Reklama

Łowcy historii godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Łowcy historii w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Łowcy historii będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
08:50 Łowcy historii: Rakiety na powietrze… w kosmosie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii wzbijają się w niebo, aby poznać kosmos. Poznają terminy takie jak czarna dziura i grawitacja oraz różne kosmiczne ciekawostki. Matt, Paige i Łowcy Historii wzbijają się w niebo, aby poznać kosmos. Poznają terminy takie jak czarna dziura i grawitacja oraz różne kosmiczne ciekawostki. Budują rakietę powietrzną, wykorzystując prawa aerodynamiki i pierwszą zasadę dynamiki Newtona.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
14:15 Łowcy historii: Genialni Grecy i wielkie idee Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają starożytną Grecję – miejsce narodzin polityki, wielkich idei i matematyki. Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają starożytną Grecję – miejsce narodzin polityki, wielkich idei i matematyki. Poznają podstawy filozofii oraz odkrycia Archimedesa, Hipokratesa, Herona, Arystotelesa i Pitagorasa. Następnie konstruują pompę wodną.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Reklama
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
08:50 Łowcy historii: Piracki kod i dolary hiszpańskie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii opanowują umiejętności niezbędne dla piratów – czytanie map, mierzenie głębokości wody i zaplatanie hamaków. Matt, Paige i Łowcy Historii opanowują umiejętności niezbędne dla piratów – czytanie map, mierzenie głębokości wody i zaplatanie hamaków. Studiują piracki kod, poznają niesmaczną piracką kuchnię i odkrywają pochodzenia nazwy „dolar hiszpański”.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
14:15 Łowcy historii: Totemy i amerykańskie szczepy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii cofają się w czasie, by zbadać kulturę rdzennych Amerykanów. Uczą porozumiewać się na migi i konstruują ówczesne zabawki. Matt, Paige i Łowcy Historii cofają się w czasie, by zbadać kulturę rdzennych Amerykanów. Odkrywają, że setki plemion, np. Siuksowie, Apacze i Cherokee, mieszkało w namiotach, umiało porozumiewać się na migi i zapisywało dzieje swoich szczepów na totemach.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
16:45 Łowcy historii: Wikingowie: genialni żeglarze i ich błyskotki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii odkrywają, że wikingowie byli genialnymi żeglarzami i nawigatorami, którzy przy okazji lubili dobrze wyglądać. Matt, Paige i Łowcy Historii odkrywają, że wikingowie byli genialnymi żeglarzami i nawigatorami, którzy przy okazji lubili dobrze wyglądać. Próbują wikińskich placków z mąki owsianej, robionych na kamieniach i korze. Powstaje model drakkaru, odbywa się też polowanie na skarb wikingów.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
08:50 Łowcy historii: Rycerze i księżniczka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają średniowiecze i odkrywają, że życie rycerza lub księżniczki nie zawsze było łatwe. Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają średniowiecze i odkrywają, że życie rycerza lub księżniczki nie zawsze było proste. Urządzają średniowieczną ucztę, z jadalnymi talerzami i zalakowanymi zaproszeniami. Uzyskują też energię wiatrową za pomocą kartonu po mleku.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
14:15 Łowcy historii: Australijscy Aborigeni i ich sztuka Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii przyglądają się Aborygenom australijskim, jednej z najstarszych istniejących cywilizacji. Matt, Paige i Łowcy Historii przyglądają się Aborygenom australijskim, jednej z najstarszych istniejących cywilizacji. Poznają ich sztukę i instrumenty muzyczne, eksperymentują z bumerangiem i „wywoływaczem emu”.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
08:50 Łowcy historii: Mumia kurczaka i egipska pasta do zębów Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają starożytny Egipt. Robią piramidę z cukru, egipską pastę do zębów i mumię kurczaka. Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają starożytny Egipt. Wznoszą piramidę z cukru, robią papirus i tusz oraz piszą hieroglify. Od Egipcjan uczą się otrzymywać pastę do zębów, doglądać roślin i mumifikować kurczaki.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Reklama
14:15 Łowcy historii: Dżinsy i błysk złota Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii odkrywają, że nie wszystko złoto, co się świeci: cofają się do burzliwych czasów amerykańskiej gorączki złota. Matt, Paige i Łowcy Historii przekonują się, że nie wszystko złoto, co się świeci: cofają się bowiem do burzliwych czasów amerykańskiej gorączki złota. Poznają ówczesną modę, rozrywki i wynalazki, dzięki którym o wydobywaniu bywało głośno.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
08:50 Łowcy historii: Arcydzieła sztuki i wielkie wynalazki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają renesans, epokę arcydzieł sztuki i wielkich wynalazków. Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają renesans, epokę arcydzieł sztuki i wielkich wynalazków, jak toaleta ze spłuczką, okulary, teleskop czy zegar. Eksperymentują z renesansowymi metodami malarskimi i uczą się pisma lustrzanego.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
14:15 Łowcy historii: Od Kalahari po ziemie Masajów Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii badają tradycje plemion Afryki – od Buszmenów z pustyni Kalahari na południu po Masajów na wschodzie. Matt, Paige i Łowcy Historii badają tradycje plemion Afryki – od Buszmenów z pustyni Kalahari na południu po Masajów na wschodzie. Witają się starożytnym afrykańskim pozdrowieniem, grają i śpiewają oraz tworzą specjalną biżuterię.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
08:50 Łowcy historii: Genialni Grecy i wielkie idee Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Nowe kierunki i egzotyczne odkrycia Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii cofają się do epoki wielkich odkryć geograficznych. Poznają metodę rysowania map. Matt, Paige i Łowcy Historii cofają się do epoki wielkich odkryć geograficznych. Poznają przedmioty, bez których odkrywcy tacy jak Kolumb nie ruszali się z domu, a także ich żaglowce. Przekonują się, że oczywiste dziś sprawy były wówczas egzotycznymi odkryciami.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
08:50 Łowcy historii: Totemy i amerykańskie szczepy Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Czasy Azteków i śmierdzący lek Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Prażona kukurydza, pomidory, kalendarz i pismo hieroglificzne: Matt, Paige i Łowcy Historii odkrywają spuściznę cywilizacji Azteków. Prażona kukurydza, pomidory, kalendarze i pismo hieroglificzne: oto cuda cywilizacji Azteków, którą poznają Matt, Paige i Łowcy Historii. Dowiadują się, jak w azteckim stylu pokonać dowolną chorobę, jak zrobić obrzędową tarczę i jak połapać się w azteckim kalendarzu.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
16:45 Łowcy historii: Prastara pidżama i pyszne jedzenie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają starożytne Indie - krainę pysznego jedzenia, pięknych materiałów i… pierwszej piżamy. Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają starożytne Indie i Tadź Mahal – budowlę, która powstała z miłości. Poznają świat pysznego jedzenia, pięknych materiałów i… pierwszej pidżamy. Grają na sitarze, tańczą i uczą się nowej metody schładzania.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Reklama
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
08:50 Łowcy historii: Australijscy Aborigeni i ich sztuka Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Na szlaku na Dzikim Zachodzie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii ruszają wraz z kowbojami i pionierami szlakiem na Dziki Zachód. Matt, Paige i Łowcy Historii ruszają wraz z kowbojami i pionierami szlakiem na Dziki Zachód – czyli ówczesne zachodnie pogranicze północnoamerykańskich kolonii. Bawią się lassem i jedzą specyficzną miejscową kolację. Odkrywają też, że rdzenni Amerykanie pomagali pierwszym podróżnikom osiedlać się w tych stronach.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
08:50 Łowcy historii: Dżinsy i błysk złota Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Skamieniałości i pierwsi przodkowie Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii cofają się w czasy prehistoryczne, aby poznać zwyczaje naszych praprzodków. Matt, Paige i Łowcy Historii cofają się w czasy prehistoryczne, aby poznać zwyczaje naszych praprzodków. Znamy je dzięki pracy detektywistycznej archeologów, skamieniałościom i niezwykłym odkryciom, takim jak naszyjniki, włócznie, instrumenty muzyczne i malowidła naskalne.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
08:50 Łowcy historii: Od Kalahari po ziemie Masajów Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Arabskie noce i egzotyczne aromaty Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii cofają się do złotej ery podbojów arabskich i potężnego imperium, które rozciągało się niemal na pół świata. Matt, Paige i Łowcy Historii cofają się do złotej ery podbojów arabskich i potężnego imperium, które rozciągało się niemal na pół świata. Pod natchnieniem kultury Arabów budują teatr cieni, urządzają ucztę z egzotycznymi potrawami i odtwarzają arabskie wynalazki.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
08:50 Łowcy historii: Nowe kierunki i egzotyczne odkrycia Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Taniec hula na wyspach na Pacyfiku Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii lecą na Polinezję. Odkrywają kulturę i muzykę tego obszaru oraz uczą się tańca hula. Matt, Paige i Łowcy Historii lecą na Polinezję. Odkrywają kulturę i muzykę tego obszaru oraz uczą się tańca hula. Zobaczymy kajaki z tektury i drewna, rozmaite wytwory związane z palmami i niecodzienne zastosowania dla nosa.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
08:50 Łowcy historii: Czasy Azteków i śmierdzący lek Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Wojownicy o błękitnych twarzach Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii odkrywają, że Celtowie uwielbiali okazałe fryzury, fikuśne ubrania i błękitną farbę na twarz. Matt, Paige i Łowcy Historii odkrywają, że Celtowie uwielbiali okazałe fryzury, fikuśne ubrania i błękitną farbę na twarz. Byli świetnymi wojownikami, ale też mistrzami obróbki żelaza, umieli wiercić (bez prądu!) i to im zawdzięczamy święto Halloween.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Reklama
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
16:45 Łowcy historii: Rakiety na powietrze… w kosmosie Logo Da Vinci
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
08:50 Łowcy historii: Na szlaku na Dzikim Zachodzie Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Faceci w rajtuzach i rewolwerowcy Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii ścigają przestępców w różnych epokach, od średniowiecznych zbójców po rewolwerowców z Dzikiego Zachodu. Matt, Paige i Łowcy Historii ścigają przestępców w różnych epokach, od średniowiecznych zbójców po rewolwerowców z Dzikiego Zachodu. Dawniej stróżom prawa często zdarzało się zatrzymać niewinną osobę – dzięki dzisiejszym technikom śledczym o wiele łatwiej wskazać faktycznych przestępców.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
08:50 Łowcy historii: Skamieniałości i pierwsi przodkowie Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Dziwne stroje i stare nowiny Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii opanowują matematykę na modłę Majów i odkrywają wielkie dokonania tego starożytnego ludu. Matt, Paige i Łowcy Historii opanowują matematykę na modłę Majów i odkrywają wielkie dokonania tego starożytnego ludu. Majowie tworzyli piękne tkaniny, pili kakao, wymyślili gazety, a nawet – odkryli cyfrę zero. Chociaż gust w kwestii ubrań mieli nieco inny niż my!!

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
08:50 Łowcy historii: Arabskie noce i egzotyczne aromaty Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Trzęsienia ziemi, smoki i dobre wnętrza Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają starożytne Chiny, jedną z najtrwalszych i najdłużej istniejących cywilizacji świata. Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają starożytne Chiny, by poznać ich skarby. Ówcześni Chińczycy budowali mury, które wytrzymywały trzęsienia ziemi, skonstruowali bardzo skuteczny wykrywacz wstrząsów i opracowali feng shui, sztukę harmonijnego urządzania wnętrz.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
08:50 Łowcy historii: Taniec hula na wyspach na Pacyfiku Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Od malowideł naskalnych do nowoczesnych technologii Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii badają metody komunikacji w różnych epokach – od malowideł jaskiniowych po współczesne nam technologie. Matt, Paige i Łowcy Historii badają metody komunikacji w różnych epokach – od malowideł jaskiniowych po współczesne nam technologie. Tłumaczą sygnały dymne, stosują alfabet Morse'a i sprawdzają, jak przez kolejne dekady zmieniał się telefon.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
08:50 Łowcy historii: Wojownicy o błękitnych twarzach Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Koła i wysokie loty Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii poznają dzieje transportu – od wynalezienia koła po opanowanie sztuki latania. Matt, Paige i Łowcy Historii poznają dzieje transportu – od wynalezienia koła po opanowanie sztuki latania. Eksperymentują z kołami i osiami, wpychają auto pod górkę z pomocą wiatru i wysyłają w niebo miniaturowy balon z koszem.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
16:45 Łowcy historii: Piracki kod i dolary hiszpańskie Logo Da Vinci
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
08:50 Łowcy historii: Faceci w rajtuzach i rewolwerowcy Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Sprytne szpiegowskie oczko Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii odkrywają świat szpiegów. Poznają szpiegowskie triki, przebrania i gadżety. \ Matt, Paige i Łowcy Historii odkrywają świat szpiegostwa. Kilka porad biorą od Rzymian, sprawdzają korzenie Jamesa Bonda i ustalają, jak działała najlepsza maszyna deszyfrująca w dziejach świata. Za pomocą mleka piszą szpiegowskie wiadomości, konstruują też peryskop.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Reklama
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
08:50 Łowcy historii: Dziwne stroje i stare nowiny Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Rzymskie drogi i gumowe kaczuszki Logo Da Vinci

Opis (streszczenie): Matt, Paige i Łowcy Historii cofają się do starożytnego Rzymu, by poznać epokę śmiałych dokonań budowniczych, wielkich gmachów i... toalet! Matt, Paige i Łowcy Historii cofają się do starożytnego Rzymu, by poznać epokę śmiałych dokonań budowniczych, wielkich gmachów i... toalet!. Pewna gumowa kaczuszka poleci dzięki rzymskiej mocy wody. A pewne prześcieradło zostanie togą.

Czas trwania: 24min. / program historyczny
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
08:50 Łowcy historii: Trzęsienia ziemi, smoki i dobre wnętrza Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Wikingowie: genialni żeglarze i ich błyskotki Logo Da Vinci
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
08:50 Łowcy historii: Od malowideł naskalnych do nowoczesnych technologii Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Prastara pidżama i pyszne jedzenie Logo Da Vinci
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
08:50 Łowcy historii: Koła i wysokie loty Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Rakiety na powietrze… w kosmosie Logo Da Vinci
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
16:45 Łowcy historii: Rycerze i księżniczka Logo Da Vinci
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
08:50 Łowcy historii: Sprytne szpiegowskie oczko Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Piracki kod i dolary hiszpańskie Logo Da Vinci
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
08:50 Łowcy historii: Rzymskie drogi i gumowe kaczuszki Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Rycerze i księżniczka Logo Da Vinci
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
08:50 Łowcy historii: Wikingowie: genialni żeglarze i ich błyskotki Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Mumia kurczaka i egipska pasta do zębów Logo Da Vinci
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
08:50 Łowcy historii: Prastara pidżama i pyszne jedzenie Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Arcydzieła sztuki i wielkie wynalazki Logo Da Vinci
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
08:50 Łowcy historii: Rakiety na powietrze… w kosmosie Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Genialni Grecy i wielkie idee Logo Da Vinci
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
16:45 Łowcy historii: Mumia kurczaka i egipska pasta do zębów Logo Da Vinci
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
08:50 Łowcy historii: Piracki kod i dolary hiszpańskie Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Totemy i amerykańskie szczepy Logo Da Vinci
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
08:50 Łowcy historii: Rycerze i księżniczka Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Australijscy Aborigeni i ich sztuka Logo Da Vinci
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
08:50 Łowcy historii: Mumia kurczaka i egipska pasta do zębów Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Dżinsy i błysk złota Logo Da Vinci
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
08:50 Łowcy historii: Arcydzieła sztuki i wielkie wynalazki Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Od Kalahari po ziemie Masajów Logo Da Vinci
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
08:50 Łowcy historii: Genialni Grecy i wielkie idee Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Nowe kierunki i egzotyczne odkrycia Logo Da Vinci
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
16:45 Łowcy historii: Arcydzieła sztuki i wielkie wynalazki Logo Da Vinci
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
08:50 Łowcy historii: Totemy i amerykańskie szczepy Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Czasy Azteków i śmierdzący lek Logo Da Vinci
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
08:50 Łowcy historii: Australijscy Aborigeni i ich sztuka Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Na szlaku na Dzikim Zachodzie Logo Da Vinci
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
08:50 Łowcy historii: Dżinsy i błysk złota Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Skamieniałości i pierwsi przodkowie Logo Da Vinci
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
08:50 Łowcy historii: Od Kalahari po ziemie Masajów Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Arabskie noce i egzotyczne aromaty Logo Da Vinci
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
08:50 Łowcy historii: Nowe kierunki i egzotyczne odkrycia Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Taniec hula na wyspach na Pacyfiku Logo Da Vinci
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
16:45 Łowcy historii: Genialni Grecy i wielkie idee Logo Da Vinci
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
08:50 Łowcy historii: Czasy Azteków i śmierdzący lek Logo Da Vinci
14:15 Łowcy historii: Wojownicy o błękitnych twarzach Logo Da Vinci
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Łowcy historii. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Łowcy historii w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Łowcy historii.

Poprzednie emisje Łowcy historii w telewizji

Emisja Łowcy historii miała miejsce:

2020-07-08 14:15 Łowcy historii: Arcydzieła sztuki i wielkie wynalazki Logo Da Vinci
2020-07-08 08:50 Łowcy historii: Prastara pidżama i pyszne jedzenie Logo Da Vinci
2020-07-07 14:15 Łowcy historii: Mumia kurczaka i egipska pasta do zębów Logo Da Vinci
2020-07-07 08:50 Łowcy historii: Wikingowie: genialni żeglarze i ich błyskotki Logo Da Vinci
2020-07-06 14:15 Łowcy historii: Rycerze i księżniczka Logo Da Vinci

Łowcy historii gdzie obejrzeć?

Łowcy historii można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Da Vinci

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry