Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 25 maja 2020 (Poniedziałek)? [2020-05-25]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-05-24 11:04)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 25 maja 2020 (Poniedziałek)? [2020-05-25]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 25 maja 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Poniedziałek, 25 maja 2020 [2020-05-25]

2020-05-25 13:00 Literatura na ekranie - Twój Vincent w TVP Kultura / rok: 2017 / czas: 95 min.

Plakat Literatura na ekranie - Twój Vincent Historia życia i śmierci Vincenta van Gogha, jednego z najsłynniejszych malarzy wszech czasów, opowiedziana przez bohaterów jego obrazów oraz symbole pojawiające się na płótnach artysty. Pierwszy film animowany klatka po klatce namalowany techniką malarstwa olejnego.
Reżyseria: Dorota Kobiela, Hugh Welchman
Obsada: Douglas Booth, Eleanor Tomlinson, Robert Gulaczyk, Helen McCrory, Saoirse Ronan

Twój Vincent - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-25 20:00 Eurotrip w Super Polsat / rok: 2004 / czas: 90 min.

Plakat Eurotrip Dwójka przyjaciół, Scott i Cooper (Scott Mechlowicz, Jacob Pitts), kończy liceum. Niefortunnie dla Scotta, kończy się też jego związek z Fioną (Kristin Kreuk). W międzyczasie bohater koresponduje z internetowym przyjacielem z Europy. Kiedy ten okazuje się piękną dziewczyną, Scott się zakochuje. Cooper wymyśla sposób na zaaranżowanie spotkania - wyjazd do Niemiec, kraju, w którym mieszka Mieke (Jessica Boehrs). W trakcie podróży stawiają czoła niesamowitym przygodom i zabawnym wydarzeniom. [filmaster.pl]
Reżyseria: Jeff Schaffer
Obsada: Scott Mechlowicz, Jacob Pitts, Travis Wester, Michelle Trachtenberg, Jessica Boehrs

Eurotrip - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-05-25 20:00 Tancerka w ATM Rozrywka / rok: 2016 / czas: 108 min.

Plakat Tancerka Loïe co wieczór elektryzuje publiczność tańcem, który nazwano serpentynowym.
Reżyseria: Stéphanie Di Giusto
Obsada: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, Lily-Rose Depp, François Damiens

Tancerka - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-25 22:30 Szakal w TVN / rok: 1997 / czas: 124 min.

Plakat Szakal Szakal, płatny zabójca, otrzymuje zlecenie zabicia członka rządu amerykańskiego. Sprawą zajmują się Preston, szef FBI, i Walentyna Kozłowa, oficer rosyjskiego wywiadu. Werbują do współpracy Declana Mulqueena, byłego terrorystę IRA, który odsiaduje wyrok. W przeszłości mężczyzna stosował podobne metody do tych, którymi posługuje się Szakal. Mulqueen wychodzi na wolność. Powierzoną mu misję zamierza wykonać wyjątkowo starannie, tym bardziej że ma osobiste rachunki z poszukiwanym.
Reżyseria: Michael Caton-Jones
Obsada: Bruce Willis, Sidney Poitier, Diane Venora, Richard Gere, J.K. Simmons

Szakal - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-25 23:00 Cold Creek Manor w Super Polsat / rok: 2003 / czas: 118 min.

Plakat Cold Creek Manor Akcja filmu skupia się na losach pewnej rodziny, która zostawiwszy piękny apartament w wielkim mieście, postanawia zamieszkać w wiejskim domu. Koszmar rozpoczyna się wówczas, gdy po wyjściu z więzienia poprzedni właściciel posiadłości domaga się zwrotu swojej własności.
Reżyseria: Mike Figgis
Obsada: Dennis Quaid, Sharon Stone, Stephen Dorff, Juliette Lewis, Kristen Stewart

Cold Creek Manor - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-05-26 00:45 Grace księżna Monako w TVP1 HD / rok: 2014 / czas: 103 min.

Plakat Grace księżna Monako Życie gwiazdy filmowej, zawrotna kariera uwieńczona Oscarem i wielka sława to tylko początek baśniowego życia Grace Kelly, skromnej dziewczyny z Filadelfii. Kiedy ma już niemal wszystko, poznaje Księcia Monako Rainera. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Grace decyduje się porzucić Hollywood dla jednej, najważniejszej roli w swoim życiu – zostaje Księżną. Od tej pory plan zdjęciowy zastępują jej europejskie salony. U boku ukochanego od nowa musi zbudować swój świat, w nieznanym kraju, wśród koronowanych głów. Wydaje się, że nic nie jest w stanie przerwać tego pięknego snu. Jednak gdy zbliża się francuska inwazja na Monako w 1960 roku, Grace staje przed zupełnie nowym wyzwaniem. Jej rola w nadchodzącym dramacie okaże się kreacją jej życia.
Reżyseria: Olivier Dahan
Obsada: Nicole Kidman, Milo Ventimiglia, Paz Vega, Tim Roth, Parker Posey

Grace księżna Monako - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-26 01:05 Kochajmy się od święta w TVN / rok: 2015 / czas: 100 min.

Plakat Kochajmy się od święta Cztery pokolenia rodziny Cooperów spotykają się jak co roku przy świątecznym stole, ale tym razem skrzętnie skrywane rodzinne sekrety wyjdą na jaw, co może nieco zepsuć wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia. Senior rodu Bucky poważnie rozważa spędzenie świąt w towarzystwie młodziutkiej kelnerki z okolicznej knajpy. Jego córka wraz z mężem wciąż udają perfekcyjne małżeństwo, mimo iż coraz częściej mają ochotę okładać się choinką. Ich syn nie może zapanować nad uroczą acz niesforną czteroletnią córeczką, która klnie jak szewc. Jego siostra, piękna i samotna, by uniknąć rodzinnych komentarzy, zaprasza na kolację przypadkowo poznanego żołnierza, którego przedstawia jako narzeczonego. W tym roku bombki mogą eksplodować.
Reżyseria: Jessie Nelson
Obsada: Steve Martin, Diane Keaton, John Goodman, Alan Arkin, Ed Helms

Kochajmy się od święta - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-26 01:55 Szarada w TVP Kultura / rok: 1963 / czas: 113 min.

Plakat Szarada Regina Lambert (Audrey Hepburn) spędza czas w górach z przyjaciółką, której zwierza się, że ma zamiar rozwieść się z mężem. Po powrocie do Paryża zastaje mieszkanie kompletnie opustoszałe oraz wiadomość, że zamordowano jej męża. Regina dowiaduje się również, że był on zamieszany w kradzież 250 tysięcy dolarów, których poszukują teraz jego dawni wspólnicy oraz CIA. Jej życie jest w niebezpieczeństwie, a Peter Joshua (Cary Grant), któremu zaufała, okazuje się zupełnie kimś innym.
Reżyseria: Stanley Donen
Obsada: Cary Grant, Audrey Hepburn, Walter Matthau, James Coburn, George Kennedy

Szarada - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 25 maja 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry