Reklama

Łowcy cieni. Pod presją godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Łowcy cieni. Pod presją

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Łowcy cieni. Pod presją będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-04-01
15:50 Łowcy cieni. Pod presją: Odnaleziona, część 1, sez. 1, odc. 38 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Po ośmiu latach Kornelia ucieka gangowi handlarzy ludźmi. Dziewczyna zeznaje, że była przetrzymywana razem z innymi dziećmi. Najprawdopodobniej miała trafić do domu publicznego. Trop prowadzi do dawnego znajomego rodziców nastolatki, ale okazuje się, że mężczyzna zniknął. Łowcy przeszukują jego mieszkanie. Znajdują tam materiały pedofilskie i zdjęcia Kornelii zrobione już po porwaniu. Pod blokiem zauważają podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Jagna, która wciąż przeżywa zaginięcie brata, traci nad sobą panowanie i bije zatrzymanego. Zostaje odsunięta od śledztwa. Tymczasem Brunon wyjawia Julii, że jej nowy chłopak, Mariusz, jest synem gangstera. Zszokowana córka próbuje dowiedzieć się, skąd ojciec to wie.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-02
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Złodzieje, sez. 1, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Brunon i Jagna dostają sprawę Piotra, więźnia skazanego za współpracę z grupą przestępczą. Mężczyzna nie wrócił z przepustki do zakładu karnego. Tomek dowiaduje się, że mężczyzna o podobnym rysopisie jest poszukiwany za napad na kierowcę. Łowcy sprawdzają dom rodziny Piotra. Wkrótce trafiają na trop jego kochanki, byłej prostytutki Lizy. Kobieta mówi śledczym, że mężczyzna planuje napad, ale nie zdradził jej szczegółów. Wie, że jego wspólnikiem jest niejaki Pablito. Łowcy sprawdzają jego tożsamość. Jagna spotyka się z mężczyzną, którego poznała za pośrednictwem internetu, Filipem. Wspólna kolacja kończy się u niej w mieszkaniu. Gdy funkcjonariuszka wychodzi do łazienki, strąca torebkę, z której wypada podsłuch. Filip rozpoznaje przedmiot, chce wiedzieć, gdzie Jagna pracuje.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Reklama
09:55 Łowcy cieni. Pod presją: Odnaleziona, część 1, sez. 1, odc. 38 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
15:45 Łowcy cieni. Pod presją: Odnaleziona, część 2, sez. 1, odc. 39 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Brunon i Robert kontynuują śledztwo w sprawie porwania Kornelii i szajki pedofilów, która za nim stała. Głównym podejrzanym jest Artur, znajomy rodziców dziewczynki, ale łowcy nadal nie mogą go namierzyć. Przygotowują prowokację w mieszkaniu mężczyzny. Podczas zasadzki niespodziewanie pojawia się odsunięta od śledztwa Jagna. Policjantka odkryła, że porwania różnych dzieci łączy opiekunka. Kobieta posługuje się różnymi tożsamościami. Brunon ma nadzieję, że Julia zerwie z Mateuszem. Córka wyprowadza go z błędu. Nie tylko nie zamierza rozstać się z chłopakiem, ale też nie wierzy ojcu w jego kłamstwa. W trakcie kolejnej kłótni Brunon mówi dziewczynie, że jest łowcą cieni.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-03
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Wtyka, sez. 1, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy wyjaśniają okoliczności śmierci Johna, brytyjskiego antyterrorysty, który szkolił polskich funkcjonariuszy. Według informacji Interpolu ćwiczenia miały odwrócić uwagę od prawdziwego celu przyjazdu jednostki. John miał rozpracować grupę handlarzy narkotykami. Patryk i Maryśka podejrzewają, że komandos zginął z ich ręki. Łowcy sprawdzają lokale w pobliżu miejsca zbrodni i trafiają do salonu masażu, a w rzeczywistości agencji towarzyskiej. W trakcie śledztwa łowcy odkrywają, że właścicielka domu publicznego nie powiedziała im wszystkiego. Składają jej propozycję nie do odrzucenia.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:55 Łowcy cieni. Pod presją: Odnaleziona, część 2, sez. 1, odc. 39 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
15:50 Łowcy cieni. Pod presją, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Opiekunka zgłasza policji zaginięcie swojego podopiecznego. Mateusz zniknął w parku, gdzie razem grali w piłkę. Gdy po 24 godzinach nie udaje się odnaleźć chłopca, sprawę przejmują Brunon i Jagna. Łowcy ustalają, że dziecko uprowadził zamaskowany mężczyzna. Przesłuchują rodziców Mateusza, którzy są po rozwodzie. Spodziewają się, że porywacze skontaktują się w sprawie okupu z lepiej sytuowanym ojcem. Harada podejrzewa, że w rzeczywistości mają do czynienia z międzynarodową siatką przestępczą, która zajmuje się handlem ludźmi. Wkrótce łowcy namierzają kryjówkę gangu. Wraz z antyterrorystami opracowują plan uwolnienia Mateusza. W tym czasie Brunon odbiera Julię z dworca. Po śmierci byłej żony został jedynym opiekunem nastolatki. Dziewczyna jest zawiedziona ojcem i Warszawą. Gdy Brunon jedzie na akcję, Julia upija się w domu.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-04
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Dom dusz, sez. 1, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Znika 14-letni Romek, wychowanek domu dziecka. Okazuje się, że to drugi podopieczny tego ośrodka, który zaginął bez wieści. Łowcy odkrywają, że dyrektorka placówki przyjmowała spore darowizny na sierociniec od anonimowych darczyńców z Niemiec, które potem trafiały na jej prywatne konto. Kobieta wypiera się jednak, że ma coś wspólnego z zaginięciami, ale monitoring potwierdza, że porywacz po akcji wchodził do domu dziecka. Powoli śledczy ujawniają wstrząsającą prawdę o losach nastolatków. Z Jagną próbuje skontaktować się matka. Ich relacje są trudne od czasu zaginięcia brata. Rodzice obwiniają córkę, że przez swoją pracę sprowadziła na bliskich niebezpieczeństwo.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-05
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Świadek koronny, sez. 1, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Janusz, kluczowy świadek w procesie bossa handlarzy broni, zostaje porwany ze szpitala, w którym przebywał po postrzale. Łowcy mają dwa dni na jego odnalezienie. Na nagraniu z monitoringu widać, że gangsterów wprowadza do szpitala pielęgniarka Anna. Kobieta wyjawia, że gangster Jędrzej zmusił ją do tego szantażem. Śledczy obejmują opieką bliskich Janusza w obawie, że przestępcy będą usiłowali ich skrzywdzić. Jednocześnie próbują namierzyć Jędrzeja. Maryśka próbuje spotkać się z dziećmi, ale teściowa nadal utrudnia ich kontakty. Wkrótce poznaje jej motywy.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Reklama
Program TV na 2020-04-06
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Dowód życia, sez. 1, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Narkomanka Ewa trafia do szpitala. Okazuje się, że posługuje się dowodem na nazwisko Heleny, kobiety zaginionej kilka lat wcześniej w Gdańsku. Brunon wraca do tej sprawy. Okazuje się, że bezdomna dziewczyna dostała dokumenty od nieznajomej zamieszkującej squat. Łowcy usiłują namierzyć kobietę, ale wszystko wskazuje na to, że trafiła ona do agencji towarzyskiej. Jagna jako striptizerka zatrudnia się w nocnym klubie, by dowiedzieć się czegoś o losach zaginionej. Brunon odkrywa w pokoju córki nierozpakowany test ciążowy. Przygotowuje się do poważnej rozmowy z Julką.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:55 Łowcy cieni. Pod presją, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
15:50 Łowcy cieni. Pod presją: Oko za oko, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Z konwoju ucieka oskarżony o gwałt i zabójstwo Andrzej. Łowcy usiłują namierzyć jego wspólnika, który zajechał drogę więziennemu transportowi. Ustalają, że w akcję zamieszany był jeden ze strażników, ale jak się okazuje zmuszono go do tego szantażem. W śledztwo angażuje się nowy funkcjonariusz, Patryk. Dzięki pomocy taksówkarza Mosze, mającego kontakty wśród złodziei samochodów, łowcy docierają do osoby, która ukradła auto. Mężczyzna przekazuje im informacje, które umożliwiają namierzenie zleceniodawcy. W tym czasie mąż Marysi, Adam, zmusza ją, by poszła na przedstawienie szkolne syna. Gdy przypadkowo zostaje uwieczniona na zdjęciu, wszczyna awanturę i rozbija aparat jednej z matek. Wkrótce Adam dowiaduje się, że żona nie pracuje w policji. Stawia jej ultimatum – albo rzuci ryzykowną posadę, albo on wystąpi o rozwód.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-07
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Ścigana, sez. 1, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy dostają sprawę Natalii, instagramerki i córki prezesa banku – policja od tygodni nie potrafi wykryć jej prześladowcy, a ostatnie ataki przybrały na sile, dostaje pogróżki, w których stalker grozi jej śmiercią. Ekipa przydziela dziewczynie ochronę. Klaudia namierza IP, z którego dokonano włamania na komputer. Trafia na trop przestępcy ukrywającego się pod pseudonimem "Ron". Nagle informatyczka orientuje się, że haker jest o włos od zdemaskowania tajnego biura łowców. Sąsiadka informuje Patryka, że jego chory ojciec wyszedł z domu. Po długich poszukiwaniach syn odnajduje mężczyznę. Lekarz radzi mu, by oddał tatę do domu opieki.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:55 Łowcy cieni. Pod presją: Oko za oko, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
15:50 Łowcy cieni. Pod presją: Neofita, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Robert przekazuje łowcom informacje o patrolu policji zmasakrowanym przez kierowcę zatrzymanego do rutynowej kontroli. Obaj funkcjonariusze są w stanie krytycznym. Sprawcą okazuje się poszukiwany przez Interpol terrorysta polskiego pochodzenia, który szkolił się w Syrii. Harada ustala, że napastnikiem był zawodowy żołnierz, który kilka lat temu nawrócił się na islam i dołączył do ISIS. Tomek odkrywa, że mężczyzna usiłował skontaktować się ze swoją byłą żoną. W tym czasie z Brunon dowiaduje się, że Julia została zatrzymana przez policję. Miała przy sobie marihuanę. Ojciec zostawia lekkomyślną nastolatkę na noc w areszcie, by dostała nauczkę.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-08
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Wyścigi, sez. 1, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy badają okoliczności śmierci Darka, młodego motocrossowca, który była zamieszany w handel narkotykami i brał udział w nielegalnych wyścigach. Okazuje się, że ktoś uszkodził hamulce w motocyklu Darka. Tomek jest przejęty sprawą, bo przed laty przyjaźnił się z Darkiem i podzielał jego pasję do jednośladów. Łowcy inwigilują środowisko nielegalnych wyścigów. Ujawniają, że zmarły chłopak był w konflikcie z innym uczestnikiem rywalizacji, Madejem. On jednak utrzymuje, że jest niewinny i sugeruje powiązania Darka ze światem przestępczym. Łowcy zastają Tomka oglądającego zdjęcia motocykli. Chłopak zdradza im, jak doszło do wypadku, który przerwał jego karierę motocrossowca.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:55 Łowcy cieni. Pod presją: Neofita, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
15:50 Łowcy cieni. Pod presją: Porachunki, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Łowcy z pomocą Harady rozpracowują siatkę handlarzy żywym towarem. Prowadzą obserwację hotelu Aleida, w którym prawdopodobnie przetrzymywane są uprowadzone dziewczyny. Patryk zatrudnia się w ośrodku i przekonuje personel, że Maryśka jest jego kochanką, dzięki czemu oboje mogą kontynuować operację. Diler potwierdza, że właścicielka hotelu brała od niego duże ilości towaru, co może sugerować, że porywacze odurzają narkotykami swoje ofiary. Wkrótce łowcy znajdują w piwnicy plamy krwi, kajdanki i inne ślady potwierdzające tę wersję. W organizowanej wraz z Interpolem akcji odbicia zakładniczek Maryśka zostaje ranna, ale udaje się zatrzymać gangsterów z Niemiec i Ukrainy. Adam, który ostatecznie upewnia się, że praca jego żony to zawód wysokiego ryzyka, zabiera dzieci i wyprowadza się z domu.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Reklama
Program TV na 2020-04-09
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: La Bella Vita, sez. 1, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy dostają informację od Harady, że w Polsce ukrywa się Marcello, były boss włoskiej mafii. Według oficjalnych danych mężczyzna zginął trzy lata temu w wybuchu samochodu-pułapki. Jednak parę dni temu skontaktował się ze swoim synem we Włoszech. Klaudia odkrywa, że telefon, z którego dzwonił Marcello logował się z jednego z warszawskich osiedli. Podejrzenia budzi włoska pizzeria, która powstała w tej okolicy trzy lata temu, a jej właścicielem jest Włoch. Maryśka zatrudnia się tam jako kelnerka i próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o szefie. W międzyczasie Patryk i Klaudia prześwietlają pracowników. W nocy Maryśka wchodzi do pizzerii z Patrykiem, ściągają odciski palców z biura Lorenzo i zakładają tam podsłuch. Następnego dnia właściciel lokalu woła Maryśkę do siebie. Okazuje się, że kobieta została zdemaskowana.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:55 Łowcy cieni. Pod presją: Porachunki, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
15:50 Łowcy cieni. Pod presją: Rany, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Na obrzeżach Warszawy dochodzi do strzelaniny. Z łowcami kontaktuje się Harada. Interpol jest pewny, że w mieście pojawił się międzynarodowy gang narkotykowy. Ekipa dociera do chirurga mafii, Janusza, lecz nie wie on, gdzie ukrywa się rosyjski boss Dima. Norbert próbuje dostać się w szeregi organizacji, lecz zostaje zdemaskowany. Grozi mu śmierć. W tym czasie Jagna spotyka się z byłym chłopakiem, Marcinem, który ma informacje w sprawie porwania jej brata. Brunon ostrzega ją, że mężczyzna może wykorzystywać jej nadzieje do własnych celów. Dziewczyna ignoruje jego ostrzeżenia i umawia się z Marcinem w swoim mieszkaniu.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-10
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Porywaczka, sez. 1, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy zajmują się sprawą Wandy, która wywiozła swoje roczne dziecko od męża z Niemiec. Synek zaginął. Kobieta broni się, że nakryła partnera na przeglądaniu materiałów pedofilskich. Ekipa namierza właścicielkę auta, w którym znaleziono Wandę. Próbują też ustalić miejsce pobytu jej męża. Jagna podsłuchuje rozmowę Brunona z Robertem. Okazuje się, że odnaleziono ciało nastolatka i jest podejrzenie, że to jej zaginiony brat. Brunon oferuje kobiecie, że będzie jej towarzyszył przy identyfikacji zwłok.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:55 Łowcy cieni. Pod presją: Rany, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
15:50 Łowcy cieni. Pod presją: Szaleniec, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): W Warszawie dochodzi do dwóch zabójstw. Obie ofiary były nauczycielkami, a na ich ciałach sprawca umieścił tajemniczy symbol. Patryk spóźnia się do pracy, jest rozkojarzony, Maryśka widzi, jak zdenerwowany rozmawia przez telefon. Przez jego błąd śledczy trafiają do mieszkania jedenastolatka, którego matka zapisała na korepetycje do jednej z kobiet. W tym czasie Klaudia kieruje podejrzenia na bezrobotnego informatyka. W jego mieszkaniu łowcy znajdują ślady krwi, niepokojące obrazy oraz zdjęcia trzech kobiet. Wkrótce znika kolejna nauczycielka. Ekipa namierza telefon Pauliny, który został porzucony na obrzeżach jednego ze stołecznych osiedli. Wieczorem Maryśka śledzi Patryka, by dowiedzieć się, co funkcjonariusz ukrywa. Okazuje się, że mężczyzna opiekuje się chorym na Alzheimera ojcem.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-11
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Bohomazy, sez. 1, odc. 18 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy zajmują się sprawą upozorowanego samobójstwa biznesmena Witka. Mężczyzna znajdował się pod obserwacją CBA w związku z podejrzeniami oszustw podatkowych. Żona Witka rzuca podejrzenie na jego brata, z którym był w konflikcie. Łowcy znajdują w dokumentacji przedsiębiorcy informacje o podejrzanych deklaracjach na zwrot VAT-u. Okazuje się, że mężczyzna nabywał bardzo drogie dzieła sztuki od nieznanego nikomu artysty. Dzięki pomocy taksówkarza Moszego namierzają Annę, która również sprzedawała obrazy. Kobieta przyznaje się, że została zmuszona do udziału w procederze. Zgadza się na udział w prowokacji. Patryk zyskuje adoratorkę Milenę, którą poznał na portalu randkowym. On nie jest zainteresowany znajomością, ale dziewczyna nie daje mu spokoju.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-12
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Na tropie wampira, sez. 1, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Graficiarze znajdują ciało nastolatki. Dziewczyna została brutalnie pobita i otrzymała kilkanaście ciosów nożem. Sprawa zabójstwa nastolatki trafia do łowców. Okoliczności zbrodni wskazują bowiem na seryjnego zabójcę, który grasował w mieście kilkanaście lat temu – "Wampira z Mokotowa". Problem w tym, że mężczyzna trafił do więzienia, w którym popełnił samobójstwo. Śledczy docierają do syna zabójcy, czterdziestoletniego Michała. Okazuje się, że często dostaje on listy od fanów jego ojca – zazwyczaj osób niezrównoważonych psychicznie. Łowcy postanawiają sprawdzić ten trop. Po identyfikacji zwłok i podejrzeniu, że jej brat nie żyje, Jagna jest rozbita. Rozważa nawet odejście z pracy. Gdy Brunon odwozi kobietę do domu, dochodzi między nimi do pocałunku.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Reklama
Program TV na 2020-04-13
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Ładunek, sez. 1, odc. 20 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy przejmują sprawę tajemniczej eksplozji, do której doszło na przystanku. Pirotechnik uznaje, że bomba była domowej roboty. Wkrótce stołeczne komendy policji dostają anonimowe wiadomości ostrzegające przed kolejnymi atakami. Maryśka i Patryk kontaktują się z Haradą, który przekazuje im informacje o Belgu, którego Interpol powiązał z neonazistowskimi terrorystami. Łowcy wnikają w strukturę bojowników, ale okazuje się, że to fałszywy trop. Wkrótce wychodzi na jaw, że konstruktorką bomby jest chemiczka Wiktoria. Tym razem kobieta wzięła zakładnika i domaga się okupu. Maryśka kończy przygotowania do imprezy urodzinowej córki, ale przerywa jej telefon od Adama. Okazuje się, że razem z matką organizują konkurencyjną imprezę, której Kalinka i Igor nie mogą się doczekać.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:55 Łowcy cieni. Pod presją: Szaleniec, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
15:50 Łowcy cieni. Pod presją: Życie po śmierci, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Brunon i Jagna mają zająć się wyjaśnieniem śmierci 47-letniej Edyty, którą zamordowano w jej własnym domu. Analizują zapis z monitoringu, z którego wynika, że w okolicy pojawił się mąż denatki, Dariusz, który... nie żyje od pięciu lat. Mężczyzna rzekomo zginął w wypadku samochodowym po tym, jak wspólnik oskarżył go o oszustwa finansowe. Łowcy przesłuchują Karola, ale ma on alibi na czas zbrodni. Tomek włamuje się na jego konto na portalu społecznościowym i odkrywa, że często grał w grę internetową, przez którą kontaktował się z niejakim "Ardo44". Brunon zastaje Julię i Vanessę w swoim gabinecie grzebiące mu w komputerze. Oszukuje dziewczynę, że pracuje nad ważnym projektem dla międzynarodowego koncernu, a przeciwnicy mogą wykraść jego tajemnice.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-14
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Sprzedawczyki, sez. 1, odc. 21 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Po przegranym meczu piłkarz Paweł zostaje wciągnięty przez zamaskowanych sprawców do samochodu. Robert przydziela sprawę łowcom. Na nagraniu z monitoringu widać numer rejestracyjny auta porywaczy. Jego właścicielem jest Gruby, przywódca stadionowych chuliganów. On jednak twierdzi, że pojazd mu skradziono, co okazuje się prawdą. Łowcy przesłuchują żonę zaginionego, Alicję. Kobieta nic nie wie o sprzedawaniu meczów, ale rzuca podejrzenie na managera Pawła. Tomek zakłada podsłuch w telefonie Alicji, a jej dom zostaje wzięty pod obserwację. Manager zaginionego sportowca zarzeka się, że nie porwał Pawła i ma alibi. Wkrótce z żoną piłkarza kontaktują się bandyci, którzy domagają się 5 milionów złotych w zamian za uwolnienie zakładnika. Jagna i Brunon unikają sytuacji sam na sam po niespodziewanym pocałunku. Oboje dochodzą do wniosku, że nie są gotowi na nic więcej.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:55 Łowcy cieni. Pod presją: Życie po śmierci, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
15:50 Łowcy cieni. Pod presją: Poszukiwany, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Łowcy dostają sprawę poszukiwanego od dawna gwałciciela nastolatek. Sprawca pozostaje bezkarny. Ekipa dowiaduje się od dyrektorki liceum, że jedna z uczennic, 16-letnia Andżela, nie wróciła na noc do domu. Łowcy uznają, że gwałciciel może ukrywać się wśród nowo zatrudnionych pracowników. Maryśka jako wuefistka próbuje zebrać informacje, a Patryk przesłuchuje rodziców zaginionej. Przy okazji śledztwa funkcjonariuszka wpada na trop molestowania w szkole. Wieczorem Patryk idzie na randkę z Klaudią. Maryśka kibicuje parze, a ich spotkanie jest wyjątkowo udane. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że Patryk nadal flirtuje z innymi kobietami.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-15
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Ucieczka, sez. 1, odc. 22 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Maryśka przyjeżdża do domu teściowej, by pomówić z Adamem. Prosi męża, by wrócił do niej razem z Igorem i Kalinką. Mężczyzna chce, by dała mu czas do namysłu. Wkrótce zjawia się z dziećmi w domu. Takahiro Harada z Interpolu informuje łowców, że w Polsce pojawił się "Abi" – Abdul al-Sabur, bogaty Pakistańczyk. Miesiąc wcześniej jego żona, Polka, Lena, uciekła do kraju razem z synkiem Samirem. Jest ryzyko, że mężczyzna zechce odzyskać dziecko. Łowcy decydują się na obserwację domu Leny. Badają też kontakty Abiego w Polsce – w tym instytut, w którym pracuje jego kuzyn Hamid, doktor arabistyki. Mężczyzna nie przyznaje się do kontaktów z rodziną, twierdzi, że odcina się od przestępstw Abiego. Wkrótce Lena znika z domu...

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:55 Łowcy cieni. Pod presją: Poszukiwany, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
15:50 Łowcy cieni. Pod presją: Złodzieje, sez. 1, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-16
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Brudne pieniądze, sez. 1, odc. 23 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy dostają sprawę napadu na konwój przewożący gotówkę dla hurtownika. Kierowcę, 40-letniego Marka, bandyci zabrali ze sobą, drugiego z konwojentów pozostawili nieprzytomnego na ulicy. Podejrzewają, że atak był sfingowany, a Henryk, właściciel hurtowni, chce wyłudzić odszkodowanie. Łowcy nakrywają mężczyznę ze spakowanymi walizkami. Zatrzymują go po krótkim pościgu. Na przesłuchaniu Henryk zeznaje, że chciał uciec przed wierzycielem. Zarzeka się, że napad nie był sfingowany. Łowcy zamierzają sprawdzić mężczyznę, u którego zadłużył się Henryk oraz jego pracowników. Docierają do siostry Marka, która przyznaje, że chciał on zarobić na leczenie ich umierającej matki. Klaudia zauważa u Tomka pistolet. Prosi łowców, by to sprawdzili. Okazuje się, że broń jest legalna, a mężczyzna przygotowuje się do zawodów strzeleckich dla niepełnosprawnych. Jagna udziela mu kilku lekcji na strzelnicy.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: Złodzieje, sez. 1, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Wtyka, sez. 1, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-17
06:05 Łowcy cieni. Pod presją: Peru, sez. 1, odc. 24 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy dostają zgłoszenie o porwaniu syna byłego polityka, posła Parlamentu Europejskiego, 20-letniego Błażeja. Rodzice dostali list z żądaniem okupu. Lesław i jego żona Daria są załamani, twierdzą, że syn nie miał wrogów. Klaudia odkrywa, że chłopak był atakowany w mediach społecznościowych ze względu na działalność ojca. Wkrótce wraz z Patrykiem wpadają na trop pary, która zajmuje się porwaniami dla okupu. Berni i Oliwia wybierają łowcę na swojego wspólnika, a on celowo udaremia plan uprowadzenia córki prezesa banku, co ma poważne konsekwencje. Ojciec Patryka wychodzi z domu i gubi się nowemu opiekunowi Olkowi. Na komisariacie grozi policjantom, że jego syn jest w CBŚP. Robert, który dowiedział się o incydencie, sugeruje podwładnemu, by oddał ojca do domu opieki. Staruszek może bowiem zdemaskować łowców.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: Wtyka, sez. 1, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Dom dusz, sez. 1, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-20
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: Dom dusz, sez. 1, odc. 11 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Świadek koronny, sez. 1, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-21
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: Świadek koronny, sez. 1, odc. 12 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Dowód życia, sez. 1, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-22
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: Dowód życia, sez. 1, odc. 13 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Ścigana, sez. 1, odc. 14 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-23
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: Ścigana, sez. 1, odc. 14 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Wyścigi, sez. 1, odc. 15 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-24
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: Wyścigi, sez. 1, odc. 15 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: La Bella Vita, sez. 1, odc. 16 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-27
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: La Bella Vita, sez. 1, odc. 16 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Porywaczka, sez. 1, odc. 17 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-28
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: Porywaczka, sez. 1, odc. 17 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Bohomazy, sez. 1, odc. 18 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-29
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: Bohomazy, sez. 1, odc. 18 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Na tropie wampira, sez. 1, odc. 19 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 2020-04-30
09:40 Łowcy cieni. Pod presją: Na tropie wampira, sez. 1, odc. 19 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
16:20 Łowcy cieni. Pod presją: Ładunek, sez. 1, odc. 20 Logo Nowa TV
Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Łowcy cieni. Pod presją. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Łowcy cieni. Pod presją w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Łowcy cieni. Pod presją.

Łowcy cieni. Pod presją gdzie obejrzeć?


Łowcy cieni. Pod presją można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry