Reklama

Ron Perlman - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Ron Perlman występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Ron Perlman do zobaczenia przed lub za kamerą w: 13 grzechów, 3, 2, 1... Frankie w sieci, Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie, Bad Ass: Twardziel, Bezlitosny (film 2014), Blade: Wieczny łowca II, Conan barbarzyńca (film 2011), Diamentowa zemsta, Drive, Droga mistrza, Dungeon Siege: W imię króla, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Happy, Texas, Hellboy, Hellboy: Złota armia, Imię róży (film 1986), Kosmiczny przekręt, Kroniki Spiderwick, Kroniki mutantów, Król Skorpion 3: Odkupienie, Looney Tunes znowu w akcji, Obcy: Przebudzenie, Outlander, Pacific Rim, Percy Jackson: Morze potworów, Polowanie na czarownice, Przygody Hucka Finna, Star Trek X: Nemesis, Wróg u bram, Zagubiony w Ameryce, Zaplątani.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Ron Perlman


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Ron Perlman z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry