Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 9 kwietnia 2020 (Czwartek)? [2020-04-09]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-04-09 23:45)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 9 kwietnia 2020 (Czwartek)? [2020-04-09]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 9 kwietnia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 9 kwietnia 2020 [2020-04-09]

2020-04-09 20:00 Jutro będziemy szczęśliwi w TV Puls / rok: 2016 / czas: 117 min.

Plakat Jutro będziemy szczęśliwi Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…
Reżyseria: Hugo Gélin
Obsada: Omar Sy, Clémence Poésy, Antoine Bertrand, Gloria Colston, Ashley Walters

Jutro będziemy szczęśliwi - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-09 21:00 Jump Street 21 w TVN 7 / rok: 2012 / czas: 109 min.

Plakat Jump Street 21 Kapitalna komedia o młodych policjantach, których zadaniem będzie wykrycie siatki dealerów narkotyków w liceum. Film pełen zabawnych sytuacji i dowcipnych dialogów.
Reżyseria: Phil Lord, Christopher Miller
Obsada: Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson, Dave Franco, Rob Riggle

21 Jump Street - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-04-09 21:40 Młodzi gniewni w TV4 / rok: 1995 / czas: 99 min.

Plakat Młodzi gniewni Była oficer marines zatrudnia się jako nauczycielka w jednej ze szkół Los Angeles. Jej niekonwencjonalne metody zmieniają życie wyjątkowo trudnych uczniów.
Reżyseria: John N. Smith
Obsada: Michelle Pfeiffer, George Dzundza, Courtney B. Vance, Robin Bartlett, John Neville

Młodzi gniewni - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-09 21:55 Szybszy od błyskawicy w Zoom TV / rok: 1995 / czas: 108 min.

Plakat Szybszy od błyskawicy Nocami na trasach szybkiego ruchu wokół Hongkongu odbywają się wyścigi. Samochody, które biorą w nich udział, zostały odpowiednio przerobione, by sprostać warunkom rajdu. Przebiegu zawodów pilnuje specjalny oddział policji. Stróżom prawa towarzyszy zespół mechaników samochodowych, którego szefem jest Foh (Jackie Chan). Pewnej nocy policyjną blokadę przełamuje czarny samochód, zabijając funkcjonariusza na motocyklu. Wkrótce okazuje się, że właścicielem auta jest poszukiwany przez Interpol bandyta, zwany Cougarem (Thorsten Nickel).
Reżyseria: Gordon Chan
Obsada: Jackie Chan, Anita Yuen, Michael Wong, Shing Fui-On, Dayo Wong

Szybszy od błyskawicy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-09 22:05 Blade Runner 2049 w Super Polsat / rok: 2017 / czas: 163 min.

Plakat Blade Runner 2049 Akcja filmu rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z pierwszego Blade Runnera (1982). Oficer policji Los Angeles, niejaki K, trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Jego odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który zaginął 30 lat temu.
Reżyseria: Denis Villeneuve
Obsada: Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas, Robin Wright, Sylvia Hoeks

Blade Runner 2049 - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-04-09 22:10 Szkoła życia w METRO / rok: 2013 / czas: 88 min.

Plakat Szkoła życia 40-letni mężczyzna, Guy Trilby (Jason Bateman), wykorzystuje lukę prawną, by wziąć udział w krajowym turnieju literowania. Pomimo oburzenia sędziów, rodziców i dzieci, ma swoje powody, dla których to robi, przy okazji dając nieźle popalić wszystkim uczestnikom. W całym przedsięwzięciu towarzyszy mu reporterka, Jenny Widgeon (Kathryn Hahn), która próbuje odkryć prawdziwe przyczyny uczestnictwa Guya w konkursie. Wraz z kolejnymi etapami turnieju mężczyzna nawiązuje przyjaźń z jednym z uczestników, chłopcem o imieniu Chaitanya (Rohan Chand).
Reżyseria: Jason Bateman
Obsada: Jason Bateman, Kathryn Hahn, Rohan Chand, Philip Baker Hall, Allison Janney

Szkoła życia - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-09 23:00 Kill Bill 1 w TV6 / rok: 2003 / czas: 111 min.

Plakat Kill Bill 1 Panna Młoda, zawodowa zabójczyni, postanawia wycofać się z branży. W czasie własnego ślubu zostaje postrzelona przez Billa - szefa Plutonu Śmiercionośnych Żmij. Na skutek ran dziewczyna na cztery lata zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu postanawia zemścić się na tych, którzy z zimną krwią chcieli zabić ją i jej nienarodzone dziecko. Po kolei eliminuje członków swojego byłego gangu, Billa pozostawiając na "deser". Wszystko się skomplikuje, gdy wkrótce dowie się, że jej dziecko żyje...
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: Uma Thurman, Lucy Liu, Vivica A. Fox, Daryl Hannah, David Carradine

Kill Bill - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-09 23:20 Piraci z Karaibów: Na krańcu świata w TVN 7 / rok: 2007 / czas: 169 min.

Plakat Piraci z Karaibów: Na krańcu świata Dobre czasy, w których piraci królowali na wszystkich morzach świata, powoli dobiegają końca. Will Turner udaje się razem z dotychczasowym wrogiem Barbossą w podróż na Daleki Wschód, gdzie mają nadzieję na odnalezienie tajemniczych map, które pomogą im odkryć skrytkę Davy'ego Jones'a, a następnie ocalić kapitana Jacka Sparrow'a. Will chce także uratować swojego ojca, dlatego musi odzyskać Czarną Perłę, która jako jedyna jest w stanie doścignąć Latającego Holendra. Tymczasem Jones wraz z lordem Cutlerem Beckettem, demonicznym azjatyckim piratem Sao Fengiem i Jamesem Norringtonem zawierają układ zagrażający wolności i życiu Jacka, Elizabeth, Willa, Barbarossy i wszystkich piratów na całym świecie. Jeśli główni bohaterowie chcą ujść z tej przygody cało, muszą udać się na terytorium dotychczas nie zaznaczone na żadnej mapie - na wyspę Shipwreck na Krańcu Świata...
Reżyseria: Gore Verbinski
Obsada: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Stellan Skarsgård, Chow Yun-Fat

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 9 kwietnia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry