W najbliższym czasie nie ma w telewizji żadnych emisji: Spadkobiercy
Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.
Emisja Spadkobiercy miała miejsce:
Opis (streszczenie): Gościem specjalnym odcinka jest Tomson Bajecznie zamożna rodzina Owensów w siódmym sezonie serialu - jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – w tym sezonie z poszerzoną obsadą. Do stałego grona odtwórców serialowych postaci – które stanowią m.in. Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Joanna Kołaczkowska, Michał Wójcik i Marek Grabie – dołączają: Bartosz Gajda, Katarzyna Michalska i Łukasz Pietsch, a wśród gości specjalnych m.in. Marek Piekarczyk, Piotr Gąsowski, Robert Gonera czy Maja Bohosiewicz. „Spadkobiercy” to unikatowa improwizowana parodia amerykańskich oper mydlanych z plejadą gwiazd polskiego kabaretu w rolach głównych i gościnnym udziałem znanych osób spoza sceny kabaretowej. Serial realizowany jest podczas inscenizowanych przed publicznością spektakli, których koncept opiera się na braku sztywnego scenariusza, a uczestnicy improwizują na bazie ogólnego zarysu fabuły danego odcinka, jaki poznają tuż przed wyjściem na scenę. Pomysłodawcą, reżyserem i głównym scenarzystą „Spadkobierców” jest Dariusz Kamys, a za scenariusz i reżyserię wersji telewizyjnej odpowiada Szymon Łosiewicz.
/ Polska / 2017 / program rozrywkowyOpis (streszczenie): Gość specjalny odcinka - Baron Bajecznie zamożna rodzina Owensów w siódmym sezonie serialu - jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – w tym sezonie z poszerzoną obsadą. Do stałego grona odtwórców serialowych postaci – które stanowią m.in. Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Joanna Kołaczkowska, Michał Wójcik i Marek Grabie – dołączają: Bartosz Gajda, Katarzyna Michalska i Łukasz Pietsch, a wśród gości specjalnych m.in. Marek Piekarczyk, Piotr Gąsowski, Robert Gonera czy Maja Bohosiewicz. „Spadkobiercy” to unikatowa improwizowana parodia amerykańskich oper mydlanych z plejadą gwiazd polskiego kabaretu w rolach głównych i gościnnym udziałem znanych osób spoza sceny kabaretowej. Serial realizowany jest podczas inscenizowanych przed publicznością spektakli, których koncept opiera się na braku sztywnego scenariusza, a uczestnicy improwizują na bazie ogólnego zarysu fabuły danego odcinka, jaki poznają tuż przed wyjściem na scenę. Pomysłodawcą, reżyserem i głównym scenarzystą „Spadkobierców” jest Dariusz Kamys, a za scenariusz i reżyserię wersji telewizyjnej odpowiada Szymon Łosiewicz.
/ Polska / 2017 / program rozrywkowyOpis (streszczenie): Gość specjalny odcinka - Maja Bohosiewicz Bajecznie zamożna rodzina Owensów w siódmym sezonie serialu - jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – w tym sezonie z poszerzoną obsadą. Do stałego grona odtwórców serialowych postaci – które stanowią m.in. Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Joanna Kołaczkowska, Michał Wójcik i Marek Grabie – dołączają: Bartosz Gajda, Katarzyna Michalska i Łukasz Pietsch, a wśród gości specjalnych m.in. Marek Piekarczyk, Piotr Gąsowski, Robert Gonera czy Maja Bohosiewicz. „Spadkobiercy” to unikatowa improwizowana parodia amerykańskich oper mydlanych z plejadą gwiazd polskiego kabaretu w rolach głównych i gościnnym udziałem znanych osób spoza sceny kabaretowej. Serial realizowany jest podczas inscenizowanych przed publicznością spektakli, których koncept opiera się na braku sztywnego scenariusza, a uczestnicy improwizują na bazie ogólnego zarysu fabuły danego odcinka, jaki poznają tuż przed wyjściem na scenę. Pomysłodawcą, reżyserem i głównym scenarzystą „Spadkobierców” jest Dariusz Kamys, a za scenariusz i reżyserię wersji telewizyjnej odpowiada Szymon Łosiewicz.
/ Polska / 2017 / program rozrywkowyOpis (streszczenie): Gość specjalny odcinka - Robert Gonera Bajecznie zamożna rodzina Owensów w siódmym sezonie serialu - jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – w tym sezonie z poszerzoną obsadą. Do stałego grona odtwórców serialowych postaci – które stanowią m.in. Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Joanna Kołaczkowska, Michał Wójcik i Marek Grabie – dołączają: Bartosz Gajda, Katarzyna Michalska i Łukasz Pietsch, a wśród gości specjalnych m.in. Marek Piekarczyk, Piotr Gąsowski, Robert Gonera czy Maja Bohosiewicz. „Spadkobiercy” to unikatowa improwizowana parodia amerykańskich oper mydlanych z plejadą gwiazd polskiego kabaretu w rolach głównych i gościnnym udziałem znanych osób spoza sceny kabaretowej. Serial realizowany jest podczas inscenizowanych przed publicznością spektakli, których koncept opiera się na braku sztywnego scenariusza, a uczestnicy improwizują na bazie ogólnego zarysu fabuły danego odcinka, jaki poznają tuż przed wyjściem na scenę. Pomysłodawcą, reżyserem i głównym scenarzystą „Spadkobierców” jest Dariusz Kamys, a za scenariusz i reżyserię wersji telewizyjnej odpowiada Szymon Łosiewicz.
/ Polska / 2017 / program rozrywkowyOpis (streszczenie): Gość specjalny odcinka - Marta Chodorowska Bajecznie zamożna rodzina Owensów w siódmym sezonie serialu - jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – w tym sezonie z poszerzoną obsadą. Do stałego grona odtwórców serialowych postaci – które stanowią m.in. Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Joanna Kołaczkowska, Michał Wójcik i Marek Grabie – dołączają: Bartosz Gajda, Katarzyna Michalska i Łukasz Pietsch, a wśród gości specjalnych m.in. Marek Piekarczyk, Piotr Gąsowski, Robert Gonera czy Maja Bohosiewicz. „Spadkobiercy” to unikatowa improwizowana parodia amerykańskich oper mydlanych z plejadą gwiazd polskiego kabaretu w rolach głównych i gościnnym udziałem znanych osób spoza sceny kabaretowej. Serial realizowany jest podczas inscenizowanych przed publicznością spektakli, których koncept opiera się na braku sztywnego scenariusza, a uczestnicy improwizują na bazie ogólnego zarysu fabuły danego odcinka, jaki poznają tuż przed wyjściem na scenę. Pomysłodawcą, reżyserem i głównym scenarzystą „Spadkobierców” jest Dariusz Kamys, a za scenariusz i reżyserię wersji telewizyjnej odpowiada Szymon Łosiewicz.
/ Polska / 2017 / program rozrywkowyOpis (streszczenie): Gość specjalny odcinka - Piotr Gąsowski Bajecznie zamożna rodzina Owensów w siódmym sezonie serialu - jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – w tym sezonie z poszerzoną obsadą. Do stałego grona odtwórców serialowych postaci – które stanowią m.in. Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Joanna Kołaczkowska, Michał Wójcik i Marek Grabie – dołączają: Bartosz Gajda, Katarzyna Michalska i Łukasz Pietsch, a wśród gości specjalnych m.in. Marek Piekarczyk, Piotr Gąsowski, Robert Gonera czy Maja Bohosiewicz. „Spadkobiercy” to unikatowa improwizowana parodia amerykańskich oper mydlanych z plejadą gwiazd polskiego kabaretu w rolach głównych i gościnnym udziałem znanych osób spoza sceny kabaretowej. Serial realizowany jest podczas inscenizowanych przed publicznością spektakli, których koncept opiera się na braku sztywnego scenariusza, a uczestnicy improwizują na bazie ogólnego zarysu fabuły danego odcinka, jaki poznają tuż przed wyjściem na scenę. Pomysłodawcą, reżyserem i głównym scenarzystą „Spadkobierców” jest Dariusz Kamys, a za scenariusz i reżyserię wersji telewizyjnej odpowiada Szymon Łosiewicz.
/ Polska / 2017 / program rozrywkowyOpis (streszczenie): Bajecznie zamożna rodzina Owensów w siódmym sezonie serialu - jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – w tym sezonie z poszerzoną obsadą. Do stałego grona odtwórców serialowych postaci – które stanowią m.in. Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Marcin Wójcik, Joanna Kołaczkowska, Michał Wójcik i Marek Grabie – dołączają: Bartosz Gajda, Katarzyna Michalska i Łukasz Pietsch, a wśród gości specjalnych m.in. Marek Piekarczyk, Piotr Gąsowski, Robert Gonera czy Maja Bohosiewicz. „Spadkobiercy” to unikatowa improwizowana parodia amerykańskich oper mydlanych z plejadą gwiazd polskiego kabaretu w rolach głównych i gościnnym udziałem znanych osób spoza sceny kabaretowej. Serial realizowany jest podczas inscenizowanych przed publicznością spektakli, których koncept opiera się na braku sztywnego scenariusza, a uczestnicy improwizują na bazie ogólnego zarysu fabuły danego odcinka, jaki poznają tuż przed wyjściem na scenę. Pomysłodawcą, reżyserem i głównym scenarzystą „Spadkobierców” jest Dariusz Kamys, a za scenariusz i reżyserię wersji telewizyjnej odpowiada Szymon Łosiewicz.
/ Polska / 2017 / program rozrywkowyOpis (streszczenie): Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa jest pierwszorzędna. Jeśli aktorowi idzie dobrze publiczność się śmieje, cieszy i podziwia. Jeśli aktorowi nie idzie – publiczność tylko się śmieje i cieszy. Tak czy siak, zawsze jest zabawnie. I to w doborowej obsadzie czołówki kabaretowej. Występują m.in. Artur Andrus, Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju), Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska (Hrabi), Marcin Wójcik i Michał Wójcik (Ani Mru Mru), Znany Wojtek Kamiński i Marylka Agnieszka Litwin-Sobańska (Jurki), Janusz Rewers (Ciach), Wojtek Tremiszewski (Limo), Maria Czubaszek, Marek Grabie. W „Spadkobiercach” występują też specjalni goście – znane osoby spoza sceny kabaretowej, a często także spoza świata aktorskiego. Gościnnie występujące gwiazdy do ostatniej chwili nie wiedzą nic o postaciach, które mają zagrać ani o tym co się wydarzy. Zadaniem każdego z gości jest odnaleźć się w swojej roli, improwizując i wyciągając informacje od partnerów na scenie. Ci ostatni bynajmniej nie ułatwiają im zadania. Gwiazdy są zaskakiwane i wkręcane, ale jednocześnie mają okazję, by nieźle namieszać, co wiele z nich dowcipnie wykorzystuje. Pomysłodawcą i szefem całego przedsięwzięcia jest Dariusz Kamys (Hrabi). Odpowiada on za „scenariusz” serialu - wymyśla tematy przewodnie odcinków, do których artyści muszą się odnieść. Jest także osobą, która w trakcie przedstawienia kontroluje akcję serialu – za pomocą muzyki sygnalizuje artystom zakończenie bądź początek danej sceny.
/ Polska / 2013 / program rozrywkowyOpis (streszczenie): Ciężkie czasy nadeszły dla szklanego magnata, miliardera i ojca rodziny – Jonathana Owensa (Artur Andrus). Jego niegdyś potężne szklane imperium okazało się kolosem na glinianych nogach i - pod wpływem ogólnoświatowego kryzysu – rozpadło się w drobny mak. I to w dodatku w Wenezueli. Nieuchronną finansową ruinę osładza mu trochę fakt, że jego sprawy sercowe zaczynają przybierać lepszy obrót – po długim okresie samotności rozpoczął burzliwy romans z Harfie Fergusson - swoją sekretarką, agentką FBI w swoim czasie uczuciowo związaną z płatnym zabójcą McPhersonem (Piotr Bałtroczyk), potencjalnym zięciem Jonathana, Kenem (Znany Wojciech Kamiński), aktualnym arcywrogiem Frankiem Dealeyem (Janusz Rewers) oraz lekarzem Owensów – Doktorem Januszem Dreyfusem (Marek Grabie). W tych warunkach początek kolejnego sezonu był nieunikniony - najbliższym odcinku „Spadkobierców” dowiemy się więc, że: Rodzina Owensów ma kłopoty finansowe. Ratować sytuacje próbuje George (Robert Górski). Kręci film z rodziną w roli głównej. Życie rodziny staje się fabułą filmu. Jednocześnie Jonathan (Artur Andrus) przeżywa drugą młodość u boku Harriet (Agnieszka Litwin). Zazdrosna o ojca Dorin (Joanna Kołaczkowska) nie chce dać się namówić Kenowi (Wojciech Kamiński) i na opuszczenie rodzinnego domu. Niedoceniany Billy (Marcin Wójcik) zostaje szpiegiem Dealeya (Janusz Rewers), a babcie Maggie (Maria Czubaszek) czuje się gwiazdą i jak gwiazda chce zarabiać. W wynegocjowaniu intratnego kontraktu ma pomóc jej dawny przyjaciel, manager hollywoodzkich artystów (Jan Nowicki). Całość reżyseruje Dariusz Kamys, a autorem scenariusz jest zaś – w sporej mierze – życie. Które, jak to życie, jest raczej nieprzewidywalne.
/ Polska / 2012 / program rozrywkowyOpis (streszczenie): Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa jest pierwszorzędna. Jeśli aktorowi idzie dobrze publiczność się śmieje, cieszy i podziwia. Jeśli aktorowi nie idzie – publiczność tylko się śmieje i cieszy. Tak czy siak, zawsze jest zabawnie. I to w doborowej obsadzie czołówki kabaretowej. Występują m.in. Artur Andrus, Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju), Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska (Hrabi), Marcin Wójcik i Michał Wójcik (Ani Mru Mru), Znany Wojtek Kamiński i Marylka Agnieszka Litwin-Sobańska (Jurki), Janusz Rewers (Ciach), Wojtek Tremiszewski (Limo), Maria Czubaszek, Marek Grabie. W „Spadkobiercach” występują też specjalni goście – znane osoby spoza sceny kabaretowej, a często także spoza świata aktorskiego. Gościnnie występujące gwiazdy do ostatniej chwili nie wiedzą nic o postaciach, które mają zagrać ani o tym co się wydarzy. Zadaniem każdego z gości jest odnaleźć się w swojej roli, improwizując i wyciągając informacje od partnerów na scenie. Ci ostatni bynajmniej nie ułatwiają im zadania. Gwiazdy są zaskakiwane i wkręcane, ale jednocześnie mają okazję, by nieźle namieszać, co wiele z nich dowcipnie wykorzystuje. Pomysłodawcą i szefem całego przedsięwzięcia jest Dariusz Kamys (Hrabi). Odpowiada on za „scenariusz” serialu - wymyśla tematy przewodnie odcinków, do których artyści muszą się odnieść. Jest także osobą, która w trakcie przedstawienia kontroluje akcję serialu – za pomocą muzyki sygnalizuje artystom zakończenie bądź początek danej sceny.
/ Polska / 2010 / program rozrywkowySpadkobiercy można obejrzeć w programie stacji:
Emisje miały lub będą miały miejsce w: TV6
Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:
Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):
Lista zawiera lata, w których powstawała audycja: