Reklama

James Franco - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których James Franco występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem James Franco

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem James Franco

Reklama

James Franco do zobaczenia przed lub za kamerą w: 127 godzin, Boski chillout, Cicha noc (film 2015), Disaster Artist, Dlaczego on, Dobrzy ludzie, Dochodzenie, Geneza planety małp, Iceman: Historia mordercy, Jedz, módl się, kochaj, Kim jest Michael, Kroniki Times Square, Królowa XXX, Królowa pustyni, Licealna miłość, Mamo, umieram z miłości, Miasta miłości, Noce w Rodanthe, Nocna randka, Obcy: przymierze, Ofiara, Oszuści, Oz: Wielki i potężny, Prawdziwa historia (film 2015), Sausage Party, Sejf, Spider-Man, Spider-Man 2, Spider-Man 3, Spring Breakers, To już jest koniec, Tristan i Izolda, VI Batalion, W dolinie Elah, W niepewnym boju, W obronie własnej, Wasza wysokość, Wpadka, Wywiad ze Słońcem Narodu, Zielony Szerszeń.

Osoby wielokrotnie współpracujące z James Franco


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty James Franco z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry