Reklama

Co obejrzeć w telewizji 20 września 2019 (Piątek)? [2019-09-20]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-09-20 17:12)
Co obejrzeć w telewizji 20 września 2019 (Piątek)? [2019-09-20]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 20 września 2019. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 20 września 2019 [2019-09-20]

2019-09-20 20:00 Harry Potter i insygnia śmierci Część I w TVN / rok: 2010 / czas: 146 min.

Plakat Harry Potter i insygnia śmierci Część I Harry, Ron i Hermiona wyruszają z niebezpieczną misją, by odnaleźć i zniszczyć horkruksy, w których tkwi tajemnica siły Voldemorta. Zdani tylko na siebie, ścigani teraz bardziej niż kiedykolwiek, mogą polegać tylko na sobie, a Siły Ciemności, które są blisko, próbują ich rozdzielić.
Reżyseria: David Yates
Obsada: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter

Harry Potter i insygnia śmierci Część I - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-20 20:00 Legenda telewizji w Paramount Channel Polska / rok: 2004 / czas: 94 min.

Plakat Legenda telewizji Akcja filmu toczy się w latach 70. Will Ferrell gra nadętego reportera, który jest gwiazdą kanału 4. Pewnego dnia w jego życie wkracza piękna, ambitna i bardzo zdolna dziennikarka (Christina Applegate). Już na samym początku oboje nie darzą się sympatią i zaczynają ze sobą rywalizować, co w pewnym momencie zmienia się w wojnę.
Reżyseria: Adam McKay
Obsada: Will Ferrell, Christina Applegate, Paul Rudd, David Koechner, Steve Carell

Legenda telewizji - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-20 21:00 183 metry strachu w FilmBox Premium HD / rok: 2016 / czas: 87 min.

Plakat 183 metry strachu Nancy Adams (Blake Lively) przybywa na odludną plażę, by wspomnieniami powrócić do czasów, gdy jej życie było prostsze. Surfing to pasja i źródło relaksu po traumie, jaka spotkała jej rodzinę. Wkrótce okaże się, że Nancy przyjdzie stoczyć dramatyczną walkę na śmierć i życie z gigantyczny żarłaczem białym. Ten nierówny pojedynek będzie próbą sił, walką o przetrwanie, najwyższym testem odwagi i siły woli młodej kobiety.
Reżyseria: Jaume Collet-Serra
Obsada: Blake Lively, Óscar Jaenada, Angelo Josue Lozano Corzo, José Manuel Trujillo Salas, Brett Cullen

183 metry strachu - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-20 21:00 Bracia w / rok: 2009 / czas: 104 min.

Plakat Bracia Pewnego dnia Grace dowiaduje się, że jej mąż Sam , żołnierz armii amerykańskiej, ginie w czasie tajnej misji. Wiadomość o śmierci Sama to cios dla całej rodziny. Jego brat Tommy zaczyna pomagać zrozpaczonej dziewczynie. Z czasem Grace i Tommy zbliżają się do siebie. Wtedy okazuje się, że Sam jednak żyje…
Reżyseria: Jim Sheridan
Obsada: Tobey Maguire, Jake Gyllenhaal, Natalie Portman, Sam Shepard, Mare Winningham

Bracia - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-20 21:00 Żołnierze kosmosu w TNT / rok: 1997 / czas: 129 min.

Plakat Żołnierze kosmosu Niezwykle widowiskowy film science fiction, zrealizowany przez mistrza gatunku Paula Verhoevena. Nowe tysiąclecie. Istnienie całego rodzaju ludzkiego zostaje zagrożone, gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez przedstawicieli obcej cywilizacji - monstrualne, inteligentne i... zabójcze owady. Bohaterami filmu jest grupa młodych ludzi, którzy wstępują do elitarnej jednostki wojskowej. Morderczy trening ma ich przygotować do ostatecznej rozgrywki z najeźdźcami. Niesamowite efekty specjalne i wspaniałe futurystyczne krajobrazy zapierają dech w piersiach.
Reżyseria: Paul Verhoeven
Obsada: Casper Van Dien, Dina Meyer, Denise Richards, Jake Busey, Neil Patrick Harris

Żołnierze kosmosu - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-20 21:30 Marzyciel, sez. 0, odc. 0 w Epic Drama / rok: 2004 / czas: 106 min.

Plakat Marzyciel, sez. 0, odc. 0 Przepiękna, bajkowa opowieść o dorosłych chcących pozostać dziećmi i dziećmi zmuszonymi do dorosłości. Kolorowo, epicko ale też łapiąc za serce opowiedziana historia powstania bajki z pióra J. M. Barrie'go "The Adventures of Peter Pan". Film pokazuje wesołe, frywolne, lekkie życie trójki dzieci przeplatające się z okropieństwami życia, śmiercią i twardą rzeczywistością. Doborowa obsada: Johnny Depp jako James Barrie, Kate Winslet jako Sylvia Llewelyn Davies oraz Dustin Hoffman jako Charles Frohman tworzą obraz godny zastanowienia się, w którym momencie my sami przestaliśmy być dziećmi i czy na pewno udało się nam tego dokonać.
Reżyseria: Marc Forster
Obsada: Johnny Depp, Kate Winslet, Julie Christie, Dustin Hoffman, Freddie Highmore

Marzyciel - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-20 21:50 Morderstwo w Orient Expressie w CANAL+ FILM / rok: 2017 / czas: 114 min.

Plakat Morderstwo w Orient Expressie Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam gra także słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie.
Reżyseria: Kenneth Branagh
Obsada: Kenneth Branagh, Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp

Morderstwo w Orient Expressie - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-20 22:00 Druhny w TVN 7 / rok: 2011 / czas: 125 min.

Plakat Druhny Świetna komedia wyprodukowana przez Judda Apatowa. To "Hangover" dla kobiet. Film opowiada o przedślubnych perypetiach druhen, które wybierają się do Las Vegas. Mnóstwo znakomitych dialogów i fantastyczna muzyka zapewnią znakomitą wakacyjną rozrywkę.
Reżyseria: Paul Feig
Obsada: Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne, Wendi McLendon-Covey, Ellie Kemper

Druhny - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 20 września 2019.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry