Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 23 stycznia 2020 (Czwartek)? [2020-01-23]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-01-23 23:46)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 23 stycznia 2020 (Czwartek)? [2020-01-23]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 23 stycznia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 23 stycznia 2020 [2020-01-23]

2020-01-23 20:00 Conan barbarzyńca w Super Polsat / rok: 1982 / czas: 129 min.

Plakat Conan barbarzyńca Niewolnik. Wojownik. Bohater. Legenda. Arnold Schwarzenegger debiutuje na ekranie w roli legendarnego wojownika i bohatera - Conana Barbarzyńcy. Osierocony w dzieciństwie Conan poprzysięga zemstę mordercom rodziców - bandzie brutalnych morderców, wyznawców krwawego kultu i ich zimnokrwistemu przywódcy (James Earl Jones). Wyszkolony na wojownika, wysłany na Daleki Wschód z determinacją szuka swoich wrogów. Pełna akcji, niezwykła przygoda o odwadze, sile i potędze charakteru, które sprawiają, że dobro triumfuje nad złem.
Reżyseria: John Milius
Obsada: Arnold Schwarzenegger, James Earl Jones, Max von Sydow, Sandahl Bergman, Cassandra Gava

Conan barbarzyńca - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-23 21:05 Moja dziewczyna wychodzi za mąż w Polsat / rok: 2008 / czas: 101 min.

Plakat Moja dziewczyna wychodzi za mąż Kobieciarz Tom zostaje honorowym drużbą swojej najlepszej przyjaciółki. Podczas przygotowań do ślubu uświadamia sobie, że jest zakochany w przyszłej pannie młodej.
Reżyseria: Paul Weiland
Obsada: Patrick Dempsey, Michelle Monaghan, Kevin McKidd, Chris Messina, Richmond Arquette

Moja dziewczyna wychodzi za mąż - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-23 22:30 Przeklęta dzielnica w TVN 7 / rok: 2014 / czas: 88 min.

Plakat Przeklęta dzielnica Leon, szalony pasierb Mickeya, ginie w `katastrofie` budowlanej. Na robotniczym osiedlu God`s Pocket nikt go nie żałuje. Mickey (Hoffman) próbuje cichcem pochować ciało, ale matka chłopaka, Jeannie (Hendricks), głośno domaga się prawdy. Mężczyzna wpada w śmiertelną pułapkę z ciałem, którego nie może pogrzebać, z żoną, z którą nie potrafi dojść do ładu, i długiem, którego nie może spłacić.
Reżyseria: John Slattery
Obsada: Philip Seymour Hoffman, Richard Jenkins, Christina Hendricks, John Turturro, Eddie Marsan

Przeklęta dzielnica - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-23 22:30 Ted w TVN / rok: 2012 / czas: 107 min.

Plakat Ted Marzenia mają niezwykłą moc. Ale uważaj, czego sobie życzysz, bo możesz mieć pecha i życzenie ci się spełni… Mały John pragnął, by jego pluszowy miś Ted ożył. I tak się stało, a Ted dorósł razem z Johnem. Teraz obaj lubią strzelić sobie browarka, zapalić zioło i jednakowo bimbają na obowiązki. Z tym tylko, że Ted wysyła do firmy zabawkarskiej skargi, bo uszyto go bez pewnego ważnego męskiego organu, a John znalazł sobie dziewczynę. I to właśnie Lori ma tak dosyć pyskatego pluszaka, sprowadzającego do domu różne panienki, że stawia Johnowi warunek: Ted musi się wynieść z ich życia. Ale jak rozstać się z kimś, kto czasem bywa cyniczny i złośliwy, ale towarzyszy ci od lat i jest twoim najlepszym kumplem?
Reżyseria: Seth MacFarlane
Obsada: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Seth MacFarlane, Joel McHale, Giovanni Ribisi

Ted - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-23 23:00 Hot fuzz - Ostre psy w TV6 / rok: 2007 / czas: 121 min.

Plakat Hot fuzz - Ostre psy Londyński supergliniarz - Nicholas Angel (Simon Pegg) otrzymuje przydział w spokojnym miasteczku Sandford, gdzie musi stawić czoła totalnej nudzie świata nie znającego słowa zbrodnia… i niezdarnemu partnerowi Danny’emu (Nick Frost) Seria makabrycznych wypadków, które przetoczą się przez sielską prowincję sprawi jednak, że Nick znajdzie okazję do niesamowitych, pełnych grozy pościgów samochodowych i bezwzględnych strzelanin, o których marzy. Nadszedł czas, by małomiasteczkowi gliniarze wymierzyli wielkomiejską sprawiedliwość!
Reżyseria: Edgar Wright
Obsada: Simon Pegg, Nick Frost, Jim Broadbent, Paddy Considine, Rafe Spall

Hot fuzz - Ostre psy - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-23 23:15 Scenariusz na miłość w Polsat / rok: 2014 / czas: 107 min.

Plakat Scenariusz na miłość 15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u swych stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata – Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało, to zawyżone poczucie własnej wartości – Ray mimo upływu lat i serii niepowodzeń, pozostał nadętym i pewnym siebie bufonem. Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy przyjmuje ofertę wykładów na niewielkiej uczelni. Tam, za sprawą ponętnej samotnej matki (Tomei), sam dostanie twardą lekcję życia.
Reżyseria: Marc Lawrence
Obsada: Hugh Grant, Marisa Tomei, Bella Heathcote, J.K. Simmons, Chris Elliott

Scenariusz na miłość - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-23 23:25 Włoska robota w METRO / rok: 2003 / czas: 111 min.

Plakat Włoska robota Grupa ekskluzywnych złodziei, pod wodzą mistrza Johna (Donald Sutherland), w skład której wchodzą jeszcze: główny organizator Charlie (Mark Wahlberg), jego prawa ręka Steve (Edward Norton), komputerowy geniusz Lyle (Seth Green), brawurowy kierowca "Przystojny" Rob (Jason Statham) i ekspert od materiałów wybuchowych Left Ear (Mos Def), kradnie z weneckiego pałacu sejf z wartymi 34 mln dolarów sztabami złota. I w trakcie świętowania udanej akcji Steve nieoczekiwanie wyciąga broń i zabija Johna. Reszta grupy wpada do lodowatej wody. Steve przekonany, że wszystkich uśmiercił - ulatnia się z łupem. Po roku poszukiwań udaje im się go namierzyć w Los Angeles. Aby odzyskać łup, do grupy dołącza córka Johna - Stella (Charlize Theron), pracującą jako specjalistka od zabezpieczeń sejfów...
Reżyseria: F. Gary Gray
Obsada: Mark Wahlberg, Charlize Theron, Edward Norton, Jason Statham, Seth Green

Włoska robota - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-24 00:35 Wszystko, na co niebo zezwala w TVP2 HD / rok: 1955 / czas: 89 min.

Plakat Wszystko, na co niebo zezwala Poruszająca opowieść o zakazanej miłości, rozgrywająca się w latach '50 minionego stulecia, w U.S.A. Cary Scott (Jane Wyman) - wdowa po businessmanie, należy do małomiasteczkowej śmietanki towarzyskiej. Bywa na przyjęciach, na których jest oblegana przez adoratorów. Jej przyjaciółka, Sara, usiłuje związać ją z jednym ze swoich faworytów, Harvey'em, który jest również dobrze widziany przez dorosłe już dzieci Cary. Ona jednak, zaczyna wykazywać zainteresowanie kimś zupełnie innym, Ron'em Kirby (Rock Hudson) - ogrodnikiem pielęgnującym jej posiadłość. Czy to uczucie ma szanse przetrwać? Czy różnice klasowe okażą się przeszkodą nie do pokonania?
Reżyseria: Douglas Sirk
Obsada: Jane Wyman, Rock Hudson, Agnes Moorehead, Conrad Nagel, Virginia Grey

Wszystko, na co niebo zezwala - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 23 stycznia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry