Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 14 września 2019 (Sobota)? [2019-09-14]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2019-09-14 00:55)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 14 września 2019 (Sobota)? [2019-09-14]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 14 września 2019. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Sobota, 14 września 2019 [2019-09-14]

2019-09-14 15:30 Wielka ucieczka w TVP Kultura / rok: 1963 / czas: 172 min.

Plakat Wielka ucieczka II wojna światowa, Niemcy. Dowództwo Luftwaffe sprawujące pieczę nad zestrzelonymi pilotami sił alianckich postanawia zreorganizować swój system obozów jenieckich. Przenoszą wszystkich oficerów z rozsianych po kraju oflagów do jednego, nowoczesnego i najlepiej strzeżonego. Nie zdają sobie sprawy, że tym sposobem zbiorą prawie całą "organizację X" - stworzoną przez więzionych pilotów RAF-u, by przygotowywać ucieczki i chociażby w ten sposób nękać wroga. Brytyjczycy posiadając śmietankę swoich specjalistów od kopania tuneli, fałszowania, zaopatrzenia, a na krawiectwie kończąc postanawiają wyprowadzić ok. 200 ludzi.
Reżyseria: John Sturges
Obsada: James Garner, Donald Pleasence, Steve McQueen, Richard Attenborough, James Donald

Wielka ucieczka - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-14 17:55 Mistrz kierownicy ucieka, cz. 1 w TV6 / rok: 1977 / czas: 96 min.

Plakat Mistrz kierownicy ucieka, cz. 1 Przemytnik alkoholu o przezwisku Bandzior za pokaźną sumę przyjmuje propozycję pewnego ekscentrycznego teksańskiego milionera i zgadza się w rekordowym czasie 28 godzin przeszmuglować wielką ciężarówką 400 kartonów piwa "Coors" z Teksasu do Atlanty. W drodze powrotnej, po załadowaniu cennego ładunku, Bandzior zabiera ze sobą pannę młodą, Carrie, która właśnie zbiegła sprzed ołtarza. Jej niedoszły teść, szeryf Buford T. Justice, nie zamierza pozwolić dziewczynie spokojnie odjechać. Rozpoczyna zakrojony na szeroką skalę pościg za Bandziorem.
Reżyseria: Hal Needham
Obsada: Burt Reynolds, Sally Field, Jerry Reed, Jackie Gleason, Mike Henry

Mistrz kierownicy ucieka - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-14 20:00 Premiera Nigdy nie mów nigdy w Zoom TV / rok: 1983 / czas: 133 min.

Plakat Nigdy nie mów nigdy James Bond (Sean Connery) to numer jeden brytyjskiej Tajnej Służby. Genialna intuicja, odwaga i doskonałe wyszkolenie sprawiają, że misje swe kończy sukcesem. Tym czasem ma powstrzymać operację terrorystyczną prowadzoną przez swego wieloletniego wroga Ernsta Blofelda (Max von Sydow). Trop prowadzi z Anglii na Bahamy i do południowej Francji. Śladem Bonda podąża płatny morderca - piękna i uwodzicielska Fatima (Barbara Carrera). Na swej drodze James spotyka groźnego Largo (Klaus Maria Brandauer) i jego tajemniczą kochankę - pełną wdzięku Domino (Kim Basinger), która szybko ulega czarowi przystojnego agenta. Przy pomocy swojego amerykańskiego przyjaciela Felixa (Bernie Casey), James Bond doprowadza akcję do dramatycznego zakończenia.
Reżyseria: Irvin Kershner
Obsada: Sean Connery, Kim Basinger, Klaus Maria Brandauer, Edward Fox, Barbara Carrera

Nigdy nie mów nigdy - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-14 20:10 Tłumaczka w METRO / rok: 2005 / czas: 128 min.

Plakat Tłumaczka Bohaterką filmu jest tłumaczka, która przypadekiem podsłuchała rozmowę o zamachu w Wielkiej Brytanii. Amerykańskie Secret Service wysyła agenta, który ma zbadać sprawę, tymczasem tłumaczce Silvii Broome grozi śmierć z rąk zabójców.
Reżyseria: Sydney Pollack
Obsada: Nicole Kidman, Sean Penn, Catherine Keener, Jesper Christensen, Yvan Attal

Tłumaczka - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-14 20:30 Bilet do kina - Ptasiek w TVP Kultura / rok: 1984 / czas: 120 min.

Plakat Bilet do kina - Ptasiek Reżyseria: Alan Parker
Obsada: Matthew Modine, Nicolas Cage, John Harkins, Sandy Baron, Karen Young

Ptasiek - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2019-09-14 23:15 Ucieczka z Alcatraz w Super Polsat / rok: 1979 / czas: 111 min.

Plakat Ucieczka z Alcatraz Film oparty na autentycznej historii. Grupa więźniów, odsiadujących wyrok w jednym z najcięższych więzień świata - Alcatraz, ma zamiar się stamtąd wydostać. Przed nimi nikomu taka sztuka się nie powiodła. Wszelkie próby ucieczki z takiej twierdzy są praktycznie z góry skazana na porażkę, są śmiertelnie niebezpieczne. Determinacja człowieka nie zna jednak granic.
Reżyseria: Don Siegel
Obsada: Clint Eastwood, Patrick McGoohan, Roberts Blossom, Jack Thibeau, Fred Ward

Ucieczka z Alcatraz - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-15 00:10 Bracia w Polsat / rok: 2009 / czas: 104 min.

Plakat Bracia Pewnego dnia Grace dowiaduje się, że jej mąż Sam , żołnierz armii amerykańskiej, ginie w czasie tajnej misji. Wiadomość o śmierci Sama to cios dla całej rodziny. Jego brat Tommy zaczyna pomagać zrozpaczonej dziewczynie. Z czasem Grace i Tommy zbliżają się do siebie. Wtedy okazuje się, że Sam jednak żyje…
Reżyseria: Jim Sheridan
Obsada: Tobey Maguire, Jake Gyllenhaal, Natalie Portman, Sam Shepard, Mare Winningham

Bracia - kiedy i gdzie obejrzeć

2019-09-15 02:00 Filadelfia w TVP2 HD / rok: 1993 / czas: 125 min.

Plakat Filadelfia Andrew Beckett (Tom Hanks) - młody i ambitny prawnik zatrudniony w znanej kancelarii - jest szanowany i doceniany w firmie. Pewnego razu przełożeni dowiadują się, że jest on nosicielem wirusa HIV. Pod absurdalnym pretekstem zaniedbywania obowiązków natychmiast pozbawiają podwładnego posady. Ten, rozgoryczony postępowaniem pracodawców, postanawia dochodzić swoich praw w sądzie. Jego adwokatem zostaje czarnoskóry Joe Miller (Denzel Washington). Dzieło oparte na faktach jest jednym z najważniejszych filmów o AIDS. Doceniony przez widzów i krytykę film uhonorowany został wieloma prestiżowymi nagrodami m.in. statuetką Oscara dla Toma Hanksa - odtwórcy głównej roli.
Reżyseria: Jonathan Demme
Obsada: Tom Hanks, Denzel Washington, Jason Robards, Mary Steenburgen, Antonio Banderas

Filadelfia - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 14 września 2019.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry