegas w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zarobić na remoncie - Las Vegas będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
22:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują dwupiętrowy dom z trzema sypialniami od właścicielki, której zależy na szybkiej sprzedaży. Para widzi ogromny potencjał w tej nieruchomości, więc postanowiła stworzyć otwartą przestrzeń jadalną i mieszkalną, użyć podłogowej deski na suficie, odświeżyć basen i nadać całemu domowi styl charakterystyczny dla plażowych rezydencji Vegas. I tym razem nieszablonowe myślenie Aubrey sprawi, że dom olśniewał będzie estetyką, która przyciągnie nabywcę i całkiem spory zysk.

/ USA / program
22:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Po zakupie nieruchomości, którą widzieli tylko przez stronę internetową, Bristol i Aubrey Marunde postanawiają nadać jej charakter ekskluzywnej kawalerki, aby przyciągnąć singli, którzy szczególnie upodobali sobie tę okolice Vegas. Otwierają kuchnię i tworzą centralny punkt w salonie, wykorzystując ogromne, specjalnie zaprojektowane centrum rozrywki. Jednak kiedy umywalka do łazienki przyjeżdża w złym kolorze, Aubrey musi znaleźć sposób na włączenie jej do swojego projektu.

/ USA / program
Reklama
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
11:55 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/9 Logo HGTV
USA / program
12:25 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/9 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
16:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/9 Logo HGTV
USA / program
16:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/9 Logo HGTV
USA / program
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
22:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol podejmują jedno z największych wyzwań w historii, gdy dom z czterema sypialniami i trzema łazienkami o powierzchni 3 200 stóp kwadratowych trafia na rynek po cenie znacznie niższej niż pozostałe nieruchomości w okolicy. Po zaakceptowaniu oferty przez właścicielkę, Bristol zabiera się za szybką demolkę, a Aubrey zastanawia się co zrobić z koszmarnym wystrojem, aby nie trzeba było burzyć wszystkiego. Czy uda im się z tego dziwnego kaczątka zrobić eleganckiego łabędzia, który zachwyci wymagających kupców?

/ USA / program
22:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują mieszkanie wiedząc, że największym wyzwaniem jest brak miejsca do przechowywania. Tworzą kącik jadalny z półkami jak kratownica i ławami z dodatkowym schowkiem. Następnie zamieniają salon w praktyczną przestrzeń w stylu glam, dodając wysuwany kominek otoczony szafkami i półkami. Tu jest naprawdę luksusowo!

/ USA / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zarobić na remoncie - Las Vegas. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zarobić na remoncie - Las Vegas w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Zarobić na remoncie - Las Vegas.

Poprzednie emisje Zarobić na remoncie - Las Vegas w telewizji


Emisja Zarobić na remoncie - Las Vegas miała miejsce:

2020-05-03 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol korzystają z okazji i zajmują się remontem starego mieszkania tuż przy Vegas Strip. Aubrey wybiera odważną niebiesko-białą paletę barw do domu, a Bristol rozszerza kuchnię. Punktem kulminacyjnym remontu jest główna łazienka, w której znajduje się prysznic parowy z przeszklonymi drzwiami od podłogi do sufitu, podwójnymi głowicami prysznicowymi i sześciokątnymi płytkami na ścianach i suficie.

/ USA / program
2020-04-28 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9 Logo HGTV
USA / program
Reklama
2020-04-26 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują dwupiętrową kamienicę z podobnym planem obu pięter i wysokimi sufitami. Duet nadaje całej przestrzeni nowoczesny styl glam instalując kominek z płytkami sięgającymi od podłogi do sufitu. Charakteru wnętrzom dodaje klatka schodowa i niestandardowy barek z winami tuż przy kuchni.

/ USA / program
2020-04-21 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/9 Logo HGTV
USA / program
2020-04-19 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol Marunde wymieniają się obowiązkami podczas remontu miejskiego domku w Vegas. Aubrey zajmuje się demolką i przebudową, a Bristol tworzy plan, który nada wnętrzom rustykalny charakter i dodaje drewnianą ścianę do głównej sypialni oraz wybiera płytki i podłogi do łazienki. Para jest zajęta przebudową, ale w planach mają także wizytę w Caesars Palace, gdzie Bristol weźmie udział w imprezie charytatywnej, która polega na zjeździe z najwyższej hotelowej wieży.

/ USA / program
2020-04-14 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/9 Logo HGTV
USA / program
2020-04-12 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują mały dupleks w tej samej okolicy, co alma mater Aubreya, University of Nevada Las Vegas. Decydują się na przekształcenie go w dom jednorodzinny z ciekawym motywem wzorniczym inspirowanym studenckimi atami Aubrey. Projekt kończy się odważną decyzją, aby całkowicie zmienić fasadę domu, tak aby obejmowała wejście i werandę z ramą A.

/ USA / program
2020-04-07 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/9 Logo HGTV
USA / program
2020-04-05 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/9 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol Marunde kupują klasyczny dom w stylu Vegas Estate w jednej ze starszych dzielnic miasta. Poprzedni właściciele wydzielili oddzielną przestrzeń aby stworzyć apartament dla teściowej, jednak Aubrey ma pomysł na przekształcenie domu z powrotem w dom jednorodzinny. Następnie wpada na pomysł, by w drugiej kuchni stworzyć pokój gier w stylu kasyn Vegas.

/ USA / program
2020-03-31 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 5/9 Logo HGTV
USA / program
2020-03-29 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/9 Logo HGTV
USA / program
2020-03-24 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 4/9 Logo HGTV
USA / program
2020-03-22 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/9 Logo HGTV
USA / program
Reklama
2020-03-17 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 3/9 Logo HGTV
USA / program
2020-03-15 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/9 Logo HGTV
USA / program
2020-03-10 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 2/9 Logo HGTV
USA / program
2020-03-08 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/9 Logo HGTV
USA / program
2020-03-03 23:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 1/9 Logo HGTV
USA / program
2020-03-01 13:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/13 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Kiedy właściciel domu, który mieszka poza granicami kraju, chce pozbyć się swojej nieruchomości, Aubrey i Bristol wiedzą, że szykuje się kolejna okazja. Dom leży w ekskluzywnej społeczności klubów golfowych i ma basen. Nie był jednak remontowany od lat 80, jednak otwarty plan piętra i ilość sypialni odpowiada potrzebom współczesnych klientów. Aubrey nadaje mu nowoczesne akcenty i wprowadza nieco wiejskiego klimatu. Jednak dodatkowym problemem jest opłata członkowska golfowej społeczności, którą nowy właściciel będzie musiał uiszczać co miesiąc. Czy znajdzie się jakiś zapalony golfista?

/ USA / program
2020-02-29 00:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 13/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol inwestują w kamienicę w katastrofalym stanie. Choć widzą duży potencjał i liczą na spory zysk, będą musieli poradzić sobie z robakami, uszkodzeniami po zalaniu i kilkoma innymi nieprzyjemnymi niespodziankami. Czy uda im się dokończyć remont i zarobić na tej pechowej inwestycji?

/ USA / program
2020-02-24 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 13/14 Logo HGTV
USA / program
2020-02-22 14:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey wiele ryzykuje, kupując na aukcji małe mieszkanie z jedną sypialnią i jedną łazienką bez oglądania go! Szybko zaczyna odczuwać wyrzuty sumienia po swojej decyzji. Kiedy po raz pierwszy oglądają wnętrza z Bristolem, zdają sobie sprawę, że muszą postawić wszystko na jedną kartę, aby przygotować ten apartament do sprzedania. Czy będą potrafili zmienić tę paskudną przestrzeń w zyskowną inwestycję?

/ USA / program
2020-02-22 00:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/14 Logo HGTV
USA / program
2020-02-17 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 12/14 Logo HGTV
USA / program
2020-02-15 14:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol Marunde kupują najgorszy dom w całej dzielnicy i postanawiają zmienić go w plażowy domek na środku pustyni! Ich i tak napięty grafik musi zmieścić jeszcze opóźnienia wynikające z dostarczenia materiałów. Nie ma już miejsca na błędy. Czy w ogóle ich wizja sprowadzenia plaży na pustynię ma szansę a realizację?

/ USA / program
Reklama
2020-02-15 00:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/14 Logo HGTV
USA / program
2020-02-10 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 11/14 Logo HGTV
USA / program
2020-02-08 14:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol kupują małe mieszkanie na Las Vegas Boulevard. Od słynnej dzielnicy The Strip, czyli zagłębia kasyn, najdroższych hoteli i restauracji dzieli ich zaledwie 5 minut drogi. Aubrey wyobraża sobie idealnego kupca jako kogoś, kto chce być w centrum akcji, więc zamienia to mdłe mieszkanie w apartament z najwyższej półki, jak dla gwiazdy rocka!

/ USA / program
2020-02-08 00:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/14 Logo HGTV
USA / program
2020-02-03 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 10/14 Logo HGTV
USA / program
2020-02-01 14:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol zabierają się za remont jednego z wielu tak samo wyglądających domów na przedmieściu. Budynek ma dobre fundamenty, ale i tak wymaga sporo pracy. Potencjalny zysk będzie niewielki, więc w budżecie nie ma miejsca na błędy. Co więcej, projekt musi wyróżnić się czymś szczególnym w morzu identycznych, wyglądających jak wycięte tą samą foremką domów.

/ USA / program
2020-02-01 00:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-27 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 9/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-25 14:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Gdy pojawia się kolejny dom na sprzedaż, Aubrey i Bristol ruszają do akcji. W oknach i drzwiach są kraty, dach przecieka, ale para wyczuwa okazję. Jeśli uda im się szybko wyremontować i przystosować dom do wymogów lokalnych klientów, mogą liczyć na naprawdę duży zysk!

/ USA / program
2020-01-25 00:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-20 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 8/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-18 14:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol mają szansę na zakup naprawdę zaniedbanego domu. Przestarzałe gospodarstwo kryje w sobie wiele nieprzyjemnych niespodzianek, a stara klimatyzacja zainstalowana na zewnątrz to ich główna obawa. Instalacja nowego urządzenia może drastycznie podnieść planowany koszt remontu. Czy warto ryzykować?

/ USA / program
2020-01-18 00:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-13 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 7/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-11 14:30 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/14 Logo HGTV

Opis (streszczenie): Bristol Marunde i jego żona Aubrey podbijają rynek nieruchomości w Las Vegas. Z jego doskonałą kondycją fizyczną zawodnika MMA i jej niesamowitym wyczuciem stylu odnawiają najbardziej zapuszczone domy tego miasta grzechu. Efekt musi być wystrzałowy, adres zobowiązuje, tu nie ma miejsca na nudę! Aubrey i Bristol sprawdzają dom z dwiema sypialniami, który właśnie trafił na rynek Las Vegas. Domy z dwiema sypialniami rzadko przynoszą zyski, jednak oboje zgadzają się, że nieruchomość może stać się czymś naprawdę wyjątkowym, jeśli tylko uda im się stworzyć nowoczesne wnętrza odpowiadające na oczekiwania potencjalnych klientów.

/ USA / program
2020-01-08 20:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/14 Logo HGTV
USA / program
2020-01-06 23:00 Zarobić na remoncie - Las Vegas, odc. 6/14 Logo HGTV
USA / program

Zarobić na remoncie - Las Vegas gdzie obejrzeć?


Zarobić na remoncie - Las Vegas można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: HGTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry