Reklama

Strzelec godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Strzelec będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-28

21:35 Strzelec Logo TVN
Opis (streszczenie): Świetny strzelec zostaje wrobiony w zabójstwo prezydenta. Wmanewrowany w szokujący splot wydarzeń, musi udowodnić swoją niewinność mając przeciwko sobie wszystkie agencje rządowe kraju oraz tajemniczą organizację, której głównym celem jest zniszczenie dowodów, które odkrył. Bob Lee Swagger (Mark Wahlberg) to były snajper korpusu marines i rozczarowany amerykański bohater, który miał nadzieję, że po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoją dotychczasową pracą. Teraz, mimo tego, że odszedł ze służby i zaszył się daleko w górach, okazuje się, że jest potrzebny krajowi. Odwiedza go bowiem emerytowany pułkownik Isaac Johnson (Danny Glover), który informuje go o tym, że życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii. Swagger niechętnie zgadza się ten ostatni raz służyć krajowi – nie wie, jednak, że za jego misją stoją mroczne sfery rządowe. Kiedy zdaje sobie z tego sprawę, jest już za późno. Z nagłówków gazet dowiaduje się, że właśnie usiłował zabić prezydenta. Rozpoczyna się polowanie. Pozostawiony samemu sobie, mając za sprzymierzeńców tylko dwie przypadkowe osoby - tajemniczą kobietą (Kate Mara) oraz młodego agenta FBI ryzykującego cała swoją karierą (Michael Pena), Swagger desperacko walczy o prawdę. Czas mija, a on usiłuje dowiedzieć się kim byli prawdziwi zabójcy zanim on sam zostanie zabity. Wkrótce okazuje się, że stawką jest tutaj nie tylko jego życie – chodzi o szeroko zakrojony spisek rozwijający się w samym sercu amerykańskiego rządu.
/ USA / 2007 / film sensacyjny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Strzelec. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Strzelec w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Strzelec.

Emisje archiwalne Strzelec

Emisja Strzelec miała miejsce:

2019-02-24, 00:35 Strzelec Logo TVN
Świetny strzelec zostaje wrobiony w zabójstwo prezydenta. Wmanewrowany w szokujący splot wydarzeń, musi udowodnić swoją niewinność mając przeciwko sobie wszystkie agencje rządowe kraju oraz tajemniczą organizację, której głównym celem jest zniszczenie dowodów, które odkrył. Bob Lee Swagger (Mark Wahlberg) to były snajper korpusu marines i rozczarowany amerykański bohater, który miał nadzieję, że po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoją dotychczasową pracą. Teraz, mimo tego, że odszedł ze służby i zaszył się daleko w górach, okazuje się, że jest potrzebny krajowi. Odwiedza go bowiem emerytowany pułkownik Isaac Johnson (Danny Glover), który informuje go o tym, że życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii. Swagger niechętnie zgadza się ten ostatni raz służyć krajowi – nie wie, jednak, że za jego misją stoją mroczne sfery rządowe. Kiedy zdaje sobie z tego sprawę, jest już za późno. Z nagłówków gazet dowiaduje się, że właśnie usiłował zabić prezydenta. Rozpoczyna się polowanie. Pozostawiony samemu sobie, mając za sprzymierzeńców tylko dwie przypadkowe osoby - tajemniczą kobietą (Kate Mara) oraz młodego agenta FBI ryzykującego cała swoją karierą (Michael Pena), Swagger desperacko walczy o prawdę. Czas mija, a on usiłuje dowiedzieć się kim byli prawdziwi zabójcy zanim on sam zostanie zabity. Wkrótce okazuje się, że stawką jest tutaj nie tylko jego życie – chodzi o szeroko zakrojony spisek rozwijający się w samym sercu amerykańskiego rządu. , napisy
USA / 2007 / film sensacyjny
Reklama
2019-02-22, 20:00 Strzelec Logo TVN
USA / 2007 / film sensacyjny
2017-09-08, 23:35 Strzelec Logo TVN Fabuła
USA / 2007 / film sensacyjny
2017-09-03, 21:00 Strzelec Logo TVN Fabuła
USA / 2007 / film sensacyjny

Informacje dodatkowe o Strzelec

Film Strzelec (tytuł oryginalny: Shooter) z roku 2007.
Czas trwania [minuty] 124
Premiera filmu 2007-03-22
Budżet filmu 61,00(MLN $)
Przychody filmu 95,70(MLN $)
Reżyseria Antoine Fuqua
Scenariusz
Obsada
Mark Wahlberg (Bob Lee Swagger)
Michael Peña (Nick Memphis)
Danny Glover (Colonel Isaac Johnson)
Kate Mara (Sarah Fenn)
Elias Koteas (Jack Payne)
Rhona Mitra (Alourdes Galindo)
Jonathan Walker (Louis Dobbler)
Louis Ferreira (Howard Purnell)
Tate Donovan (Russ Turner)
Rade Serbedzija (Michael Sandor)
Alan C. Peterson (Officer Stanley Timmons)
Ned Beatty (Senator Charles F. Meachum)
Lane Garrison (Donnie Fenn)
Zak Santiago (Senior Agent)
Michael-Ann Connor (Junior Agent)
Roberto Lombardi (Assassination Witness)

Emisja w stacjach

Strzelec można obejrzeć w:

Emisje w: TVN, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info