Reklama

Co obejrzeć w telewizji 26 maja 2020 (Wtorek)? [2020-05-26]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-05-26 23:54)
Co obejrzeć w telewizji 26 maja 2020 (Wtorek)? [2020-05-26]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 26 maja 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Wtorek, 26 maja 2020 [2020-05-26]

2020-05-26 20:00 Kobiety pragną bardziej w TVN 7 / rok: 2009 / czas: 129 min.

Plakat Kobiety pragną bardziej Akcja rozgrywa się w Baltimore. Widzowie śledzą przeplatające się losy kilku bohaterów. Ich tematem przewodnim są trudności w porozumieniu i interpretowaniu zachowania innych. Wszyscy bezskutecznie próbują znaleźć miłość. Znudzona żona (Jennifer Connelly) rozważa, czy nie odejść od męża (Bradley Cooper), który ją zaniedbuje. Dlaczego zaniedbuje? Bo ma romans z inną kobietą, na dodatek w której zakochał się inny samotny mężczyzna. Facet ten mógłby z kolei znaleźć szczęście u boku dziewczyny (Ginnifer Goodwin), która ma na jego punkcie obsesję – gdyby tylko zwrócił na nią uwagę. Aranżuje ona niby-przypadkowe spotkania z obiektem swoich uczuć. Podczas jednego z nich poznaje przyjaciela swojego ukochanego, granego przez Justina Longa, który postanawia wychować ją tak, jak profesor Higgins w "My Fair Lady" wychowuje Elizę Doolittle. Drew Barrymore natomiast gra zagubioną w świecie nieustannych randek kobietę, która staje się ofiarą współczesnej kultury
Reżyseria: Ken Kwapis
Obsada: Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Jennifer Connelly, Kevin Connolly

Kobiety pragną bardziej - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-26 20:00 Piąty element w TV Puls / rok: 1997 / czas: 126 min.

Plakat Piąty element W ciągu każdych 5000. lat Zło Absolutne nawiedza Wszechświat w celu zniszczenia wszystkiego, co żyje. Przed wiekami w obronie wszechświata stawali Mondoshawanowie - dobroczynni kosmici, którzy wynaleźli skuteczną broń przeciw Złu i ukryli ją na Ziemi, w egipskiej świątyni, gdzie przeleżała całe stulecia. Broń ta składa się z pięciu elementów, z których cztery są przechowywanymi w specjalnych pojemnikach żywiołami natury: ziemią, ogniem, wodą i powietrzem. Niech pozostanie tajemnicą, co (a może raczej, kto) jest tym piątym, najważniejszym elementem...
Reżyseria: Luc Besson
Obsada: Bruce Willis, Gary Oldman, Ian Holm, Milla Jovovich, Chris Tucker

Piąty element - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-05-26 20:00 Underworld: Przebudzenie w AXN Black / rok: 2012 / czas: 88 min.

Plakat Underworld: Przebudzenie Ludzkość wreszcie odkrywa istnienie dwóch skonfliktowanych ze sobą ras, wampirów i lykanów. Władze wprowadzają stan wyjątkowy i toczą z nimi krwawą wojnę. Podczas jednej z takich "oczyszczających" akcji zostaje pochwycona Selene (Kate Beckinsale), legendarna wampirzyca, zabójczyni lykanów i znacznej części wampirzej starszyzny. Selen budzi się z hibernacji po dwunastu latach. Świat jaki znała dotąd już nie istnieje. Oba gatunki zostały przez ludzi wytrzebione do tego stopnia, że znajdują się na krawędzi wymarcia. Podczas ucieczki, Selene ratuje 12-letnią Eve (India Eisley), która jest hybrydą obu ras. W pościg za tą parą ruszają żołnierze Antigenu, potężnej i tajemniczej korporacji rządowo-farmaceutycznej. Rozpoczęła się krwawa walka o przetrwanie w nowym świecie.
Reżyseria: Måns Mårlind, Björn Stein
Obsada: Kate Beckinsale, Stephen Rea, Michael Ealy, Theo James, India Eisley

Underworld: Przebudzenie - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-26 20:00 Bez przebaczenia w TVN Fabuła / rok: 1992 / czas: 131 min.

Plakat Bez przebaczenia William Munny (Clint Eastwood) był niegdyś rewolwerowcem i łowcą nagród, jednak dziś jego umiejętności odeszły razem z wiekiem, a burzliwe przygody zastąpiła spokojna farma. Coraz częściej pojawiają się również koszmary o ludziach, których zabił. Mimo to decyduje się spróbować zdobyć nagrodę, jaką wyznaczyły prostytutki w miasteczku Big Whiskey za zemstę na człowieku, który okaleczył jedną z ich koleżanek. Zadanie wydaje się być proste, jednak przychodzi mu się zmierzyć z twardym szeryfem (Gene Hackman).
Reżyseria: Clint Eastwood
Obsada: Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman, Richard Harris, Jaimz Woolvett

Bez przebaczenia - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-26 20:30 To nie jest kraj dla starych ludzi w Cinemax2 / rok: 2007 / czas: 122 min.

Plakat To nie jest kraj dla starych ludzi Mroczny thriller braci Coen (Ethana i Joela ), rozwijający się w prawdziwy dramat egzystencjalny - na 8 nominacji do Oskara. Pewien myśliwy (Josh Brolin) natrafia niedaleko granicy z Meksykiem na przedziwne znalezisko: paczki heroiny, 2 000 000 dolarów i kilka ciał. Niewiele myśląc, zabiera pieniądze - co sprowadza mu na głowę prawdziwe kłopoty, z szalonym płatnym mordercą (nagrodzony Złotym Globem oskarowy faworyt Javier Bardem) na czele
Reżyseria: Joel Coen, Ethan Coen
Obsada: Tommy Lee Jones, Javier Bardem, Josh Brolin, Woody Harrelson, Kelly Macdonald

To nie jest kraj dla starych ludzi - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-05-26 22:00 Van Helsing w AMC / rok: 2004 / czas: 131 min.

Plakat Van Helsing Postać profesora Abrahama Van Helsinga po raz pierwszy zaistniała w kinie w adaptacji "Drakuli" Brama Stokera z 1931 roku autorstwa Toda Browninga i od tego momentu jeszcze kilkadziesiąt razy pojawiała się na dużym ekranie. Akcja filmu Stephena Sommersa osadzona jest w drugiej połowie XIX wieku. Słynny łowca potworów, profesor Van Helsing zostaje wezwany do tajemniczej krainy w Europie Wschodniej, gdzie ma za zadanie pokonać siły zła, uosabiane przez hrabiego Drakulę, Człowieka-Wilka i monstrum stworzone przez doktora Frankensteina. Jego asystentką zostaje piękna Anna, spadkobierczyni zacnej rodziny, od wieków prowadzącej walkę z Drakulą.
Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: Hugh Jackman, Kate Beckinsale, Richard Roxburgh, David Wenham, Shuler Hensley

Van Helsing - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-26 22:20 Bumblebee w HBO / rok: 2018 / czas: 113 min.

Plakat Bumblebee Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie, dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym "garbusem".
Reżyseria: Travis Knight
Obsada: Hailee Steinfeld, Jorge Lendeborg Jr., John Cena, Jason Ian Drucker, Pamela Adlon

Bumblebee - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-26 22:45 Ludzkie dzieci w TVN 7 / rok: 2006 / czas: 109 min.

Plakat Ludzkie dzieci Od 2008 r. przez kilkanaście lat na Ziemi nie rodzi się ani jedno dziecko. Większość ludzi żyje z dnia na dzień, bez nadziei na ocalenie gatunku. Są jednak tacy, którzy walczą o godność i prawa ginącej populacji. Pogrążony w alkoholizmie brytyjski urzędnik państwowy Theodore Faron zostaje poproszony przez dowódcę ruchu oporu - swoją dawną miłość, o pomoc czarnoskórej Kee w ucieczce z wyspy. Theo, początkowo niechętny, w końcu się zgadza. Wkrótce okazuje się, że kobieta jest w ósmym miesiącu ciąży.
Reżyseria: Alfonso Cuarón
Obsada: Clive Owen, Clare-Hope Ashitey, Michael Caine, Julianne Moore, Chiwetel Ejiofor

Ludzkie dzieci - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 26 maja 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry