Reklama

Co obejrzeć w telewizji 13 września 2019 (Piątek)? [2019-09-13]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-09-13 22:55)
Co obejrzeć w telewizji 13 września 2019 (Piątek)? [2019-09-13]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 13 września 2019. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 13 września 2019 [2019-09-13]

2019-09-13 20:00 Forrest Gump w Paramount Channel Polska / rok: 1994 / czas: 142 min.

Plakat Forrest Gump "Forrest Gump" to romantyczna historia dokumentalno-fabularna. W roli tytułowej Tom Hanks - nierozgarnięty młody człowiek o wielkim sercu i zdolności do odnajdywania się w największych wydarzeniach w historii USA, począwszy od swego dzieciństwa w latach 50-tych. Po tym, jak staje się gwiazdą footballu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem - Forrest zyskuje status osobistości, lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości swej przyjaciółki, Jenny Curran. W całym swym życiu Forrest niezamierzenie znajduje się twarzą w twarz z wieloma legendarnymi postaciami lat 50-tych, 60-tych i 70-tych. Wiedzie go to od boiska piłki nożnej, poprzez dżungle Wietnamu, Waszyngton, Chiny, Nowy Jork, do Luizjany - i w wiele innych miejsc - relacjonuje w swych poruszających i wstrząsających opowieściach
Reżyseria: Robert Zemeckis
Obsada: Tom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise, Mykelti Williamson, Sally Field

Forrest Gump - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-13 20:00 Harry Potter i Książe Półkrwi w TVN / rok: 2009 / czas: 153 min.

Plakat Harry Potter i Książe Półkrwi Lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być – jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta. Harry’emu coraz bardziej podoba się Ginny...niestety, Dean Thomas jest nią również zainteresowany. Lavender Brown dochodzi do wniosku, że Ron jest jej przeznaczeniem, nie bierze tylko pod uwagę czekoladek Romildy Vane! No i oczywiście Hermiona, przeżywająca męki zazdrości, lecz zdecydowana nie ujawniać uczuć. Gdy romanse kwitną, tylko jeden uczeń pozostaje wyniosły i obojętny. Postanowił wywrzeć swoje niezatarte – choć mroczne – piętno na życiu Akademii. Miłość wisi w powietrzu, lecz za nią czai się dramat i Hogwart być może już nigdy nie będzie taki jak przedtem.
Reżyseria: David Yates
Obsada: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Tom Felton, Michael Gambon

Harry Potter i Książę Półkrwi - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-13 20:00 Szybcy i wściekli V w TVN Fabuła / rok: 2011 / czas: 130 min.

Plakat Szybcy i wściekli V Byłego policjanta Briana O'Connera (Paul Walker) i przestępcę Dominica Toretto (Vin Diesel) połączyła wspólna pasja - wyścigi samochodowe. Teraz to właśnie Brian wspólnie z Mią Toretto (Jordana Brewster) wydostają Doma z aresztu. Przyparci do muru, próbują znaleźć schronienie w fawelach Rio de Janeiro w Brazylii. Tam narażają się Hernanowi Reyesowi (Joaquim de Almeida). Dom i Brian zdają sobie sprawę, że jedyną szansą przeżycia jest unieszkodliwienie pragnącego ich śmierci skorumpowanego biznesmena. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wolność zbierają elitarną grupę przyjaciół w celu przeprowadzenia napadu na wart sto milionów dolarów majątek Reyesa. Nie tylko on jest nimi zainteresowany - do Brazylii przylatuje agent federalny Hobbs (Dwayne Johnson), który wspólnie ze swoim zespołem zrobi wszystko, aby ich pojmać.
Reżyseria: Justin Lin
Obsada: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris

Szybcy i wściekli 5 - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-13 20:00 Wieczorówka w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 111 min.

Plakat Wieczorówka Teddy zmuszony jest do powrotu do szkoły średniej, by dzięki wykształceniu starać się o nową pracę po tym, jak jego biznes spłonął. .
Reżyseria: Malcolm D. Lee
Obsada: Kevin Hart, Tiffany Haddish, Rob Riggle, Yvonne Orji, Mary Lynn Rajskub

Wieczorówka - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-13 21:00 Pacific Rim w TNT / rok: 2013 / czas: 131 min.

Plakat Pacific Rim Ocean Spokojny kryje w sobie wiele tajemnic, lecz nikt się nie spodziewał, że na jego dnie znajduje się zagadkowy, prowadzący do innego wymiaru portal. Pod koniec 2012 roku wyłaniają się z niego ogromnych rozmiarów potwory, które niszczą przybrzeżne miasta i rozpoczynają niszczycielską wędrówkę w głąb lądu, pozostawiając po sobie jedynie zgliszcza. W celu pokonania niebezpieczeństwa wojsko rozpoczyna pracę nad programem "Jaeger", mającym na celu stworzenie gigantycznych mechów bojowych, które operowane przez pary pilotów będą w stanie pokonać bestie.
Reżyseria: Guillermo del Toro
Obsada: Idris Elba, Charlie Hunnam, Rinko Kikuchi, Clifton Collins Jr., Max Martini

Pacific Rim - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-13 21:30 Ostatni Mohikanin, sez. 0, odc. 0 w Epic Drama / rok: 1992 / czas: 112 min.

Plakat Ostatni Mohikanin, sez. 0, odc. 0 Adaptacja powieści Jamesa Fenimore'a Coopera. Trwa wojna Francji z Anglią o władze nad amerykańskimi koloniami. Bohaterem opowieści jest Hawkeye, jeden z ostatnich przedstawicieli szczepu Mohikanów, żyjących w harmonii z przyrodą. Do fortu William Henry mają przybyć dwie piękne córki kapitana Munro. W drodze zostają jednak zaatakowane przez grupę złowrogich Indian. Z pomocą przybywają Mohikanie...
Reżyseria: Michael Mann
Obsada: Daniel Day-Lewis, Madeleine Stowe, Russell Means, Eric Schweig, Jodhi May

Ostatni Mohikanin - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-13 22:00 Bez twarzy w TV Puls / rok: 1997 / czas: 138 min.

Plakat Bez twarzy Castor Troy jest terrorystą, który organizuje zamach na wrogiego sobie agenta Seana Archera. Niestety ofiarą zamachu jest kilkuletni synek agenta. Sean bardzo przeżywa jego śmierć. Przestaje interesować się domem, żoną i dorastającą córką. Tymczasem nieuchwytny terrorysta podkłada w centrum Los Angeles bombę. Udaje się go złapać, ale trzeba zlokalizować ładunek. Aby go odnaleźć Sean musi przejąć twarz i osobowość bandyty. Czasu jest mało...
Reżyseria: John Woo
Obsada: John Travolta, Nicolas Cage, Joan Allen, Alessandro Nivola, Gina Gershon

Bez twarzy - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-13 22:40 American Pie: Zjazd absolwentów w TVN 7 / rok: 2012 / czas: 113 min.

Plakat American Pie: Zjazd absolwentów Dziesięć lat po skończeniu liceum czterech kumpli spotyka się na zjeździe absolwentów. Okazuje się, że ani czas, ani doświadczenia życiowe nie zmieniły ich nawyków.
Reżyseria: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
Obsada: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas

American Pie: Zjazd absolwentów - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 13 września 2019.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry