Reklama

Co obejrzeć w Canal+ w tygodniu od 25 maja 2020 do 31 maja 2020? [2020-05-25 - 2020-05-31]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-05-26 23:54)
Co obejrzeć w Canal+ w tygodniu od 25 maja 2020 do 31 maja 2020? [2020-05-25 - 2020-05-31]

W każdym tygodniu w telewizji można obejrzeć wiele filmów zarówno tych nowych jak i klasyków. Tym razem przedstawiamy Co obejrzeć w Canal+ od 25 maja 2020 do 31 maja 2020?

Poniedziałek, 25 maja 2020 [2020-05-25]

2020-05-25 21:55 Wdowy w CANAL+ 4K ULTRA HD / rok: 2018 / czas: 122 min.

Plakat Wdowy Historia czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu, pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów, uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry.
Reżyseria: Steve McQueen
Obsada: Liam Neeson, Robert Duvall, Colin Farrell, Michelle Rodriguez, Viola Davis

Wdowy - kiedy i gdzie obejrzeć

Środa, 27 maja 2020 [2020-05-27]

2020-05-27 18:10 Van Gogh. U bram wieczności w CANAL+ 4K ULTRA HD / rok: 2018 / czas: 111 min.

Plakat Van Gogh. U bram wieczności Najnowszy film Juliana Schnabla to zmysłowa opowieść o najbardziej owocnym i zarazem najbardziej dramatycznym okresie życia Vincenta Van Gogha (Willem Dafoe). Malarz szuka nowego miejsca do życia. Za namową przyjaciela wyjeżdża z Paryża do Arles w Prowansji. Tam, zafascynowany feerią barw i grą światła, niedoceniany artysta tworzy swoje najsłynniejsze obrazy. Tam też, błąkając się po malowniczych polach, niosąc sztalugę, pędzle i farby, stopniowo popada w obłęd, a przy tym zyskuje pewność, że sensem jego życia jest sztuka. Film odkrywa tajemnicę jego zagadkowej śmierci i przedstawia jako człowieka z krwi i kości, pełnego sprzeczności, wspieranego przez ukochanego brata i przyjaciela Paula Gauguina, z którym pod koniec życia popadł w śmiertelny konflikt. Opowiada o człowieku, który godzi się z własnym przeznaczeniem i wbrew wszelkim przeszkodom do końca idzie swoją ścieżką.
Reżyseria: Julian Schnabel
Obsada: Willem Dafoe, Rupert Friend, Oscar Isaac, Mads Mikkelsen, Mathieu Amalric

Van Gogh. U bram wieczności - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-05-27 23:55 Śmierć Stalina w CANAL+ FILM / rok: 2017 / czas: 106 min.

Plakat Śmierć Stalina Dobra zmiana to przeżytek – czas na zmianę totalną! Umiera Józef Stalin – dyktator ZSRR, tyran i bestia odpowiedzialna za śmierć milionów ludzi. Pośród elit władzy rozpoczyna się walka o dominację i wpływy po zmarłym przywódcy. Niektórzy chcą naprawy i pozytywnych zmian, a plany innych mogą pogrążyć kraj jeszcze bardziej. Wszystkim jednak przyświeca ten sam motyw – nie dać się zabić i jakimś cudem przeżyć chaos, w jakim pogrąża się Kreml. Szaleństwo totalitaryzmu zostaje obnażone w pełnej krasie. opis dystrybutora
Reżyseria: Armando Iannucci
Obsada: Steve Buscemi, Simon Russell Beale, Paddy Considine, Rupert Friend, Jason Isaacs

Śmierć Stalina - kiedy i gdzie obejrzeć

Czwartek, 28 maja 2020 [2020-05-28]

2020-05-28 18:05 E.T. w CANAL+ PREMIUM / rok: 1982 / czas: 115 min.

Plakat E.T. E.T. to historia wyjątkowej przyjaźni, która rozwija się między Elliottem, samotnym chłopcem żyjącym na jednym z kalifornijskich przedmieść, a mądrym przybyszem z obcej planety, który gubi się na Ziemi. Kiedy Elliott usiłuje pomóc przyjacielowi skontaktować się z jego planetą, obaj muszą unikać naukowców i agentów rządowych za wszelką cenę pragnących wykorzystać przybysza do swoich celów. Wszystko to prowadzi do wspaniałej przygody, większej od wszystkiego co mogli sobie wyobrazić.
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Henry Thomas, Drew Barrymore, Robert MacNaughton, Dee Wallace, Peter Coyote

E.T. - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-28 20:00 Park jurajski w CANAL+ FILM / rok: 1993 / czas: 127 min.

Plakat Park jurajski Naukowcy, posługując się najnowszą techniką i wykorzystując wiedzę na temat DNA, pozyskują autentyczną krew dinozaurów z insektów zatopionych przed milionami lat w bursztynie. Dzięki temu, odtwarzają wiele gatunków dinozaurów, które lokują w gigantycznym parku na wyspie. Kiedy do parku przyjeżdża grupa ludzi, aby zobaczyć prehistoryczne gady, zaczynają się poważne kłopoty.
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough, Bob Peck

Park jurajski - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

Piątek, 29 maja 2020 [2020-05-29]

2020-05-29 18:00 Johnny English: Nokaut w CANAL+ PREMIUM / rok: 2018 / czas: 88 min.

Plakat Johnny English: Nokaut Tajne służby mogą teraz liczyć tylko na niego – Johnny’ego Englisha. Niedawno zdegradowany, prowadzi zajęcia w jednej ze szkół. To właśnie wtedy zostaje ponownie powołany na dawne stanowisko, by zdekonspirować przebiegłego hakera, który zagraża bezpieczeństwu państwa. Ale aby misja się udała, Johnny będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, cóż, w każdym razie tych, które ma. „Analogowymi” metodami, które zna ze swej młodości, będzie musiał stawić czoła digitalnej technologii jutra.
Reżyseria: David Kerr
Obsada: Rowan Atkinson, Ben Miller, Olga Kurylenko, Jake Lacy, Emma Thompson

Johnny English: Nokaut - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-29 19:30 Zegar Czarnoksiężnika w CANAL+ FAMILY / rok: 2018 / czas: 106 min.

Plakat Zegar Czarnoksiężnika Nastoletni Lewis Barnavelt po śmierci rodziców trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wkrótce po przybyciu chłopak odkrywa, że wuj praktykuje różne formy magii i eksploruje niebezpieczne obszary światów równoległych. Wszystko po to, by rozwikłać zagadkę zaginionego mistrza czarnej magii Isaaca Izarda, który skonstruował zegar odmierzający czas do nadchodzącej Apokalipsy. Zegar ukryty jest w murach ogromnej posiadłości, a jego odnalezienie jest jedynym sposobem, by powstrzymać nadchodzącą zagładę.
Reżyseria: Eli Roth
Obsada: Owen Vaccaro, Jack Black, Cate Blanchett, Kyle MacLachlan, Renée Elise Goldsberry

Zegar Czarnoksiężnika - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-29 21:15 Zwyczajna przysługa w CANAL+ FAMILY / rok: 2018 / czas: 116 min.

Plakat Zwyczajna przysługa Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…
Reżyseria: Paul Feig
Obsada: Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding, Andrew Rannells, Rupert Friend

Zwyczajna przysługa - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-05-29 22:45 Noc oczyszczenia w CANAL+ PREMIUM / rok: 2013 / czas: 85 min.

Plakat Noc oczyszczenia Jeśli raz do roku mógłbyś popełnić jedną zbrodnię, nie ponosząc za nią konsekwencji, co byś zrobił? W Ameryce niedalekiej przyszłości, gdzie więzienia są przeludnione, a ulicami rządzą przestępcy, rząd usankcjonował ustawę, na mocy której raz do roku, przez 12 godzin, żadne z przestępstw nie jest karane. Policja nie może zostać wezwana, szpitale nie pracują - wszystko zaaranżowane tak, by podczas jednego skumulowanego wybuchu przemocy społeczeństwo samo "uregulowało" wszystkie napięcia. Kiedy intruzi włamują się do domu Jamesa Sandina, jego rodzinie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Teraz on, jego żona Mary oraz ich dzieci muszą przetrwać noc i ocalić w sobie człowieczeństwo.
Reżyseria: James DeMonaco
Obsada: Lena Headey, Ethan Hawke, Max Burkholder, Adelaide Kane, Rhys Wakefield

Noc oczyszczenia - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-29 23:55 Bohemian Rhapsody w CANAL+ 4K ULTRA HD / rok: 2018 / czas: 135 min.

Plakat Bohemian Rhapsody Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym, który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.
Reżyseria: Bryan Singer
Obsada: Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy, Joseph Mazzello, Lucy Boynton

Bohemian Rhapsody - kiedy i gdzie obejrzeć

Sobota, 30 maja 2020 [2020-05-30]

2020-05-30 23:15 Szpieg, który mnie rzucił w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 116 min.

Plakat Szpieg, który mnie rzucił Audrey (Mila Kunis) i Morgan (Kate McKinnon) to dwie przyjaciółki z Los Angeles. Trzydziestolatki niespodziewane zostają wplątane w międzynarodową aferę kryminalną, kiedy okazuje się, że były chłopak Audrey jest tajnym super-agentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Ku własnemu zdumieniu dziewczyny wskoczą w sam środek akcji, próbując uratować świat, jednocześnie uciekając przez Europę przed niebezpiecznymi przestępcami oraz pewnym czarującym, acz lekko podejrzanym brytyjskim agentem.
Reżyseria: Susanna Fogel
Obsada: Mila Kunis, Kate McKinnon, Justin Theroux, Sam Heughan, Lolly Adefope

Szpieg, który mnie rzucił - kiedy i gdzie obejrzeć

Niedziela, 31 maja 2020 [2020-05-31]

2020-05-31 23:05 Wymazać siebie w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 114 min.

Plakat Wymazać siebie Historia Jareda, syna baptystycznego pastora w małym amerykańskim miasteczku. Jared w wieku 19 lat dokonuje przed rodzicami coming outu. Rodzice stawiają chłopakowi ultimatum - albo podda się terapii konwersyjnej, albo zostanie wykluczony z kościoła, straci rodzinę i przyjaciół. Prawdziwa historia walki młodego człowieka o siebie i swą tożsamość.
Reżyseria: Joel Edgerton
Obsada: Lucas Hedges, Nicole Kidman, Russell Crowe, Joel Edgerton, Joe Alwyn

Wymazać siebie - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć w tygodniu od 25 maja 2020 do 31 maja 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry