Reklama

Co obejrzeć w telewizji 27 marca 2020 (Piątek)? [2020-03-27]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-03-27 16:39)
Co obejrzeć w telewizji 27 marca 2020 (Piątek)? [2020-03-27]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 27 marca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 27 marca 2020 [2020-03-27]

2020-03-27 20:00 Sicario 2: Soldado w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 123 min.

Plakat Sicario 2: Soldado W wojnie narkotykowej nie obowiązują zasady. Kiedy wychodzi na jaw, że kartel zajmuje się szmuglowaniem terrorystów przez granicę amerykańską, agent federalny Matt Graver (Josh Brolin) wzywa tajemniczego Alejandro (Benicio del Toro). Wspólnie mają zaingerować w sytuację tak, aby eskalować konflikt. Alejandro porywa córkę narkotykowego bossa. Kiedy jednak dziewczynka zaczyna być traktowana jako strata wpisana w koszty akcji, jej los podzieli dwóch mężczyzn i zweryfikuje wszystko w co wierzyli i o co walczyli.
Reżyseria: Stefano Sollima
Obsada: Benicio del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner, Jeffrey Donovan, Catherine Keener

Sicario 2: Soldado - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 20:00 Ultimatum Bourne'a w TVN Fabuła / rok: 2007 / czas: 115 min.

Plakat Ultimatum Bourne'a Kontynuacja losów Jasona Bourne'a - byłego tajnego agenta CIA. Okazuje się, że program Treadstone został zmodyfikowany i przemianowany na Black Briar, podlegający amerykańskiemu Ministerstwu Obrony. Agencja odcięła się od swojej niechlubnej przeszłości, jednak wciąż obawia się zagrożenia ze strony Bourne'a, postanawia więc go zlikwidować. Tymczasem Bourne'a prześladują niejasne wspomnienia z jego przeszłości sprzed zaniku pamięci. Ucieczka przed poprzednim życiem okazuje się być niemożliwa, dlatego Bourne postanawia wrócić do początku i dowiedzieć, kto i po co go stworzył. Podróżując przez Moskwę, Berlin, Londyn, Madryt, dotrze w końcu tam, gdzie wszystko się zaczęło i musi się skończyć - do Nowego Jorku.
Reżyseria: Paul Greengrass
Obsada: Matt Damon, Julia Stiles, David Strathairn, Scott Glenn, Paddy Considine

Ultimatum Bourne'a - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-27 20:00 Podejrzani w Cinemax / rok: 1995 / czas: 106 min.

Plakat Podejrzani Tytułowi "Podejrzani" to pięciu kryminalistów – Dean Keaton (Byrne), McManus (Baldwin), Todd Hockney (Pollak), Fenster (Del Toro) i Verbal Kint (Spacey). Są zamieszani w eksplozję statku, w wyniku której zginęło 27 osób i zniknęła kokaina o wartości 91 milionów dolarów. Świadkami tego wydarzenia są: ciężko poparzony węgierski imigrant, który twierdzi, że widział Keysera Soze, czyli samego diabła, i jeden z "podejrzanych" - kaleki kryminalista Verbal Kint. Verbal decyduje się, w zamian za nietykalność, opowiedzieć policji całą historię. Wraca pamięcią do momentu, kiedy wraz z pozostałymi "podejrzanymi" został aresztowany przez nowojorską policję, a później pracował z nimi, dokonując kilku napadów.
Reżyseria: Bryan Singer
Obsada: Stephen Baldwin, Kevin Spacey, Gabriel Byrne, Chazz Palminteri, Kevin Pollak

Podejrzani - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 20:00 Kevin sam w Nowym Jorku w Polsat / rok: 1992 / czas: 120 min.

Plakat Kevin sam w Nowym Jorku Druga część przygód małego Kevina (Macaulay Culkin). Tym razem rodzina McCallisterów wybiera się na Florydę. Podczas zamieszania na lotnisku, nasz bohater traci z oczu swoich bliskich i przez pomyłkę wsiada do niewłaściwego samolotu. Tym sposobem trafia do Nowego Jorku. Mały Kevin musi tutaj radzić sobie sam. Jeszcze nie wie, że w tym samym czasie na wolność wyszło dwóch znanych mu złodziejaszków. Wszystko wskazuje na to, że ich drogi ponownie się skrzyżują...
Reżyseria: Chris Columbus
Obsada: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Catherine O'Hara, Daniel Stern, John Heard

Kevin sam w Nowym Jorku - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 21:00 Gwiazdorski piątek: Świat w płomieniach w Polsat Film / rok: 2013 / czas: 131 min.

Plakat Gwiazdorski piątek: Świat w płomieniach Policjant John Cale (Channing Tatum) właśnie się dowiedział, że nie dostał wymarzonej pracy w służbach specjalnych, chroniących prezydenta Jamesa Sawyera (Jamie Foxx). Nie umie przekazać tej informacji swojej córce, zamiast tego zabiera ją na wycieczkę po Białym Domu. Nieoczekiwanie siedziba prezydenta zostaje zaatakowana przez znakomicie uzbrojoną grupę paramilitarnych terrorystów. Atak wywołuje kompletny chaos, służby rządowe nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa głowie kraju. Tylko od umiejętności Cale'a zależy, czy ocali prezydenta i swoją córkę. Czas ucieka. Zaczyna się pojedynek o życie między jednym człowiekiem, a całą armią napastników.
Reżyseria: Roland Emmerich
Obsada: Channing Tatum, Jamie Foxx, Joey King, Maggie Gyllenhaal, Richard Jenkins

Świat w płomieniach - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-27 21:20 Szpieg, który mnie rzucił w CANAL+ FAMILY / rok: 2018 / czas: 116 min.

Plakat Szpieg, który mnie rzucił Audrey (Mila Kunis) i Morgan (Kate McKinnon) to dwie przyjaciółki z Los Angeles. Trzydziestolatki niespodziewane zostają wplątane w międzynarodową aferę kryminalną, kiedy okazuje się, że były chłopak Audrey jest tajnym super-agentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Ku własnemu zdumieniu dziewczyny wskoczą w sam środek akcji, próbując uratować świat, jednocześnie uciekając przez Europę przed niebezpiecznymi przestępcami oraz pewnym czarującym, acz lekko podejrzanym brytyjskim agentem.
Reżyseria: Susanna Fogel
Obsada: Mila Kunis, Kate McKinnon, Justin Theroux, Sam Heughan, Lolly Adefope

Szpieg, który mnie rzucił - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 22:05 Bodyguard zawodowiec w TV Puls / rok: 2017 / czas: 118 min.

Plakat Bodyguard zawodowiec Najlepszy ochroniarz na świecie, dostaje nowego klienta - byłego płatnego zabójcę, którego musi przetransportować przez pół świata, aby zeznawał przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone.
Reżyseria: Patrick Hughes
Obsada: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Salma Hayek, Élodie Yung

Bodyguard zawodowiec - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 22:30 Indiana Jones i ostatnia krucjata w Paramount Channel Polska / rok: 1989 / czas: 127 min.

Plakat Indiana Jones i ostatnia krucjata Henry Jones Jr. znany bardziej jako Indiana Jones, archeolog i łowca przygód, musi tym razem uratować swojego ojca, Henry'ego Jonesa, który został porwany przez Nazistów, gdyż w swojej pracy jako archeolog sporządził dziennik, dzięki któremu można dotrzeć do pewnych wartościowych przedmiotów, w tym świętego Graala. Indy musi uratować i ojca i dziennik, ale także przyjdzie mu odnaleźć Graala ...
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Harrison Ford, Sean Connery, Denholm Elliott, Alison Doody, John Rhys-Davies

Indiana Jones i ostatnia krucjata - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 27 marca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry