Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 27 marca 2020 (Piątek)? [2020-03-27]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-03-27 16:39)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 27 marca 2020 (Piątek)? [2020-03-27]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 27 marca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 27 marca 2020 [2020-03-27]

2020-03-27 16:05 Romeo i Julia w TVP Kultura / rok: 1996 / czas: 120 min.

Plakat Romeo i Julia Tragedia Williama Szekspira "Romeo i Julia", przeniesiona we współczesne realia subkultury rywalizujących gangów. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Verona Beach na Florydzie u schyłku XX wieku. Rozpoczyna się na stacji benzynowej, gdzie dochodzi do strzelaniny między zwalczającymi się gangami, związanymi z dwoma najważniejszymi rodzinami w mieście: Kapuletów i Montekich. Na tym tle rozwija się wątek miłości dwojga młodych ludzi - Romea (Leonardo DiCaprio) i Julii (Claire Danes).
Reżyseria: Baz Luhrmann
Obsada: Leonardo DiCaprio, Claire Danes, John Leguizamo, Harold Perrineau, Pete Postlethwaite

Romeo i Julia - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 17:55 Premiera Edward Nożycoręki w Stopklatka TV / rok: 1990 / czas: 105 min.

Plakat Edward Nożycoręki Dawno, dawno temu, w zamku wysoko na wzgórzu, mieszkał niedoceniony wynalazca. Swe największe dzieło nazwał imieniem Edward. Mimo, że Edward posiadał nieodparty urok, nie był w pełni doskonały. Nagła śmierć twórcy, przerwała prace, a Edward pozostał z ostrymi jak brzytwa nożycami zamiast dłoni. Młodzieniec, żył samotnie w swoim odciętym od świata zamku, aż do czasu, gdy natrętna akwizytorka firmy Avon nie zabrała go do swojego domu.I tak zaczyna się fantastyczna przygoda Edwarda, jako członka społeczności małego, nieco sennego miasteczka.
Reżyseria: Tim Burton
Obsada: Johnny Depp, Winona Ryder, Dianne Wiest, Alan Arkin, Anthony Michael Hall

Edward Nożycoręki - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-27 20:00 Kevin sam w Nowym Jorku w Polsat / rok: 1992 / czas: 120 min.

Plakat Kevin sam w Nowym Jorku Druga część przygód małego Kevina (Macaulay Culkin). Tym razem rodzina McCallisterów wybiera się na Florydę. Podczas zamieszania na lotnisku, nasz bohater traci z oczu swoich bliskich i przez pomyłkę wsiada do niewłaściwego samolotu. Tym sposobem trafia do Nowego Jorku. Mały Kevin musi tutaj radzić sobie sam. Jeszcze nie wie, że w tym samym czasie na wolność wyszło dwóch znanych mu złodziejaszków. Wszystko wskazuje na to, że ich drogi ponownie się skrzyżują...
Reżyseria: Chris Columbus
Obsada: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Catherine O'Hara, Daniel Stern, John Heard

Kevin sam w Nowym Jorku - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 20:05 Suma wszystkich strachów w Super Polsat / rok: 2002 / czas: 124 min.

Plakat Suma wszystkich strachów Czy terroryści mogli rzeczywiście zdetonować broń masowego rażenia na terytorium Stanów Zjednoczonych? Według opinii specjalistów CIA, przynajmniej 20 krajów, z czego ponad połowa to kraje Środkowego Wschodu i Azji Południowej, jest obecnie w posiadaniu lub prowadzi zakrojone na szeroką skalę badania nad opracowaniem śmiercionośnych materiałów masowej zagłady. Co mogłoby się zdarzyć gdyby jedna z broni masowej zagłady wpadła w niepowołane ręce?
Reżyseria: Phil Alden Robinson
Obsada: Ben Affleck, Morgan Freeman, James Cromwell, Ken Jenkins, Liev Schreiber

Suma wszystkich strachów - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 22:05 Bodyguard zawodowiec w TV Puls / rok: 2017 / czas: 118 min.

Plakat Bodyguard zawodowiec Najlepszy ochroniarz na świecie, dostaje nowego klienta - byłego płatnego zabójcę, którego musi przetransportować przez pół świata, aby zeznawał przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone.
Reżyseria: Patrick Hughes
Obsada: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Salma Hayek, Élodie Yung

Bodyguard zawodowiec - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-03-27 22:15 Nieuchwytny cel w METRO / rok: 1993 / czas: 97 min.

Plakat Nieuchwytny cel Jean-Claude Van Damme znowu w akcji. Tym razem jako Chance Boudreaux, marynarz o twardych pięściach który w zaułkach Nowego Orleanu tropi zbrodniczą szajkę. Jej szef, Fouchon (Lance Henriksen) i Pik van Cleef {Arnold Vosloo) organizują polowania na ludzi - za pół miliona dolarów "myśliwi" mogą strzelać do bezdomnych weteranów wojennych. Na prośbę córki jednej z ofiar, Chance staje do nierównej walki z całą armią doborowych łowców. [opis dystrybutora dvd]
Reżyseria: John Woo
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Arnold Vosloo, Lance Henriksen, Yancy Butler, Sven-Ole Thorsen

Nieuchwytny cel - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 23:05 Jestem numerem cztery w TV4 / rok: 2011 / czas: 109 min.

Plakat Jestem numerem cztery John Smith to pozornie zwyczajny młody mieszkaniec jednego z miasteczek w USA. W rzeczywistości jest jednak uciekinierem z pogrążonej w wojnie planety Lorien, który na Ziemi szuka schronienia. Trafia do cichego miasteczka w Ohio. Tu spotyka Sarę Hart, dziewczynę miejscowej gwiazdy footballu. Rodzi się między nimi uczucie. Wkrótce jednak John i jego szkolna miłość znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Okazuje się, że John jest jednym z dziewięciu uciekinierów z tajemniczej, unicestwionej planety, ściganych przez bezlitosnego wroga. Numer Jeden, Dwa i Trzy już nie żyją. Teraz kolej na Numer Cztery. By ocalić skórę, John będzie musiał użyć swych niezwykłych mocy i zjednoczyć siły z pozostałymi zbiegami.
Reżyseria: D.J. Caruso
Obsada: Alex Pettyfer, Dianna Agron, Teresa Palmer, Timothy Olyphant, Callan McAuliffe

Jestem numerem cztery - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-03-27 23:10 Predatorzy w Polsat / rok: 2010 / czas: 107 min.

Plakat Predatorzy Najemnicy, gangsterzy jakuzy, skazańcy, żołnierze szwadronów śmierci. Oto najniebezpieczniejsi zabójcy na naszej planecie. Ale to nie jest nasza planeta… …to planeta, gdzie muszą stawić czoła bezlitosnej rasie wojowników, którzy urządzają na nich prawdziwe polowanie. Robert Rodriguez, twórca filmów “Grindhouse: Planet Terror”, “Sin City - Miasto grzechu” i ”Od zmierzchu do świtu” przedstawia ”Predators” – nowy rozdział legendarnej sagi o niesamowitym przedstawicielu obcej cywilizacji, który wyreżyserował Nimrod Antal (”Kontrolerzy”, ”Motel”). W rolach głównych wystąpili: nagrodzony Oscarem za „Pianistę” Adrien Brody, Laurence Fishburne (”Matrix”), Topher Grace (”Spider-Man 3”) i Alice Braga (”Jestem legendą”).
Reżyseria: Nimród Antal
Obsada: Topher Grace, Alice Braga, Laurence Fishburne, Adrien Brody, Danny Trejo

Predators - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 27 marca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry