Reklama

Łowcy cieni. Pod presją godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Łowcy cieni. Pod presją w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Łowcy cieni. Pod presją będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Wtyka, sez. 1, odc. 10 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Łowcy wyjaśniają okoliczności śmierci Johna, brytyjskiego antyterrorysty, który szkolił polskich funkcjonariuszy. Według informacji Interpolu ćwiczenia miały odwrócić uwagę od prawdziwego celu przyjazdu jednostki. John miał rozpracować grupę handlarzy narkotykami. Patryk i Maryśka podejrzewają, że komandos zginął z ich ręki. Łowcy sprawdzają lokale w pobliżu miejsca zbrodni i trafiają do salonu masażu, a w rzeczywistości agencji towarzyskiej. W trakcie śledztwa łowcy odkrywają, że właścicielka domu publicznego nie powiedziała im wszystkiego. Składają jej propozycję nie do odrzucenia.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
20:10 Łowcy cieni. Pod presją: Dom dusz, sez. 1, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Znika 14-letni Romek, wychowanek domu dziecka. Okazuje się, że to drugi podopieczny tego ośrodka, który zaginął bez wieści. Łowcy odkrywają, że dyrektorka placówki przyjmowała spore darowizny na sierociniec od anonimowych darczyńców z Niemiec, które potem trafiały na jej prywatne konto. Kobieta wypiera się jednak, że ma coś wspólnego z zaginięciami, ale monitoring potwierdza, że porywacz po akcji wchodził do domu dziecka. Powoli śledczy ujawniają wstrząsającą prawdę o losach nastolatków. Z Jagną próbuje skontaktować się matka. Ich relacje są trudne od czasu zaginięcia brata. Rodzice obwiniają córkę, że przez swoją pracę sprowadziła na bliskich niebezpieczeństwo.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Reklama
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
03:20 Łowcy cieni. Pod presją: Ucieczka, sez. 1, odc. 22 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Maryśka przyjeżdża do domu teściowej, by pomówić z Adamem. Prosi męża, by wrócił do niej razem z Igorem i Kalinką. Mężczyzna chce, by dała mu czas do namysłu. Wkrótce zjawia się z dziećmi w domu. Takahiro Harada z Interpolu informuje łowców, że w Polsce pojawił się "Abi" – Abdul al-Sabur, bogaty Pakistańczyk. Miesiąc wcześniej jego żona, Polka, Lena, uciekła do kraju razem z synkiem Samirem. Jest ryzyko, że mężczyzna zechce odzyskać dziecko. Łowcy decydują się na obserwację domu Leny. Badają też kontakty Abiego w Polsce – w tym instytut, w którym pracuje jego kuzyn Hamid, doktor arabistyki. Mężczyzna nie przyznaje się do kontaktów z rodziną, twierdzi, że odcina się od przestępstw Abiego. Wkrótce Lena znika z domu...

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:05 Łowcy cieni. Pod presją: Brudne pieniądze, sez. 1, odc. 23 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy dostają sprawę napadu na konwój przewożący gotówkę dla hurtownika. Kierowcę, 40-letniego Marka, bandyci zabrali ze sobą, drugiego z konwojentów pozostawili nieprzytomnego na ulicy. Podejrzewają, że atak był sfingowany, a Henryk, właściciel hurtowni, chce wyłudzić odszkodowanie. Łowcy nakrywają mężczyznę ze spakowanymi walizkami. Zatrzymują go po krótkim pościgu. Na przesłuchaniu Henryk zeznaje, że chciał uciec przed wierzycielem. Zarzeka się, że napad nie był sfingowany. Łowcy zamierzają sprawdzić mężczyznę, u którego zadłużył się Henryk oraz jego pracowników. Docierają do siostry Marka, która przyznaje, że chciał on zarobić na leczenie ich umierającej matki. Klaudia zauważa u Tomka pistolet. Prosi łowców, by to sprawdzili. Okazuje się, że broń jest legalna, a mężczyzna przygotowuje się do zawodów strzeleckich dla niepełnosprawnych. Jagna udziela mu kilku lekcji na strzelnicy.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Dom dusz, sez. 1, odc. 11 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Świadek koronny, sez. 1, odc. 12 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Janusz, kluczowy świadek w procesie bossa handlarzy broni, zostaje porwany ze szpitala, w którym przebywał po postrzale. Łowcy mają dwa dni na jego odnalezienie. Na nagraniu z monitoringu widać, że gangsterów wprowadza do szpitala pielęgniarka Anna. Kobieta wyjawia, że gangster Jędrzej zmusił ją do tego szantażem. Śledczy obejmują opieką bliskich Janusza w obawie, że przestępcy będą usiłowali ich skrzywdzić. Jednocześnie próbują namierzyć Jędrzeja. Maryśka próbuje spotkać się z dziećmi, ale teściowa nadal utrudnia ich kontakty. Wkrótce poznaje jej motywy.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
03:20 Łowcy cieni. Pod presją: Peru, sez. 1, odc. 24 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy dostają zgłoszenie o porwaniu syna byłego polityka, posła Parlamentu Europejskiego, 20-letniego Błażeja. Rodzice dostali list z żądaniem okupu. Lesław i jego żona Daria są załamani, twierdzą, że syn nie miał wrogów. Klaudia odkrywa, że chłopak był atakowany w mediach społecznościowych ze względu na działalność ojca. Wkrótce wraz z Patrykiem wpadają na trop pary, która zajmuje się porwaniami dla okupu. Berni i Oliwia wybierają łowcę na swojego wspólnika, a on celowo udaremia plan uprowadzenia córki prezesa banku, co ma poważne konsekwencje. Ojciec Patryka wychodzi z domu i gubi się nowemu opiekunowi Olkowi. Na komisariacie grozi policjantom, że jego syn jest w CBŚP. Robert, który dowiedział się o incydencie, sugeruje podwładnemu, by oddał ojca do domu opieki. Staruszek może bowiem zdemaskować łowców.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:00 Łowcy cieni. Pod presją: Sprawa życia i śmierci, sez. 1, odc. 25 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do łowców trafia sprawa zabójstwa Michała Chomiaka, drobnego przestępcy gospodarczego. Jego ciało zawinięte w dywan znaleziono w pobliżu śmietnika. Dzięki zeznaniom narzeczonej zamordowanego detektywi dowiadują się, że mężczyzna borykał się z problemami finansowymi. Nawiązał też kontakt z podejrzanym hakerem o pseudonimie Sindbad. Do przestępcy udaje się dotrzeć Tomkowi. Sindbad proponuje mu spotkanie. Informatyk przekonuje łowców, że poradzi sobie z pracą w terenie pod przykrywką, ale wpada w kłopoty. Brunon odkrywa, że nie ma środków na koncie. Okazuje się, że gotówkę wypłaciła z bankomatu Julia. Mężczyzna konfrontuje się z córką. Po raz pierwszy mają okazję szczerze ze sobą porozmawiać.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Reklama
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Świadek koronny, sez. 1, odc. 12 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Dowód życia, sez. 1, odc. 13 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Narkomanka Ewa trafia do szpitala. Okazuje się, że posługuje się dowodem na nazwisko Heleny, kobiety zaginionej kilka lat wcześniej w Gdańsku. Brunon wraca do tej sprawy. Okazuje się, że bezdomna dziewczyna dostała dokumenty od nieznajomej zamieszkującej squat. Łowcy usiłują namierzyć kobietę, ale wszystko wskazuje na to, że trafiła ona do agencji towarzyskiej. Jagna jako striptizerka zatrudnia się w nocnym klubie, by dowiedzieć się czegoś o losach zaginionej. Brunon odkrywa w pokoju córki nierozpakowany test ciążowy. Przygotowuje się do poważnej rozmowy z Julką.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
03:20 Łowcy cieni. Pod presją: Potęga informacji, sez. 1, odc. 26 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W firmie pożyczkowej dochodzi do kradzieży danych osobowych, a jej szef Ernest jest szantażowany. Ma dostarczyć okup albo kompromitujące go nagranie trafi do internetu. Klaudia sprawdza sieć firmy. Okazuje się, że była bardzo słabo chroniona. Łowcy przesłuchują pracowników Ernesta, ale żaden nie jest powiązany ze sprawą. Aranżują przekazanie pieniędzy, ale mężczyzna, który pojawia się na miejscu, jest kurierem. Jego zleceniodawca to Amadeo – notowany warszawski żigolak. Jednocześnie szantażysta spełnia swoją groźbę. Do internetu trafia film pokazujący jak Ernest zdradza żonę. Kalinka prosi Marysię, by opowiedziała w jej szkole o swojej pracy prywatnego detektywa.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:05 Łowcy cieni. Pod presją: Ostatnie śledztwo, sez. 1, odc. 27 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Ginie dziennikarz śledczy Jakub. Mężczyzna zajmował się sprawą międzynarodowej firmy deweloperskiej z powiązaniami w Rosji, której zarząd wręczał wielomilionowe łapówki w zamian za pozytywne decyzje budowlane. Wszystkie materiały zgromadzone przez Jakuba zniknęły, łącznie z laptopem, a mieszkanie mężczyzny splądrowano. Łowcy dostają wyniki badań trucizny, która zabiła dziennikarza. Taka sama mieszanka została użyta do zamordowania działacza społecznego w Rosji. Eksperci biorą pod obserwację prezesa i członka zarządu firmy. W szklarni należącej do Harady włącza się alarm. Mężczyzna nie wierzy, że odpowiada za to zwierzę. Sądzi, że ktoś usiłował się tam włamać i chce to udowodnić.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Dowód życia, sez. 1, odc. 13 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Ścigana, sez. 1, odc. 14 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Łowcy dostają sprawę Natalii, instagramerki i córki prezesa banku – policja od tygodni nie potrafi wykryć jej prześladowcy, a ostatnie ataki przybrały na sile, dostaje pogróżki, w których stalker grozi jej śmiercią. Ekipa przydziela dziewczynie ochronę. Klaudia namierza IP, z którego dokonano włamania na komputer. Trafia na trop przestępcy ukrywającego się pod pseudonimem "Ron". Nagle informatyczka orientuje się, że haker jest o włos od zdemaskowania tajnego biura łowców. Sąsiadka informuje Patryka, że jego chory ojciec wyszedł z domu. Po długich poszukiwaniach syn odnajduje mężczyznę. Lekarz radzi mu, by oddał tatę do domu opieki.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
03:20 Łowcy cieni. Pod presją: Casting, sez. 1, odc. 28 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Klaudia ma problem z kolegą z dawnej pracy, który nie daje jej spokoju. Patryk pomaga dziewczynie pozbyć się natręta. Łowcy dostają sprawę zaginięcia Ewy Wagner, narzeczonej byłego policjanta Igora Wagnera. Para dostawała anonimowe pogróżki. Okazuje się, że ich autorem był gangster, a obecnie biznesmen, Komasa. Mężczyzna zapewnia, że chciał jedynie postraszyć Igora, z którym miał porachunki. Klaudia odkrywa, że w dniu zaginięcia Ewa nie dotarła na wykłady. Jej koleżanka ze studiów przyznaje, że dziewczyna wybierała się na sesję zdjęciową. Łowcy przesłuchują organizatora castingu. Podejrzewają, że ma on związki z handlarzami ludźmi. Przeprowadzają prowokację. Klaudia w roli modelki zgłasza się na próbne zdjęcia. Wkrótce kontakt z nią się urywa.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:05 Łowcy cieni. Pod presją: Sprawa honoru, sez. 1, odc. 29 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Więźniarka Kinga zostaje odbita z transportu sanitarnego wiozącego ją do szpitala. Kobieta została skazana na 5 lat za defraudację pieniędzy unijnych. Jak najszybciej musi wrócić do zakładu, bo jest w zaawansowanej ciąży. Ojcem dziecka jest jeden ze strażników, Paweł, wydalony ze służby po tym, jak wyszedł na jaw jego romans z osadzoną. Gdy łowcy namierzają mężczyznę, ten rzuca podejrzenia na brata Kingi – Bernarda. W tym czasie detektywi znajdują w internecie zbiórkę na innowacyjne leczenie Tomka. Sam zainteresowany nic nie wie o akcji, podejrzewa, że to próba wyłudzenia pieniędzy. Łowcy mają wrażenie, że informatyk domyśla się, kto jest autorem wpisu, ale nie chce zdradzić jego tożsamości.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Ścigana, sez. 1, odc. 14 Logo Nowa TV
Reklama
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Wyścigi, sez. 1, odc. 15 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Łowcy badają okoliczności śmierci Darka, młodego motocrossowca, który była zamieszany w handel narkotykami i brał udział w nielegalnych wyścigach. Okazuje się, że ktoś uszkodził hamulce w motocyklu Darka. Tomek jest przejęty sprawą, bo przed laty przyjaźnił się z Darkiem i podzielał jego pasję do jednośladów. Łowcy inwigilują środowisko nielegalnych wyścigów. Ujawniają, że zmarły chłopak był w konflikcie z innym uczestnikiem rywalizacji, Madejem. On jednak utrzymuje, że jest niewinny i sugeruje powiązania Darka ze światem przestępczym. Łowcy zastają Tomka oglądającego zdjęcia motocykli. Chłopak zdradza im, jak doszło do wypadku, który przerwał jego karierę motocrossowca.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
03:25 Łowcy cieni. Pod presją: Zła chemia, sez. 1, odc. 30 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wioleta, pracownica laboratorium na wyższej uczelni, zostaje uprowadzona. Świadkiem zdarzenia jest koleżanka kobiety. Śledztwo utrudnia fakt, że monitoring z okolicy został zniszczony. Łowcy odkrywają, że Wioleta po godzinach używała uczelnianego laboratorium do... produkcji amfetaminy. Docierają do bossa kobiety, Lajona. Maryśka przyjeżdża po Patryka. Widzi, jak ten pakuje rzeczy ojca – okazuje się, że zgodnie z poleceniem Roberta oddaje on mężczyznę do domu opieki. Nieświadomy sytuacji ojciec cieszy się, że jedzie na wakacje. Wkrótce w domu zjawia się sanitariusz. Patryk w ostatniej chwili decyduje, że ojciec zostaje z nim.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:10 Łowcy cieni. Pod presją: Pokojówka, sez. 1, odc. 31 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Na wyjeździe szkoleniowym zorganizowanym dla pracowników ministerstwa dochodzi do gwałtu na pokojówce. Sprawa nie może trafić do mediów, a stan poszkodowanej nie pozwala na jej przesłuchanie. Łowcy przyjeżdżają do hotelu – Brunon jako policjant z CBŚP, a Jagna wciela się w nową pracownicę ośrodka. Apartament, w którym doszło do gwałtu, to pokój byłego ministra. Jagna dowiaduje się, że molestowania wobec swoich podwładnych dopuszczał się dyrektor hotelu. Julia prosi Brunona o pomoc w założeniu zabezpieczeń na laptopa jej koleżanki. Mężczyzna nie chce, żeby wyszło na jaw, że nic nie wie o komputerach. Zwraca się do Tomka o pomoc. Nie wszystko przebiega zgodnie z planem.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Wyścigi, sez. 1, odc. 15 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: La Bella Vita, sez. 1, odc. 16 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Łowcy dostają informację od Harady, że w Polsce ukrywa się Marcello, były boss włoskiej mafii. Według oficjalnych danych mężczyzna zginął trzy lata temu w wybuchu samochodu-pułapki. Jednak parę dni temu skontaktował się ze swoim synem we Włoszech. Klaudia odkrywa, że telefon, z którego dzwonił Marcello logował się z jednego z warszawskich osiedli. Podejrzenia budzi włoska pizzeria, która powstała w tej okolicy trzy lata temu, a jej właścicielem jest Włoch. Maryśka zatrudnia się tam jako kelnerka i próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o szefie. W międzyczasie Patryk i Klaudia prześwietlają pracowników. W nocy Maryśka wchodzi do pizzerii z Patrykiem, ściągają odciski palców z biura Lorenzo i zakładają tam podsłuch. Następnego dnia właściciel lokalu woła Maryśkę do siebie. Okazuje się, że kobieta została zdemaskowana.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
03:25 Łowcy cieni. Pod presją: Złoty strzał, część 1, sez. 1, odc. 32 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kurier dostarcza przesyłkę do domu Macieja Rybaka i jego córki Oli. Okazuje się, że drzwi są otwarte, mieszkanie jest splądrowane, a na lustrze ktoś zostawił zdjęcie rodziny pomazane czerwoną farbą. Łowcy dostają sprawę – jest podejrzenie porwania ojca i córki. Mężczyzna pojawił się na zdjęciach operacyjnych policji dostarczonych przez Norberta, który rozpracowuje grupę gangstera Schuberta – to księgowy mafii. Podczas spotkania policjant prosi łowców, by umożliwili mu spotkanie z jego chorą siostrą. W tym czasie Aldona po analizie śladów dochodzi do wniosku, że być może rzekome porwanie było tak naprawdę ucieczką.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:05 Łowcy cieni. Pod presją: Złoty strzał, część 2, sez. 1, odc. 33 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Szef mafii Roman Szubertowski ps. Schubert dostaje zdjęcia ze spotkania Norberta z Maryśką. Łowcy kontynuują śledztwo w sprawie bossa – dzięki zeznaniom księgowego Macieja Rybaka mogą go dopaść. Wiedzą, że syn Szubertowskiego, Karol, ma zamiar zabić ojca i przejąć rządy w organizacji. Gdy dostają od Norberta informację o planowanym spotkaniu Schuberta z kontrahentami, postanawiają rozbić gang i zapobiec krwawej jatce. Patryk obawia się, że Maryśka umożliwiając spotkanie Norberta naraziła wiele osób. Mimo to łowcy nie odwołują akcji. Wkrótce okazuje się, że detektyw miał rację...

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: La Bella Vita, sez. 1, odc. 16 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Porywaczka, sez. 1, odc. 17 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Łowcy zajmują się sprawą Wandy, która wywiozła swoje roczne dziecko od męża z Niemiec. Synek zaginął. Kobieta broni się, że nakryła partnera na przeglądaniu materiałów pedofilskich. Ekipa namierza właścicielkę auta, w którym znaleziono Wandę. Próbują też ustalić miejsce pobytu jej męża. Jagna podsłuchuje rozmowę Brunona z Robertem. Okazuje się, że odnaleziono ciało nastolatka i jest podejrzenie, że to jej zaginiony brat. Brunon oferuje kobiecie, że będzie jej towarzyszył przy identyfikacji zwłok.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Reklama
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
03:25 Łowcy cieni. Pod presją: Druga skóra, sez. 1, odc. 34 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wędkarz z wnuczkiem trafiają na makabryczne znalezisko przy brzegu Wisły. Łowcy przypuszczają, że mają do czynienia z naśladowcą seryjnego mordercy sprzed wielu lat – w podobny sposób kiedyś zamordowano studentkę, a sprawca w niewyjaśnionych okolicznościach zmarł podczas obserwacji psychiatrycznej. Przychodzą wyniki badań DNA szczątków ofiary – okazuje się, że zamordowaną jest studentka Adrianna, której zaginięcie zgłoszono kilka dni temu. Tomek wpada na trop stalkera kobiety, Michała, który pisał do niej natrętne wiadomości. Łowcy umawiają się też z prokuratorem w stanie spoczynku, który prowadził wówczas śledztwo. Mężczyzna jest pewien, że złapał wtedy właściwą osobę. Dalsze tropy sugerują, że sprawców było dwóch.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:10 Łowcy cieni. Pod presją: Sekstaśmy, sez. 1, odc. 35 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W trakcie rozmowy z kontrahentem Janusz dostaje wiadomość z załączonym filmem, na którym widać go w towarzystwie prostytutki. Nadawca żąda pół miliona złotych albo ujawni sekstaśmy. Okazuje się, że podobne groźby dostali również inni ludzie biznesu, polityki i kultury. Wszyscy korzystali z usług luksusowego domu uciech, który już nie istnieje. Łowcy rozmawiają z Rozi, byłą pracownicą zamkniętej agencji towarzyskiej. Ustalają, że kobieta kontaktuje się z bratem właściciela dawnego nocnego klubu, Adamczykiem, który prowadzi inny lokal. Łowcy podejrzewają, że ten kontynuuje proceder nagrywania klientów. Patryk podczas spaceru z ojcem i jego opiekunem Olkiem spotyka Roberta. Szef łowców dowiedział się o tym, że podwładny nie oddał krewnego do domu opieki.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Porywaczka, sez. 1, odc. 17 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Bohomazy, sez. 1, odc. 18 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Łowcy zajmują się sprawą upozorowanego samobójstwa biznesmena Witka. Mężczyzna znajdował się pod obserwacją CBA w związku z podejrzeniami oszustw podatkowych. Żona Witka rzuca podejrzenie na jego brata, z którym był w konflikcie. Łowcy znajdują w dokumentacji przedsiębiorcy informacje o podejrzanych deklaracjach na zwrot VAT-u. Okazuje się, że mężczyzna nabywał bardzo drogie dzieła sztuki od nieznanego nikomu artysty. Dzięki pomocy taksówkarza Moszego namierzają Annę, która również sprzedawała obrazy. Kobieta przyznaje się, że została zmuszona do udziału w procederze. Zgadza się na udział w prowokacji. Patryk zyskuje adoratorkę Milenę, którą poznał na portalu randkowym. On nie jest zainteresowany znajomością, ale dziewczyna nie daje mu spokoju.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
03:25 Łowcy cieni. Pod presją: Sekta, sez. 1, odc. 36 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Matka znajduje zakrwawione ciało nastoletniej córki Zosi. Sprawa trafia do łowców, bo policja ustaliła, że ktoś próbował nieudolnie sfingować samobójstwo, a rodzice są wpływowymi ludźmi. W pokoju dziewczyny detektywi znajdują materiały groźnej sekty, która właśnie rozpoczęła działalność w Polsce. Decydują się wniknąć w strukturę organizacji i wkrótce doprowadzają do zatrzymania guru sekty. Przesłuchiwany mężczyzna grozi, że jeśli go nie wypuszczą w ciągu dwóch godzin, to jego zaufany człowiek doprowadzi do zbiorowego samobójstwa wiernych. Julka oznajmia Brunonowi, że ma randkę z nowym chłopakiem. Ojciec z trudem radzi sobie ze świadomością, że jego córeczka umawia się na randki. Ma złe przeczucia, jeśli chodzi o wybranka nastolatki.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:10 Łowcy cieni. Pod presją: Pomyłka, sez. 1, odc. 37 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W eksplozji samochodu ginie były policjant, kolega Patryka, Andrzej. Sąsiad ofiary naprowadza ekipę na Leńskiego, oszusta z powiązaniami w świecie przestępczym, ale okazuje się, że nie ma on z zamachem nic wspólnego. Łowcy idą więc tropem materiałów, użytych do produkcji bomby. Trafiają do domu, w którym sprawca zostawił tykający ładunek. Maryśka rozważa rezygnację z pracy w policji. Nie chce narażać bliskich. Wbrew jej obawom Adam zapewnia ją o swoim wsparciu i namawia do pozostania w jednostce.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Bohomazy, sez. 1, odc. 18 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Na tropie wampira, sez. 1, odc. 19 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Graficiarze znajdują ciało nastolatki. Dziewczyna została brutalnie pobita i otrzymała kilkanaście ciosów nożem. Sprawa zabójstwa nastolatki trafia do łowców. Okoliczności zbrodni wskazują bowiem na seryjnego zabójcę, który grasował w mieście kilkanaście lat temu – "Wampira z Mokotowa". Problem w tym, że mężczyzna trafił do więzienia, w którym popełnił samobójstwo. Śledczy docierają do syna zabójcy, czterdziestoletniego Michała. Okazuje się, że często dostaje on listy od fanów jego ojca – zazwyczaj osób niezrównoważonych psychicznie. Łowcy postanawiają sprawdzić ten trop. Po identyfikacji zwłok i podejrzeniu, że jej brat nie żyje, Jagna jest rozbita. Rozważa nawet odejście z pracy. Gdy Brunon odwozi kobietę do domu, dochodzi między nimi do pocałunku.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
03:25 Łowcy cieni. Pod presją: Odnaleziona, część 1, sez. 1, odc. 38 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Po ośmiu latach Kornelia ucieka gangowi handlarzy ludźmi. Dziewczyna zeznaje, że była przetrzymywana razem z innymi dziećmi. Najprawdopodobniej miała trafić do domu publicznego. Trop prowadzi do dawnego znajomego rodziców nastolatki, ale okazuje się, że mężczyzna zniknął. Łowcy przeszukują jego mieszkanie. Znajdują tam materiały pedofilskie i zdjęcia Kornelii zrobione już po porwaniu. Pod blokiem zauważają podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Jagna, która wciąż przeżywa zaginięcie brata, traci nad sobą panowanie i bije zatrzymanego. Zostaje odsunięta od śledztwa. Tymczasem Brunon wyjawia Julii, że jej nowy chłopak, Mariusz, jest synem gangstera. Zszokowana córka próbuje dowiedzieć się, skąd ojciec to wie.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:05 Łowcy cieni. Pod presją: Odnaleziona, część 2, sez. 1, odc. 39 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Brunon i Robert kontynuują śledztwo w sprawie porwania Kornelii i szajki pedofilów, która za nim stała. Głównym podejrzanym jest Artur, znajomy rodziców dziewczynki, ale łowcy nadal nie mogą go namierzyć. Przygotowują prowokację w mieszkaniu mężczyzny. Podczas zasadzki niespodziewanie pojawia się odsunięta od śledztwa Jagna. Policjantka odkryła, że porwania różnych dzieci łączy opiekunka. Kobieta posługuje się różnymi tożsamościami. Brunon ma nadzieję, że Julia zerwie z Mateuszem. Córka wyprowadza go z błędu. Nie tylko nie zamierza rozstać się z chłopakiem, ale też nie wierzy ojcu w jego kłamstwa. W trakcie kolejnej kłótni Brunon mówi dziewczynie, że jest łowcą cieni.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Na tropie wampira, sez. 1, odc. 19 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Ładunek, sez. 1, odc. 20 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Łowcy przejmują sprawę tajemniczej eksplozji, do której doszło na przystanku. Pirotechnik uznaje, że bomba była domowej roboty. Wkrótce stołeczne komendy policji dostają anonimowe wiadomości ostrzegające przed kolejnymi atakami. Maryśka i Patryk kontaktują się z Haradą, który przekazuje im informacje o Belgu, którego Interpol powiązał z neonazistowskimi terrorystami. Łowcy wnikają w strukturę bojowników, ale okazuje się, że to fałszywy trop. Wkrótce wychodzi na jaw, że konstruktorką bomby jest chemiczka Wiktoria. Tym razem kobieta wzięła zakładnika i domaga się okupu. Maryśka kończy przygotowania do imprezy urodzinowej córki, ale przerywa jej telefon od Adama. Okazuje się, że razem z matką organizują konkurencyjną imprezę, której Kalinka i Igor nie mogą się doczekać.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
03:15 Łowcy cieni. Pod presją, sez. 1, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Opiekunka zgłasza policji zaginięcie swojego podopiecznego. Mateusz zniknął w parku, gdzie razem grali w piłkę. Gdy po 24 godzinach nie udaje się odnaleźć chłopca, sprawę przejmują Brunon i Jagna. Łowcy ustalają, że dziecko uprowadził zamaskowany mężczyzna. Przesłuchują rodziców Mateusza, którzy są po rozwodzie. Spodziewają się, że porywacze skontaktują się w sprawie okupu z lepiej sytuowanym ojcem. Harada podejrzewa, że w rzeczywistości mają do czynienia z międzynarodową siatką przestępczą, która zajmuje się handlem ludźmi. Wkrótce łowcy namierzają kryjówkę gangu. Wraz z antyterrorystami opracowują plan uwolnienia Mateusza. W tym czasie Brunon odbiera Julię z dworca. Po śmierci byłej żony został jedynym opiekunem nastolatki. Dziewczyna jest zawiedziona ojcem i Warszawą. Gdy Brunon jedzie na akcję, Julia upija się w domu.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:00 Łowcy cieni. Pod presją: Oko za oko, sez. 1, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Z konwoju ucieka oskarżony o gwałt i zabójstwo Andrzej. Łowcy usiłują namierzyć jego wspólnika, który zajechał drogę więziennemu transportowi. Ustalają, że w akcję zamieszany był jeden ze strażników, ale jak się okazuje zmuszono go do tego szantażem. W śledztwo angażuje się nowy funkcjonariusz, Patryk. Dzięki pomocy taksówkarza Mosze, mającego kontakty wśród złodziei samochodów, łowcy docierają do osoby, która ukradła auto. Mężczyzna przekazuje im informacje, które umożliwiają namierzenie zleceniodawcy. W tym czasie mąż Marysi, Adam, zmusza ją, by poszła na przedstawienie szkolne syna. Gdy przypadkowo zostaje uwieczniona na zdjęciu, wszczyna awanturę i rozbija aparat jednej z matek. Wkrótce Adam dowiaduje się, że żona nie pracuje w policji. Stawia jej ultimatum – albo rzuci ryzykowną posadę, albo on wystąpi o rozwód.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Ładunek, sez. 1, odc. 20 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Sprzedawczyki, sez. 1, odc. 21 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Po przegranym meczu piłkarz Paweł zostaje wciągnięty przez zamaskowanych sprawców do samochodu. Robert przydziela sprawę łowcom. Na nagraniu z monitoringu widać numer rejestracyjny auta porywaczy. Jego właścicielem jest Gruby, przywódca stadionowych chuliganów. On jednak twierdzi, że pojazd mu skradziono, co okazuje się prawdą. Łowcy przesłuchują żonę zaginionego, Alicję. Kobieta nic nie wie o sprzedawaniu meczów, ale rzuca podejrzenie na managera Pawła. Tomek zakłada podsłuch w telefonie Alicji, a jej dom zostaje wzięty pod obserwację. Manager zaginionego sportowca zarzeka się, że nie porwał Pawła i ma alibi. Wkrótce z żoną piłkarza kontaktują się bandyci, którzy domagają się 5 milionów złotych w zamian za uwolnienie zakładnika. Jagna i Brunon unikają sytuacji sam na sam po niespodziewanym pocałunku. Oboje dochodzą do wniosku, że nie są gotowi na nic więcej.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
03:25 Łowcy cieni. Pod presją: Neofita, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Robert przekazuje łowcom informacje o patrolu policji zmasakrowanym przez kierowcę zatrzymanego do rutynowej kontroli. Obaj funkcjonariusze są w stanie krytycznym. Sprawcą okazuje się poszukiwany przez Interpol terrorysta polskiego pochodzenia, który szkolił się w Syrii. Harada ustala, że napastnikiem był zawodowy żołnierz, który kilka lat temu nawrócił się na islam i dołączył do ISIS. Tomek odkrywa, że mężczyzna usiłował skontaktować się ze swoją byłą żoną. W tym czasie z Brunon dowiaduje się, że Julia została zatrzymana przez policję. Miała przy sobie marihuanę. Ojciec zostawia lekkomyślną nastolatkę na noc w areszcie, by dostała nauczkę.

Czas trwania: 42min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:10 Łowcy cieni. Pod presją: Porachunki, sez. 1, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy z pomocą Harady rozpracowują siatkę handlarzy żywym towarem. Prowadzą obserwację hotelu Aleida, w którym prawdopodobnie przetrzymywane są uprowadzone dziewczyny. Patryk zatrudnia się w ośrodku i przekonuje personel, że Maryśka jest jego kochanką, dzięki czemu oboje mogą kontynuować operację. Diler potwierdza, że właścicielka hotelu brała od niego duże ilości towaru, co może sugerować, że porywacze odurzają narkotykami swoje ofiary. Wkrótce łowcy znajdują w piwnicy plamy krwi, kajdanki i inne ślady potwierdzające tę wersję. W organizowanej wraz z Interpolem akcji odbicia zakładniczek Maryśka zostaje ranna, ale udaje się zatrzymać gangsterów z Niemiec i Ukrainy. Adam, który ostatecznie upewnia się, że praca jego żony to zawód wysokiego ryzyka, zabiera dzieci i wyprowadza się z domu.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Sprzedawczyki, sez. 1, odc. 21 Logo Nowa TV
20:20 Łowcy cieni. Pod presją: Ucieczka, sez. 1, odc. 22 Logo Nowa TV
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
03:25 Łowcy cieni. Pod presją: Rany, sez. 1, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Na obrzeżach Warszawy dochodzi do strzelaniny. Z łowcami kontaktuje się Harada. Interpol jest pewny, że w mieście pojawił się międzynarodowy gang narkotykowy. Ekipa dociera do chirurga mafii, Janusza, lecz nie wie on, gdzie ukrywa się rosyjski boss Dima. Norbert próbuje dostać się w szeregi organizacji, lecz zostaje zdemaskowany. Grozi mu śmierć. W tym czasie Jagna spotyka się z byłym chłopakiem, Marcinem, który ma informacje w sprawie porwania jej brata. Brunon ostrzega ją, że mężczyzna może wykorzystywać jej nadzieje do własnych celów. Dziewczyna ignoruje jego ostrzeżenia i umawia się z Marcinem w swoim mieszkaniu.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:05 Łowcy cieni. Pod presją: Szaleniec, sez. 1, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Warszawie dochodzi do dwóch zabójstw. Obie ofiary były nauczycielkami, a na ich ciałach sprawca umieścił tajemniczy symbol. Patryk spóźnia się do pracy, jest rozkojarzony, Maryśka widzi, jak zdenerwowany rozmawia przez telefon. Przez jego błąd śledczy trafiają do mieszkania jedenastolatka, którego matka zapisała na korepetycje do jednej z kobiet. W tym czasie Klaudia kieruje podejrzenia na bezrobotnego informatyka. W jego mieszkaniu łowcy znajdują ślady krwi, niepokojące obrazy oraz zdjęcia trzech kobiet. Wkrótce znika kolejna nauczycielka. Ekipa namierza telefon Pauliny, który został porzucony na obrzeżach jednego ze stołecznych osiedli. Wieczorem Maryśka śledzi Patryka, by dowiedzieć się, co funkcjonariusz ukrywa. Okazuje się, że mężczyzna opiekuje się chorym na Alzheimera ojcem.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Ucieczka, sez. 1, odc. 22 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Brudne pieniądze, sez. 1, odc. 23 Logo Nowa TV
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
03:20 Łowcy cieni. Pod presją: Życie po śmierci, sez. 1, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Brunon i Jagna mają zająć się wyjaśnieniem śmierci 47-letniej Edyty, którą zamordowano w jej własnym domu. Analizują zapis z monitoringu, z którego wynika, że w okolicy pojawił się mąż denatki, Dariusz, który... nie żyje od pięciu lat. Mężczyzna rzekomo zginął w wypadku samochodowym po tym, jak wspólnik oskarżył go o oszustwa finansowe. Łowcy przesłuchują Karola, ale ma on alibi na czas zbrodni. Tomek włamuje się na jego konto na portalu społecznościowym i odkrywa, że często grał w grę internetową, przez którą kontaktował się z niejakim "Ardo44". Brunon zastaje Julię i Vanessę w swoim gabinecie grzebiące mu w komputerze. Oszukuje dziewczynę, że pracuje nad ważnym projektem dla międzynarodowego koncernu, a przeciwnicy mogą wykraść jego tajemnice.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:05 Łowcy cieni. Pod presją: Poszukiwany, sez. 1, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy dostają sprawę poszukiwanego od dawna gwałciciela nastolatek. Sprawca pozostaje bezkarny. Ekipa dowiaduje się od dyrektorki liceum, że jedna z uczennic, 16-letnia Andżela, nie wróciła na noc do domu. Łowcy uznają, że gwałciciel może ukrywać się wśród nowo zatrudnionych pracowników. Maryśka jako wuefistka próbuje zebrać informacje, a Patryk przesłuchuje rodziców zaginionej. Przy okazji śledztwa funkcjonariuszka wpada na trop molestowania w szkole. Wieczorem Patryk idzie na randkę z Klaudią. Maryśka kibicuje parze, a ich spotkanie jest wyjątkowo udane. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że Patryk nadal flirtuje z innymi kobietami.

Czas trwania: 43min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Brudne pieniądze, sez. 1, odc. 23 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Peru, sez. 1, odc. 24 Logo Nowa TV
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
03:25 Łowcy cieni. Pod presją: Złodzieje, sez. 1, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Brunon i Jagna dostają sprawę Piotra, więźnia skazanego za współpracę z grupą przestępczą. Mężczyzna nie wrócił z przepustki do zakładu karnego. Tomek dowiaduje się, że mężczyzna o podobnym rysopisie jest poszukiwany za napad na kierowcę. Łowcy sprawdzają dom rodziny Piotra. Wkrótce trafiają na trop jego kochanki, byłej prostytutki Lizy. Kobieta mówi śledczym, że mężczyzna planuje napad, ale nie zdradził jej szczegółów. Wie, że jego wspólnikiem jest niejaki Pablito. Łowcy sprawdzają jego tożsamość. Jagna spotyka się z mężczyzną, którego poznała za pośrednictwem internetu, Filipem. Wspólna kolacja kończy się u niej w mieszkaniu. Gdy funkcjonariuszka wychodzi do łazienki, strąca torebkę, z której wypada podsłuch. Filip rozpoznaje przedmiot, chce wiedzieć, gdzie Jagna pracuje.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial paradokumentalny
04:10 Łowcy cieni. Pod presją: Wtyka, sez. 1, odc. 10 Logo FOKUS TV
08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Peru, sez. 1, odc. 24 Logo Nowa TV
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Sprawa życia i śmierci, sez. 1, odc. 25 Logo Nowa TV
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
03:10 Łowcy cieni. Pod presją: Dom dusz, sez. 1, odc. 11 Logo FOKUS TV
03:55 Łowcy cieni. Pod presją: Świadek koronny, sez. 1, odc. 12 Logo FOKUS TV
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Łowcy cieni. Pod presją. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Łowcy cieni. Pod presją w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Łowcy cieni. Pod presją.

Poprzednie emisje Łowcy cieni. Pod presją w telewizji

Emisja Łowcy cieni. Pod presją miała miejsce:

2020-07-11 04:05 Łowcy cieni. Pod presją: Sprzedawczyki, sez. 1, odc. 21 Logo FOKUS TV
2020-07-11 03:20 Łowcy cieni. Pod presją: Ładunek, sez. 1, odc. 20 Logo FOKUS TV
2020-07-10 20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Wtyka, sez. 1, odc. 10 Logo Nowa TV
2020-07-10 08:30 Łowcy cieni. Pod presją: Złodzieje, sez. 1, odc. 9 Logo Nowa TV
2020-07-10 04:05 Łowcy cieni. Pod presją: Na tropie wampira, sez. 1, odc. 19 Logo FOKUS TV

Łowcy cieni. Pod presją gdzie obejrzeć?

Łowcy cieni. Pod presją można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry