Reklama

Co obejrzeć w HBO w tygodniu od 3 sierpnia 2020 do 9 sierpnia 2020? [2020-08-03 - 2020-08-09]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-08-06 23:53)
Na zdjęciu: Król Lew (film 2019) Na zdjęciu: Król Lew (film 2019)

W każdym tygodniu w telewizji można obejrzeć wiele filmów zarówno tych nowych jak i klasyków. Tym razem przedstawiamy Co obejrzeć w HBO od 3 sierpnia 2020 do 9 sierpnia 2020?

Poniedziałek, 3 sierpnia 2020 [2020-08-03]

2020-08-03 17:10 Whiplash w HBO2 / rok: 2014 / czas: 105 min.

Plakat Whiplash Andrew (Miles Teller) jest utalentowanym młodym perkusistą, uczniem konserwatorium muzycznego na Manhattanie. Chłopak marzy o wielkiej karierze. Aby zrealizować plany, postanawia dołączyć do szkolnej orkiestry jazzowej prowadzonej przez okrutnego nauczyciela Terence'a Fletchera (J.K. Simmons), który często wyładowuje swoje frustracje na uczniach. Pod kierunkiem bezwzględnego Fletchera, Andrew zaczyna dążyć do doskonałości za wszelką cenę - nawet własnego człowieczeństwa.
Reżyseria: Damien Chazelle
Obsada: Miles Teller, J.K. Simmons, Paul Reiser, Melissa Benoist, Austin Stowell

Whiplash - kiedy i gdzie obejrzeć

Wtorek, 4 sierpnia 2020 [2020-08-04]

2020-08-04 17:15 Król Lew w HBO2 / rok: 2019 / czas: 118 min.

Plakat Król Lew Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości
Reżyseria: Jon Favreau
Obsada: Donald Glover, Beyoncé Knowles, James Earl Jones, Chiwetel Ejiofor, Alfre Woodard

Król Lew (film 2019) - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-08-04 21:00 Star Trek w HBO2 / rok: 2009 / czas: 127 min.

Plakat Star Trek Los galaktyki spoczywa w rękach dwóch rywali. Jednym z nich jest James Kirk, przestępca, szukający wrażeń chłopak ze wsi w stanie Iowa. Drugi z nich- Spock wychowywał się w tradycji vulkańskiej opartej na logicznym rozumowaniu i odrzucającej emocje. Gdy ognisty temperament ściera się ze zdrowym rozsądkiem, ich współpraca wydaje się niemożliwa. Jednak to połączenie charakterów to jedyne co pozwoli poprowadzić ich załogę przez niewyobrażalne niebezpieczeństwo i udać się tam, gdzie nikt inny nie miał odwagi.
Reżyseria: J.J. Abrams
Obsada: Chris Pine, Zachary Quinto, Leonard Nimoy, Eric Bana, Bruce Greenwood

Star Trek - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-04 23:50 Gdzie jesteś, Amando? w HBO / rok: 2007 / czas: 114 min.

Plakat Gdzie jesteś, Amando? W Dorchester, na przedmieściach Bostonu, zaginęła czteroletnia Amanda. Policyjna akcja poszukiwania dziecka nie przynosi rezultatów. Opiekunowie dziewczynki nie dają za wygraną i zlecają sprawę prywatnym detektywom. Patrick Kenzie i Angie Gennaro podejmują się prowadzenia śledztwa. Patrick wychował się w tej dzielnicy i wie, jak bardzo jest ona niebezpieczna. Detektywi nawet nie przypuszczają, jak szokujący okaże się efekt ich poszukiwań.
Reżyseria: Ben Affleck
Obsada: Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman, Ed Harris, John Ashton

Gdzie jesteś, Amando - kiedy i gdzie obejrzeć

Środa, 5 sierpnia 2020 [2020-08-05]

2020-08-05 15:20 Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda w HBO3 / rok: 2018 / czas: 134 min.

Plakat Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Akcja filmu rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Jednak ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore będzie potrzebował pomocy czarodzieja, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi — swojego byłego ucznia Newta Scamandera.
Reżyseria: David Yates
Obsada: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Johnny Depp, Jude Law

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-08-05 15:30 Piękna i Bestia w HBO / rok: 2017 / czas: 129 min.

Plakat Piękna i Bestia Bella (Emma Watson) jest piękną i wrażliwą dziewczyną, która żyje razem z ojcem Maurycym (Kevin Kline) w małej francuskiej wiosce. Pewnego dnia mężczyzna wpada w tarapaty. Zostaje uwięziony w magicznym zamku przez mieszkającą tam bestię (Dan Stevens). Aby uwolnić ojca, Bella ofiarowuje gospodarzowi własną wolność. Dziewczyna dostaje komnatę na zamku, gdzie usługują jej zaczarowane przedmioty – zegar Trybik, świecznik Płomyk, czy miotełka Puf Puf. Chcąc ratować córkę, Maurycy prosi o pomoc butnego myśliwego – Gastona (Luke Evans), który pragnie ożenić się z Bellą. Dziewczyna tymczasem odkrywa, że potwór wcale nie jest taki straszny, jak początkowo myślała…
Reżyseria: Bill Condon
Obsada: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad

Piękna i Bestia (film 2017) - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-05 22:50 Green Book w HBO / rok: 2018 / czas: 130 min.

Plakat Green Book Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.
Reżyseria: Peter Farrelly
Obsada: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini, Dimiter D. Marinov, Mike Hatton

Green Book - kiedy i gdzie obejrzeć

Czwartek, 6 sierpnia 2020 [2020-08-06]

2020-08-06 21:00 Shazam! w HBO2 / rok: 2019 / czas: 132 min.

Plakat Shazam! Każdy ma w sobie superbohatera. Potrzeba jedynie odrobinę magii, aby go wydobyć. W przypadku Billy’ego Batsona wystarczy wypowiedzieć jedno słowo — SHAZAM. Wówczas ten cwany nastolatek zmienia się w dorosłego superbohatera Shazama, a wszystko za sprawą starożytnego czarodzieja.
Reżyseria: David F. Sandberg
Obsada: Zachary Levi, Asher Angel, Mark Strong, Jack Dylan Grazer, Adam Brody

Shazam! - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

Niedziela, 9 sierpnia 2020 [2020-08-09]

2020-08-09 14:30 Moulin Rouge! w HBO / rok: 2001 / czas: 127 min.

Plakat Moulin Rouge! Moulin Rouge to najsłynniejszy i najbardziej skandalizujący nocny klub Paryża przełomu wieków. Jego gwiazdą jest Satine, piękna kurtyzana, o której względy zabiega bogaty książę. Ona kocha jednak Christiana, ubogiego poetę, który przybył do Paryża, by poznać smak dekadenckiego życia. Satine nie chce być tancerką - marzy, by zostać prawdziwą aktorką. Książę godzi się sfinansować wystawną rewię z jej udziałem, stawia jednak jeden warunek - zakochana w Christianie kurtyzana ma zostać jego kochanką...
Reżyseria: Baz Luhrmann
Obsada: Nicole Kidman, Ewan McGregor, John Leguizamo, Jim Broadbent, Richard Roxburgh

Moulin Rouge! - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-09 14:40 Czarownica 2 w HBO2 / rok: 2020 / czas: 118 min.

Plakat Czarownica 2 Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach "Czarownicy" Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.
Reżyseria: Joachim Rønning
Obsada: Angelina Jolie, Elle Fanning, Harris Dickinson, Michelle Pfeiffer, Sam Riley

Czarownica 2 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-09 16:45 Czas wojny w HBO2 / rok: 2011 / czas: 146 min.

Plakat Czas wojny Epicka opowieść, mówiąca o lojalności, nadziei i wytrwałości w pejzażu wiejskiej Anglii i Europy w czasie Pierwszej Wojny Światowej. Historia, która najpierw była książkowym bestsellerem, a potem spektakularnym sukcesem na deskach światowych teatrów, teraz zagości na srebrnym ekranie. Rodzina Narracottów prowadzi farmę w Devon. Ojciec Ted kupuje pięknego konia Joeya, który nie nadaje się jednak do pracy w gospodarstwie. Bardzo się z nim zaprzyjaźnia syn Narracottów, Albert. Gdy rumak zostaje sprzedany armii, poznajemy jego dramatyczne, zmienne losy podczas wojennej zawieruchy. Tymczasem chłopak, choć nieletni, zaciąga się do wojska, mając nadzieję odnaleźć swego najwierniejszego przyjaciela.
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Jeremy Irvine, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Toby Kebbell, Emily Watson

Czas wojny - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-08-09 23:35 Aż poleje się krew w HBO3 / rok: 2007 / czas: 158 min.

Plakat Aż poleje się krew Biznes to wojna. I to taka, w której nie bierze się jeńców. Aby zgromadzić wielki majątek, trzeba być bezwzględnym i gotowym na wszystko. Takim właśnie człowiekiem był Daniel Plainview (Daniel Day-Lewis). Na przełomie XIX i XX wieku udało mu się odkryć złoża ropy naftowej w Nowym Meksyku. Umiejętnie inwestując kapitał, Plainview dorobił się całkiem pokaźnej fortuny. Sukces miał jednak swoją cenę - Daniel stał się potworem znienawidzonym przez wszystkich. Nie cofał się przed niczym, nawet jeśli w grę wchodził szantaż czy zabójstwo. W swoim dziele reżyser (Paul Thomas Anderson) pokazał brutalne narodziny wielkiego, amerykańskiego kapitału.
Reżyseria: Paul Thomas Anderson
Obsada: Daniel Day-Lewis, Paul Dano, Dillon Freasier, Ciarán Hinds, Kevin J. O'Connor

Aż poleje się krew - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć w tygodniu od 3 sierpnia 2020 do 9 sierpnia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w HBO w tygodniu od 3 sierpnia 2020 do 9 sierpnia 2020? [2020-08-03 - 2020-08-09]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry