Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 21 stycznia 2020 (Wtorek)? [2020-01-21]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-01-21 23:53)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 21 stycznia 2020 (Wtorek)? [2020-01-21]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 21 stycznia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Wtorek, 21 stycznia 2020 [2020-01-21]

2020-01-21 16:10 Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu w TVP Kultura / rok: 2014 / czas: 100 min.

Plakat Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu Dwaj domokrążni sprzedawcy, Sam i Jonathan, jak współcześni Don Kichot i Sancho Pansa zabierają widza na wędrówkę przez kalejdoskop ludzkich losów. Podróż ta pokazuje piękno jednych chwil, błahość innych, humor i tragedię, które tkwią w ludziach, wielkość człowieczeństwa i jego kruchość. Tytuł nawiązuje do ptaków z obrazu Breugla „Myśliwi na śniegu”, które z wysoka obserwują świat i wydają się myśleć: Kim są ludzie? Za czym tak gonią? Podobnie jak inne obrazy tego reżysera, film stanowi łańcuch epizodów, mających kulminacje w absurdalnych wizjach, pełnych zarazem czarnego humoru, jak i tragizmu.
Reżyseria: Roy Andersson
Obsada: Holger Andersson, Nisse Vestblom, Viktor Gyllenberg, Lotti Törnros, Jonas Gerholm

Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-21 19:25 Gorączka złota w ATM Rozrywka / rok: 1925 / czas: 95 min.

Plakat Gorączka złota Rok 1898, ludzi ogarnęła gorączka złota, każdy, kto może, ściąga do Klondike. Na Alaskę przybywa również Charlie. W czasie burzy śnieżnej chroni się w napotkanej chacie i przy tej okazji poznaje dwóch ludzi znanych w całej okolicy: dobrego "Wielkiego" Jima i złego "Czarnego" Larsena. Odcięci przez nawałnicę i śniegi, przeżywają tam ciężkie chwile, gdy zaczyna im brakować żywności. Zdesperowany Larsen wyrusza w końcu na poszukiwanie jedzenia, a oszalały z głodu Jim omal nie zostaje kanibalem.
Reżyseria: Charlie Chaplin
Obsada: Charlie Chaplin, Georgia Hale, Mack Swain, Tom Murray, Henry Bergman

Gorączka złota (film 1925) - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-21 20:00 Godziny strachu w Super Polsat / rok: 2007 / czas: 95 min.

Plakat Godziny strachu Neil (Gerard Butler) i Abby Randallowie (Maria Bello) tworzą idealne małżeństwo wiodące dostatni, beztroski tryb życia. Gdy córka Randallów zostaje porwana, ich beztroskie życie pogrąża się w chaosie, a oni sami zostają zmuszeni do wykonywania poleceń porywacza-socjopaty Ryana (Pierce Brosnan). Kolejne zachcianki kidnapera są coraz bardziej wymyślne. Ale porywaczowi nie zależy na pieniądzach...
Reżyseria: Mike Barker
Obsada: Pierce Brosnan, Maria Bello, Gerard Butler, Emma Karwandy, Claudette Mink

Godziny strachu - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-21 20:10 Terminator: Genisys w Polsat / rok: 2015 / czas: 125 min.

Plakat Terminator: Genisys Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i … przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle'a Reese'a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum - C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.
Reżyseria: Alan Taylor
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Jason Clarke, Emilia Clarke, Jai Courtney, J.K. Simmons

Terminator: Genisys - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-21 22:05 Źródło nadziei w TVN 7 / rok: 2014 / czas: 112 min.

Plakat Źródło nadziei Russell Crowe jako Joshua Connor, australijski farmer, który spełniając ostatnią wolę niedawno zmarłej żony przybywa do Turcji, by odszukać ciała swych synów poległych w bitwie pod Gallipoli. Connor jest człowiekiem twardym i doświadczonym przez życie, jednak kraj, w którym się znajduje zaskakuje go odmiennością, a brytyjscy okupanci odrzucają prośby o wydanie ciał poległych. Z pomocą Connorowi przyjdzie piękna Turczynka (Olga Kurylenko), która stanie się dla niego kimś znacznie więcej niż tylko przewodniczką w tej niezwykłej podróży. Gdy okaże się, że jeden z synów być może żyje, Connor poruszy niebo i ziemię, by odkryć prawdę o losie swego dziecka.
Reżyseria: Russell Crowe
Obsada: Russell Crowe, Olga Kurylenko, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Jai Courtney

Źródło nadziei - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-21 22:50 W sieci pająka w Polsat / rok: 2001 / czas: 104 min.

Plakat W sieci pająka Wstrząśnięty śmiercią swej partnerki, policyjny detektyw i autor kryminalnych bestsellerów, Alex Cross przechodzi na emeryturę. Kiedy jednak szalony psychopata (Michael Wincott) porywa córkę senatora, Alex wbrew sobie zostaje wciągnięty do jego gry. Wraz z przydzieloną do ochrony porwanej dziewczynki agentką tajnych służb (Monica Potter) Alex podąża pełną zagadek, mroczną i krętą ścieżką, która doprowadza go do szokującego odkrycia - porywaczowi wcale nie chodzi o okup. Pragnie, by Alex uwiecznił na kartach swej kolejnej książki jego zbrodnię stulecia! Ścigając się z czasem i śmiercią, detektyw zanurza się w misternie tkaną sieć niebezpieczeństw i kłamstw, aby powstrzymać szaleńca i uratować życie niewinnej ofiary.
Reżyseria: Lee Tamahori
Obsada: Morgan Freeman, Monica Potter, Michael Wincott, Dylan Baker, Mika Boorem

W sieci pająka - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-21 23:00 Dzisiejsze czasy w ATM Rozrywka / rok: 1936 / czas: 87 min.

Plakat Dzisiejsze czasy Z maszyny o zębatych kołach, wielkich przekładniach i kilometrach pasów transmisyjnych niczym mała śrubka wypada, grany przez Chaplina, robotnik. Wycieńczony pracą i załamany nowym sposobem podawania pracownikom posiłków – przez rurkę do ust, ląduje w zakładzie psychiatrycznym. Wyleczony ponownie trafia do zakładu zamkniętego, tym razem karnego, gdy podczas nielegalnej demonstracji nieopatrznie podnosi z ulicy czerwoną szmatę.
Reżyseria: Charlie Chaplin
Obsada: Charlie Chaplin, Paulette Goddard, Henry Bergman, Tiny Sandford, Chester Conklin

Dzisiejsze czasy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-21 23:10 Lekkie obyczaje - Wielki chłód w TVP Kultura / rok: 1983 / czas: 105 min.

Plakat Lekkie obyczaje - Wielki chłód Reżyseria: Lawrence Kasdan
Obsada: Tom Berenger, Glenn Close, Jeff Goldblum, William Hurt, Kevin Kline

Wielki chłód - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 21 stycznia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry