Reklama

Co obejrzeć w weekend w HBO i Canal+ w weekend od 20 września 2019 do 22 września 2019? [2019-09-20 - 2019-09-22]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-09-22 13:32)
Co obejrzeć w weekend w HBO i Canal+ w weekend od 20 września 2019 do 22 września 2019? [2019-09-20 - 2019-09-22]

Weekend to dla wielu osób szansa na odpoczynek, ale też więcej czasu na obejrzenie filmów. Przytowaliśmy zestawienie weekendowej oferty pod hasłem Co obejrzeć w weekend w HBO i Canal+ od 20 września 2019 do 22 września 2019?

Piątek, 20 września 2019 [2019-09-20]

2019-09-20 18:25 41 dni nadziei w CANAL+ PREMIUM / rok: 2018 / czas: 96 min.

Plakat 41 dni nadziei Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.
Reżyseria: Baltasar Kormákur
Obsada: Shailene Woodley, Sam Claflin, Jeffrey Thomas, Elizabeth Hawthorne, Grace Palmer

41 dni nadziei - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-20 19:30 Wieczorówka w CANAL+ FAMILY / rok: 2018 / czas: 111 min.

Plakat Wieczorówka Teddy zmuszony jest do powrotu do szkoły średniej, by dzięki wykształceniu starać się o nową pracę po tym, jak jego biznes spłonął. .
Reżyseria: Malcolm D. Lee
Obsada: Kevin Hart, Tiffany Haddish, Rob Riggle, Yvonne Orji, Mary Lynn Rajskub

Wieczorówka - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-20 21:50 Morderstwo w Orient Expressie w CANAL+ FILM / rok: 2017 / czas: 114 min.

Plakat Morderstwo w Orient Expressie Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam gra także słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie.
Reżyseria: Kenneth Branagh
Obsada: Kenneth Branagh, Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp

Morderstwo w Orient Expressie - kiedy i gdzie obejrzeć

Sobota, 21 września 2019 [2019-09-21]

2019-09-21 16:55 Niebezpieczny umysł w HBO2 / rok: 2002 / czas: 108 min.

Plakat Niebezpieczny umysł Fikcyjna biografia autentycznego prezentera telewizyjnego Chucka Barrisa, który przez wiele lat prowadził program "Gong Show". Jednak praca ta była zaledwie przykrywką dla jego "prawdziwej" działalności. Barris bowiem był płatnym zabójcą, pracującym na zlecenie CIA.
Reżyseria: George Clooney
Obsada: Sam Rockwell, Drew Barrymore, Julia Roberts, Rutger Hauer, Brad Pitt

Niebezpieczny umysł - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-21 18:50 Tamte dni, tamte noce w HBO2 / rok: 2017 / czas: 132 min.

Plakat Tamte dni, tamte noce Północne Włochy, lato 1983 roku. Elio Perlman, błyskotliwy siedemnastolatek o amerykańsko-włoskim pochodzeniu, spędza wakacje w XVII-wiecznej willi, komponując i grając muzykę klasyczną, czytając i flirtując ze swą przyjaciółką – Marzią. Cieszy go każda chwila spędzona w willi, zwłaszcza że za kompana ma swego ojca, szanowanego profesora specjalizującego się w greko-romańskiej kulturze, oraz matkę Annellę, tłumaczkę, która uczy chłopaka rozkoszować się kulturą i przyrodą Włoch. Obycie i wykształcenie oraz talent Elia sprawiają wrażenie, że mamy do czynienia z dorosłym, w pełni ukształtowanym mężczyzną, a jednak wielu rzeczy musi się jeszcze nauczyć – zwłaszcza w obcej mu dotąd dziedzinie – miłości. Pewnego dnia do willi przybywa Oliver, młody amerykański stypendysta, pracujący z ojcem Elia nad swym doktoratem. W porażająco pięknych krajobrazach spalonej słońcem Italii Elio i Oliver odkrywają odurzającą siłę wzajemnego przyciągania. To lato zapamiętają na zawsze.
Reżyseria: Luca Guadagnino
Obsada: Timothée Chalamet, Armie Hammer, Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel

Tamte dni, tamte noce - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-21 22:00 Player One w HBO / rok: 2018 / czas: 140 min.

Plakat Player One Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajko” ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, Lena Waithe, T.J. Miller

Player One - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-21 23:10 Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłe, a ludzie żyli dostatniej w CANAL+ FAMILY / rok: 2006 / czas: 84 min.

Plakat Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłe, a ludzie żyli dostatniej Żywiołowy popis brytyjskiego komika Sachy Barona Cohena. Parodia dokumentu przedstawiająca Borata, "szóstego co do popularności człowieka" w Kazachstanie i dziennikarza państwowej telewizji, który dla powiększenia dobrobytu swojego narodu chce u źródeł zaczerpnąć wiedzy o kulturze amerykańskiej. Borat, zawsze w asyście swojego otyłego producenta, rzuca się znienacka na nowojorczyków na ulicy, aby ich całować na powitanie zgodnie z kazachskim zwyczajem. Spotyka też miłość swojego życia - CJ Parker ze "Słonecznego Patrolu", czyli Pamelę Anderson. Zamierza poślubić swą boginię w stylu kazachskim (co się wiąże, między innymi z użyciem jutowego worka). Sprośny film, dzieło błyskotliwego społecznego satyryka, demonstrujące rasizm rozrastający się bujnie na podłożu tępego konformizmu i zaciekłej bigoterii.
Reżyseria: Larry Charles
Obsada: Sacha Baron Cohen, Ken Davitian, Luenell, Pamela Anderson, Bob Barr

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej - kiedy i gdzie obejrzeć

Niedziela, 22 września 2019 [2019-09-22]

2019-09-22 16:00 Venom w HBO3 / rok: 2018 / czas: 112 min.

Plakat Venom Venom, obcy symbiont, jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela wychodzi z cienia, wchodząc w ciało i osobowość Eddiego Brocka (Tom Hardy). Jako dziennikarz, Eddie próbował zdemaskować niecne działania słynnej firmy Life Foundation, prowadzonej przez naukowca Carltona Drake'a (Riz Ahmed). Przez lata stało się to jego obsesją, zniszczyło mu karierę oraz związek z Anne (Michelle Williams). Kiedy jeden z eksperymentów Drake'a - obcy Venom, scala się z ciałem Brocka, ten otrzymuje supermoce i zdolność robienia wszystkiego, czego tylko zapragnie. Wynaturzony, mroczny, nieprzewidywalny, agresywny Venom w ciele Brocka sprawia, że Eddie próbuje zapanować nad nowymi mocami, choć jednocześnie są one kuszące i inspirujące. Jeden i drugi starają się przejąć kontrolę nad sobą nawzajem i dostać to, czego chcą, coraz bardziej spajając się ze sobą.
Reżyseria: Ruben Fleischer
Obsada: Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze, Reid Scott

Venom - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-22 16:20 Mary Poppins powraca w HBO / rok: 2018 / czas: 131 min.

Plakat Mary Poppins powraca Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!
Reżyseria: Rob Marshall
Obsada: Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Pixie Davies

Mary Poppins powraca - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-22 17:55 Twój Simon w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 110 min.

Plakat Twój Simon Każdy zasługuje na wspaniałą historię miłosną. Ale dla siedemnastoletniego Simona Spiera jest to trochę bardziej skomplikowane: nie powiedział jeszcze swojej rodzinie ani przyjaciołom, że jest gejem. Nie wie także, kim jest anonimowy kolega z klasy, w którym zakochał się, poznając go w internecie.
Reżyseria: Greg Berlanti
Obsada: Nick Robinson, Josh Duhamel, Jennifer Garner, Katherine Langford, Alexandra Shipp

Twój Simon - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-22 20:00 Pozycja obowiązkowa w CANAL+ FAMILY / rok: 2018 / czas: 104 min.

Plakat Pozycja obowiązkowa Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale "Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę
Reżyseria: Bill Holderman
Obsada: Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson

Pozycja obowiązkowa - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-22 23:00 Jackie Brown w HBO / rok: 1997 / czas: 154 min.

Plakat Jackie Brown Stewardessa mieszkająca w Kalifornii przewozi nielegalnie pieniądze z Meksyku do Los Angeles - i dostarcza je handlarzowi broni, który współpracuje z gangsterami. Dwaj agenci FBI wpadają na trop jej działalności, żądają posłuszeństwa i współpracy. Ona próbuje ich przechytrzyć.
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: Pam Grier, Samuel L. Jackson, Robert De Niro, Bridget Fonda, Michael Keaton

Jackie Brown - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć w weekend od 20 września 2019 do 22 września 2019.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry