Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 16 stycznia 2020 (Czwartek)? [2020-01-16]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-01-16 23:46)
Na zdjęciu: Titanic Na zdjęciu: Titanic

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 16 stycznia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 16 stycznia 2020 [2020-01-16]

2020-01-16 19:25 Dzisiejsze czasy w ATM Rozrywka / rok: 1936 / czas: 87 min.

Plakat Dzisiejsze czasy Z maszyny o zębatych kołach, wielkich przekładniach i kilometrach pasów transmisyjnych niczym mała śrubka wypada, grany przez Chaplina, robotnik. Wycieńczony pracą i załamany nowym sposobem podawania pracownikom posiłków – przez rurkę do ust, ląduje w zakładzie psychiatrycznym. Wyleczony ponownie trafia do zakładu zamkniętego, tym razem karnego, gdy podczas nielegalnej demonstracji nieopatrznie podnosi z ulicy czerwoną szmatę.
Reżyseria: Charlie Chaplin
Obsada: Charlie Chaplin, Paulette Goddard, Henry Bergman, Tiny Sandford, Chester Conklin

Dzisiejsze czasy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-16 20:00 Ptaszek na uwięzi w TVN 7 / rok: 1990 / czas: 111 min.

Plakat Ptaszek na uwięzi Mel Gibson i Goldie Hawn w znakomitej komedii sensacyjnej reżyserowanej przez Johna Badhama. Ukrywający się w ramach programu FBI ochrony świadków Rick Jarmin (Gibson) wpada w panikę, kiedy zostaje rozpoznany przez swoją byłą dziewczynę Marianne Graves (Hawn). Ponadto gangster, który przez niego trafił do więzienia (David Carradine), zostaje zwolniony i wraca, aby się zemścić. Rick i Marianne rozpoznają karkołomną ucieczkę. Ledwo udaje im się wymknąć z rąk gangsterów, policji i kochliwej pani weterynarz (Joan Severance). Niepowtarzalne zakończenie tej historii rozgrywa się w zoo. Telewizja PBS przyrównała akcję filmu do pędzącej kolejki górskiej. Całość dopełnia niepowtarzalny humor.
Reżyseria: John Badham
Obsada: Mel Gibson, Goldie Hawn, Joan Severance, David Carradine, Stephen Tobolowsky

Ptaszek na uwięzi - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-16 20:00 Taxi w TV Puls / rok: 1998 / czas: 85 min.

Plakat Taxi Daniel, najlepszy dostawca pizzy w mieście zmienia prace. Zaczyna robić jako taksówkarz jeżdżący tuningowanym Peugeotem 406. Niestety przez swoją miłość do bardzo szybkiej jazdy zostaje w końcu złapany. Jeden z jego pasażerów okazuje się być policjantem. Jest to Emilien - który ma dwa wielkie zmartwienia. Pierwsze to to że każdy jego egzamin na prawo jazdy zawsze kończy się wjechaniem w jakiś sklep,a drugie to takie że musi złapać gang "Mercedesów" - niemieckich złodziei okradających banki. Emilien daruje Danielowi kare gdy tamten obiecuje pomóc policji...
Reżyseria: Gérard Pirès
Obsada: Samy Naceri, Frédéric Diefenthal, Marion Cotillard, Emma Wiklund, Manuela Gourary

Taxi - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-16 20:45 Filmowe czwartki - Boska Florence w TVP2 HD / rok: 2016 / czas: 110 min.

Plakat Filmowe czwartki - Boska Florence Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda - brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.
Reżyseria: Stephen Frears
Obsada: Meryl Streep, Hugh Grant, Simon Helberg, Rebecca Ferguson, Nina Arianda

Boska Florence - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-16 21:00 Uciekająca panna młoda w TV4 / rok: 1999 / czas: 116 min.

Plakat Uciekająca panna młoda Supergwiazdy - Julia Roberts i Richard Gere oraz reżyser megahitu "Pretty Woman" - Gary Marshall, połączyli siły po raz kolejny, po to, aby wspólnie zrealizować fenomenalną komedię romantyczną. Ike Graham (Richard Gere) jest nowojorskim felietonistą. W poszukiwaniu weny twórczej wybiera się do pobliskiego baru. Tam słyszy historię dziewczyny, która uwielbia stan narzeczeński ale boi się ślubu. Ike pisze o niej felieton. Maggie wściekła na autora planuje odwet. Jednak nie wie jak to się dla niej zakończy.
Reżyseria: Garry Marshall
Obsada: Julia Roberts, Richard Gere, Joan Cusack, Rita Wilson, Héctor Elizondo

Uciekająca panna młoda - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-16 21:05 Titanic w Polsat / rok: 1997 / czas: 194 min.

Plakat Titanic Jake i Rose (Leonardo DiCaprio i Kate Winslet), para młodych kochanków, poznają i zakochują się podczas dziewiczego rejsu "niezatapialnego" transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie o życie. Reżyserem "Titanica" jest prawdziwy wizjoner w świecie kina, James Cameron, wielokrotnie nagradzany reżyser. Stworzył on nieporównywalne z niczym dzieło, po mistrzowsku żonglując uczuciami swoich bohaterów, miłość przeplatając z nienawiścią, hart ducha i odwagę konfrontując z podłością i tchórzostwem w obliczu wielkiej katastrofy i sprawiając, że film "Titanic" to istny triumf kinematografii.
Reżyseria: James Cameron
Obsada: Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher

Titanic - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-16 22:30 Truman Show w TVN / rok: 1998 / czas: 103 min.

Plakat Truman Show Truman Burbank mieszka w uroczym nadmorskim miasteczku i wiedzie przeciętne, raczej szczęśliwe życie u boku kochającej żony Meryl. To, co dla wielu byłoby nieziszczalnym marzeniem, Truman otrzymał bez specjalnego wysiłku. Właśnie - otrzymał, a nie zdobył. Truman jest bowiem gwiazdą telewizyjnego serialu emitowanego przez 24 godziny na dobę. O każdym jego kroku decyduje reżyser programu, od niego zależy nie tylko to, kogo Truman spotka na swej drodze, ale i to, czy danego dnia będzie świecić słońce. Jednak nawet on nie przewidział, że wykreowany przez niego bohater zacznie się domyślać istnienia innego świata
Reżyseria: Peter Weir
Obsada: Jim Carrey, Laura Linney, Noah Emmerich, Natascha McElhone, Holland Taylor

Truman Show - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-16 23:25 Mój przyjaciel Hachiko w Polsat / rok: 2009 / czas: 93 min.

Plakat Mój przyjaciel Hachiko Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Profesor Parker Wilson (Richard Gere) za namową córki przyjmuje pod swój dach szczeniaka. Od tej pory psa i człowieka łączy niezwykła więź. Pies Hachiko codziennie odprowadza swego pana o tej samej godzinie na dworzec, a później po niego przychodzi...
Reżyseria: Lasse Hallström
Obsada: Richard Gere, Joan Allen, Jason Alexander, Cary-Hiroyuki Tagawa, Sarah Roemer

Mój przyjaciel Hachiko - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 16 stycznia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w kanałach naziemnych 16 stycznia 2020 (Czwartek)? [2020-01-16]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry