Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)? [2020-08-03]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-08-02 09:24)
Na zdjęciu: John Wick 2 Na zdjęciu: John Wick 2

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 3 sierpnia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Poniedziałek, 3 sierpnia 2020 [2020-08-03]

2020-08-03 20:00 Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych w Stopklatka TV / rok: 2009 / czas: 118 min.

Plakat Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych Znakomita kontynuacja "Świętych z Bostonu" Troya Duffy’ego - druga cześć widowiskowej sagi o braciach MacManus . Bracia wraz z ojcem, Il Duce , ukrywają się w cichych dolinach Irlandii z dala od swego niebezpiecznego, zabójczego życia.. Gdy jednak dowiadują się, że ich ukochany ksiądz został zamordowany przez mafię, ruszają w krwawą krucjatę, by wymierzyć sprawiedliwość. Z nowym towarzyszem broni oraz seksowną agentką FBI na karku… Święci znów ruszają do akcji!
Reżyseria: Troy Duffy
Obsada: Sean Patrick Flanery, Norman Reedus, Billy Connolly, Clifton Collins Jr., Julie Benz

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-03 20:05 MEGA HIT - Iluzja 2 w Polsat / rok: 2016 / czas: 129 min.

Plakat MEGA HIT - Iluzja 2 Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milinami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną CZTEREJ JEŹDŹCY. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.
Reżyseria: Jon M. Chu
Obsada: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Daniel Radcliffe

Iluzja 2 - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-08-03 20:05 Złap mnie, jeśli potrafisz w Super Polsat / rok: 2002 / czas: 141 min.

Plakat Złap mnie, jeśli potrafisz Frank W. Abagnale pracował jako lekarz, prawnik oraz pilot wielkiej linii lotniczej - wszystko to, zanim ukończył 21 lat. Był mistrzem oszustwa, a także błyskotliwym fałszerzem. Dzięki niezwykłym zdolnościom do podrabiania podpisów na czekach, zgromadził fortunę wartą miliony dolarów. Agent FBI Carl Hanratty postawił sobie za główny cel złapanie Franka i doprowadzenie go przed oblicze sprawiedliwości. Frank jednak zawsze jest o krok przed agentem, zostawiając przynętę, która sprawia, że kontynuuje on pościg.
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken, Martin Sheen, Nathalie Baye

Złap mnie, jeśli potrafisz - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-03 21:00 Władza absolutna w TVN / rok: 1997 / czas: 121 min.

Plakat Władza absolutna Luther Whitney, usiłując dokonać kradzieży w luksusowej rezydencji polityka Waltera Sullivana, musi ukryć się za weneckim lustrem. Jest świadkiem schadzki żony Sullivana i prezydenta USA. Mężczyzna bije kochankę, usiłuje ją zgwałcić i udusić. Kiedy kobieta w obronie własnej wyciąga nóż, wywiązuje się szamotanina. Wtedy do sypialni wpadają dwaj agenci i zabijają kobietę. Wkrótce złodziej stwierdza, że media podały zupełnie inną wersję wydarzeń, których był świadkiem. Według środków masowego przekazu sprawcą mordu był włamywacz.
Reżyseria: Clint Eastwood
Obsada: Clint Eastwood, Gene Hackman, Ed Harris, Scott Glenn, Laura Linney

Władza absolutna - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-03 21:45 John Wick 2 w TV Puls / rok: 2017 / czas: 100 min.

Plakat John Wick 2 Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej. [opis dystrybutora kino]
Reżyseria: Chad Stahelski
Obsada: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Laurence Fishburne, Common

John Wick 2 - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-08-03 22:15 Osadzony w Stopklatka TV / rok: 1989 / czas: 109 min.

Plakat Osadzony Frank Leone (Sylvester Stallone), mechanik samochodowy, kończy odsiadywanie wyroku w zakładzie karnym Norwood Jail. Do wyjścia na wolność zostało mu zaledwie pół roku. Nieoczekiwanie, w środku nocy, Frank zostaje wywleczony z celi i przewieziony do więzienia o zaostrzonym rygorze Gateway. Zakładem tym kieruje Warden Drumgoole (Donald Sutherland) i to on załatwił nagłe przeniesienie Franka. Drumgoole nienawidzi go od czasu, gdy Leone kilka lat wcześniej uciekł z jego pilnie strzeżonego więzienia. Teraz naczelnik chce go ukarać - złamać go psychicznie i zmusić do podjęcia kolejnej próby ucieczki, co oznaczałoby już dożywotnie więzienie. Frank świadom tego, postanawia wytrwać za wszelką cenę. Szybko przekonuje się, że to będą najgorsze miesiące w jego życiu. [opis dystrybutora dvd]
Reżyseria: John Flynn
Obsada: Sylvester Stallone, Donald Sutherland, John Amos, Sonny Landham, Tom Sizemore

Osadzony - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-03 22:55 Eagle Eye w Polsat / rok: 2008 / czas: 118 min.

Plakat Eagle Eye Trzymający w napięciu od pierwszych chwil film sensacyjny. Dwoje nieznajomych Jerry (Shia LaBeouf) i Rachel (Michelle Monaghan) zostają wrobieni w polityczny zamach. Ktoś śledzi każdy ich ruch, a oni muszą działać tak, aby nie stać się celem.
Reżyseria: D.J. Caruso
Obsada: Shia LaBeouf, Michelle Monaghan, Rosario Dawson, Michael Chiklis, Anthony Mackie

Eagle Eye - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-03 22:55 Droga do zatracenia w Super Polsat / rok: 2002 / czas: 117 min.

Plakat Droga do zatracenia Ameryka lat 30-tych. Michael Sullivan (Tom Hanks) jest zawodowym zabójcą na usługach irlandzkiej mafii. Pewnego dnia jego 12-letni syn staje się mimowolnym świadkiem morderstwa dokonanego przez ojca. Odkryty - poprzysięga milczenie. Od tej pory życie obydwu zmienia się całkowicie. Z rąk zabójców giną: żona i drugi syn Michaela. Michael szuka pomocy u Franka Nittiego (Stanley Tucci) - prawej ręki słynnego Ala Capone. Ten jednak odmawia i wysyła w ślad za Michaelem bezwzględnego, sadystycznego mordercę Maguire'a Jude Law(). Ścigani przez mafię ojciec i syn wyruszają w drogę do Zatracenia - małego miasteczka, w którym mieszka ciotka chłopca. Michael stara się za wszelką cenę uchronić swego syna przed złem, któremu sam kiedyś się zaprzedał. Czy ich droga do Zatracenia stanie się drogą do piekła...? [opis dystrybutora dvd]
Reżyseria: Sam Mendes
Obsada: Tom Hanks, Tyler Hoechlin, Jennifer Jason Leigh, Liam Aiken, Paul Newman

Droga do zatracenia - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 3 sierpnia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w kanałach naziemnych 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)? [2020-08-03]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry