Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 10 kwietnia 2020 (Piątek)? [2020-04-10]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-04-09 23:45)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 10 kwietnia 2020 (Piątek)? [2020-04-10]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 10 kwietnia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 10 kwietnia 2020 [2020-04-10]

2020-04-10 20:00 Blade Runner 2049 w Super Polsat / rok: 2017 / czas: 163 min.

Plakat Blade Runner 2049 Akcja filmu rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z pierwszego Blade Runnera (1982). Oficer policji Los Angeles, niejaki K, trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Jego odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który zaginął 30 lat temu.
Reżyseria: Denis Villeneuve
Obsada: Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas, Robin Wright, Sylvia Hoeks

Blade Runner 2049 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-10 20:00 Titanic w Polsat / rok: 1997 / czas: 194 min.

Plakat Titanic Jake i Rose (Leonardo DiCaprio i Kate Winslet), para młodych kochanków, poznają i zakochują się podczas dziewiczego rejsu "niezatapialnego" transatlantyku Titanic. Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie o życie. Reżyserem "Titanica" jest prawdziwy wizjoner w świecie kina, James Cameron, wielokrotnie nagradzany reżyser. Stworzył on nieporównywalne z niczym dzieło, po mistrzowsku żonglując uczuciami swoich bohaterów, miłość przeplatając z nienawiścią, hart ducha i odwagę konfrontując z podłością i tchórzostwem w obliczu wielkiej katastrofy i sprawiając, że film "Titanic" to istny triumf kinematografii.
Reżyseria: James Cameron
Obsada: Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher

Titanic - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-04-10 20:15 Wieczór kinomana - Milczenie w TVP Kultura / rok: 2016 / czas: 161 min.

Plakat Wieczór kinomana - Milczenie XVII wiek. Dwaj młodzi misjonarze (Garfield i Driver) przedostają się potajemnie do Japonii, gdzie za wszelką cenę usiłują odszukać swojego zaginionego mistrza (Neeson). W kraju, gdzie wiara chrześcijańska jest karana śmiercią, ich przekonania i umiejętności przetrwania zostaną poddane najcięższej próbie. [opis dystrybutora kino]
Reżyseria: Martin Scorsese
Obsada: Andrew Garfield, Adam Driver, Tadanobu Asano, Ciarán Hinds, Liam Neeson

Milczenie (film 2016) - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-10 22:00 Strzelec w TVN 7 / rok: 2007 / czas: 124 min.

Plakat Strzelec Mark Wahlberg wciela się w postać Boba Lee Swaggera, byłego snajpera korpusu marines i rozczarowanego amerykańskiego bohatera, który miał nadzieję, że po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoją dotychczasową pracą. Teraz, mimo tego, że odszedł ze służby i zaszył się daleko w górach, okazuje się, że jest potrzebny krajowi. Odwiedza go bowiem emerytowany pułkownik Isaac Johnson (Danny Glover), który informuje go o tym, że życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii. [opis dystrybutora]
Reżyseria: Antoine Fuqua
Obsada: Mark Wahlberg, Michael Peña, Danny Glover, Kate Mara, Elias Koteas

Strzelec - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-10 22:05 Resident Evil w Stopklatka TV / rok: 2002 / czas: 100 min.

Plakat Resident Evil Korporacja Parasol jest wiodącym w świecie dostawcą technologii komputerowych i produktów medycznych. Jednak głównym źródłem jej dochodów są prowadzone w tajemnicy prace nad technologiami wojskowymi, eksperymentami genetycznymi i bronią biologiczną. W supertajnym podziemnym laboratorium firmy trwają prace nad niezwykle niebezpiecznym wirusem. Kiedy ze zbitej próbówki wirus dostaje się do systemu wentylacyjnego, Red Queen - główny komputer, odcina drogę ucieczki pracującym w laboratorium naukowcom. Wszyscy giną. Do laboratorium przybywa elitarna grupa komandosów. Mają trzy godziny, żeby izolować wirus. Jego wydostanie się na zewnątrz grozi ogólnoświatową epidemią. Tymczasem w podziemiach czeka nieznany wróg.
Reżyseria: Paul W.S. Anderson
Obsada: Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Eric Mabius, Ryan McCluskey, Oscar Pearce

Resident Evil - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-04-10 22:15 Intruz w TVN / rok: 2013 / czas: 125 min.

Plakat Intruz Przyszłość. Panowanie na Ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich Dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. Melanie - jedna z ostatnich wolnych istot, zostaje schwytana, a w jej ciele umieszczona zostaje Wagabunda. Jest to doświadczona dusza, która zamieszkiwała już na siedmiu planetach. Jej zadaniem jest poznanie wspomnień Melanie i odkrycie, gdzie jeszcze ukrywają się buntownicy czyli wolni ludzie. Zadanie okazuje się jednak o wiele trudniejsze niż można było przypuszczać. Melanie jest wyjątkowo silną osobowością i toczy z Wagabundą walkę o panowanie nad ciałem i umysłem. Co więcej - z czasem - Wagabunda poznaje wspomnienia dziewczyny o ukochanym mężczyźnie i sama zaczyna odczuwać coś dziwnego… Wkrótce Melanie i Wagabudna zawrą swoisty pakt i wyruszą na pustynię w poszukiwaniu mężczyzny bez którego nie potrafią żyć…
Reżyseria: Andrew Niccol
Obsada: Saoirse Ronan, Diane Kruger, Jake Abel, William Hurt, Frances Fisher

Intruz - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-10 22:50 Kill Bill 2 w TV6 / rok: 2004 / czas: 136 min.

Plakat Kill Bill 2 Dalszy ciąg losów zdradzonej i pozostawionej na pewną śmierć panny młodej (Uma Thurman). Niegdyś należąca do elity płatnych zabójców, budzi się po 4 latach ze śpiączki. Postanawia zemścić się na "Billu" (Carradine), człowieku, który ją wystawił. Droga do słodkiej zemsty nie będzie łatwa, bo po najpierw musi "zneutralizować" bezwzględnych wspólników Billa. Po 6 latach Quentin Tarantino powraca w wielkim stylu. Jak sam twierdzi "Kill Bill" to film, o którym marzył od dawna. Akcja filmu nawiązujące do najlepszych tradycji filmów samurajskich, Kung-fu i spaghetti westernów.
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: Uma Thurman, David Carradine, Daryl Hannah, Michael Madsen, Gordon Liu Chia-Hui

Kill Bill 2 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-10 23:00 Zanim się rozstaniemy w TVP2 HD / rok: 2014 / czas: 89 min.

Plakat Zanim się rozstaniemy Kiedy ostatni pociąg z Nowego Jorku do Bostonu ucieka Brooke (Alice Eve) sprzed nosa, kobieta jest zrozpaczona. Na dodatek pada ofiarą kieszonkowców, którzy korzystając z dworcowego tłoku, kradną jej portfel. Z pomocą skazanej na długą, samotną noc w Nowym Jorku kobiecie przychodzi niespodziewanie Nick (Chris Evans) - muzyk zarabiający na życie grą na trąbce na dworcowym peronie. Czas, który spędzą razem czekając na poranny pociąg, całkowicie odmieni ich życie.
Reżyseria: Chris Evans
Obsada: Chris Evans, Alice Eve, Emma Fitzpatrick, Mark Kassen, Daniel Spink

Zanim się rozstaniemy - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 10 kwietnia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry