Reklama

Co obejrzeć w telewizji 5 lutego 2020 (Środa)? [2020-02-05]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-04 23:48)
Co obejrzeć w telewizji 5 lutego 2020 (Środa)? [2020-02-05]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 5 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 5 lutego 2020 [2020-02-05]

2020-02-05 19:10 Niekończąca się opowieść w CBS Europa / rok: 1984 / czas: 102 min.

Plakat Niekończąca się opowieść Mały chłopiec po śmierci matki zamyka się w sobie. Zaczyna mieć kłopoty w szkole, nie potrafi znaleźć wspólnego języka ze swoim ojcem. Pewnego dnia, uciekając przed prześladującymi go starszymi chłopcami, Bastian trafia do pewnej księgarni, skąd wykrada (właściwie to jedynie pożycza) tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu. Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę wyobraźni, której właśnie grozi zagłada... Mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może uratować piękną księżniczkę...
Reżyseria: Wolfgang Petersen
Obsada: Barret Oliver, Gerald McRaney, Noah Hathaway, Chris Eastman, Darryl Cooksey

Niekończąca się opowieść - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-05 20:00 Burleska w Super Polsat / rok: 2010 / czas: 120 min.

Plakat Burleska Teatr "The Burlesque Lounge" ma już czasy świetności za sobą. Tess (Cher), była tancerka, a obecnie właścicielka, walczy wszystkimi siłami o utrzymanie teatru. Jednak problemy finansowe i artystyczne oraz problemy osobiste załogi, wydaje się, że nieuchronnie prowadzą do końca teatru. Ali (Christina Aguilera) to dziewczyna z małego miasteczka w Iowa, która przybywa do Los Angeles i przypadkiem zatrudnia się u Tess jako kelnerka. Wkrótce Ali zdobywa przyjaciół, wrogów, a także uczucie Jacka (Cam Gigandet). Wspierana przez przyjaciół spełnia swoje marzenie i staje na scenie, aby potem dzięki wspaniałemu głosowi, stać się największą atrakcją rewii. [filmaster.pl]
Reżyseria: Steve Antin
Obsada: Cher, Christina Aguilera, Eric Dane, Cam Gigandet, Julianne Hough

Burleska - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-05 20:00 Walkiria w TVN Fabuła / rok: 2008 / czas: 121 min.

Plakat Walkiria Oparta na faktach historia zamachu na Adolfa Hitlera, który w krytycznym momencie II wojny światowej zorganizowała grupa niemieckich wojskowych pod wodzą pułkownika Klausa von Stauffenberga.
Reżyseria: Bryan Singer
Obsada: Tom Cruise, Carice van Houten, Kenneth Branagh, Bill Nighy, Terence Stamp

Walkiria - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-05 20:00 Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj w TVN 7 / rok: 2008 / czas: 108 min.

Plakat Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj Para płatnych morderców udaje się do Brugii by wykonać kolejne zlecenie. Przed nadejściem kolejnych dyspozycji mężczyźni mają zwiedzać miasto. Belgijskie miasto nie przypada do gustu Rayowi, zaś fascynuje Kena. Pobyt w mieście powoduje szereg niespodziewanych wydarzeń, które zmieniają wszystko w życiu głównych bohaterów.
Reżyseria: Martin McDonagh
Obsada: Colin Farrell, Brendan Gleeson, Ralph Fiennes, Clémence Poésy, Thekla Reuten

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-05 21:00 Donnie Brasco w TNT / rok: 1997 / czas: 127 min.

Plakat Donnie Brasco Agent FBI Joseph D. Pistone (Johnny Depp), otrzymuje zadanie infiltracji mafijnej rodziny Lefty'ego Ruggiero (Al Pacino). Podając się za młodego pasera biżuterii Donniego Brasco, Pistone zaskarbia sobie przyjaźń i zaufanie gangstera. Wkrótce okazuje się, że bardzo trudno jest pogodzić oddanemu swej pracy Pistonowi życie zawodowe i prywatne. Młody agent przeżywa wewnętrzne rozterki, jako że z biegiem czasu zaczyna coraz bardziej podziwiać i szanować Ruggiero, człowieka, którego ma wydać...
Reżyseria: Mike Newell
Obsada: Johnny Depp, Al Pacino, Michael Madsen, Bruno Kirby, James Russo

Donnie Brasco - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-05 21:00 Labirynt w CANAL+ / rok: 2013 / czas: 153 min.

Plakat Labirynt Jak daleko można się posunąć, by chronić swoją rodzinę? Keller Dover (Hugh Jackman) staje twarzą w twarz z najgorszym koszmarem, który może przytrafić się każdemu rodzicowi: jego sześcioletnia córka, Anna, zostaje porwana wraz ze swą koleżanką, Joy. Minuty mijają jak godziny, powstaje panika. Pierwszy trop prowadzi do samochodu, który zaparkowano na ulicy. Prowadzący śledztwo detektyw Loki (Jake Gyllenhaal) aresztuje jego kierowcę, Alexa Jonesa (Paul Dano), wkrótce musi go wypuścić z braku dowodów. Zdeterminowany Dover świadomy, że życie jego dziecka jest w niebezpieczeństwie bierze sprawy w swoje ręce. Do czego zdoła posunąć się zrozpaczony ojciec, by ochronić swoją rodzinę?
Reżyseria: Denis Villeneuve
Obsada: Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Paul Dano, Maria Bello, Melissa Leo

Labirynt - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-05 21:00 Foxcatcher w Polsat Romans / rok: 2014 / czas: 134 min.

Plakat Foxcatcher Film jest inspirowany prawdziwą historią. John du Pont (Steve Carell), dziedzic fortuny, schizofrenik, zbudował w swojej posiadłości ośrodek szkoleniowy dla zapaśników. Zapaśnik Mark Schultz (Channing Tatum) nawiązał współpracę ze sponsorem, przygotowując się do igrzysk olimpijskich w 1988 roku w Seulu. Współpraca ta doprowadziła do nieoczekiwanych wydarzeń, jako że obaj - du Pont i Mark - czuli się gorsi od brata Marka, Davida (Mark Ruffalo).
Reżyseria: Bennett Miller
Obsada: Steve Carell, Channing Tatum, Mark Ruffalo, Sienna Miller, Vanessa Redgrave

Foxcatcher - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-05 22:00 Ludzie honoru w Stopklatka TV / rok: 1992 / czas: 138 min.

Plakat Ludzie honoru Cruise i Moore grają dwoje prawników amerykańskiej marynarki wojennej prowadzących śledztwo w sprawie o zabójstwo, która grozi wybuchem skandalu na wielką skalę. Gdy zwierzchnicy powierzają im obronę dwóch żołnierzy piechoty morskiej oskarżonych o zamordowanie kolegi, natrafiają na zmowę milczenia w imię lojalności i honoru. Odkrywają przy tym istnienie niepisanego kodeksu i stawiają czoła jego zaciekłemu obrońcy (Nicholson). "Ludzie honoru" to film znakomicie wyreżyserowany i świetnie zagrany nie tylko przez troje odtwórców głównych ról, ale i partnerujących im wybitnych aktorów, Kiefera Sutherlanda, Kevina Bacona i Christophera Guesta.
Reżyseria: Rob Reiner
Obsada: Tom Cruise, Jack Nicholson, Demi Moore, Kevin Bacon, Kevin Pollak

Ludzie honoru - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 5 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry