Reklama

Co obejrzeć w telewizji 2 czerwca 2020 (Wtorek)? [2020-06-02]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-06-02 23:37)
Co obejrzeć w telewizji 2 czerwca 2020 (Wtorek)? [2020-06-02]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 2 czerwca 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Wtorek, 2 czerwca 2020 [2020-06-02]

2020-06-02 20:00 Mad Max II w TVN Fabuła / rok: 1981 / czas: 95 min.

Plakat Mad Max II Akcja rozgrywa się kilkanaście lat później, świat przypomina bardziej pustynię niż zieloną planetę. Zasady przeżycia nie zmieniły się: żyje ten kto ma paliwo. Chcąc je zdobyć Max zawiera umowę z mieszkańcami małej osady wydobywczej, że wywiezie zapasy paliwa i uratuje ich przed pustynnymi bandytami.
Reżyseria: George Miller
Obsada: Mel Gibson, Bruce Spence, Michael Preston, Max Phipps, Vernon Wells

Mad Max 2 - Wojownik szos - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-06-02 20:05 Cast Away - poza światem w Polsat / rok: 2000 / czas: 143 min.

Plakat Cast Away - poza światem Tom Hanks wciela się w postać Chucka Nolanda, inżyniera pracującego dla FedEx, którego osobiste i zawodowe życie jest całkowicie podporządkowane regułom czasu. Zawód zmusza go do ciągłych wyjazdów w najdalsze nawet zakątki świata i rozstań z narzeczoną Kelly (Helen Hunt). Pędzące w zawrotnym tempie życie Chucka zmienia się gwałtownie kiedy samolot, którym leciał rozbija się, a on ląduje na odległej wyspie. Pozbawiony podstawowych środków do życia musi walczyć o przetrwanie i stawić czoła emocjonalnym wyzwaniom izolacji. Po czterech latach Chuck wraca do cywilizacji jako zupełnie odmieniony człowiek. Zdaje sobie sprawę, że utrata wszystkiego co kiedyś uważał za ważne była najlepszą rzeczą jaka mogła mu się przytrafić.
Reżyseria: Robert Zemeckis
Obsada: Tom Hanks, Helen Hunt, Chris Noth, Paul Sanchez, Lari White

Cast Away: Poza światem - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-06-02 20:30 Dzień świstaka w Cinemax2 / rok: 1993 / czas: 101 min.

Plakat Dzień świstaka Komedia romantyczna o prezenterze telewizyjnym, który wpada w pętlę czasu i musi wciąż na nowo przeżywać najgorszy dzień swego życia. W rolach głównych Bill Murray, któremu partneruje Andie MacDowell.
Reżyseria: Harold Ramis
Obsada: Bill Murray, Andie MacDowell, Chris Elliott, Stephen Tobolowsky, Brian Doyle-Murray

Dzień świstaka - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-06-02 21:00 Bez miłości ani słowa w FilmBox Premium HD / rok: 2012 / czas: 97 min.

Plakat Bez miłości ani słowa Pisarz Bill Borgens (Greg Kinnear) stara się utrzymać rodzinę razem, po tym jak jego żona Erica (Jennifer Connelly) opuściła go dla młodszego mężczyzny. Zamiast pracować nad nową książką, obsesyjnie ją szpieguje. Tymczasem ich 16-letni syn Rusty (Nat Wolff) wpada w poważne kłopoty, zakochuje się i bierze udział w bójce. 19-letnia córka Sam (Lily Collins), oświadcza, że jej pierwsza książka zostanie opublikowana, lecz nie zamierza podzielić się tą wiadomością ze swoją matką, którą uważa za zdrajcę.
Reżyseria: Josh Boone
Obsada: Greg Kinnear, Jennifer Connelly, Lily Collins, Nat Wolff, Logan Lerman

Bez miłości ani słowa - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-06-02 21:50 Lekkie obyczaje - Mów mi Vincent w TVP Kultura / rok: 2014 / czas: 103 min.

Plakat Lekkie obyczaje - Mów mi Vincent Vincent (Bill Murray) to zgryźliwy mizantrop, któremu dni upływają na wyścigach konnych, w ulubionym barze i w towarzystwie zaprzyjaźnionej nocnej damy (Naomi Watts). Pewnego dnia do domu obok wprowadza się Maggie (Melissa McCarthy) z synem Oliverem. Powitanie nowych sąsiadów odbywa się bez ciepłych słów i nie zapowiada początku pięknej przyjaźni. Jednak wiecznie spłukany Vin dostrzega szansę na podratowanie swego opłakanego budżetu. Zostaje może nie najtańszą, ale na pewno najbardziej ekscentryczną niańką w mieście.
Reżyseria: Theodore Melfi
Obsada: Bill Murray, Jaeden Martell, Melissa McCarthy, Naomi Watts, Chris O'Dowd

Mów mi Vincent - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-06-02 22:05 Filadelfia w Stopklatka TV / rok: 1993 / czas: 125 min.

Plakat Filadelfia Andrew Beckett (Tom Hanks) - młody i ambitny prawnik zatrudniony w znanej kancelarii - jest szanowany i doceniany w firmie. Pewnego razu przełożeni dowiadują się, że jest on nosicielem wirusa HIV. Pod absurdalnym pretekstem zaniedbywania obowiązków natychmiast pozbawiają podwładnego posady. Ten, rozgoryczony postępowaniem pracodawców, postanawia dochodzić swoich praw w sądzie. Jego adwokatem zostaje czarnoskóry Joe Miller (Denzel Washington). Dzieło oparte na faktach jest jednym z najważniejszych filmów o AIDS. Doceniony przez widzów i krytykę film uhonorowany został wieloma prestiżowymi nagrodami m.in. statuetką Oscara dla Toma Hanksa - odtwórcy głównej roli.
Reżyseria: Jonathan Demme
Obsada: Tom Hanks, Denzel Washington, Jason Robards, Mary Steenburgen, Antonio Banderas

Filadelfia - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-06-02 22:10 Kill Bill w Cinemax2 / rok: 2003 / czas: 111 min.

Plakat Kill Bill Panna Młoda, zawodowa zabójczyni, postanawia wycofać się z branży. W czasie własnego ślubu zostaje postrzelona przez Billa - szefa Plutonu Śmiercionośnych Żmij. Na skutek ran dziewczyna na cztery lata zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu postanawia zemścić się na tych, którzy z zimną krwią chcieli zabić ją i jej nienarodzone dziecko. Po kolei eliminuje członków swojego byłego gangu, Billa pozostawiając na "deser". Wszystko się skomplikuje, gdy wkrótce dowie się, że jej dziecko żyje...
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: Uma Thurman, Lucy Liu, Vivica A. Fox, Daryl Hannah, David Carradine

Kill Bill - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-06-02 22:50 Ostatni samuraj w TNT / rok: 2003 / czas: 154 min.

Plakat Ostatni samuraj Żołnierz-weteran Wojny Domowej, Nathan Algren, pod koniec 1870 roku przypływa do Japonii, aby szkolić żołnierzy imperatora Meiji. Ma to być przełamanie wiekowej tradycji, w której ochroną terytoriów zajmowali się wynajęci do tego wojownicy - samurajowie. Wojsko ma być narzędziem do uzyskania przewagi cesarza nad władcami lokalnych prowincji, którzy są niechętni wszelkim zmianom, a zwłaszcza idei zjednoczenia całego kraju. Zupełnie nieoczekiwanie dla samego siebie, Algren wplątuje się w konflikt zbrojny owych przywódców z cesarzem. W trakcie jednej z potyczek Amerykanin zostaje ranny i pojmany przez wojowników. Podczas tego uwięzienia poznaje odwieczny kodeks honorowy samurajów i ich lidera imieniem Katsumoto. To wydarzenie zmienia jego poglądy i sprawia, że od tej pory wie on już po czyjej stronie konfliktu ma stanąć...
Reżyseria: Edward Zwick
Obsada: Tom Cruise, Ken Watanabe, William Atherton, Chad Lindberg, Billy Connolly

Ostatni samuraj - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 2 czerwca 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Pozostałe filmy w telewizji w ramach Co obejrzeć w telewizji 2 czerwca 2020 (Wtorek)? [2020-06-02]

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry