Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 11 kwietnia 2020 (Sobota)? [2020-04-11]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-04-11 00:43)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 11 kwietnia 2020 (Sobota)? [2020-04-11]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 11 kwietnia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Sobota, 11 kwietnia 2020 [2020-04-11]

2020-04-11 16:35 Piraci z Karaibów: Na krańcu świata w TVN 7 / rok: 2007 / czas: 169 min.

Plakat Piraci z Karaibów: Na krańcu świata Dobre czasy, w których piraci królowali na wszystkich morzach świata, powoli dobiegają końca. Will Turner udaje się razem z dotychczasowym wrogiem Barbossą w podróż na Daleki Wschód, gdzie mają nadzieję na odnalezienie tajemniczych map, które pomogą im odkryć skrytkę Davy'ego Jones'a, a następnie ocalić kapitana Jacka Sparrow'a. Will chce także uratować swojego ojca, dlatego musi odzyskać Czarną Perłę, która jako jedyna jest w stanie doścignąć Latającego Holendra. Tymczasem Jones wraz z lordem Cutlerem Beckettem, demonicznym azjatyckim piratem Sao Fengiem i Jamesem Norringtonem zawierają układ zagrażający wolności i życiu Jacka, Elizabeth, Willa, Barbarossy i wszystkich piratów na całym świecie. Jeśli główni bohaterowie chcą ujść z tej przygody cało, muszą udać się na terytorium dotychczas nie zaznaczone na żadnej mapie - na wyspę Shipwreck na Krańcu Świata...
Reżyseria: Gore Verbinski
Obsada: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Stellan Skarsgård, Chow Yun-Fat

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-11 20:00 Pretty Woman w TVN / rok: 1990 / czas: 119 min.

Plakat Pretty Woman Dzieli ich wszystko, ale łączy jedno - oboje robią różne rzeczy dla pieniędzy. Bohaterką filmu jest Vivian Ward (Julia Roberts), dziewczyna do towarzystwa, która dopiero co przyjechała do Los Angeles z prowincji. Przypadkowo spotyka bogatego i przystojnego adwokata z Wall Street, Edwarda Lewisa (Richard Gere), którego urzeka jej spontaniczność. Proponuje więc dziewczynie korzystną transakcję: za tydzień spędzony u jego boku dostanie trzy tysiące dolarów.
Reżyseria: Garry Marshall
Obsada: Julia Roberts, Richard Gere, Ralph Bellamy, Jason Alexander, Héctor Elizondo

Pretty Woman - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-04-11 20:00 Harry Potter i Książe Półkrwi w TVN 7 / rok: 2009 / czas: 153 min.

Plakat Harry Potter i Książe Półkrwi Lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być – jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta. Harry’emu coraz bardziej podoba się Ginny...niestety, Dean Thomas jest nią również zainteresowany. Lavender Brown dochodzi do wniosku, że Ron jest jej przeznaczeniem, nie bierze tylko pod uwagę czekoladek Romildy Vane! No i oczywiście Hermiona, przeżywająca męki zazdrości, lecz zdecydowana nie ujawniać uczuć. Gdy romanse kwitną, tylko jeden uczeń pozostaje wyniosły i obojętny. Postanowił wywrzeć swoje niezatarte – choć mroczne – piętno na życiu Akademii. Miłość wisi w powietrzu, lecz za nią czai się dramat i Hogwart być może już nigdy nie będzie taki jak przedtem.
Reżyseria: David Yates
Obsada: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Tom Felton, Michael Gambon

Harry Potter i Książę Półkrwi - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-11 20:00 Speed: niebezpieczna prędkość w Stopklatka TV / rok: 1994 / czas: 116 min.

Plakat Speed: niebezpieczna prędkość Młody gliniarz z brygady antyterrorystycznej Jack Traven (Keanu Reeves) jest znany ze swej błyskotliwości i niepokornej duszy. Ma on niedokończone porachunki z socjopatycznym przestępcą Howardem Paynem, przez którego omal nie zginął podczas jednej z akcji. Teraz Traven stawia czoła nowemu wyzwaniu, ma szansę spłacić dług. Payne bowiem zainstalował bombę w zatłoczonym autobusie żądając wysokiego okupu. Wybuch nastąpi, gdy autobus zmniejszy prędkość poniżej 80 km/h. Traven musi uratować niewinnych pasażerów albo... zginąć. Dramat ma miejsce w Los Angeles w czasie porannych godzin szczytu...
Reżyseria: Jan de Bont
Obsada: Keanu Reeves, Dennis Hopper, Sandra Bullock, Joe Morton, Jeff Daniels

Speed: niebezpieczna prędkość - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-11 21:55 Premiera Święci z Bostonu w Zoom TV / rok: 1999 / czas: 110 min.

Plakat Święci z Bostonu Obdarzeni irlandzkimi korzeniami bracia MacManus to dwóch oryginałów, którzy na co dzień pracują w bostońskiej rzeźni. Mimo, że są wszechstronnie wykształceni (obaj mówią kilkoma językami) ta prosta praca sprawia im wiele przyjemności. Niestety, pewnego pięknego dnia w ich ulubionym barze pojawiają się agresywnie nastawieni przedstawiciele rosyjskiej mafii. Tyle tylko, że tym razem trafiła kosa na kamień...
Reżyseria: Troy Duffy
Obsada: Willem Dafoe, Norman Reedus, Sean Patrick Flanery, David Della Rocco, David Ferry

Święci z Bostonu - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-04-11 22:10 Predator w Stopklatka TV / rok: 1987 / czas: 107 min.

Plakat Predator Grupa najemników z majorem Dutchem Schaeferem (Arnold Schwarzenegger) na czele, zostaje wezwana do bazy wojskowej położonej w dżungli. Zadaniem ich jest odbicie grupy ważnych osób z rąk rebeliantów. Sprawy zaczynają się komplikować w drodze powrotnej, gdy ginie jeden z żołnierzy. Okazuje się, że ten teren jest już zajęty przez kogoś innego, kogoś kogo się nie spodziewali. Stają się zwierzyną, na którą zapoluje przybysz z kosmosu. Czy ktoś zdoła się przeciwstawić obcemu i przeżyć?
Reżyseria: John McTiernan
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo, Bill Duke, Richard Chaves

Predator - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-11 23:00 Cienka czerwona linia w Polsat / rok: 1998 / czas: 170 min.

Plakat Cienka czerwona linia Mocna obsada, z pierwszej linii - Sean Penn, Nick Nolte, Woody Harrelson i George Clooney - wkracza do akcji w pozostającym na długo w pamięci, realistycznym obrazie militarnego i moralnego chaosu na Pacyfiku podczas II wojny światowej. Nominowana do siedmiu Nagród Akademii, w tym za Najlepszy Film i Najlepszą Reżyserię (Terrence Malick), "Cienka czerwona linia" jest filmowym arcydziełem, które Gene Siskel nazwał "genialnym i wybornym osiągnięciem... najlepszym współczesnym filmem wojennym!" [opis dystrybutora].
Reżyseria: Terrence Malick
Obsada: Sean Penn, Adrien Brody, Jim Caviezel, Ben Chaplin, George Clooney

Cienka czerwona linia - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-04-11 23:15 Nagi instynkt w TVN 7 / rok: 1992 / czas: 123 min.

Plakat Nagi instynkt Właściciel klubu nocnego w San Francisco zostaje brutalnie zamordowany. Śledztwo prowadzi detektyw Curran, oskarżany przez wydział wewnętrzny o skłonność do alkoholu. Główną podejrzaną jest piękna pisarka Catherine Tramell, która do perfekcji opanowała sztukę manipulacji ludzkimi emocjami. Zafascynowany jej urodą Curran daje się wciągnąć w zmysłową grę. W trakcie śledztwa zaczyna tracić zawodową czujność, co może okazać się śmiertelnie niebezpieczne.
Reżyseria: Paul Verhoeven
Obsada: Michael Douglas, Sharon Stone, George Dzundza, Jeanne Tripplehorn, Denis Arndt

Nagi instynkt - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 11 kwietnia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry