Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 26 marca 2020 (Czwartek)? [2020-03-26]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-03-25 23:45)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 26 marca 2020 (Czwartek)? [2020-03-26]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 26 marca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 26 marca 2020 [2020-03-26]

2020-03-26 20:30 Czwartkowy klub filmowy - Ucieczka gangstera w TVP Kultura / rok: 1972 / czas: 122 min.

Plakat Czwartkowy klub filmowy - Ucieczka gangstera Reżyseria: Sam Peckinpah
Obsada: Steve McQueen, Ali MacGraw, Ben Johnson, Al Lettieri, Sally Struthers

Ucieczka Gangstera (film 1972) - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 21:00 Magic Mike XXL w TVN 7 / rok: 2015 / czas: 115 min.

Plakat Magic Mike XXL Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.
Reżyseria: Gregory Jacobs
Obsada: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodríguez

Magic Mike XXL - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-26 21:40 Uciekający pociąg w TV4 / rok: 1985 / czas: 111 min.

Plakat Uciekający pociąg Stoneheaven, więzienie o zaostrzonym rygorze na Alasce. Skazany na dożywocie Manny (Jon Voight) wygrywa walkę w sądzie i wychodzi z izolatki, gdzie przesiedział trzy lata za próbę ucieczki. Naczelnik więzienia Ranken (John P. Ryan) nie kryje swojej nienawiści i prowokuje go, by móc się policzyć z nim raz na zawsze. Wkrótce w mroźny wieczór Manny ucieka z młodym więźniem Buckiem (Eric Roberts), zaś naczelnik Renken rusza za nimi. Uciekinierom udaje się dotrzeć do stacji kolejowej, gdzie ukrywają się w składzie lokomotyw. Pociąg rusza, ale nasi bohaterowie nie wiedzą, że maszynista miał zawał.
Reżyseria: Andrei Konchalovsky
Obsada: Jon Voight, Eric Roberts, Rebecca De Mornay, Kyle T. Heffner, John P. Ryan

Uciekający pociąg - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 22:00 Gattaca - Szok przyszłości w Stopklatka TV / rok: 1997 / czas: 106 min.

Plakat Gattaca - Szok przyszłości Rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości. Rozwój genetyki sprawił, że stała się ona kryterium przynależności społecznej i podstawą selekcji ludzi na gorszych i lepszych, a w ślad za tym z góry przesądza o możliwościach ich kariery i perspektywach rozwoju. W takiej rzeczywistości osoby spłodzone naturalną drogą, jak główny bohater (Ethan Hawke), a nie na zamówienie i z eliminacją wszelkich możliwych wad, wydają się nie mieć żadnych szans na przeżycie. Jak się okazuje, z genów nie sposób wyczytać całej przyszłości. Ludzka siła woli i spryt umożliwiają przezwyciężenie swych wad i realizację marzeń. "Gattaca" to nade wszystko dobrze zrealizowana i wciągająca opowieść o człowieku, który udowodnił, że nie jest z "zasady DNA" gorszy, chociaż w tym celu zmuszony był dokonać pewnego oszustwa.
Reżyseria: Andrew Niccol
Obsada: Ethan Hawke, Jude Law, Gore Vidal, Uma Thurman, Alan Arkin

Gattaca - Szok przyszłości - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 23:00 Imigranci w ATM Rozrywka / rok: 2015 / czas: 111 min.

Plakat Imigranci Dheepan (Antonythasan Jesuthasan) jest jednym z Tygrysów, grupy tamilskich rebeliantów. Kiedy wojna domowa na Sri Lance ma się ku końcowi, a nieuchronna porażka jest coraz bliżej, mężczyzna decyduje się na ucieczkę. Towarzyszą mu nieznajome - kobieta i mała dziewczynka. Ma nadzieję, że dzięki ich obecności łatwiej będzie mu uzyskać azyl w Europie. Po dotarciu do Paryża uciekinierzy nie mogą znaleźć dla siebie miejsca aż do chwili, w której Dheepan znajduje pracę dozorcy zaniedbanego bloku na przedmieściach. Usiłuje stworzyć dom dla nowej "żony" oraz "córki", jednak przemoc, z którą styka się co dzień, na nowo otwiera w nim wojenne rany. Mężczyzna musi znów rozbudzić w sobie wojownicze instynkty, aby chronić osoby, z którymi ma nadzieję stworzyć prawdziwą rodzinę.
Reżyseria: Jacques Audiard
Obsada: Jesuthasan Antonythasan, Kalieaswari Srinivasan, Claudine Vinasithamby, Vincent Rottiers, Marc Zinga

Imigranci - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-26 23:00 Suma wszystkich strachów w Super Polsat / rok: 2002 / czas: 124 min.

Plakat Suma wszystkich strachów Czy terroryści mogli rzeczywiście zdetonować broń masowego rażenia na terytorium Stanów Zjednoczonych? Według opinii specjalistów CIA, przynajmniej 20 krajów, z czego ponad połowa to kraje Środkowego Wschodu i Azji Południowej, jest obecnie w posiadaniu lub prowadzi zakrojone na szeroką skalę badania nad opracowaniem śmiercionośnych materiałów masowej zagłady. Co mogłoby się zdarzyć gdyby jedna z broni masowej zagłady wpadła w niepowołane ręce?
Reżyseria: Phil Alden Robinson
Obsada: Ben Affleck, Morgan Freeman, James Cromwell, Ken Jenkins, Liev Schreiber

Suma wszystkich strachów - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 23:25 Erin Brockovich w Polsat / rok: 2000 / czas: 131 min.

Plakat Erin Brockovich Nie dałbyś za nią pięciu groszy. Erin Brockovich (Julia Roberts) jest dwukrotną rozwódką i samotnie wychowuje trójkę dzieci. Nie ma pieniędzy, wykształcenia ani szansy na znalezienie pracy. Ma za to wybuchowe usposobienie i ostry język, wali prawdę prosto z mostu i ekstrawagancko się ubiera. I kto by pomyślał, że pewnego dnia rzuci sobie do stóp całe miasteczko i powali na kolana wielka korporację? Erin cudem zdobywa pracę w kancelarii wziętego adwokata Eda Masry (Albert Finney). Wertując akta odkrywa, że potężny koncern doprowadził do zanieczyszczenia wody w małym prowincjonalnym miasteczku, którego mieszkańcy od dawna zapadają na najrozmaitsze choroby. Z pomocą Eda kieruje sprawę do sądu, który przyznaje reprezentowanym przez nią klientom odszkodowanie w wysokości 333 milionów dolarów, największe w historii amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.
Reżyseria: Steven Soderbergh
Obsada: Julia Roberts, Albert Finney, Aaron Eckhart, Marg Helgenberger, Cherry Jones

Erin Brockovich - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-26 23:25 Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły w TVN 7 / rok: 2003 / czas: 143 min.

Plakat Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły Mamy XVIII wiek, słoneczne Karaiby. Pirat Jack Sparrow zdradzony przez swoją załogę, bez ukochanego statku, z pistoletem i jedną kulą oraz kapeluszem dociera do Port Royal. W nocy miasto zostaje zaatakowane przez kapitana Barbossę oraz jego załogę na legendarnym statku, "Czarnej Perle". Porywa córkę gubernatora, Elizabeth Swann i odpływa w siną dal. W pogoń za dziewczyną wyrusza Will Turner, który jest zakochany w gubernatorskiej córce oraz Jack Sparrow, widzący własną korzyść w całej sprawie. Zadanie jednak nie jest wcale takie proste - nad kapitanem Barbossą i jego kamratami ciąży klątwa, która przy blasku księżyca zmienia piratów w chodzące, nieśmiertelne szkielety.
Reżyseria: Gore Verbinski
Obsada: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport

Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 26 marca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry