Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 21 września 2019 (Sobota)? [2019-09-21]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-09-21 00:10)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 21 września 2019 (Sobota)? [2019-09-21]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 21 września 2019. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Sobota, 21 września 2019 [2019-09-21]

2019-09-21 16:50 Mroczny rycerz w TVN 7 / rok: 2008 / czas: 152 min.

Plakat Mroczny rycerz W nowym filmie Batman podejmuje szeroko zakrojoną walkę z przestępczością. Z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora okręgowego Harveya Denta zabiera się za rozpracowywanie istniejących organizacji przestępczych nękających mieszkańców miasta. Współpraca przynosi efekty, ale bohaterowie wkrótce padną ofiarą chaosu, który rozpęta rosnący w siłę genialny przestępca, znany przerażonym mieszkańcom Gotham jako Joker.
Reżyseria: Christopher Nolan
Obsada: Christian Bale, Michael Caine, Heath Ledger, Gary Oldman, Aaron Eckhart

Mroczny rycerz - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-21 17:55 Mistrz kierownicy ucieka, cz. 2 w TV6 / rok: 1977 / czas: 96 min.

Plakat Mistrz kierownicy ucieka, cz. 2 Przemytnik alkoholu o przezwisku Bandzior za pokaźną sumę przyjmuje propozycję pewnego ekscentrycznego teksańskiego milionera i zgadza się w rekordowym czasie 28 godzin przeszmuglować wielką ciężarówką 400 kartonów piwa "Coors" z Teksasu do Atlanty. W drodze powrotnej, po załadowaniu cennego ładunku, Bandzior zabiera ze sobą pannę młodą, Carrie, która właśnie zbiegła sprzed ołtarza. Jej niedoszły teść, szeryf Buford T. Justice, nie zamierza pozwolić dziewczynie spokojnie odjechać. Rozpoczyna zakrojony na szeroką skalę pościg za Bandziorem.
Reżyseria: Hal Needham
Obsada: Burt Reynolds, Sally Field, Jerry Reed, Jackie Gleason, Mike Henry

Mistrz kierownicy ucieka - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-21 20:00 Premiera Donnie Brasco w Stopklatka TV / rok: 1997 / czas: 127 min.

Plakat Donnie Brasco Agent FBI Joseph D. Pistone (Johnny Depp), otrzymuje zadanie infiltracji mafijnej rodziny Lefty'ego Ruggiero (Al Pacino). Podając się za młodego pasera biżuterii Donniego Brasco, Pistone zaskarbia sobie przyjaźń i zaufanie gangstera. Wkrótce okazuje się, że bardzo trudno jest pogodzić oddanemu swej pracy Pistonowi życie zawodowe i prywatne. Młody agent przeżywa wewnętrzne rozterki, jako że z biegiem czasu zaczyna coraz bardziej podziwiać i szanować Ruggiero, człowieka, którego ma wydać...
Reżyseria: Mike Newell
Obsada: Johnny Depp, Al Pacino, Michael Madsen, Bruno Kirby, James Russo

Donnie Brasco - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-21 20:10 Ręka Boga w ATM Rozrywka / rok: 2001 / czas: 100 min.

Plakat Ręka Boga Po kraju grasuje niezwykle niebezpieczny seryjny morderca. Należy on do grupy tych najgroźniejszych, na co wskazuje jego przydomek "Ręce Boga". Wygląda no to, że ma się za wysłannika bożego i wszystko co robi, robi w imię Boże i jak sądzi z jego polecenia. Pewnego dnia, do FBI zgłasza się Fenton Meeks (Matthew McConaughey), który mówi, że wydaje mu się, iż poszukiwanym może być jego młodszy brat Adam.
Reżyseria: Bill Paxton
Obsada: Bill Paxton, Matthew McConaughey, Powers Boothe, Matt O'Leary, Jeremy Sumpter

Ręka Boga - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-21 22:50 Święci z Bostonu w Stopklatka TV / rok: 1999 / czas: 110 min.

Plakat Święci z Bostonu Obdarzeni irlandzkimi korzeniami bracia MacManus to dwóch oryginałów, którzy na co dzień pracują w bostońskiej rzeźni. Mimo, że są wszechstronnie wykształceni (obaj mówią kilkoma językami) ta prosta praca sprawia im wiele przyjemności. Niestety, pewnego pięknego dnia w ich ulubionym barze pojawiają się agresywnie nastawieni przedstawiciele rosyjskiej mafii. Tyle tylko, że tym razem trafiła kosa na kamień...
Reżyseria: Troy Duffy
Obsada: Willem Dafoe, Norman Reedus, Sean Patrick Flanery, David Della Rocco, David Ferry

Święci z Bostonu - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-21 23:55 Terminator II: Dzień sądu w TVN / rok: 1991 / czas: 137 min.

Plakat Terminator II: Dzień sądu T-1000 (Robert Patrick), prototyp robota mogącego zmieniać kształt, zostaje wysłany w przeszłość, aby zgładzić młodego Johnna Connora (Edward Furlong). John z przyszłości, wiedząc o tym, wysyła przeprogramowanego Terminatora (Arnold Schwarzenegger) - robota, który ma bronić chłopca.
Reżyseria: James Cameron
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Robert Patrick, Edward Furlong, Michael Edwards

Terminator 2: Dzień sądu - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-22 00:00 American Pie: Wesele w TV Puls / rok: 2003 / czas: 96 min.

Plakat American Pie: Wesele Trzecia część niezapomnianego "American Pie". Po wielu perypetiach Jim (Jason Biggs) i Michelle (Alyson Hannigan) są razem. Nawet lepiej: Jim oświadcza się Michelle, a ona się zgadza. Państwo młodzi postanawiają by choć raz, to co sobie zaplanują było idealne, żeby ślub był perfekcyjny. Na wszelki wypadek nie zapraszają więc Stiflera (Seann William Scott), który znany jest z tego, ze wszystko psuje. Niestety, Stifler zjawia się nieproszony... i na dodatek zakochuje się w siostrze Michelle, Cadence (January Jones).
Reżyseria: Jesse Dylan
Obsada: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott, Eddie Kaye Thomas, Thomas Ian Nicholas

American Pie: Wesele - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-22 01:15 Seans kultowy - Ptak o kryształowym upierzeniu w TVP Kultura / rok: 1970 / czas: 98 min.

Plakat Seans kultowy - Ptak o kryształowym upierzeniu Pierwszy film Dario Argento, którego akcja rozgrywa się w Rzymie. Młody amerykański pisarz, Sam (Tony Musante), jest świadkiem próby morderstwa młodej kobiety. Wydarzenie to zatrzymuje go wraz z dziewczyną, Julią (Suzy Kendall), przed planowanym wyjazdem do USA. Okazuje się, że jest jedynym, który widział seryjnego zabójcę kobiet i coraz bardziej angażując się w śledztwo, naraża siebie i Julię na śmiertelne niebezpieczeństwo...
Reżyseria: Dario Argento
Obsada: Tony Musante, Suzy Kendall, Enrico Maria Salerno, Eva Renzi, Umberto Raho

Ptak o kryształowym upierzeniu - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 21 września 2019.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry