Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 6 lutego 2020 (Czwartek)? [2020-02-06]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-06 00:12)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 6 lutego 2020 (Czwartek)? [2020-02-06]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 6 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 6 lutego 2020 [2020-02-06]

2020-02-06 20:00 Zdrajca w Stopklatka TV / rok: 2008 / czas: 114 min.

Plakat Zdrajca Kiedy agent FBI Roy Clayton (Guy Pearce) przejmuje śledztwo w sprawie międzynarodowej grupy terrorystów, odkrywa, iż wszystkie tropy prowadzą do byłego oficera sił specjalnych USA Samira Horna (Don Cheadle). Jakie są związki Horna z odbiciem więźniów w Yemenie, bombowym zamachem w Nicei oraz atakiem w Londynie? Czy to zemsta rozgoryczonego członka elitarnego komando czy też sprawa ma jakieś drugie dno?
Reżyseria: Jeffrey Nachmanoff
Obsada: Don Cheadle, Guy Pearce, Neal McDonough, Saïd Taghmaoui, Alyy Khan

Zdrajca - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-06 20:00 Nowszy model w TV Puls / rok: 2009 / czas: 97 min.

Plakat Nowszy model Sandy jest piękną, seksowną kobietą, która wiedzie idealne życie. Jednak pewnego dnia szczęście pryska niczym bańka mydlana i zmusza ją do przeprowadzenia się do Nowego Jorku. Poznaje 25-letniego Arama, romantycznego optymistę, pracującego w niewielkiej kawiarni. Chłopak oferuje Sandy pomoc i niebawem staje się nieocenionym wsparciem. Atrakcyjna kobieta umawia się na kolejne nieudane randki z niewłaściwymi mężczyznami, zdając się nie dostrzegać, że prawdziwe uczucie znajduje się na wyciągnięcie ręki.
Reżyseria: Bart Freundlich
Obsada: Catherine Zeta-Jones, Justin Bartha, Art Garfunkel, Joanna Gleason, Lynn Whitfield

Nowszy model - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-06 20:45 Filmowe czwartki - Złota dama w TVP2 HD / rok: 2015 / czas: 120 min.

Plakat Filmowe czwartki - Złota dama Maria Altmann to pozornie skromna kobieta, której życiorys skrywa jednak wiele tajemnic. Losy jej zamożnej rodziny żyjącej w przedwojennym Wiedniu wiążą się bowiem z jedną z najbardziej zuchwałych grabieży w historii, dokonaną przez nazistowskie władze Austrii. Kilkadziesiąt lat później Maria wspierana przez młodego adwokata rozpoczyna heroiczną walkę o rodzinną kolekcję. Jej częścią jest wart ponad 100 mln dolarów obraz Gustava Klimta "Złota Adela". Dla Marii portret ciotki stanowi ważną rodzinną pamiątkę, lecz dla Austrii jest najcenniejszą narodową relikwią. Czy słynny obraz Klimta, zwany "austriacką Mona Lisą", wróci do prawowitej właścicielki?
Reżyseria: Simon Curtis
Obsada: Helen Mirren, Ryan Reynolds, Tatiana Maslany, Katie Holmes, Max Irons

Złota dama - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-06 21:10 Uprowadzona Alice Creed w Nowa TV / rok: 2009 / czas: 100 min.

Plakat Uprowadzona Alice Creed Dwóch mężczyzn, Danny (Martin Compston) i Vic (Eddie Marsan), postanawia uprowadzić córkę bogatego biznesmena (Gemma Arterton) i zażądać za nią dużego okupu. Szybko jednak wychodzi na jaw, że Alice nie ma zamiaru poddać się bez walki i stać się ich źródłem dochodu.
Reżyseria: J Blakeson
Obsada: Eddie Marsan, Gemma Arterton, Martin Compston

Uprowadzona Alice Creed - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-06 22:15 Wszystko stracone w METRO / rok: 2013 / czas: 106 min.

Plakat Wszystko stracone Po przebudzeniu bezimienny żeglarz (Robert Redford), który wybrał się na samotny rejs po Oceanie Indyjskim, zauważa że jego statek zderzył się z kontenerem i zaczyna powoli nabierać wody. Pomimo nabytego doświadczenia a także skutecznego załatania dziury w kadłubie, ledwo udaje mu się przetrwać sztorm. Rozpoczyna się desperacka walka o życie.
Reżyseria: J. C. Chandor
Obsada: Robert Redford

Wszystko stracone - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-06 22:15 Ostatni bastion w TVN 7 / rok: 2001 / czas: 131 min.

Plakat Ostatni bastion W tym mocnym, widowiskowym filmie akcji spotkały się prawdziwe gwiazdy - Robert Redford, zdobywca nagrody Academy Award ("Zawód: Szpieg") i zdobywca nagrody Emmy James Gandolfini ("Rodzina Soprano"). Więzienie wojskowe o zaostrzonym rygorze jest ostatnim przystankiem w błyskotliwej, wojskowej karierze generała Eugene'a Irwina (Redford). Wydał błędny rozkaz, który zaprowadził na śmierć jego podkomendnych. Skazany i zdegradowany trafia do więzienia kierowanego przez pułkownika Wintera (Gandolfini). Irwin krytykuje jego metody prowadzenia więzienia i wkrótce zyskuje zwolenników. Jego celem jest przejęcie władzy nad więzieniem i usunięcie Wintera ze stanowiska.
Reżyseria: Rod Lurie
Obsada: Robert Redford, James Gandolfini, Mark Ruffalo, Steve Burton, Delroy Lindo

Ostatni bastion - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-06 22:30 Agent i pół w TVN / rok: 2016 / czas: 114 min.

Plakat Agent i pół Życie Boba (Dwayne Johnson) nie było usłane różami, w szkole był typowym geekiem, otyłym, wyśmiewanym i wyszydzanym, ale od tego czasu zmieniło się wszystko. Teraz Bob jest agentem CIA i wygląda jak… Dwayne Johnson. Spotkanie absolwentów szkoły jest okazją do wciągnięcia „złotego chłopca” z czasów szkoły, Calvina (Hart), w ściśle tajną sprawę, nad którą pracuje Bob. Calvin tymczasem zamienił się w znudzonego życiem księgowego, który tęskni za dniami chwały, kiedy kochały się w nim wszystkie dziewczyny, a chłopcy chcieli być taki jak on… Teraz życie Calvina zmieni się diametralnie, trafi w sam środek strzelanin, pościgów samochodowych, niebezpiecznych gangsterów i mafijnych porachunków, których… panicznie się boi.
Reżyseria: Rawson Marshall Thurber
Obsada: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Amy Ryan, Aaron Paul, Danielle Nicolet

Agent i pół - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-06 22:50 Włoska robota w Super Polsat / rok: 2003 / czas: 111 min.

Plakat Włoska robota Grupa ekskluzywnych złodziei, pod wodzą mistrza Johna (Donald Sutherland), w skład której wchodzą jeszcze: główny organizator Charlie (Mark Wahlberg), jego prawa ręka Steve (Edward Norton), komputerowy geniusz Lyle (Seth Green), brawurowy kierowca "Przystojny" Rob (Jason Statham) i ekspert od materiałów wybuchowych Left Ear (Mos Def), kradnie z weneckiego pałacu sejf z wartymi 34 mln dolarów sztabami złota. I w trakcie świętowania udanej akcji Steve nieoczekiwanie wyciąga broń i zabija Johna. Reszta grupy wpada do lodowatej wody. Steve przekonany, że wszystkich uśmiercił - ulatnia się z łupem. Po roku poszukiwań udaje im się go namierzyć w Los Angeles. Aby odzyskać łup, do grupy dołącza córka Johna - Stella (Charlize Theron), pracującą jako specjalistka od zabezpieczeń sejfów...
Reżyseria: F. Gary Gray
Obsada: Mark Wahlberg, Charlize Theron, Edward Norton, Jason Statham, Seth Green

Włoska robota - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 6 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry