Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 25 marca 2020 (Środa)? [2020-03-25]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-03-25 23:45)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 25 marca 2020 (Środa)? [2020-03-25]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 25 marca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 25 marca 2020 [2020-03-25]

2020-03-25 08:55 Prawie jak matka w TVP Kultura / rok: 2015 / czas: 144 min.

Plakat Prawie jak matka Val pracuje jako gosposia bogatej rodziny w São Paulo. Pierze, gotuje, sprząta i jest powiernicą 17-letniego Fabinho, którego matka nigdy nie ma dla niego czasu. Val sama ma córkę, ale nie widziała jej od lat. Zostawiła ją w rodzinnym mieście pod opieką krewnych. Niespodziewanie dziewczyna zapowiada swój przyjazd. Jessica jest teraz młodą, pewną siebie kobietą, ma zamiar studiować architekturę w São Paulo i nie przyjmuje do wiadomości relacji państwo-służba. Zamiast zamieszkać w pokoiku matki, zajmuje pokój gościnny, bierze co chce z lodówki, a nawet bawi się w basenie z Fabinho i jego przyjaciółmi. Krok po kroku, niegdyś nienaruszalne reguły domowe zaczynają się rozpadać, wbrew woli Val. I w końcu, w środku awantury między matką a córką, wychodzi na jaw tajemnica Jessiki…
Reżyseria: Anna Muylaert
Obsada: Regina Casé, Camila Márdila, Karine Teles, Lourenço Mutarelli, Michel Joelsas

Prawie jak matka - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-25 20:00 Conan Barbarzyńca w TV Puls / rok: 1982 / czas: 129 min.

Plakat Conan Barbarzyńca Niewolnik. Wojownik. Bohater. Legenda. Arnold Schwarzenegger debiutuje na ekranie w roli legendarnego wojownika i bohatera - Conana Barbarzyńcy. Osierocony w dzieciństwie Conan poprzysięga zemstę mordercom rodziców - bandzie brutalnych morderców, wyznawców krwawego kultu i ich zimnokrwistemu przywódcy (James Earl Jones). Wyszkolony na wojownika, wysłany na Daleki Wschód z determinacją szuka swoich wrogów. Pełna akcji, niezwykła przygoda o odwadze, sile i potędze charakteru, które sprawiają, że dobro triumfuje nad złem.
Reżyseria: John Milius
Obsada: Arnold Schwarzenegger, James Earl Jones, Max von Sydow, Sandahl Bergman, Cassandra Gava

Conan Barbarzyńca - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-25 21:00 Looper: Pętla czasu w TVN 7 / rok: 2012 / czas: 118 min.

Plakat Looper: Pętla czasu W roku 2072 podróże w czasie są już rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Wysyłają ich w przeszłość, gdzie są oni zabijani przez płatnych zabójców zwanych Loopers. W roku 2042 najlepszy z Looperów otrzymuje zadanie: zlikwidować przysłanego z przyszłości mężczyznę o imieniu Joe. Problem w tym, że rozpoznaje w nim samego siebie z przyszłości. Chwila wahania kosztuje go bardzo wiele - cel ucieka, a zleceniodawcy z przyszłości nie tolerują najmniejszej wpadki...
Reżyseria: Rian Johnson
Obsada: Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan

Looper - Pętla czasu - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-25 22:10 Żona na niby w Polsat / rok: 2011 / czas: 110 min.

Plakat Żona na niby Danny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine i wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje, gdzie czeka na nich absurdalny, wymykający się spod kontroli weekend, który ujawnia, gdzie leżą granice wytrzymałości i jak daleko można posunąć się dla miłości.
Reżyseria: Dennis Dugan
Obsada: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Nick Swardson, Brooklyn Decker

Żona na niby - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-25 22:15 Żelazny rycerz w TV Puls / rok: 2011 / czas: 121 min.

Plakat Żelazny rycerz Jest rok 1215. Zbuntowani angielscy baronowie zmuszają wzgardzanego króla Jana, by położył królewską pieczęć na Magnę Cartę - szlachetny, nowatorski dokument, który miałby podtrzymywać prawa wolnych ludzi. Jednak kilka miesięcy później po ślubowaniu, Król łamie dane słowo i zaczyna gromadzić armię na południowym wybrzeżu Anglii, z zamiarem ponownego, tyranicznego władania nad baronami oraz krajem. Na drodze tej stoi zamek Rochester - miejsce, które stanie się symbolem walki o sprawiedliwość i wolność.
Reżyseria: Jonathan English
Obsada: James Purefoy, Kate Mara, Jason Flemyng, Paul Giamatti, Brian Cox

Żelazny rycerz - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-25 22:40 Kino relaks - Podróż na sto stóp w TVP2 HD / rok: 2014 / czas: 122 min.

Plakat Kino relaks - Podróż na sto stóp Dystyngowana Madame Mallory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznana lokalowi prestiżowa gwiazdka w słynnym Przewodniku Michelina napawa dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Bombaju. Gdy przybysze otwierają skromny lokal vis a vis renomowanej restauracji, Madame Malory nie kryje oburzenia wobec ich kulinarnego nieokrzesania. Unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu sprawiają jednak, że nowa knajpka zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Czy uwodzicielskie smaki Orientu przekonają do życzliwych Hindusów również kuchenną arystokratkę?
Reżyseria: Lasse Hallström
Obsada: Helen Mirren, Manish Dayal, Om Puri, Charlotte Le Bon, Rohan Chand

Podróż na sto stóp - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-25 23:00 45 lat w ATM Rozrywka / rok: 2015 / czas: 95 min.

Plakat 45 lat Już za tydzień Kate Mercer (Charlotte Rampling) uczci wraz z mężem Geoffem (Tom Courtenay) 45-lecie swojego ślubu. Przygotowania do jubileuszowej imprezy przebiegają nadzwyczaj sprawnie. Do Geoffa przychodzi jednak nieoczekiwany list. Ciało jego pierwszej miłości, zamrożone w lodowcu, zostało odnalezione w szwajcarskich Alpach. Kiedy pięć dni później ma się odbyć z dawna oczekiwana uroczystość, okazuje się, że być może nie ma już małżeństwa, które można by świętować.
Reżyseria: Andrew Haigh
Obsada: Charlotte Rampling, Tom Courtenay, Geraldine James, Dolly Wells, David Sibley

45 lat - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 00:55 Lekkie obyczaje - Dzika namiętność w TVP Kultura / rok: 1986 / czas: 114 min.

Plakat Lekkie obyczaje - Dzika namiętność Charles Driggs (Jeff Daniels) właśnie awansował na stanowisko wiceprezesa. Mężczyzna wiedzie nudne, rutynowe życie. Pewnego dnia postanawia wyjść z kawiarni bez płacenia rachunku. Zostaje zauważony przez Lulu (Melanie Griffith), która proponuje mu podwiezienie do biura. Ku zaskoczeniu Charlesa, kobieta zabiera go w podróż w nieznane.
Reżyseria: Jonathan Demme
Obsada: Jeff Daniels, Melanie Griffith, Ray Liotta, Margaret Colin, Tracey Walter

Dzika namiętność - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 25 marca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry