Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 29 marca 2020 (Niedziela)? [2020-03-29]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-03-29 09:53)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 29 marca 2020 (Niedziela)? [2020-03-29]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 29 marca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Niedziela, 29 marca 2020 [2020-03-29]

2020-03-29 16:45 Harry Potter i czara ognia w TVN 7 / rok: 2005 / czas: 157 min.

Plakat Harry Potter i czara ognia W Hogwarcie rozgrywa się Turniej Trójmagiczny, na który przybywają uczniowie szkół z Francji i Bułgarii. Zgodnie ze starą tradycją, do turnieju mają być wybrani trzej przedstawiciele, każdej ze szkół. Jednak dziwnym zbiegiem okoliczności do turnieju zostaje wybranych czterech uczestników, w tym i Harry Potter. Odtąd na głównego bohatera czekają trzy zadania, a w związku z nimi wiele niesamowitych i niebezpiecznych przygód. Film "Harry Potter i Czara Ognia" to czwarta z kolei ekranizacja powieści J.K. Rowling.
Reżyseria: Mike Newell
Obsada: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Ralph Fiennes, Michael Gambon

Harry Potter i czara ognia - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-29 20:00 Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka w TVN 7 / rok: 2006 / czas: 150 min.

Plakat Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka Kapitan Jack Sparrow musi spłacić dług, który zaciągnął u władcy mórz - Davy Jonesa. Jeżeli tego nie uczyni, zostanie skazany na wieczne potępienie. Jego problemy oczywiście kompletnie rujnują plany ślubu Willa Turnera z piękną Elizabeth Swann, którzy wyruszają z Kapitanem Sparrow w rejs pełen niezwykłych, nowych przygód. Druga część słynnego już filmu to również doskonałe efekty specjalne i dużo humoru.
Reżyseria: Gore Verbinski
Obsada: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Stellan Skarsgård, Bill Nighy

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-29 20:00 Szybcy i wściekli w TV Puls / rok: 2001 / czas: 106 min.

Plakat Szybcy i wściekli Opowieść o gangach, które rywalizują o prymat, ścigając się na ulicach miast przerobionymi samochodami, najczęściej produkcji japońskiej. Są to wyścigi o duże pieniądze. Gangi podejrzewane są także o serię porwań ciężarówek. Aby zlikwidować ten proceder, do jednej z grup przenika policjant, Brian (Paul Walker). Po pewnym czasie przekonuje do siebie szefa Dominica Toretto. Rywalizacja między gangami przybiera na sile, a dla Briana pojawiają się nowe problemy - zakochuje się w siostrze Dominica.
Reżyseria: Rob Cohen
Obsada: Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Rick Yune

Szybcy i wściekli - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-29 20:00 Hobbit: Bitwa Pięciu Armii w TVP2 HD / rok: 2014 / czas: 144 min.

Plakat Hobbit: Bitwa Pięciu Armii Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga", nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?
Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Benedict Cumberbatch, Cate Blanchett

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-29 20:00 Jestem numerem cztery w TV4 / rok: 2011 / czas: 109 min.

Plakat Jestem numerem cztery John Smith to pozornie zwyczajny młody mieszkaniec jednego z miasteczek w USA. W rzeczywistości jest jednak uciekinierem z pogrążonej w wojnie planety Lorien, który na Ziemi szuka schronienia. Trafia do cichego miasteczka w Ohio. Tu spotyka Sarę Hart, dziewczynę miejscowej gwiazdy footballu. Rodzi się między nimi uczucie. Wkrótce jednak John i jego szkolna miłość znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Okazuje się, że John jest jednym z dziewięciu uciekinierów z tajemniczej, unicestwionej planety, ściganych przez bezlitosnego wroga. Numer Jeden, Dwa i Trzy już nie żyją. Teraz kolej na Numer Cztery. By ocalić skórę, John będzie musiał użyć swych niezwykłych mocy i zjednoczyć siły z pozostałymi zbiegami.
Reżyseria: D.J. Caruso
Obsada: Alex Pettyfer, Dianna Agron, Teresa Palmer, Timothy Olyphant, Callan McAuliffe

Jestem numerem cztery - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-29 20:25 Jak ukraść milion dolarów w TVP Kultura / rok: 1966 / czas: 123 min.

Plakat Jak ukraść milion dolarów Charles Bonnet (Hugh Griffith) to kolekcjoner dzieł sztuki i jednocześnie genialny fałszerz. Pewnego dnia wypożycza ze swojej kolekcji posążek "Venus" Benvenuto Celliniego, który jest falsyfikatem, na wystawę w Muzeum Lafayette. Aby rzeźba mogła być ubezpieczona musi przejść testy na autentyczność. Przerażona córka pana Bonneta, Nicole (Audrey Hepburn), postanawia ochronić ojca i wykraść pilnie strzeżone dzieło. O pomoc prosi przystojnego "złodziejaszka", Simona Dermotta (Peter O'Toole).
Reżyseria: William Wyler
Obsada: Audrey Hepburn, Peter O'Toole, Eli Wallach, Hugh Griffith, Charles Boyer

Jak ukraść milion dolarów - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-29 22:05 Zielona mila w TV Puls / rok: 1999 / czas: 188 min.

Plakat Zielona mila Paul Edgecomb (Tom Hanks) jest pensjonariuszem domu starców. Kiedy pewnego razu ogląda w telewizji przedwojenny film, wzrusza się i przypomina sobie dawne czasy. Ze wspomnień zwierza się koleżance, opowiadając historię ze swojej młodości, kiedy jako strażnik bloku śmierci w 1935 roku odprowadzał więźniów na krzesło elektryczne. Ostatnia droga skazańców wiodła przez korytarz wyłożony zielonym linoleum nazywany "zieloną milą". Pewnego razu na blok trafił ogromny czarnoskóry więzień - John Coffey (Michael Clarke Duncan), skazany za zabójstwo dwóch dziewczynek. Szybko okazało się jednak, że ma on zdolność uzdrawiania, a Edgecomb postawiony został przed decyzją, która zaważy na całym jego życiu.[filmweb.pl]
Reżyseria: Frank Darabont
Obsada: Tom Hanks, Michael Clarke Duncan, David Morse, Bonnie Hunt, James Cromwell

Zielona mila - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-29 22:20 Zakochana Jedynka - Wszyscy moi mężczyźni w TVP1 HD / rok: 2017 / czas: 97 min.

Plakat Zakochana Jedynka - Wszyscy moi mężczyźni Po rozstaniu z mężem, Alice wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. Wraca do rodzinnego domu w Los Angeles, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. W dniu swoich urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż. Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?
Reżyseria: Hallie Meyers-Shyer
Obsada: Reese Witherspoon, Pico Alexander, Michael Sheen, Candice Bergen, Nat Wolff

Wszyscy moi mężczyźni - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 29 marca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry