Reklama

Co obejrzeć w telewizji 11 września 2019 (Środa)? [2019-09-11]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-09-11 23:14)
Co obejrzeć w telewizji 11 września 2019 (Środa)? [2019-09-11]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 11 września 2019. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 11 września 2019 [2019-09-11]

2019-09-11 20:00 Dziecko Rosemary w Cinemax / rok: 1968 / czas: 136 min.

Plakat Dziecko Rosemary Młode małżeństwo, Guy i Rosemary Woodhouse, wprowadzają się do nowego, eleganckiego mieszkania w Nowym Jorku. Sympatyczni sąsiedzi, Minnie i Roman Castevet, szybko zaprzyjaźniają się z małżeństwem i służą we wszystkim pomocą. Wkrótce Guy, który jest aktorem, dostaje znaczącą rolę, po tym jak jego rywal nieoczekiwanie ślepnie. Z kolei Rosemary zachodzi w ciążę. Równocześnie jednak zaczynają ją nawiedzać koszmarne sny i halucynacje. Pewien znajomy ostrzega ją przed sąsiadami, a zaraz potem umiera w dziwnych okolicznościach. Rosemary przeprowadza własne badania i odkrywa, że Minnie i Roman są liderami satanistycznej sekty. Jest coraz bardziej przerażona, gdyż obawia się, że chcą złożyć jej dziecko w ofierze Szatanowi. Jednak nikt nie traktuje jej obaw poważnie, nie wierzy jej nawet własny mąż, coraz bardziej zajęty robieniem kariery aktorskiej.
Reżyseria: Roman Polański
Obsada: Mia Farrow, John Cassavetes, Ruth Gordon, Sidney Blackmer, Maurice Evans

Dziecko Rosemary - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-11 20:00 41 dni nadziei w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 96 min.

Plakat 41 dni nadziei Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.
Reżyseria: Baltasar Kormákur
Obsada: Shailene Woodley, Sam Claflin, Jeffrey Thomas, Elizabeth Hawthorne, Grace Palmer

41 dni nadziei - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-11 21:00 Hellboy w TNT / rok: 2004 / czas: 122 min.

Plakat Hellboy Pod koniec II wojny światowej, kiedy dni Rzeszy były już policzone, zdesperowani naziści próbowali ratować swe siły wszelkimi sposobami, uciekając się nawet do wykorzystania magii. Czarna msza - satanistyczna ceremonia, która miała odmienić losy wojny i doprowadzić do stworzenia walczącego u boku Niemców demona - została przerwana przez aliantów. Ale Hellboy, syn szatana, został już przywołany z otchłani. Przygarnięty przez zwycięzców i odpowiednio wyszkolony stanął po stronie dobra, by walczyć z wiecznie czujnymi siłami zła...
Reżyseria: Guillermo del Toro
Obsada: Ron Perlman, John Hurt, Selma Blair, Rupert Evans, Jeffrey Tambor

Hellboy - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-11 21:00 Nowy początek w FilmBox Premium HD / rok: 2016 / czas: 116 min.

Plakat Nowy początek Wybitna lingwistka Louise Banks (Amy Adams) zostaje wezwana przez siły obronne kraju, by spróbować porozumieć się z wysłannikami innej cywilizacji po tym, jak gigantyczny obiekt zawisł nieruchomo tuż nad Ziemią. Nikt tak naprawdę nie wie, czy obcy przybyli na Ziemię w celach pokojowych czy może są zwiastunem inwazji. W zespole badawczym wspomagają ją pułkownik Weber (Forest Whitaker) i wybitny fizyk Ian Donnelly (Jeremy Renner). Pełna napięcia metaforyczna opowieść o płynności czasu, tajemnicy, zdarzeniach, których ludzki umysł nie potrafi objąć intelektualnie. [opis dystrybutora kino]
Reżyseria: Denis Villeneuve
Obsada: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg, Tzi Ma

Nowy początek - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-11 21:45 Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja w TV Puls / rok: 1977 / czas: 121 min.

Plakat Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Rycerze Jedi zostali wytępieni, a Imperium żelazną ręka sprawuje rządy nad całą galaktyką. Mała grupa Rebeliantów podejmuje walkę kradnąc tajne plany najpotężniejszej broni Imperium - tzw. Gwiazdy Śmierci. Najbardziej zaufany sługa Imperatora - Darth Vader musi odzyskać plany i odnaleźć ukrytą bazę buntowników. Księżniczka Leia - wzięta do niewoli przywódczyni Rebeliantów, wysyła sygnał z wezwaniem pomocy, który zostaje przechwycony przez zwykłego chłopaka z farmy - Luke'a Skywalkera. Wychodząc naprzeciw swemu przeznaczeniu, Luke podejmuje wyzwanie i rusza na ratunek Księżniczce chcąc pomóc Rebeliantom w obaleniu Imperium. W misji pomagają mu niezwykli sojusznicy - mądry Obi-Wan Kenobi, nieco arogancki gwiezdny awanturnik Han Solo i jego lojalny towarzysz Chewbacca a także dwa droidy R2-D2 i C-3PO.
Reżyseria: George Lucas
Obsada: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Peter Mayhew, Anthony Daniels

Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-11 22:00 Bad Boys w AXN Black / rok: 1995 / czas: 118 min.

Plakat Bad Boys Tytułowi niegrzeczni chłopcy to dwaj czarnoskórzy policjanci z Miami. Obydwaj mają problem - z komendy głównej zostaje skradziona zarekwirowana gangsterom heroina warta, bagatela, 100 milionów dolarów. Bohaterowie dostają trzy doby na odzyskanie narkotyków - potem dobierze się im do skóry policyjny wydział wewnętrzny. Muszą też chronić seksownego świadka morderstwa - piękną Julię Mott, jedyną osobę, która może pogrążyć demonicznego sprawcę kradzieży heroiny.
Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Will Smith, Martin Lawrence, Téa Leoni, Tchéky Karyo, Joe Pantoliano

Bad Boys - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-11 22:30 Cztery pokoje w Paramount Channel Polska / rok: 1995 / czas: 98 min.

Plakat Cztery pokoje Boy hotelowy Ted jest świadkiem czterech niezwykłych historii w pewną noc sylwestrową. W apartamencie dla nowożeńców trwa sabat czarownic, a w pokoju 404 dochodzi do gwałtownej kłótni małżeńskiej... o kochanka żony. Tymczasem w pokoju 309 pozostawione bez opieki dzieciaki stają na głowie, zaś w apartamencie na ostatnim piętrze hollywoodzki producent sprawdza skuteczność tricków mistrza Hitchcocka
Reżyseria: Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino
Obsada: Tim Roth, Antonio Banderas, Jennifer Beals, Madonna, Marisa Tomei

Cztery pokoje - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-11 22:40 Krwawy sport w TV4 / rok: 1988 / czas: 92 min.

Plakat Krwawy sport Frank Dux (Jean-Claude Van Damme), porucznik amerykańskiej armii, bez zezwolenia przełożonych wymyka się z koszar. Chce udać się do Hongkongu i wziąć udział w nielegalnym turnieju karate. Zaprzyjaźnia się z Amerykaninem Rayem Jacksonem (Donald Gibb), który też chce wystąpić w turnieju. Faworytem zawodów jest okrutny i bezlitosny wojownik, Chong Li (Bolo Yeung). W międzyczasie śladem Duxa podąża dwóch agentów rządowych, chcących sprowadzić go z powrotem do Stanów Zjednoczonych.
Reżyseria: Newt Arnold
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Bolo Yeung, Roy Chiao, Philip Chan Yan-Kin, Donald Gibb

Krwawy sport - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 11 września 2019.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry