Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 5 lutego 2020 (Środa)? [2020-02-05]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-04 23:48)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 5 lutego 2020 (Środa)? [2020-02-05]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 5 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 5 lutego 2020 [2020-02-05]

2020-02-05 20:00 Burleska w Super Polsat / rok: 2010 / czas: 120 min.

Plakat Burleska Teatr "The Burlesque Lounge" ma już czasy świetności za sobą. Tess (Cher), była tancerka, a obecnie właścicielka, walczy wszystkimi siłami o utrzymanie teatru. Jednak problemy finansowe i artystyczne oraz problemy osobiste załogi, wydaje się, że nieuchronnie prowadzą do końca teatru. Ali (Christina Aguilera) to dziewczyna z małego miasteczka w Iowa, która przybywa do Los Angeles i przypadkiem zatrudnia się u Tess jako kelnerka. Wkrótce Ali zdobywa przyjaciół, wrogów, a także uczucie Jacka (Cam Gigandet). Wspierana przez przyjaciół spełnia swoje marzenie i staje na scenie, aby potem dzięki wspaniałemu głosowi, stać się największą atrakcją rewii. [filmaster.pl]
Reżyseria: Steve Antin
Obsada: Cher, Christina Aguilera, Eric Dane, Cam Gigandet, Julianne Hough

Burleska - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-05 20:00 Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj w TVN 7 / rok: 2008 / czas: 108 min.

Plakat Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj Para płatnych morderców udaje się do Brugii by wykonać kolejne zlecenie. Przed nadejściem kolejnych dyspozycji mężczyźni mają zwiedzać miasto. Belgijskie miasto nie przypada do gustu Rayowi, zaś fascynuje Kena. Pobyt w mieście powoduje szereg niespodziewanych wydarzeń, które zmieniają wszystko w życiu głównych bohaterów.
Reżyseria: Martin McDonagh
Obsada: Colin Farrell, Brendan Gleeson, Ralph Fiennes, Clémence Poésy, Thekla Reuten

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-05 21:35 60 sekund w TVN / rok: 2000 / czas: 118 min.

Plakat 60 sekund By uratować brata, legendarny złodziej samochodów musi w tydzień dostarczyć mafii 50 luksusowych aut.
Reżyseria: Dominic Sena
Obsada: Nicolas Cage, Giovanni Ribisi, Angelina Jolie, T.J. Cross, William Lee Scott

60 sekund - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-05 21:50 Gunman: Odkupienie w TV Puls / rok: 2015 / czas: 115 min.

Plakat Gunman: Odkupienie James Terrier (Sean Penn) pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu, aż po tętniącą życiem Barcelonę. Terrier, by przetrwać i ocalić ukochaną, musi pokonać jedną z najpotężniejszych organizacji współczesnego świata. Wie doskonale, że w tym świecie nie liczy się prawo, ani moralność. Wygrywają silniejsi i bardziej bezwzględni.
Reżyseria: Pierre Morel
Obsada: Sean Penn, Jasmine Trinca, Javier Bardem, Ray Winstone, Mark Rylance

Gunman: Odkupienie - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-05 22:00 Ludzie honoru w Stopklatka TV / rok: 1992 / czas: 138 min.

Plakat Ludzie honoru Cruise i Moore grają dwoje prawników amerykańskiej marynarki wojennej prowadzących śledztwo w sprawie o zabójstwo, która grozi wybuchem skandalu na wielką skalę. Gdy zwierzchnicy powierzają im obronę dwóch żołnierzy piechoty morskiej oskarżonych o zamordowanie kolegi, natrafiają na zmowę milczenia w imię lojalności i honoru. Odkrywają przy tym istnienie niepisanego kodeksu i stawiają czoła jego zaciekłemu obrońcy (Nicholson). "Ludzie honoru" to film znakomicie wyreżyserowany i świetnie zagrany nie tylko przez troje odtwórców głównych ról, ale i partnerujących im wybitnych aktorów, Kiefera Sutherlanda, Kevina Bacona i Christophera Guesta.
Reżyseria: Rob Reiner
Obsada: Tom Cruise, Jack Nicholson, Demi Moore, Kevin Bacon, Kevin Pollak

Ludzie honoru - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-05 23:05 Wielka czerwona jedynka w TV4 / rok: 1980 / czas: 113 min.

Plakat Wielka czerwona jedynka Francja, listopad 1918 roku. Przed czterema godzinami zakończyła się I wojna światowa. Jeden z amerykańskich piechurów tkwiący od wielu dni w okopie nie zdaje sobie z tego sprawy i zabija niemieckiego żołnierza, który prosi o darowanie życia. Na cześć jego bezsensownej śmierci oznaczenie z jego munduru - "czerwoną jedynkę", przeniesiono jako nazwę do amerykańskiej Pierwszej Dywizji Piechoty. Gdy wybucha II wojna światowa ten sam aliancki żołnierz przystępuje do walki z Niemcami. W listopadzie 1942 roku, w stopniu sierżanta, ląduje z Pierwszą Dywizją Piechoty Armii Amerykańskiej w Afryce Północnej...
Reżyseria: Samuel Fuller
Obsada: Lee Marvin, Mark Hamill, Robert Carradine, Bobby Di Cicco, Kelly Ward

Wielka czerwona jedynka - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-05 23:50 Ze śmiercią jej do twarzy w TVN / rok: 1992 / czas: 104 min.

Plakat Ze śmiercią jej do twarzy Uroda Madeline Ashton, gwiazdy show-biznesu, więdnie równie szybko jak jej kariera. Jej rywalką jest dawna przyjaciółka Helen Sharp. Niegdyś nieśmiała i zakompleksiona, dziś jest słynną z piękności pisarką. Obie rywalizują o miłość utalentowanego chirurga plastycznego dr Ernesta Menville\'a. Ernest był kiedyś zaręczony z Heleną, ale ostatecznie poślubił Madeline. Broniąc się przed kobietami ucieka najpierw w alkoholizm, potem w śmierć, która jednak wcale nie jest wybawieniem. Dwie kobiety, które kochał, przemieniły się w demony.
Reżyseria: Robert Zemeckis
Obsada: Meryl Streep, Bruce Willis, Goldie Hawn, Isabella Rossellini, Ian Ogilvy

Ze śmiercią jej do twarzy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-06 01:20 Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci w TVP2 HD / rok: 2016 / czas: 99 min.

Plakat Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci Podróż przez Internet, sztuczną inteligencję, robotykę oraz sposób, w jaki wpływają na nasze życia.
Reżyseria: Werner Herzog
Obsada: Elon Musk, Lawrence Krauss, Lucianne Walkowicz, Werner Herzog

Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 5 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry