Reklama

Colin Farrell - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Colin Farrell występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Colin Farrell do zobaczenia przed lub za kamerą w: 7 psychopatów, Aleksander, Bandyci, Czas zemsty, Daredevil, Dumbo, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Lobster, Londyński bulwar, Miami Vice, Na Pokuszenie, Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj, Niepokonani, Pamięć absolutna (film 2012), Panna Julia, Parnassus, Podróż do Nowej Ziemi, Postrach nocy, Przyzwoity przestępca, Póki jest jasno, Raport mniejszości, Rekrut, Roman J. Israel, S.W.A.T. Jednostka Specjalna, Siedmiu psychopatów, Szalone serce, Szefowie wrogowie, Telefon, Ukojenie, Veronica Guerin, W cieniu chwały, Wdowy, Wojna Harta, Zabicie świętego jelenia, Zimowa opowieść.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Colin Farrell


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Colin Farrell z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry