Reklama

Co obejrzeć w telewizji 25 marca 2020 (Środa)? [2020-03-25]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-03-25 23:45)
Co obejrzeć w telewizji 25 marca 2020 (Środa)? [2020-03-25]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 25 marca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 25 marca 2020 [2020-03-25]

2020-03-25 20:00 Conan Barbarzyńca w TV Puls / rok: 1982 / czas: 129 min.

Plakat Conan Barbarzyńca Niewolnik. Wojownik. Bohater. Legenda. Arnold Schwarzenegger debiutuje na ekranie w roli legendarnego wojownika i bohatera - Conana Barbarzyńcy. Osierocony w dzieciństwie Conan poprzysięga zemstę mordercom rodziców - bandzie brutalnych morderców, wyznawców krwawego kultu i ich zimnokrwistemu przywódcy (James Earl Jones). Wyszkolony na wojownika, wysłany na Daleki Wschód z determinacją szuka swoich wrogów. Pełna akcji, niezwykła przygoda o odwadze, sile i potędze charakteru, które sprawiają, że dobro triumfuje nad złem.
Reżyseria: John Milius
Obsada: Arnold Schwarzenegger, James Earl Jones, Max von Sydow, Sandahl Bergman, Cassandra Gava

Conan Barbarzyńca - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-25 20:00 Tożsamość Bourne'a w TVN Fabuła / rok: 2002 / czas: 119 min.

Plakat Tożsamość Bourne'a Mężczyzna w wypadku traci pamięć. Wszystko jednak wskazuje, że nie był on zwykłym człowiekiem, a być może nawet płatnym zabójcą. Na dodatek interesuje się nim inny płatny morderca - słynny Carlos, a być może tylko on wie kim naprawdę jest Jason Bourne?
Reżyseria: Doug Liman
Obsada: Matt Damon, Franka Potente, Chris Cooper, Clive Owen, Brian Cox

Tożsamość Bourne'a - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-25 21:00 Looper: Pętla czasu w TVN 7 / rok: 2012 / czas: 118 min.

Plakat Looper: Pętla czasu W roku 2072 podróże w czasie są już rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Wysyłają ich w przeszłość, gdzie są oni zabijani przez płatnych zabójców zwanych Loopers. W roku 2042 najlepszy z Looperów otrzymuje zadanie: zlikwidować przysłanego z przyszłości mężczyznę o imieniu Joe. Problem w tym, że rozpoznaje w nim samego siebie z przyszłości. Chwila wahania kosztuje go bardzo wiele - cel ucieka, a zleceniodawcy z przyszłości nie tolerują najmniejszej wpadki...
Reżyseria: Rian Johnson
Obsada: Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan

Looper - Pętla czasu - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-25 22:00 Od zmierzchu do świtu w SCI FI / rok: 1996 / czas: 108 min.

Plakat Od zmierzchu do świtu Dwaj bracia, kryminaliści uciekają ze Stanów do Meksyku. Po drodze zatrzymują się w barze, który okazuje się być opanowany przez wampiry. Nasi bohaterowie, wspólnie z uwięzionym z nimi księdzem i jego dziećmi będą musieli stawić im czoła.
Reżyseria: Robert Rodriguez
Obsada: George Clooney, Quentin Tarantino, Harvey Keitel, Juliette Lewis, Ernest Liu

Od zmierzchu do świtu - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-25 22:00 Twój na zawsze w AMC / rok: 2010 / czas: 113 min.

Plakat Twój na zawsze Tyler (Robert Pattinson) jest zbuntowanym chłopakiem, który nie potrafi znaleźć swojego miejsca w życiu. Podczas nocnej wyprawy w miasto, staje się mimowolnym uczestnikiem burdy. Surowy i dość brutalny policjant (Chris Cooper) nie chce mu puścić płazem wybryku, którego w rzeczywistości Tyler wcale nie popełnił. W ramach żartobliwej „zemsty”, Tyler flirtuje z córką gliniarza, Ally (Emilie DeRavin), nie spodziewając się, że wkrótce stanie się ona dla niego najważniejszą osobą na świecie. Perspektywa rozpoczęcia wspólnego życia z Ally jest dla Tylera jak zastrzyk życiodajnej energii. Goi wszystkie stare rany i jest napędem, by uregulować stosunki z rodziną.
Reżyseria: Allen Coulter
Obsada: Robert Pattinson, Emilie de Ravin, Pierce Brosnan, Lena Olin, Chris Cooper

Twój na zawsze - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-25 22:00 Spider-man: Homecoming w AXN Black / rok: 2017 / czas: 133 min.

Plakat Spider-man: Homecoming Młody Peter Parker/Spider-Man, poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May. Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka. Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko "Spider-Manem z sąsiedztwa". Jednak kiedy pojawia się Vulture, nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.
Reżyseria: Jon Watts
Obsada: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau

Spider-man: Homecoming - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-25 22:10 Wściekły byk w Cinemax2 / rok: 1980 / czas: 129 min.

Plakat Wściekły byk Jake La Motta zaczynał karierę w 1941 roku. Ambitny młody bokser szybko piął się po szczeblach kariery sportowej. Bił się na ringu bezwzględnie i brutalnie, pojedynek przybierał formę masakry. Pięściarz niszczył przeciwnika, jakby chciał go zabić. Kolejne zwycięstwa nie przynosiły mu psychicznej stabilizacji. Im większą popularnością się cieszył, zdobywał laury i fortunę, tym bardziej stawał się nieufny i podejrzliwy, aż do granic obłędu.
Reżyseria: Martin Scorsese
Obsada: Robert De Niro, Joe Pesci, Cathy Moriarty, Frank Vincent, Nicholas Colasanto

Wściekły byk - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-25 22:15 Poznaj mojego tatę w Paramount Channel Polska / rok: 2000 / czas: 108 min.

Plakat Poznaj mojego tatę Pielęgniarz Greg Focker postanawia poprosić o rękę swoją narzeczoną, Pam. Niestety, ta woli, aby Greg oświadczył się w tradycyjny sposób, czyli o jej rękę poprosił ojca. Nie mając wyboru, Greg wraz z narzeczoną wybiera się poznać przyszłych teściów. Na miejscu jednak okazuje się, że zdaniem ojca Pam nie nadaje się na męża dla jego ukochanej córki i na każdym kroku stara mu się to udowodnić. Pobyt u rodziców Pam staje się dla Grega piekłem na ziemi.
Reżyseria: Jay Roach
Obsada: Ben Stiller, Robert De Niro, Teri Polo, Blythe Danner, Owen Wilson

Poznaj mojego tatę - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 25 marca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry