Reklama

Logo TVP Sport TVP Sport program TV na poniedziałek - ramówka, emisje

2019-02-25 Pokaż dziś

06:00

Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/8 finału - Podsumowanie

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 105min.

  Godziny emisji Coppa Italia (Puchar Włoch - piłka nożna)

07:55

Piłka nożna - Losowanie finałów Mistrzostw Świata do lat 20, Gdynia

( Polska 2019 ) Czas: 120min.

  Godziny emisji Mistrzostwa Świata w piłce nożnej do lat 20 - FIFA U-20 World Cup

10:10

Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - Finał

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 80min.

  Godziny emisji WTA Tour (tenisowe turnieje kobiet)

11:40

Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Świata w sprincie, Heerenveen dz. 2

( Holandia 2019 ) Czas: 100min.

  Godziny emisji Mistrzostwa Świata w łyżwiarstwie szybkim w sprincie

13:30

Narciarstwo klasyczne - MŚ Seefeld: Skoki narciarskie - konkurs indywidualny HS130

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 50min.

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w skokach narciarskich

Reklama
14:35

Narciarstwo klasyczne - MŚ Seefeld: Skoki narciarskie - konkurs indywidualny HS130

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 40min.

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w skokach narciarskich

15:25

Narciarstwo klasyczne - MŚ Seefeld: biegi narciarskie: sprint drużynowy kobiet i mężczyzn

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 35min.

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w biegach narciarskich

16:15

Narciarstwo klasyczne - MŚ Seefeld: Skoki narciarskie - konkurs drużynowy HS130

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 50min.

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w skokach narciarskich

17:10

Narciarstwo klasyczne - MŚ Seefeld: Skoki narciarskie - konkurs drużynowy HS130

( Szwajcaria 2019 ) Czas: 40min.

  Godziny emisji Mistrzostwa świata w skokach narciarskich

18:00
Na żywo

4-4-2 - magazyn piłkarski

magazyn piłkarski ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

(JM)

  Godziny emisji 4-4-2

18:25
Na żywo

4-4-2 - magazyn piłkarski

magazyn piłkarski ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

(JM)

  Godziny emisji 4-4-2

19:05
Na żywo

Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ, Gdańsk: Polska - Holandia ( studio )

( Polska 2019 ) Czas: 76min.

  Godziny emisji Eliminacje do Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn

22:40
Na żywo

Sportowy Wieczór

( Polska 2018 ) Czas: 15min.

(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia.

  Godziny emisji Sportowy Wieczór w TVP Sport

23:00
Na żywo

Gol Ekstra

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 60min.

(JM)

  Godziny emisji GOL

00:05

Gol - magazyn piłkarski

( Polska 1995 ) Czas: 27min.

  Godziny emisji Gol - magazyn piłkarski

Reklama
00:40

Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ, Gdańsk: Polska - Holandia

( Polska 2019 ) Czas: 45min.

  Godziny emisji Eliminacje do Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn

02:35

Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala sportów walki - Kraków

( Polska 2019 ) Czas: 100min.

  Godziny emisji DSF Kickboxing Challenge

04:25
05:25

Sportowy Wieczór

( Polska 2018 ) Czas: 15min.

(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia.

  Godziny emisji Sportowy Wieczór w TVP Sport

05:40

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

 

O programie TV stacji TVP Sport

Na stronie stacji telewizyjnej TVP Sport umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na poniedziałek. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP Sport. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na poniedziałek dla kanału TVP Sport można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP Sport umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP Sport. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP Sport

  • 19.02, 11:45 Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 2 runda (3) Godziny emisji
  • 19.02, 13:45 Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 2 runda (4) Godziny emisji
  • 19.02, 18:20 Hokej na lodzie - PHL: 1.runda play - off (2): KH ENERGA TORUŃ - TATRYSKI PODHALE NOWY TARG Godziny emisji
  • 19.02, 23:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji
  • 20.02, 10:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 3 runda (1) Godziny emisji
  • 20.02, 12:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 3 runda (2) Godziny emisji
  • 20.02, 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 3 runda (3) Godziny emisji
  • 20.02, 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Dubaj - 3 runda (4) Godziny emisji
  • 20.02, 19:30 Liga Mistrzów - 1/8F ( studio ) Godziny emisji
  • 20.02, 20:55 Liga Mistrzów - 1/8F: Atletico Madryt - Juventus Turyn Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info