Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 13 września 2019 (Piątek)? [2019-09-13]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-09-13 22:55)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 13 września 2019 (Piątek)? [2019-09-13]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 13 września 2019. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Piątek, 13 września 2019 [2019-09-13]

2019-09-13 20:00 Harry Potter i Książe Półkrwi w TVN / rok: 2009 / czas: 153 min.

Plakat Harry Potter i Książe Półkrwi Lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być – jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta. Harry’emu coraz bardziej podoba się Ginny...niestety, Dean Thomas jest nią również zainteresowany. Lavender Brown dochodzi do wniosku, że Ron jest jej przeznaczeniem, nie bierze tylko pod uwagę czekoladek Romildy Vane! No i oczywiście Hermiona, przeżywająca męki zazdrości, lecz zdecydowana nie ujawniać uczuć. Gdy romanse kwitną, tylko jeden uczeń pozostaje wyniosły i obojętny. Postanowił wywrzeć swoje niezatarte – choć mroczne – piętno na życiu Akademii. Miłość wisi w powietrzu, lecz za nią czai się dramat i Hogwart być może już nigdy nie będzie taki jak przedtem.
Reżyseria: David Yates
Obsada: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Tom Felton, Michael Gambon

Harry Potter i Książę Półkrwi - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-13 20:45 Wysłannik przyszłości w METRO / rok: 1997 / czas: 177 min.

Plakat Wysłannik przyszłości Jest rok 2013. Chaos, przemoc i bezprawie panują na świecie. Na dawnym obszarze Stanów Zjednoczonych rządzi samozwańczy generał Bethlehem. Samotny wędrowiec znajduje porzucony na pustkowiu samochód pocztowy, a w nim torby z listami. Postanawia rozwieźć pozostawioną korespondencję do adresatów. Dostarczana przez niego poczta staje się symbolem dawnych czasów, daje nadzieję na zmiany. W końcu ludzie uznają listonosza za swego przywódcę i powierzają mu zadanie odbudowania dawnego świata.
Reżyseria: Kevin Costner
Obsada: Kevin Costner, Will Patton, Olivia Williams, Larenz Tate, Tom Petty

Wysłannik przyszłości - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-13 22:00 Bez twarzy w TV Puls / rok: 1997 / czas: 138 min.

Plakat Bez twarzy Castor Troy jest terrorystą, który organizuje zamach na wrogiego sobie agenta Seana Archera. Niestety ofiarą zamachu jest kilkuletni synek agenta. Sean bardzo przeżywa jego śmierć. Przestaje interesować się domem, żoną i dorastającą córką. Tymczasem nieuchwytny terrorysta podkłada w centrum Los Angeles bombę. Udaje się go złapać, ale trzeba zlokalizować ładunek. Aby go odnaleźć Sean musi przejąć twarz i osobowość bandyty. Czasu jest mało...
Reżyseria: John Woo
Obsada: John Travolta, Nicolas Cage, Joan Allen, Alessandro Nivola, Gina Gershon

Bez twarzy - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-13 22:40 American Pie: Zjazd absolwentów w TVN 7 / rok: 2012 / czas: 113 min.

Plakat American Pie: Zjazd absolwentów Dziesięć lat po skończeniu liceum czterech kumpli spotyka się na zjeździe absolwentów. Okazuje się, że ani czas, ani doświadczenia życiowe nie zmieniły ich nawyków.
Reżyseria: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
Obsada: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas

American Pie: Zjazd absolwentów - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-13 23:00 Impas w TV6 / rok: 2016 / czas: 80 min.

Plakat Impas Nastoletnia Bird (Ella Ballentine), odwiedzając grób swoich rodziców w rocznicę ich śmierci, staje się świadkiem ataku płatnego mordercy, Sade'a (Laurence Fishburne), na uczestników odbywającego się nieopodal pogrzebu. Uciekając przez las przed zdemaskowanym zabójcą, dziewczyna trafia do domu weterana wojennego Cartera Greena (Thomas Jane). Mężczyzna gotów jest przyjść Bird z pomocą i chronić ją przed bezwzględnym prześladowcą. Wkrótce okrutny Sade osacza ich oboje. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie.
Reżyseria: Adam Alleca
Obsada: Thomas Jane, Laurence Fishburne, Jim Watson, Ella Ballentine, Joanna Douglas

Impas - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-13 23:10 Hannibal w TVN / rok: 2001 / czas: 131 min.

Plakat Hannibal Milioner Mason Verger informuje FBI, że chce przekazać na ręce Clarice Starling materiały, które mogą pomóc w schwytaniu Hannibala Lectera. Przed laty Verger został przez niego potwornie okaleczony. Teraz żyje tylko chęcią krwawego odwetu na doktorze. Agentka Starling ma być przynętą do wywabienia Lectera z kryjówki. Na trop Hannibala wpada inspektor Pazzi. Funkcjonariusz postanawia sprzedać tę informację Vergerowi. Ten stawia jednak warunek _ Pazzi dostanie 3 miliony dolarów, jeśli dostarczy odcisk palca domniemanego Lectera.
Reżyseria: Ridley Scott
Obsada: Anthony Hopkins, Julianne Moore, Gary Oldman, Ray Liotta, Frankie Faison

Hannibal - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-13 23:20 Planeta małp w Polsat / rok: 1968 / czas: 112 min.

Plakat Planeta małp Trójka amerykańskich astronautów ląduje na planecie do złudzenia przypominającej Ziemię. Okazuje się, że rządzą tam inteligentne małpy, natomiast zdziczali ludzie traktowani są jak zwierzęta. Przybyszom bardzo trudno przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Jednak szef ekspedycji George Taylor zaskarbia sobie sympatię dwójki szympansów: doktor Ziry i archeologa Corneliusa.
Reżyseria: Franklin J. Schaffner
Obsada: Charlton Heston, Roddy McDowall, Kim Hunter, Maurice Evans, James Daly

Planeta małp - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-14 01:00 Druhny w TVN 7 / rok: 2011 / czas: 125 min.

Plakat Druhny Świetna komedia wyprodukowana przez Judda Apatowa. To "Hangover" dla kobiet. Film opowiada o przedślubnych perypetiach druhen, które wybierają się do Las Vegas. Mnóstwo znakomitych dialogów i fantastyczna muzyka zapewnią znakomitą wakacyjną rozrywkę.
Reżyseria: Paul Feig
Obsada: Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne, Wendi McLendon-Covey, Ellie Kemper

Druhny - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 13 września 2019.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry