Reklama

Co obejrzeć w telewizji 11 września 2019 (Środa)? [2019-09-11]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-09-11 23:14)
Co obejrzeć w telewizji 11 września 2019 (Środa)? [2019-09-11]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 11 września 2019. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 11 września 2019 [2019-09-11]

2019-09-11 20:00 Dziecko Rosemary w Cinemax / rok: 1968 / czas: 136 min.

Młode małżeństwo, Guy i Rosemary Woodhouse, wprowadzają się do nowego, eleganckiego mieszkania w Nowym Jorku. Sympatyczni sąsiedzi, Minnie i Roman Castevet, szybko zaprzyjaźniają się z małżeństwem i służą we wszystkim pomocą. Wkrótce Guy, który jest aktorem, dostaje znaczącą rolę, po tym jak jego rywal nieoczekiwanie ślepnie. Z kolei Rosemary zachodzi w ciążę. Równocześnie jednak zaczynają ją nawiedzać koszmarne sny i halucynacje. Pewien znajomy ostrzega ją przed sąsiadami, a zaraz potem umiera w dziwnych okolicznościach. Rosemary przeprowadza własne badania i odkrywa, że Minnie i Roman są liderami satanistycznej sekty. Jest coraz bardziej przerażona, gdyż obawia się, że chcą złożyć jej dziecko w ofierze Szatanowi. Jednak nikt nie traktuje jej obaw poważnie, nie wierzy jej nawet własny mąż, coraz bardziej zajęty robieniem kariery aktorskiej.

Reżyseria: Roman Polański

Obsada: Mia Farrow, John Cassavetes, Ruth Gordon, Sidney Blackmer, Maurice Evans

Dziecko Rosemary - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-11 20:00 41 dni nadziei w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 96 min.

Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.

Reżyseria: Baltasar Kormákur

Obsada: Shailene Woodley, Sam Claflin, Jeffrey Thomas, Elizabeth Hawthorne, Grace Palmer

41 dni nadziei - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-11 21:00 Hellboy w TNT / rok: 2004 / czas: 122 min.

Pod koniec II wojny światowej, kiedy dni Rzeszy były już policzone, zdesperowani naziści próbowali ratować swe siły wszelkimi sposobami, uciekając się nawet do wykorzystania magii. Czarna msza - satanistyczna ceremonia, która miała odmienić losy wojny i doprowadzić do stworzenia walczącego u boku Niemców demona - została przerwana przez aliantów. Ale Hellboy, syn szatana, został już przywołany z otchłani. Przygarnięty przez zwycięzców i odpowiednio wyszkolony stanął po stronie dobra, by walczyć z wiecznie czujnymi siłami zła...

Reżyseria: Guillermo del Toro

Obsada: Ron Perlman, John Hurt, Selma Blair, Rupert Evans, Jeffrey Tambor

Hellboy - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-11 21:00 Nowy początek w FilmBox Premium HD / rok: 2016 / czas: 116 min.

Wybitna lingwistka Louise Banks (Amy Adams) zostaje wezwana przez siły obronne kraju, by spróbować porozumieć się z wysłannikami innej cywilizacji po tym, jak gigantyczny obiekt zawisł nieruchomo tuż nad Ziemią. Nikt tak naprawdę nie wie, czy obcy przybyli na Ziemię w celach pokojowych czy może są zwiastunem inwazji. W zespole badawczym wspomagają ją pułkownik Weber (Forest Whitaker) i wybitny fizyk Ian Donnelly (Jeremy Renner). Pełna napięcia metaforyczna opowieść o płynności czasu, tajemnicy, zdarzeniach, których ludzki umysł nie potrafi objąć intelektualnie. [opis dystrybutora kino]

Reżyseria: Denis Villeneuve

Obsada: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg, Tzi Ma

Nowy początek - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-11 21:45 Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja w TV Puls / rok: 1977 / czas: 121 min.

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Rycerze Jedi zostali wytępieni, a Imperium żelazną ręka sprawuje rządy nad całą galaktyką. Mała grupa Rebeliantów podejmuje walkę kradnąc tajne plany najpotężniejszej broni Imperium - tzw. Gwiazdy Śmierci. Najbardziej zaufany sługa Imperatora - Darth Vader musi odzyskać plany i odnaleźć ukrytą bazę buntowników. Księżniczka Leia - wzięta do niewoli przywódczyni Rebeliantów, wysyła sygnał z wezwaniem pomocy, który zostaje przechwycony przez zwykłego chłopaka z farmy - Luke'a Skywalkera. Wychodząc naprzeciw swemu przeznaczeniu, Luke podejmuje wyzwanie i rusza na ratunek Księżniczce chcąc pomóc Rebeliantom w obaleniu Imperium. W misji pomagają mu niezwykli sojusznicy - mądry Obi-Wan Kenobi, nieco arogancki gwiezdny awanturnik Han Solo i jego lojalny towarzysz Chewbacca a także dwa droidy R2-D2 i C-3PO.

Reżyseria: George Lucas

Obsada: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Peter Mayhew, Anthony Daniels

Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-11 22:00 Bad Boys w AXN Black / rok: 1995 / czas: 118 min.

Tytułowi niegrzeczni chłopcy to dwaj czarnoskórzy policjanci z Miami. Obydwaj mają problem - z komendy głównej zostaje skradziona zarekwirowana gangsterom heroina warta, bagatela, 100 milionów dolarów. Bohaterowie dostają trzy doby na odzyskanie narkotyków - potem dobierze się im do skóry policyjny wydział wewnętrzny. Muszą też chronić seksownego świadka morderstwa - piękną Julię Mott, jedyną osobę, która może pogrążyć demonicznego sprawcę kradzieży heroiny.

Reżyseria: Michael Bay

Obsada: Will Smith, Martin Lawrence, Téa Leoni, Tchéky Karyo, Joe Pantoliano

Bad Boys - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-11 22:30 Cztery pokoje w Paramount Channel Polska / rok: 1995 / czas: 98 min.

Boy hotelowy Ted jest świadkiem czterech niezwykłych historii w pewną noc sylwestrową. W apartamencie dla nowożeńców trwa sabat czarownic, a w pokoju 404 dochodzi do gwałtownej kłótni małżeńskiej... o kochanka żony. Tymczasem w pokoju 309 pozostawione bez opieki dzieciaki stają na głowie, zaś w apartamencie na ostatnim piętrze hollywoodzki producent sprawdza skuteczność tricków mistrza Hitchcocka

Reżyseria: Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino

Obsada: Tim Roth, Antonio Banderas, Jennifer Beals, Madonna, Marisa Tomei

Cztery pokoje - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-11 22:40 Krwawy sport w TV4 / rok: 1988 / czas: 92 min.

Frank Dux (Jean-Claude Van Damme), porucznik amerykańskiej armii, bez zezwolenia przełożonych wymyka się z koszar. Chce udać się do Hongkongu i wziąć udział w nielegalnym turnieju karate. Zaprzyjaźnia się z Amerykaninem Rayem Jacksonem (Donald Gibb), który też chce wystąpić w turnieju. Faworytem zawodów jest okrutny i bezlitosny wojownik, Chong Li (Bolo Yeung). W międzyczasie śladem Duxa podąża dwóch agentów rządowych, chcących sprowadzić go z powrotem do Stanów Zjednoczonych.

Reżyseria: Newt Arnold

Obsada: Jean-Claude Van Damme, Bolo Yeung, Roy Chiao, Philip Chan Yan-Kin, Donald Gibb

Krwawy sport - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 11 września 2019.

Opisy filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry