Reklama

Co obejrzeć w telewizji 26 marca 2020 (Czwartek)? [2020-03-26]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-03-25 23:46)
Co obejrzeć w telewizji 26 marca 2020 (Czwartek)? [2020-03-26]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 26 marca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 26 marca 2020 [2020-03-26]

2020-03-26 20:00 Zwyczajna przysługa w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 116 min.

Plakat Zwyczajna przysługa Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…
Reżyseria: Paul Feig
Obsada: Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding, Andrew Rannells, Rupert Friend

Zwyczajna przysługa - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 20:00 Krucjata Bourne'a w TVN Fabuła / rok: 2004 / czas: 108 min.

Plakat Krucjata Bourne'a W roku 2002 widzowie w kinach na całym świecie poznali Jasona Bourne'a - bohatera sfilmowanego bestsellera Roberta Ludluma "Tożsamość Bourne'a". Teraz Jason Bourne powraca w drugiej części - "Krucjata Bourne'a". Dwa lata temu Bourne'owi (Matt Damon) wydawało się, że zdołał uciec przed przeszłością. Wraz z Marią (Franka Potente) przenosili się z miasta do miasta, ścigani urywkami wspomnień, których nie rozumieli. Uciekali przed nocnymi koszmarami, których znaczenia nie znali. Przypadkowe spojrzenie nieznajomego, pomyłkowy telefon - w każdej sekundzie, bez ostrzeżenia przeszłość mogła wrócić. I ta przeszłość powróciła. Ale... Bourne został wyszkolony na zawodowego zabójcę. Ci, którzy go ścigali, powinni byli zostawić go w spokoju. Przekonają się o tym.
Reżyseria: Paul Greengrass
Obsada: Matt Damon, Franka Potente, Brian Cox, Julia Stiles, Karl Urban

Krucjata Bourne'a - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-26 21:00 Magic Mike XXL w TVN 7 / rok: 2015 / czas: 115 min.

Plakat Magic Mike XXL Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.
Reżyseria: Gregory Jacobs
Obsada: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodríguez

Magic Mike XXL - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 21:00 Terminator 3: Bunt maszyn w Polsat Romans / rok: 2003 / czas: 109 min.

Plakat Terminator 3: Bunt maszyn Minęło dziesięć lat od czasu kiedy z pomocą Johna Connora udało się powstrzymać Dzień Sądu - dzień, w którym działające w sieci maszyn o wysokim stopniu zorganizowania i rozwoju - Skynet, miały osiągnąć etap samoświadomości i zniszczyć rodzaj ludzki. Ale graniczna data 29 sierpnia 1997 nadeszła i przeszła dla losów świata niezauważalnie, nie licząc dwóch nieudanych ataków ze strony Skynetu na życie Connora, co miało dać początek ostatecznej rozgrywce z ludzkością. Obecnie 22 letni Connor żyje praktycznie z dnia na dzień - bez domu, bez kart kredytowych, telefonu i pracy. Nigdzie nie ma żadnego śladu jego istnienia. Żadnego sposobu, w który Skynet mógłby go namierzyć. Do czasu...
Reżyseria: Jonathan Mostow
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl, Claire Danes, Kristanna Loken, David Andrews

Terminator 3: Bunt maszyn - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 21:00 Romantyczny czwartek: To tylko seks w Polsat Film / rok: 2011 / czas: 109 min.

Plakat Romantyczny czwartek: To tylko seks Jamie to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od spraw rekrutacji. Dzięki pracy poznaje Dylana, dyrektora artystycznego z Los Angeles, i namawia go na przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że dogadują się. Szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja się komplikuje, gdy uświadamiają sobie, że ich wzajemne relacje są bardziej romantyczne, niż im się wydawało.
Reżyseria: Will Gluck
Obsada: Justin Timberlake, Mila Kunis, Patricia Clarkson, Woody Harrelson, Richard Jenkins

To tylko seks - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-26 21:35 Agenci w HBO2 / rok: 2013 / czas: 109 min.

Plakat Agenci Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.
Reżyseria: Baltasar Kormákur
Obsada: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Bill Paxton, Fred Ward

Agenci - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 22:00 Gattaca - Szok przyszłości w Stopklatka TV / rok: 1997 / czas: 106 min.

Plakat Gattaca - Szok przyszłości Rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości. Rozwój genetyki sprawił, że stała się ona kryterium przynależności społecznej i podstawą selekcji ludzi na gorszych i lepszych, a w ślad za tym z góry przesądza o możliwościach ich kariery i perspektywach rozwoju. W takiej rzeczywistości osoby spłodzone naturalną drogą, jak główny bohater (Ethan Hawke), a nie na zamówienie i z eliminacją wszelkich możliwych wad, wydają się nie mieć żadnych szans na przeżycie. Jak się okazuje, z genów nie sposób wyczytać całej przyszłości. Ludzka siła woli i spryt umożliwiają przezwyciężenie swych wad i realizację marzeń. "Gattaca" to nade wszystko dobrze zrealizowana i wciągająca opowieść o człowieku, który udowodnił, że nie jest z "zasady DNA" gorszy, chociaż w tym celu zmuszony był dokonać pewnego oszustwa.
Reżyseria: Andrew Niccol
Obsada: Ethan Hawke, Jude Law, Gore Vidal, Uma Thurman, Alan Arkin

Gattaca - Szok przyszłości - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 22:55 Resident Evil w Kino TV / rok: 2002 / czas: 100 min.

Plakat Resident Evil Korporacja Parasol jest wiodącym w świecie dostawcą technologii komputerowych i produktów medycznych. Jednak głównym źródłem jej dochodów są prowadzone w tajemnicy prace nad technologiami wojskowymi, eksperymentami genetycznymi i bronią biologiczną. W supertajnym podziemnym laboratorium firmy trwają prace nad niezwykle niebezpiecznym wirusem. Kiedy ze zbitej próbówki wirus dostaje się do systemu wentylacyjnego, Red Queen - główny komputer, odcina drogę ucieczki pracującym w laboratorium naukowcom. Wszyscy giną. Do laboratorium przybywa elitarna grupa komandosów. Mają trzy godziny, żeby izolować wirus. Jego wydostanie się na zewnątrz grozi ogólnoświatową epidemią. Tymczasem w podziemiach czeka nieznany wróg.
Reżyseria: Paul W.S. Anderson
Obsada: Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Eric Mabius, Ryan McCluskey, Oscar Pearce

Resident Evil - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 26 marca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry