Reklama

Chris Evans - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Chris Evans występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Chris Evans

Reklama

Chris Evans do zobaczenia przed lub za kamerą w: Ant-Man, Arka przyszłości, Avengers, Avengers: Czas Ultrona, Avengers: Koniec gry, Avengers: Wojna bez granic, Drużyna potępionych, Egzamin dojrzałości, Fantastyczna Czwórka, Fantastyczna czwórka: Narodziny srebrnego surfera, Iceman: Historia mordercy, Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, Kapitan Marvel, Komórka, Królowie ulicy, London, Niania w Nowym Jorku, Obdarowani, Push, Scott Pilgrim kontra reszta świata, Snowpiercer: Arka przyszłości, Spider-Man: Homecoming, Thor: Mroczny świat, To nie jest kolejna komedia dla kretynów, To nie jest komedia dla kretynów, W stronę słońca, Wielki dar, Wkłucie, Zanim się rozstaniemy.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Chris Evans


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Chris Evans z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry