Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 7 lutego 2020 (Piątek)? [2020-02-07]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-07 16:00)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 7 lutego 2020 (Piątek)? [2020-02-07]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 7 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 7 lutego 2020 [2020-02-07]

2020-02-07 20:00 Włoska robota w Super Polsat / rok: 2003 / czas: 111 min.

Plakat Włoska robota Grupa ekskluzywnych złodziei, pod wodzą mistrza Johna (Donald Sutherland), w skład której wchodzą jeszcze: główny organizator Charlie (Mark Wahlberg), jego prawa ręka Steve (Edward Norton), komputerowy geniusz Lyle (Seth Green), brawurowy kierowca "Przystojny" Rob (Jason Statham) i ekspert od materiałów wybuchowych Left Ear (Mos Def), kradnie z weneckiego pałacu sejf z wartymi 34 mln dolarów sztabami złota. I w trakcie świętowania udanej akcji Steve nieoczekiwanie wyciąga broń i zabija Johna. Reszta grupy wpada do lodowatej wody. Steve przekonany, że wszystkich uśmiercił - ulatnia się z łupem. Po roku poszukiwań udaje im się go namierzyć w Los Angeles. Aby odzyskać łup, do grupy dołącza córka Johna - Stella (Charlize Theron), pracującą jako specjalistka od zabezpieczeń sejfów...
Reżyseria: F. Gary Gray
Obsada: Mark Wahlberg, Charlize Theron, Edward Norton, Jason Statham, Seth Green

Włoska robota - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-07 20:00 Człowiek demolka w TVN 7 / rok: 1993 / czas: 115 min.

Plakat Człowiek demolka Rok 1996 Los Angeles. Sierżant Spartan czyli Człowiek Demolka, gliniarz, który brutalnie i bezpardonowo walczy z przestępcami. Oraz jego przeciwnik, psychopatyczny, morderczy kryminalista Simon Phoenix. Po nieudanej akcji zostają zamrożeni na 35 lat. Rok 2032 San Angeles. Anielskie miasto bez śladu przemocy. Phoenix zostaje odmrożony. Tylko jeden człowiek może zmierzyć się z tym krwiożerczym przestępcą - CZŁOWIEK DEMOLKA.
Reżyseria: Marco Brambilla
Obsada: Sylvester Stallone, Wesley Snipes, Sandra Bullock, Nigel Hawthorne, Benjamin Bratt

Człowiek demolka - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-07 20:30 Kino Mistrzów - Droga do szczęścia w TVP Kultura / rok: 2008 / czas: 119 min.

Plakat Kino Mistrzów - Droga do szczęścia USA, lata 50. XX w. April i Frank Wheelerowie są z pozoru szczęśliwym małżeństwem mieszkającym z dwójką dzieci na przedmieściach w stanie Connecticut. Oboje nie mogą pogodzić się z faktem, że zostali wtłoczeni w bezbarwną małomiasteczkową społeczność. April często wraca wspomnieniami do dni, kiedy mogła wybrać karierę aktorską. Frank ma dobrze płatną, lecz nudną pracę. Przeciętność rodzi w nich frustrację i zaczyna niszczyć wzajemne uczucie. Zdeterminowana April proponuje mężowi przeprowadzkę do Paryża.
Reżyseria: Sam Mendes
Obsada: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Michael Shannon, Kathryn Hahn, David Harbour

Droga do szczęścia - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-07 20:40 Power Rangers w TVP2 HD / rok: 2017 / czas: 124 min.

Plakat Power Rangers Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.
Reżyseria: Dean Israelite
Obsada: Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G, Ludi Lin

Power Rangers - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-07 22:00 Hanna w TV Puls / rok: 2011 / czas: 106 min.

Plakat Hanna Hanna (Ronan) jest nastolatka, która jako jedna z niewielu rówieśnic, posiada siłę i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca (Bana), byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna przemieszcza się ukradkiem po Europie, wymykając się agentom nasłanym przez bezlitosna szefowa wywiadu pilnie strzegąca własnych tajemnic (Blanchett). Będąc już blisko celu, Hanna staje przed zdumiewającymi odkryciami dotyczącymi jej życia i pytaniami na temat człowieczeństwa.
Reżyseria: Joe Wright
Obsada: Saoirse Ronan, Eric Bana, Vicky Krieps, Cate Blanchett, Tom Hollander

Hanna - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-07 22:10 Hannibal. Po drugiej stronie maski (Hannibal Rising) w Stopklatka TV / rok: 2007 / czas: 121 min.

Plakat Hannibal. Po drugiej stronie maski (Hannibal Rising) Młody Hannibal (Gaspard Ulliel) podczas II wojny światowej w szokujących okolicznościach traci rodziców oraz siostrę. W brawurowy sposób ucieka z rodzinnej Litwy zajętej przez komunistów i dociera do Francji, do zamku swojego wuja. Na miejscu spotyka wykwintną Lady Murasaki (Gong Li), która wprowadza go do świata nienagannych manier, wyrafinowanej sztuki i nie tylko? Rozsmakowany w muzyce klasycznej i książkach, młody Hannibal niespodziewanie poczuje smak zepsutego dzieciństwa, smak siostry. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, która może pomóc Hannibalowi znaleźć odpowiedź na dręczące go pytania o jego przeszłość.
Reżyseria: Peter Webber
Obsada: Gaspard Ulliel, Aaran Thomas, 巩俐, Dominic West, Rhys Ifans

Hannibal. Po drugiej stronie maski - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-07 22:30 Maska Zorro w Super Polsat / rok: 1998 / czas: 136 min.

Plakat Maska Zorro Meksyk, 1821 rok. W czasie rebelii przeciw hiszpańskim kolonizatorom jeździec w masce ratuje życie trzem skazańcom. W odwecie hiszpański gubernator Montero morduje żonę Zorro (Anthony Hopkins), porywa córkę, a jego samego wtrąca do więzienia. Po latach Zorro szuka następcy, który opanuje sztukę walki i stanie przeciwko nikczemnemu don Rafaelowi Montero. W ten sposób pojawia się "nowy" Zorro (Antonio Banderas).
Reżyseria: Martin Campbell
Obsada: Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones, Stuart Wilson, Diego Sieres

Maska Zorro - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-07 23:00 Patch Adams w TV6 / rok: 1998 / czas: 115 min.

Plakat Patch Adams Opuszczając klinikę psychiatryczną Hunter Adams, zwany Patchem, wie jedno: zostanie lekarzem, oczywiście - psychiatrą. Ale jakże innym niż ci, którzy go dotąd leczyli. Kiedy zjawia się w szpitalu, w salach chorych fruwają baloniki, skaczą piłki, słychać śmiechy i żarty. Drobne schorzenia uleczy przecież uśmiech, w trudniejszych przypadkach potrzeba clowna, a kiedy on nie da rady - pojawi się anioł. To, co robi Patch, jego nauczyciele widzą jako lekceważenie medycyny, a przede wszystkim - ich autorytetu. Ale jak usunąć ze studiów studenta, który osiąga najlepsze wyniki w nauce mimo skłonności do zwariowanych żartów? Dziekan Walcott nie ustaje w wysiłkach i już zdaje się być bliski sukcesu...
Reżyseria: Tom Shadyac
Obsada: Robin Williams, Philip Seymour Hoffman, Bob Gunton, Peter Coyote, Michael Jeter

Patch Adams - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 7 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry