Reklama

Co obejrzeć w telewizji 21 września 2019 (Sobota)? [2019-09-21]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-09-21 00:10)
Co obejrzeć w telewizji 21 września 2019 (Sobota)? [2019-09-21]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 21 września 2019. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Sobota, 21 września 2019 [2019-09-21]

2019-09-21 20:00 Premiera Donnie Brasco w Stopklatka TV / rok: 1997 / czas: 127 min.

Plakat Donnie Brasco Agent FBI Joseph D. Pistone (Johnny Depp), otrzymuje zadanie infiltracji mafijnej rodziny Lefty'ego Ruggiero (Al Pacino). Podając się za młodego pasera biżuterii Donniego Brasco, Pistone zaskarbia sobie przyjaźń i zaufanie gangstera. Wkrótce okazuje się, że bardzo trudno jest pogodzić oddanemu swej pracy Pistonowi życie zawodowe i prywatne. Młody agent przeżywa wewnętrzne rozterki, jako że z biegiem czasu zaczyna coraz bardziej podziwiać i szanować Ruggiero, człowieka, którego ma wydać...
Reżyseria: Mike Newell
Obsada: Johnny Depp, Al Pacino, Michael Madsen, Bruno Kirby, James Russo

Donnie Brasco - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-21 20:15 Premiera Oszukać przeznaczenie w FOX / rok: 2000 / czas: 98 min.

Plakat Oszukać przeznaczenie Złe przeczucie zmusza garstkę pasażerów do opuszczenia feralnego samolotu, a Śmierć - ze wszystkimi swoimi pomysłowymi, zabójczymi niespodziankami w gotowości - triumfalnie kroczy za każdym z ocalałych, w krwawym, przerażającym filmie, który rozpoczął pełną grozy serię.
Reżyseria: James Wong
Obsada: Devon Sawa, Ali Larter, Kerr Smith, Tony Todd, Seann William Scott

Oszukać przeznaczenie - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-21 21:00 Robin Hood: Książę złodziei, sez. 0, odc. 0 w Epic Drama / rok: 1991 / czas: 143 min.

Plakat Robin Hood: Książę złodziei, sez. 0, odc. 0 Robin z Locksley (Kevin Costner) wyruszył na krucjatę. Maur Azeem (Morgan Freeman) pomaga mu uciec z saraceńskiej niewoli. Wraz z nowym przyjacielem Robin wraca do Anglii, gdzie czekają na niego złe wieści. Ojciec został zamordowany, przepadły rodzinne dobra, król Ryszard Lwie Serce przebywa na wygnaniu, a władzę sprawuje jego największy wróg. Wędrując przez lasy Sherwood, Robin pada ofiarą rzezimieszków. Udaje mu się pokonać ich przywódcę. Poznając swoich prześladowców, przekonuje się, że są uczciwi. Dołącza do nich i zdobywa sławę szlachetnego rozbójnika. [filmweb.pl]
Reżyseria: Kevin Reynolds
Obsada: Kevin Costner, Morgan Freeman, Christian Slater, Mary Elizabeth Mastrantonio, Alan Rickman

Robin Hood: Książę złodziei - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-21 21:00 Sobotni Superhit: Avatar w Polsat Film / rok: 2009 / czas: 162 min.

Plakat Sobotni Superhit: Avatar Rok 2154. Jake Sully, sparaliżowany były żołnierz piechoty morskiej, otrzymuje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym. Ma trafić na Pandorę, planetę zamieszkiwaną przez Na'vi - człekopodobną, pokrytą niebieską skórą rasę. Pandora, księżyc planety Polyphemus w układzie Alfa-Centauri, jest bogata w złoża niezwykle cennego minerału, który mógłby rozwiązać światowy kryzys energetyczny. Ponieważ ludzie nie są zdolni do oddychania na Pandorze, stworzyli specjalne hybrydy zwane avatarami, którymi mogą sterować. Umożliwia im to swobodne poruszanie się po planecie. Jake dołącza do pułkownika Milesa Quadritcha, dowodzącego tajną jednostką Secops, i rozpoczyna infiltrowanie Na'vi. Kiedy jednak poznaje Neytiri, wojowniczkę z klanu Omaticaya, która ratuje mu życie i dzięki której coraz lepiej poznaje tubylców, zaczyna wątpić w słuszność swojej misji. Staje przed trudnym wyborem: stanąć w obronie dobra czy wypełnić swoje zadanie.
Reżyseria: James Cameron
Obsada: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Michelle Rodriguez

Avatar - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-21 21:00 Blade: Wieczny łowca II w TNT / rok: 2002 / czas: 117 min.

Plakat Blade: Wieczny łowca II W świecie wampirów pojawiła się nowa mutacja. Jej cechą charakterystyczną jest wzmożone i niepohamowane łaknienie krwi. Wampiry dotknięte tą mutacją mogą pić krew zarówno ludzi, jak i swoich współplemieńców. Ofiary, które przeżyły atak zmutowanych krwiopijców, same stają się jednymi z nich. Wkrótce mutanty zaczynają zagrażać istnieniu całej społeczności "normalnych" wampirów i Blade - pół człowiek, pół wampir będzie musiał stawić im czoła.
Reżyseria: Guillermo del Toro
Obsada: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Ron Perlman, Leonor Varela, Norman Reedus

Blade: Wieczny łowca II - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-21 22:00 Player One w HBO / rok: 2018 / czas: 140 min.

Plakat Player One Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajko” ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, Lena Waithe, T.J. Miller

Player One - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-21 22:00 Premiera Patriota w AXN / rok: 2000 / czas: 165 min.

Plakat Patriota Widowiskowy film kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w burzliwym okresie rewolucji amerykańskiej. Benjamin Martin jest weteranem wojny francusko-indiańskiej, który wsławił się wieloma krwawymi czynami na polu bitwy, potem jednak porzucił rzemiosło wojenne i osiadł na farmie u boku ukochanej żony, która urodziła mu siedmioro dzieci. Gdy kraj staje w obliczu nowego konfliktu, Benjamin musi dokonać wyboru: albo wyruszy na wojnę przeciwko Anglikom, albo zostanie w domu, by bronić swojej rodziny.
Reżyseria: Roland Emmerich
Obsada: Mel Gibson, Heath Ledger, Joely Richardson, Jason Isaacs, Tchéky Karyo

Patriota - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-21 22:50 Święci z Bostonu w Stopklatka TV / rok: 1999 / czas: 110 min.

Plakat Święci z Bostonu Obdarzeni irlandzkimi korzeniami bracia MacManus to dwóch oryginałów, którzy na co dzień pracują w bostońskiej rzeźni. Mimo, że są wszechstronnie wykształceni (obaj mówią kilkoma językami) ta prosta praca sprawia im wiele przyjemności. Niestety, pewnego pięknego dnia w ich ulubionym barze pojawiają się agresywnie nastawieni przedstawiciele rosyjskiej mafii. Tyle tylko, że tym razem trafiła kosa na kamień...
Reżyseria: Troy Duffy
Obsada: Willem Dafoe, Norman Reedus, Sean Patrick Flanery, David Della Rocco, David Ferry

Święci z Bostonu - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 21 września 2019.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry