Reklama

John Rhys-Davies - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których John Rhys-Davies występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem John Rhys-Davies

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem John Rhys-Davies

Reklama
Reklama

John Rhys-Davies do zobaczenia przed lub za kamerą w: 100 stopni poniżej zera, Anakonda 3: Potomstwo, Drugi wymiar, Dungeon Siege: W imię króla, Indiana Jones i ostatnia krucjata, Jedna noc z królem, Kobieta muszkieter, Kopalnie króla Salomona, Królewski strażnik, Medalion, Miecz bohaterów, Migawka z przyszłości, Mroczne odchłanie, Ocalenie (film 2012), Opiekunka, Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny, Poszukiwacze zaginionej arki, Szaweł - Droga do Damaszku, Szaweł: Droga do Damaszku, Szogun, Słoneczny wojownik, W obliczu śmierci, Więźniowie Słońca, Władca pierścieni: Drużyna Pierścienia, Władca pierścieni: Dwie wieże, Władca pierścieni: Powrót króla, Zabić Jezusa, Zagłada Pompejów, Zamaskowany, Śmiertelny pocałunek.

Osoby wielokrotnie współpracujące z John Rhys-Davies


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty John Rhys-Davies z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry