Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 4 lutego 2020 (Wtorek)? [2020-02-04]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-04 23:48)
Na zdjęciu: Con Air: Lot skazańców Na zdjęciu: Con Air: Lot skazańców

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 4 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Wtorek, 4 lutego 2020 [2020-02-04]

2020-02-04 19:25 Taxi Teheran w ATM Rozrywka / rok: 2015 / czas: 78 min.

Plakat Taxi Teheran Podróżujący po Teheranie jako taksówkarz reżyser w rozmowach z pasażerami pokazuje absurdy i grozę życia w jego ojczyźnie.
Reżyseria: Jafar Panahi
Obsada: Jafar Panahi, Panahi Jafar

Taxi-Teheran - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-04 20:00 Con Air: Lot skazańców w TV Puls / rok: 1997 / czas: 115 min.

Plakat Con Air: Lot skazańców Samolot przewożący najniebezpieczniejszych skazańców zostaje przez nich opanowany. Zwolniony warunkowo Cameron, będąc na pokładzie, stara się powstrzymać kryminalistów.
Reżyseria: Simon West
Obsada: Nicolas Cage, John Cusack, John Malkovich, Ving Rhames, Nick Chinlund

Con Air: Lot skazańców - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-04 20:00 Ocean strachu 2 w Stopklatka TV / rok: 2006 / czas: 94 min.

Plakat Ocean strachu 2 Szóstka znajomych z czasów szkolnych wypływa luksusowym jachtem daleko w głąb morza, aby tam uczcić urodziny jednego z przyjaciół. Beztroski relaks upływa im na zabawie i kąpieli w promieniach słońca. W pewnym momencie wszyscy skaczą do wody. Dopiero po dłuższej chwili orientują się, że nie wystawili za burtę drabinki, by wejść z powrotem na pokład. Na jachcie pozostaje tylko małe dziecko jednej z par, nie będące w stanie w żaden sposób im pomóc. Coraz bardziej przerażeni imprezowicze dryfują wokół statku, wiele kilometrów od najbliższego brzegu. Wyczerpani, próbują za wszelką cenę utrzymać się na powierzchni, ale panika i zmęczenie coraz mocniej dają o sobie znać...
Reżyseria: Hans Horn
Obsada: Susan May Pratt, Richard Speight Jr., Niklaus Lange, Ali Hillis, Eric Dane

Ocean strachu 2 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-04 20:10 Pamięć absolutna w Polsat / rok: 2012 / czas: 121 min.

Plakat Pamięć absolutna W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.
Reżyseria: Len Wiseman
Obsada: Colin Farrell, Kate Beckinsale, Jessica Biel, Bryan Cranston, Bill Nighy

Pamięć absolutna (film 2012) - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-04 21:00 Siła i honor w TV4 / rok: 2000 / czas: 129 min.

Plakat Siła i honor Rok 1948. Carl Brashear (Cuba Gooding Jr.) marzy, by zostać nurkiem specjalizującym się w najniebezpieczniejszych zadaniach. Problem w tym, że jest czarnoskórym Amerykaninem, żyjącym w czasach, gdzie ludzie jego rasy mogą być w wojsku co najwyżej kucharzami. Natrafia więc na opór środowiska, a w szczególności oficera szkoleniowego, charyzmatycznego Billy'ego Sundaya (Robert De Niro). Pomimo poniżeń i trudności Carl decyduje się sprostać wyzwaniom i dążyć do wyznaczonego celu.
Reżyseria: George Tillman, Jr.
Obsada: Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron, Aunjanue Ellis, Hal Holbrook

Siła i honor - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-04 22:45 Negocjator w Polsat / rok: 1998 / czas: 134 min.

Plakat Negocjator Danny Roman (Samuel L. Jackson) jest najlepszym policyjnym negocjatorem w Chicago. Kiedy podejmuje się pertraktacji z porywaczami pewne jest, że zakładnikom nie spadnie włos z głowy. Tym razem takiej pewności nie będzie, gdyż porywaczem jest... on sam. Podejrzany o zabójstwo kolegi, Roman postanawia udowodnić swą niewinność, przetrzymując w policyjnej siedzibie kilka osób, w tym m.in. swego szefa. Jednak kto podejmie się negocjacji z samym mistrzem negocjacji? Chyba tylko inny mistrz, a dokładnie pracujący w sąsiedniej dzielnicy Chris Sabian (Kevin Spacey). Kto kogo przekona: czy zakładnicy będą uwolnieni czy też Sabian przyłączy się do Romana? A wtedy trzeba by negocjować z dwoma negocjatorami.
Reżyseria: F. Gary Gray
Obsada: Samuel L. Jackson, Kevin Spacey, David Morse, Ron Rifkin, John Spencer

Negocjator - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-04 22:45 Lekkie obyczaje - Fusi w TVP Kultura / rok: 2015 / czas: 90 min.

Plakat Lekkie obyczaje - Fusi Czterdziestoletni Fúsi prowadzi uporządkowane życie do czasu, gdy na kursie tańca poznaje dziewczynę o imieniu Sjöfn.
Reżyseria: Dagur Kári
Obsada: Gunnar Jónsson, Ilmur Kristjánsdóttir, Sigurjón Kjartansson, Franziska Una Dagsdóttir, Margrét Helga Jóhannsdóttir

Fusi - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-04 23:00 Burleska w Super Polsat / rok: 2010 / czas: 120 min.

Plakat Burleska Teatr "The Burlesque Lounge" ma już czasy świetności za sobą. Tess (Cher), była tancerka, a obecnie właścicielka, walczy wszystkimi siłami o utrzymanie teatru. Jednak problemy finansowe i artystyczne oraz problemy osobiste załogi, wydaje się, że nieuchronnie prowadzą do końca teatru. Ali (Christina Aguilera) to dziewczyna z małego miasteczka w Iowa, która przybywa do Los Angeles i przypadkiem zatrudnia się u Tess jako kelnerka. Wkrótce Ali zdobywa przyjaciół, wrogów, a także uczucie Jacka (Cam Gigandet). Wspierana przez przyjaciół spełnia swoje marzenie i staje na scenie, aby potem dzięki wspaniałemu głosowi, stać się największą atrakcją rewii. [filmaster.pl]
Reżyseria: Steve Antin
Obsada: Cher, Christina Aguilera, Eric Dane, Cam Gigandet, Julianne Hough

Burleska - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 4 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w kanałach naziemnych 4 lutego 2020 (Wtorek)? [2020-02-04]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry