Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 24 maja 2020 (Niedziela)? [2020-05-24]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-05-24 11:04)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 24 maja 2020 (Niedziela)? [2020-05-24]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 24 maja 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Niedziela, 24 maja 2020 [2020-05-24]

2020-05-24 14:00 Premiera Lepiej być nie może w Zoom TV / rok: 1997 / czas: 139 min.

Plakat Lepiej być nie może Melvin Udall, autor poczytnych romansów, wiedzie życie samotnika. Jest ekscentrykiem i odludkiem. Wdaje się w awantury z sąsiadami, szczególnie z mieszkającym naprzeciwko artystą, Simonem. Jedyną osobą, którą zdziwaczały mężczyzna toleruje, jest Carol, kelnerka z pobliskiej restauracji. Kiedy Simon trafia do szpitala, Melvin zostaje zmuszony do zaopiekowania się jego psem. Pewnego razu Udall dowiaduje się, że Carol odeszła z pracy. Rozgniewany wszczyna awanturę, a następnie zdobywa jej adres i postanawia ją odszukać.
Reżyseria: James L. Brooks
Obsada: Jack Nicholson, Helen Hunt, Greg Kinnear, Cuba Gooding Jr., Skeet Ulrich

Lepiej być nie może - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-24 15:45 Dirty Dancing w TV Puls / rok: 1987 / czas: 100 min.

Plakat Dirty Dancing Młoda dziewczyna (Jennifer Grey) spędza wakacje wraz z rodzicami i siostrą w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym. To właśnie tutaj poznaje przystojnego instruktora tańca John'ego (Patrick Swayze). Między młodymi ludźmi rodzi się uczucie. Film okraszony muzyką, która w 1988 roku zdobyła Oskara i Złoty Glob.
Reżyseria: Emile Ardolino
Obsada: Jennifer Grey, Patrick Swayze, Jerry Orbach, Cynthia Rhodes, Jack Weston

Dirty Dancing - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-05-24 17:15 Dick i Jane: Niezły ubaw w TV4 / rok: 2005 / czas: 90 min.

Plakat Dick i Jane: Niezły ubaw Przyzwyczajony do luksusowego życia Dick traci pracę. Aby spłacić zaciągnięte długi postanawia razem z żoną rabować sklepy i banki.
Reżyseria: Dean Parisot
Obsada: Jim Carrey, Téa Leoni, Alec Baldwin, Richard Jenkins, Angie Harmon

Dick i Jane: Niezły ubaw - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-24 20:00 Pacific Rim w TVN 7 / rok: 2013 / czas: 131 min.

Plakat Pacific Rim Ocean Spokojny kryje w sobie wiele tajemnic, lecz nikt się nie spodziewał, że na jego dnie znajduje się zagadkowy, prowadzący do innego wymiaru portal. Pod koniec 2012 roku wyłaniają się z niego ogromnych rozmiarów potwory, które niszczą przybrzeżne miasta i rozpoczynają niszczycielską wędrówkę w głąb lądu, pozostawiając po sobie jedynie zgliszcza. W celu pokonania niebezpieczeństwa wojsko rozpoczyna pracę nad programem "Jaeger", mającym na celu stworzenie gigantycznych mechów bojowych, które operowane przez pary pilotów będą w stanie pokonać bestie.
Reżyseria: Guillermo del Toro
Obsada: Idris Elba, Charlie Hunnam, Rinko Kikuchi, Clifton Collins Jr., Max Martini

Pacific Rim - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-24 20:00 Skok stulecia w TVN / rok: 2018 / czas: 140 min.

Plakat Skok stulecia Nick Flanagan (Gerard Butler) stoi na czele cieszącej się złą sławą w przestępczym światku grupy agentów, którzy zasłynęli likwidacją najbardziej niebezpiecznych gangów. Wszyscy wiedzą, że Flanagan stosuje metody równie brutalne jak jego przeciwnicy i nigdy nie odpuszcza. Ray Merriman (Pablo Schreiber) właśnie opuścił więzienie i organizuje skok, który ma go ustawić do końca życia. Nikt dotąd nie porwał się na realizację tak śmiałego planu, ale Merriman to złodziej wizjoner. Gdy jeden z jego wspólników zdradza policji plany skoku, do akcji z całą brutalnością wkracza ekipa Flanagana. Tym razem jednak przeciwnik okaże się niezwykle wymagający. Plan Merrimana okazuje się znacznie bardziej wyrafinowany niż można było przypuszczać…
Reżyseria: Christian Gudegast
Obsada: Gerard Butler, Pablo Schreiber, Dawn Olivieri, O'Shea Jackson Jr., 50 Cent

Skok stulecia - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-05-24 21:55 Kino bez granic - 21 gramów w TVP2 HD / rok: 2003 / czas: 124 min.

Plakat Kino bez granic - 21 gramów Tragiczny wypadek pewnego dnia sprawia, że losy trzech rodzin, niemających pozornie ze sobą nic wspólnego, łączą się. Każdy z uczestników tej dziwnej przygody dowie się czegoś o sobie, o innych, o życiu. Duchowa równowaga, którą odzyskają jedni wiązać się będzie z ogromnym kosztem ze strony innych. Jedno jest pewne - wypadek zmieni ich wszystkich i da im surową lekcję o miłości, wierze, odwadze, winie i pożądaniu.
Reżyseria: Alejandro González Iñárritu
Obsada: Sean Penn, Naomi Watts, Benicio del Toro, Danny Huston, Carly Nahon

21 gramów - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-24 22:45 Pitch Perfect w TVN 7 / rok: 2012 / czas: 112 min.

Plakat Pitch Perfect Beca (Anna Kendrick), studentka pierwszego roku na Uniwersytecie Barton wstępuje do "The Bellas". Jest to dziewczęcą, szkolna grupa wokalna. Beca wnosi potrzebna dawkę energii do repertuaru zespołu i razem z koleżankami, bierze udział w konkursie kampusu rywalizując z męskim zespołem.
Reżyseria: Jason Moore
Obsada: Anna Kendrick, Skylar Astin, Brittany Snow, Anna Camp, Rebel Wilson

Pitch Perfect - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-05-24 23:00 Eurotrip w Super Polsat / rok: 2004 / czas: 90 min.

Plakat Eurotrip Dwójka przyjaciół, Scott i Cooper (Scott Mechlowicz, Jacob Pitts), kończy liceum. Niefortunnie dla Scotta, kończy się też jego związek z Fioną (Kristin Kreuk). W międzyczasie bohater koresponduje z internetowym przyjacielem z Europy. Kiedy ten okazuje się piękną dziewczyną, Scott się zakochuje. Cooper wymyśla sposób na zaaranżowanie spotkania - wyjazd do Niemiec, kraju, w którym mieszka Mieke (Jessica Boehrs). W trakcie podróży stawiają czoła niesamowitym przygodom i zabawnym wydarzeniom. [filmaster.pl]
Reżyseria: Jeff Schaffer
Obsada: Scott Mechlowicz, Jacob Pitts, Travis Wester, Michelle Trachtenberg, Jessica Boehrs

Eurotrip - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 24 maja 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry