Reklama

Co obejrzeć w weekend w HBO i Canal+ w weekend od 27 marca 2020 do 29 marca 2020? [2020-03-27 - 2020-03-29]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-03-29 09:53)
Co obejrzeć w weekend w HBO i Canal+ w weekend od 27 marca 2020 do 29 marca 2020? [2020-03-27 - 2020-03-29]

Weekend to dla wielu osób szansa na odpoczynek, ale też więcej czasu na obejrzenie filmów. Przytowaliśmy zestawienie weekendowej oferty pod hasłem Co obejrzeć w weekend w HBO i Canal+ od 27 marca 2020 do 29 marca 2020?

Piątek, 27 marca 2020 [2020-03-27]

2020-03-27 19:30 Let's Dance w CANAL+ FAMILY / rok: 2019 / czas: 109 min.

Plakat Let's Dance Pasją Josepha jest breakdance. Rytmy hip-hopu pochłaniają go tak bardzo, że rezygnuje z propozycji pracy w firmie ojca i postanawia wyjechać do Paryża, by rozpocząć taneczną karierę. Gdy dociera do miasta, wspólnie ze swoją dziewczyną Emmą i jej najlepszym przyjacielem Karimem, dołączają do jednej z miejscowych ekip breakdancerów.
Reżyseria: Ladislas Chollat
Obsada: Rayane Bensetti, Alexia Giordano, Guillaume de Tonquédec, Fiorella Campanella, Mehdi Kerkouche

Let's Dance - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 20:00 Sicario 2: Soldado w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 123 min.

Plakat Sicario 2: Soldado W wojnie narkotykowej nie obowiązują zasady. Kiedy wychodzi na jaw, że kartel zajmuje się szmuglowaniem terrorystów przez granicę amerykańską, agent federalny Matt Graver (Josh Brolin) wzywa tajemniczego Alejandro (Benicio del Toro). Wspólnie mają zaingerować w sytuację tak, aby eskalować konflikt. Alejandro porywa córkę narkotykowego bossa. Kiedy jednak dziewczynka zaczyna być traktowana jako strata wpisana w koszty akcji, jej los podzieli dwóch mężczyzn i zweryfikuje wszystko w co wierzyli i o co walczyli.
Reżyseria: Stefano Sollima
Obsada: Benicio del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner, Jeffrey Donovan, Catherine Keener

Sicario 2: Soldado - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-27 21:00 Wywiad ze Słońcem Narodu w HBO2 / rok: 2014 / czas: 112 min.

Plakat Wywiad ze Słońcem Narodu Dave Skylark (James Franco) i jego producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) prowadzą popularny program telewizyjny "Skylark Tonight". Pewnego dnia dowiadują się, że północno-koreański przywódca jest ich fanem. Postanawiają dowieść, że są prawdziwymi dziennikarzami i przeprowadzić z nim wywiad. Kiedy przygotowują się do podróży do Pjongjangu, rekrutuje ich CIA, chcąc wykorzystać tych nieprawdopodobnych agentów do wyeliminowania Koreańczyka.
Reżyseria: Seth Rogen, Evan Goldberg
Obsada: James Franco, Seth Rogen, Lizzy Caplan, Randall Park, Diana Bang

Wywiad ze Słońcem Narodu - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 21:20 Szpieg, który mnie rzucił w CANAL+ FAMILY / rok: 2018 / czas: 116 min.

Plakat Szpieg, który mnie rzucił Audrey (Mila Kunis) i Morgan (Kate McKinnon) to dwie przyjaciółki z Los Angeles. Trzydziestolatki niespodziewane zostają wplątane w międzynarodową aferę kryminalną, kiedy okazuje się, że były chłopak Audrey jest tajnym super-agentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Ku własnemu zdumieniu dziewczyny wskoczą w sam środek akcji, próbując uratować świat, jednocześnie uciekając przez Europę przed niebezpiecznymi przestępcami oraz pewnym czarującym, acz lekko podejrzanym brytyjskim agentem.
Reżyseria: Susanna Fogel
Obsada: Mila Kunis, Kate McKinnon, Justin Theroux, Sam Heughan, Lolly Adefope

Szpieg, który mnie rzucił - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 23:15 Faworyta w CANAL+ FAMILY / rok: 2018 / czas: 120 min.

Plakat Faworyta Początek XVIII wieku. Anglia jest w stanie wojny z Francuzami, ale uwagę dworu pochłaniają wyścigi kaczek i pojawienie się na rynku ananasów. Na tronie zasiada schorowana królowa Anna, a krajem zamiast niej rządzi jej bliska przyjaciółka, lady Sarah. Z podziwu godnym oddaniem dogląda ona przy tym rozkapryszonej i porywczej królowej. Na dwór przybywa nowa służąca Abigail, która swym urokiem oczarowuje Sarah. Sarah bierze Abigail pod swoje skrzydła, a Abigail dostrzega w tym szansę na powrót do swych arystokratycznych korzeni. Ponieważ sprawy polityczne i prowadzenie wojny coraz bardziej pochłaniają Sarah, Abigail stopniowo zajmuje jej miejsce u boku królowej Anny. Rozkwitająca przyjaźń z królową daje Abigail szansę na spełnienie swoich ambicji. Dziewczyna dochodzi więc do wniosku, że nie pozwoli, aby ktokolwiek lub cokolwiek – czy byłaby to kobieta, mężczyzna, polityka czy królik – stanęło jej na drodze.
Reżyseria: Yorgos Lanthimos
Obsada: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz, Nicholas Hoult, Joe Alwyn

Faworyta - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-27 23:55 Cop Land w HBO / rok: 1997 / czas: 116 min.

Plakat Cop Land Cop Land - tak nazwane jest Garrison - małe miasteczko w pobliżu Nowego Jorku, zamieszkałe głównie przez policjantów. Przez wiele lat wydawało się, że jest to oaza spokoju i praworządności. Nieoczekiwanie jednak wybucha afera korupcyjna, która zatacza coraz większe kręgi. Sprawę starają się wyjaśnić miejscowy szeryf Freddy Heflin (Sylvester Stallone) i przybyły z Nowego Jorku detektyw wydziału spraw wewnętrznych Moe Tilden (Robert De Niro). A prawda, którą mają odkryć, jest szokująca... Twórcy filmu ukazują konflikt pomiędzy lojalnością, a zasadami moralnymi, dając równocześnie wnikliwy obraz małej, zamkniętej społeczności, której mieszkańcy żywią złudną - jak się okazuje nadzieję, że rządzą nimi wyłącznie reguły ustanowione przez nich samych. Doborowa obsada i efektowne połączenie gatunków: thrillera, dramatu obyczajowego i kina akcji sprawiają, że "Cop Land" jest filmem, który długo się pamięta. [opis dystrybutora dvd]
Reżyseria: James Mangold
Obsada: Sylvester Stallone, Harvey Keitel, Ray Liotta, Robert De Niro, Michael Rapaport

Cop Land - kiedy i gdzie obejrzeć

Sobota, 28 marca 2020 [2020-03-28]

2020-03-28 19:15 Pasażer w CANAL+ / rok: 2018 / czas: 104 min.

Plakat Pasażer Dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Z każdą minutą i przebytym kilometrem stawka rośnie, a mężczyzna przekonuje się, że stał się pionkiem w szalenie niebezpiecznej intrydze.
Reżyseria: Jaume Collet-Serra
Obsada: Liam Neeson, Vera Farmiga, Patrick Wilson, Sam Neill, Florence Pugh

Pasażer - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-28 21:00 Kokainowy Rick w HBO2 / rok: 2018 / czas: 111 min.

Plakat Kokainowy Rick Historia nastolatka, Richarda Wershe’a Jr., który w latach osiemdziesiątych XX wieku stał się tajnym informatorem FBI; w późniejszych latach aresztowano go za przemyt narkotyków i skazano na dożywocie.
Reżyseria: Yann Demange
Obsada: Richie Merritt, Matthew McConaughey, Jennifer Jason Leigh, Bel Powley, RJ Cyler

Kokainowy Rick - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-28 22:40 Smak zemsty. Peppermint w CANAL+ / rok: 2018 / czas: 102 min.

Plakat Smak zemsty. Peppermint Riley North jest szczęśliwą matką i żoną. Do dnia, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córeczkę i męża. Ranna Riley cudem uchodzi z życiem. Zabójcy zostają schwytani i postawieni przed sądem. Przekupiony sędzia puszcza ich jednak wolno. Po latach przygotowań osamotniona matka i żona powraca, by wymierzyć najsurowszy wymiar kary i dać nadzieję tym, których zawiódł system sprawiedliwości.
Reżyseria: Pierre Morel
Obsada: Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz, Juan Pablo Raba, Annie Ilonzeh

Smak zemsty. Peppermint - kiedy i gdzie obejrzeć

Niedziela, 29 marca 2020 [2020-03-29]

2020-03-29 18:20 Wszyscy wiedzą w CANAL+ / rok: 2018 / czas: 132 min.

Plakat Wszyscy wiedzą Po wielu latach nieobecności Laura wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco, swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.
Reżyseria: Asghar Farhadi
Obsada: Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Inma Cuesta

Wszyscy wiedzą - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-29 21:25 CANAL+ FILM W AKCJI: Kartoteka 64 w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 118 min.

Plakat CANAL+ FILM W AKCJI: Kartoteka 64 Komisarz Carl Mørck przystępuje do nierozwikłanej od lat sprawy tajemniczego zaginięcia prostytutki. W toku śledztwa odkrywa, że przypadek kobiety stanowi zaledwie fragment znacznie większej układanki, dotyczącej nadużyć najgorszego rodzaju. Takich, których geneza sięga pół wieku wstecz i które prawdopodobnie nadal mają miejsce. Nadużycia seksualne, medyczne eksperymenty, przemoc i gęstniejący mrok składają się na najtrudniejszą i jak dotąd najbardziej zawikłaną sprawą w dziejach Departamentu Q.
Reżyseria: Christoffer Boe
Obsada: Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Johanne Louise Schmidt, Søren Pilmark, Fanny Bornedal

Kartoteka 64 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-29 23:15 Ocalić i zginąć w CANAL+ FAMILY / rok: 2018 / czas: 116 min.

Plakat Ocalić i zginąć Franck jest jednym z najlepszych strażaków w Paryżu. Ma piękną żonę, spodziewają się bliźniąt, są szczęśliwi. Podczas jednej z interwencji gaszenia pożaru Franck z poświeceniem ratuje swoich kolegów, a sam wpada w pułapkę ognia. Kiedy budzi się w centrum leczenia oparzeń, uświadamia sobie, że jego twarz rozpłynęła się w płomieniach, a jego ciało już nigdy nie będzie takie samo.
Reżyseria: Frédéric Tellier
Obsada: Pierre Niney, Anaïs Demoustier, Vincent Rottiers, Chloé Stefani, Sami Bouajila

Ocalić i zginąć - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć w weekend od 27 marca 2020 do 29 marca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry