Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 22 stycznia 2020 (Środa)? [2020-01-22]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-01-22 23:42)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 22 stycznia 2020 (Środa)? [2020-01-22]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 22 stycznia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 22 stycznia 2020 [2020-01-22]

2020-01-22 19:20 Dzisiejsze czasy w ATM Rozrywka / rok: 1936 / czas: 87 min.

Plakat Dzisiejsze czasy Z maszyny o zębatych kołach, wielkich przekładniach i kilometrach pasów transmisyjnych niczym mała śrubka wypada, grany przez Chaplina, robotnik. Wycieńczony pracą i załamany nowym sposobem podawania pracownikom posiłków – przez rurkę do ust, ląduje w zakładzie psychiatrycznym. Wyleczony ponownie trafia do zakładu zamkniętego, tym razem karnego, gdy podczas nielegalnej demonstracji nieopatrznie podnosi z ulicy czerwoną szmatę.
Reżyseria: Charlie Chaplin
Obsada: Charlie Chaplin, Paulette Goddard, Henry Bergman, Tiny Sandford, Chester Conklin

Dzisiejsze czasy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-22 21:50 Faceci w czerni 3 w Polsat / rok: 2012 / czas: 106 min.

Plakat Faceci w czerni 3 Kolejna część kultowej serii o agentach specjalnej jednostki rządowej. Zadaniem jednostki jest zajmowanie się kontaktami z Obcymi i utrzymywaniem społeczeństwa w nieświadomości, jak częste są wizyty przybyszów z kosmosu... Pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu. Ich znakiem rozpoznawczym są czarne garnitury i okulary... a także cały zestaw kosmicznych gadżetów. Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu. Agenci w czerni bronią Ziemi przed kosmitami już po raz trzeci.
Reżyseria: Barry Sonnenfeld
Obsada: Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin, Michael Stuhlbarg, Emma Thompson

Faceci w czerni 3 - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-22 21:55 Pozdrowienia z Paryża w TV Puls / rok: 2010 / czas: 92 min.

Plakat Pozdrowienia z Paryża Młodemu pracownikowi amerykańskiej ambasady w Paryżu, Richardowi Stevensowi (Jonathan Rhys-Meyers), na czas niebezpiecznej misji, zostaje przydzielony partner Charlie Wax (John Travolta), który jest amerykańskim agentem tajnych służb. Jednak nie jest on wymarzonym partnerem Richarda, bo nie tylko traktuje go jak szofera, ale również stosuje całkowicie różne metody.
Reżyseria: Pierre Morel
Obsada: John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak, Richard Durden, Bing Yin

Pozdrowienia z Paryża - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-22 21:55 Od zmierzchu do świtu w Stopklatka TV / rok: 1996 / czas: 108 min.

Plakat Od zmierzchu do świtu Dwaj bracia, kryminaliści uciekają ze Stanów do Meksyku. Po drodze zatrzymują się w barze, który okazuje się być opanowany przez wampiry. Nasi bohaterowie, wspólnie z uwięzionym z nimi księdzem i jego dziećmi będą musieli stawić im czoła.
Reżyseria: Robert Rodriguez
Obsada: George Clooney, Quentin Tarantino, Harvey Keitel, Juliette Lewis, Ernest Liu

Od zmierzchu do świtu - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-22 22:35 Kino relaks - Miłość i inne używki w TVP2 HD / rok: 2010 / czas: 113 min.

Plakat Kino relaks - Miłość i inne używki Nominowani do Oscara Jake Gyllenhaal i Anne Hathaway wystąpili razem w seksownej, wyjątkowo śmiesznej i pozytywnie uzależniającej komedii. Hathaway rozjaśnia ekran wcielając się w postać uduchowionej Maggie, która w osobie Jamiego – uroczego sprzedawcy Viagry rozpoznaje swoją drugą połówkę. Oboje szybko decydują się na związek bez zobowiązań i szybko odkrywają, że łączy ich wielka, seksualna chemia, która raz za razem wstrząsa ich sypialnią. Jednak bez względu na to, jak bardzo chcą zachować status swojego związku, Maggie i Jamie padają ofiarą najsilniejszego narkotyku... miłości!
Reżyseria: Edward Zwick
Obsada: Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway, Oliver Platt, Hank Azaria, Josh Gad

Miłość i inne używki - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-22 22:45 Szczęki w TVN 7 / rok: 1975 / czas: 124 min.

Plakat Szczęki W niewielkiej osadzie na wyspie wybucha panika po kolejnych atakach jakiegoś stworzenia na pływających w morzu. Okazuje się, że wielki biały rekin nie chce wcale stąd odpływać. Szeryf Brody (Roy Scheider) z przyjaciółmi Hooper'em (Richard Dreyfuss) i Quint'em (Robert Shaw) decydują się go zabić.
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss, Lorraine Gary, Murray Hamilton

Szczęki - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-22 23:00 Conan barbarzyńca w Super Polsat / rok: 1982 / czas: 129 min.

Plakat Conan barbarzyńca Niewolnik. Wojownik. Bohater. Legenda. Arnold Schwarzenegger debiutuje na ekranie w roli legendarnego wojownika i bohatera - Conana Barbarzyńcy. Osierocony w dzieciństwie Conan poprzysięga zemstę mordercom rodziców - bandzie brutalnych morderców, wyznawców krwawego kultu i ich zimnokrwistemu przywódcy (James Earl Jones). Wyszkolony na wojownika, wysłany na Daleki Wschód z determinacją szuka swoich wrogów. Pełna akcji, niezwykła przygoda o odwadze, sile i potędze charakteru, które sprawiają, że dobro triumfuje nad złem.
Reżyseria: John Milius
Obsada: Arnold Schwarzenegger, James Earl Jones, Max von Sydow, Sandahl Bergman, Cassandra Gava

Conan barbarzyńca - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-22 23:45 Kod nieśmiertelności w TVN / rok: 2011 / czas: 93 min.

Plakat Kod nieśmiertelności Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Nie poznaje siedzącej obok niego dziewczyny, nie wie, gdzie jest. Po 8 minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy mężczyzna przekonuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: "Kod nieśmiertelności", który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. "Kod nieśmiertelności" pozwala wracać na miejsce zdarzeń wielokrotnie i żołnierz z każdym powrotem na ostatnich 8 minut życia pasażerów pociągu będzie wiedział coraz więcej. Czy uda mu się znaleźć i powstrzymać atak bombowy... który już się wydarzył?
Reżyseria: Duncan Jones
Obsada: Jake Gyllenhaal, Michelle Monaghan, Vera Farmiga, Russell Peters, Michael Arden

Kod nieśmiertelności - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 22 stycznia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry