Reklama

Ślub od pierwszego wejrzenia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Ślub od pierwszego wejrzenia w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ślub od pierwszego wejrzenia będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
13:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 11/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zimna wojna – tak chyba można określić stan, w jakim znajduje się obecnie małżeństwo Pauliny i Krzysztofa. Ona milczy uparcie i nie odzywa się do męża, sprawia pozory niewzruszonej. Monika Staruch, seksuolog odwiedza Paulinę dzięki czemu eksperci zyskują pewność, że młodej żonie wciąż zależy na mężu. Ten natomiast bawi się w Koluszkach ogłaszając wszystkim znajomym, że bierze rozwód. Niestety nie docierają do niego słowa przychylnych związkowi przyjaciół. Przesyła żonie regularnie zaczepne wiadomości, które mają zmiękczyć jej serce, ale tylko bardziej irytują Paulinę. Wygląda na to, że oboje chcą się pogodzić, ale nie mają pomysłu jak to zrobić. W tej sytuacji nie obędzie się bez pomocy osób trzecich. Ania i Grzegorz znów czują się szczęśliwi w swoim towarzystwie. Postanowili wyjechać na kilka dni. Grzegorz wydaje się cieszyć ze wspólnej wycieczki. Po powrocie do Krakowa Ania musi jednak zmierzyć się z kolejną porcją przemyśleń jej męża. Czy tym razem decyzja Grzegorza wywoła łzy szczęścia u żony, czy może Anię znów czekają przepłakane w żalu i rozgoryczeniu dni? Zdaniem Ekspertów Agnieszka i Marcin to świetnie dopasowana para. Oni sami też się z tym zgadzają. Ich związek rozwija się spokojnie, powoli i harmonijnie. Niepokój budzi jednak fakt, że ci młodzi nadal nie zdecydowali się wspólnie zamieszkać. Wygląda na to, że Marcin jest już gotowy na ten krok. Czeka jednak cierpliwie na decyzję żony przy każdej okazji okazując jej swoje zaangażowanie. Wie, że Agnieszka ma za sobą doświadczenie nieudanego pierwszego małżeństwa i rozumie, że być może żona woli zachować ostrożność, by ponownie się nie zawieść. Już w kolejnym odcinku wszystkie trzy małżeństwa od pierwszego wejrzenia podejmą najważniejsze decyzje. W obecności ekspertów będą musieli postanowić czy po miesiącu od ślubu chcą zostać razem, czy może zdecydują się na rozwód.

/ Polska / program
14:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Po miesiącu od ślubu, nadszedł dzień, w którym młodzi małżonkowie będą musieli zadecydować o przyszłości swoich związków. Pary mogą zostać w małżeństwie lub podjąć decyzję o rozwodzie. Ania i Grzegorz czułością i otwartością sprawili, że wszyscy ich bliscy wręcz zakochali się w nich od pierwszego wejrzenia. Trudno było uwierzyć, że ci młodzi ludzie wzięli ślub zupełnie się nie znając. Po powrocie z Teneryfy ich związek doświadczył kryzysu, ale wiele wskazuje na to, że trudne doświadczenie wzmocniło ich relację. Dzięki pomocy bliskich oraz psychologa Piotra Mosaka, Ania i Grzegorz zbliżyli się do siebie jeszcze bardziej. Grzegorz miewa jednak ciągle chwile zwątpienia, które Ani trudno zrozumieć. Jaką decyzję podejmą dziś małżonkowie? Małżeństwo Agnieszki i Marcina rozpoczęło się perfekcyjnym ślubem, eleganckim weselem i idealną podróżą poślubną. Oboje widzą, że łączy ich więcej niż mogliby się spodziewać. Mają podobne upodobania, plany i pragnienia. Mimo tego, że doskonale czują się w swoim towarzystwie, nie zdecydowali się wspólnie zamieszkać. Czy to oznacza, że nie widzą szans dla tego związku? Czego mogą spodziewać się eksperci? Paulina i Krzysztof to bardzo oryginalne małżeństwo. Od początku w tym związku iskrzy i niewiele osób wierzyło od początku, że ta para ma szansę na szczęśliwe życie we dwoje. Okazało się jednak, że Krzysztof rozkochał w sobie Paulinę mimo iż regularnie wyprowadza ją z równowagi swoją nieokiełznaną energią. Wygląda na to, że ci Młodzi uwielbiają się kłócić, a jeszcze bardziej godzić się w domowym zaciszu. Oboje twierdzą, że nie lubią stagnacji i trzeba przyznać, że na pewno nie będą się ze sobą nudzić jeśli postanowią pozostać małżeństwem. Tylko czy łączące ich uczucie i przywiązanie są wystarczająco silne, by zapewnić trwałość ich małżeństwa od pierwszego wejrzenia? Eksperci z niecierpliwością czekają na decyzję tej wybuchowej pary.

/ Polska / program
Reklama
22:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 10/14 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu. Wszystkie pary już wiedzą jak to jest „żyć w małżeństwie” w życiu codziennym. Asia i Adam popadają ze skrajności w skrajność. Raz świetnie się ze sobą bawią, innym razem wygrywa lęk i zwiększają między sobą dystans. Asia nie ukrywa, że nie może się do końca otworzyć przed Adamem. Jednak nie przez jego osobowość, czy zachowanie, a własne lęki spowodowane wydarzeniami z przeszłości. W tej parze także nie obejdzie się bez wizyty eksperta. Czy rozmowa z psychologiem pomoże otworzyć się Asi? Może pomoże też Adamowi zrozumieć żonę i zdobyć jej zaufanie? Natomiast Oliwia i Łukasz już są po spotkaniu z ekspertem. Jak bardzo ta rozmowa wpłynęła na młodych małżonków? Łukasz bardziej otworzy się przed żoną? Oliwia da mu przestrzeń dla siebie? Czy nie dojdą do kompromisu i dalej będą rodziły się między nimi kolejne spięcia? Teraz przenoszą się do Katowic. Łukasz idzie do pracy, a Oliwia sama zostaje w jego mieszkaniu i od razu dokonuje pewnych drobnych, ale bardzo symbolicznych zmian. Jak Łukasz na to zareaguje? Co powie? To jej pierwszy dzień u niego i już zmiany bez jego wiedzy? Ważnym testem dla każdej żony jest też pierwsze spotkanie sam na sam z teściową, to także czeka Oliwię, czy mama Łukasza będzie chciała ją sprawdzić? Wcześniej widziały się tylko na weselu, to ich pierwsze spotkanie sam na sam. Jak się skończy? Zgodą, czy kłótnia? Agnieszka i Wojtek spędzili miły weekend w Krakowie, po kilku dniach rozłąki to Wojtek odwiedza Agnieszkę i jej rodziców. U niego byli sami, tu nie mają tego komfortu. Poradzi sobie z presją mieszkania z żoną i jej rodzicami? Agnieszka też planuje coś za plecami Wojtka, coś co może zaważyć na całym ich małżeństwie.

/ Polska / program
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
15:10 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 10/14 Logo TVN Style
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
22:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 10/14 Logo TVN Style
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
16:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 10/14 Logo TVN Style
18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN 7
Polska / program
19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN 7
Polska / program
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
14:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN 7
14:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN 7
22:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 11/14 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
15:10 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 11/14 Logo TVN Style
Reklama
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
22:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 11/14 Logo TVN Style
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
16:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 11/14 Logo TVN Style
18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN 7
Polska / program
19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN 7
Polska / program
Program TV na 23 sierpnia 2020 (Niedziela)
13:25 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN 7
14:25 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN 7
22:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 12/14 Logo TVN Style
Polska / program
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
15:10 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 12/14 Logo TVN Style
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
22:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 12/14 Logo TVN Style
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
16:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 12/14 Logo TVN Style
18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 5/12 Logo TVN 7
Polska / program
19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 6/12 Logo TVN 7
Polska / program
Program TV na 30 sierpnia 2020 (Niedziela)
13:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 5/12 Logo TVN 7
14:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 6/12 Logo TVN 7
22:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 13/14 Logo TVN Style
Polska / program
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ślub od pierwszego wejrzenia. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ślub od pierwszego wejrzenia w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ślub od pierwszego wejrzenia.

Poprzednie emisje Ślub od pierwszego wejrzenia w telewizji

Emisja Ślub od pierwszego wejrzenia miała miejsce:

2020-08-07 19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 12 Logo TVN 7
2020-08-07 18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 11/12 Logo TVN 7
2020-08-07 16:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 9/14 Logo TVN Style
Polska / program
2020-08-06 22:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 9/14 Logo TVN Style
2020-08-04 15:10 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 9/14 Logo TVN Style
2020-08-02 22:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 9/14 Logo TVN Style
2020-08-02 14:20 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 10/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W małżeństwie Ani i Grzegorza nastał czas spokojnej codziennej pracy nad związkiem. Po gorącej namiętności w pierwszych dniach, trudnych chwilach w Siedlcach wygląda na to, że małżonkowie bardzo pielęgnują przyjaźń, która się między nimi urodziła. Obojgu przebywanie w swoim towarzystwie sprawia wiele przyjemności, choć Grzegorz do dziś nie może zdecydować czym dla niego jest udane małżeństwo. Ania w tajemnicy przed najbliższymi trzyma szczegóły kryzysu, który spotkał tą parę. Niestety trudność sprawia im mówienie o własnych potrzebach, mimo iż oboje liczą na to samo – miłość, przyjaźń i bliskość tej drugiej osoby. Piotr Mosak postanawia kolejny raz pomóc im zrozumieć własne emocje. Związek Agnieszki i Marcina bardzo ewoluował. Na początku oboje pozowali na widok kamery, przez kolejne dni uciekali przed nią, a wspólny weekend po powrocie z Teneryfy spędzili w ukryciu i tajemnicy. Pomoc eksperta i upływ czasu pomogły przełamać pierwszą nieśmiałość. Marcin zaczął okazywać żonie jak bardzo mu na niej zależy. Zabiega również o częstsze spotkania niż dotychczasowe, weekendowe wizyty. Agnieszka natomiast bardzo stara się, aby mąż znalazł wspólny język z jej przyjaciółmi. Niepokój ekspertów budzi jednak nadal fakt, że małżonkowie nie zdecydowali się wspólnie zamieszkać i spędzają ze sobą wyłącznie weekendy. Czy Agnieszka aż tak bardzo przywykła do życia w pojedynkę, że boi się zmian? Paulina i Krzysztof to prawdziwe włoskie małżeństwo. W przypadku tej pary, do awantury i rozstania może doprowadzić byle drobnostka. Zastajemy ich po karczemnej awanturze i ucieczce Krzysztofa od żony w środku nocy do Koluszek. W swojej rodzinnej miejscowości młody mąż może liczyć na rady bliskich, także tych bardziej doświadczonych w małżeństwie. Niestety Krzysiek z ogromną trudnością przyjmuje krytykę, wygraża się wręcz powrotem do Holandii. Czy Paulina będzie potrafiła pierwsza wyciągnąć rękę na zgodę? A może Krzyśkowi uda się zrozumieć gdzie popełnił błąd?

/ Polska / program
2020-08-02 13:20 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 9/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ania i Grzegorz zdecydowali się walczyć o małżeństwo. Dużym wsparciem jest dla nich przede wszystkim mama panny młodej. Po wizycie w Siedlcach młode małżeństwo przyjechało do Krakowa, w którym Ania czuje się dużo bezpieczniej mając wokół przyjazne osoby. Grzegorz daje żonie dużo ciepła i bardzo się angażuje. Wygląda na to, że oboje bardzo się starają, aby wyjść na prostą. Wspólnie spędzają także noce. Czy to wystarczy, aby odbudować zaufanie Ani? Eksperci przymykają oko na łamanie regulaminu przez Agnieszkę i Marcina. Wierzą, że ten związek ma ogromną szansę przetrwać. Spodobali się sobie już na ślubie, a podczas wesela i podróży poślubnej jeszcze bardziej utwierdzili się w przekonaniu, że pasują do siebie. Eksperci wierzą, że zachowanie tej pary może być odzwierciedleniem ich trudności z mówieniem o sobie i uczuciach. Czy staną się mniej skrępowani we wspólnej codzienności? Paulina i Krzysztof to para, która przeszła już przez etap docierania się. Wbrew przewidywaniom światków ich związku, spodobali się sobie na tyle, aby zrezygnować z dotychczasowych zachowań. Grzegorz już się nie wygłupia, a Paulina przestała oceniać męża. Dziś młodą żonę czeka niespodzianka, którą wraz z najbliższymi przygotował dla niej mąż. W Koluszkach wyprawiona zostanie huczna impreza specjalnie dla Pauliny, by uroczyście przyjąć ją do rodziny. Czy uda jej się docenić starania najbliższych męża? A może podobnie jak podczas wesela będzie musiała zmierzyć się z rozczarowaniem?

/ Polska / program
2020-07-31 19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 10/12 Logo TVN 7
2020-07-31 18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 9/12 Logo TVN 7
2020-07-31 16:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 8/14 Logo TVN Style
Polska / program
2020-07-30 22:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 8/14 Logo TVN Style
2020-07-28 15:10 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 8/14 Logo TVN Style
Reklama
2020-07-26 22:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 8/14 Logo TVN Style
2020-07-26 14:50 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 8/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ślub Ani i Grzegorza na długo pozostanie w pamięci ich najbliższych jako prawdziwie bajkowe wspomnienie. Wszyscy, którzy byli świadkami tych wydarzeń trzymają za Młodą Parę kciuki. Niestety małżeństwo przeżywa właśnie swój pierwszy kryzys. Aktualnie przebywają w Siedlcach, w mieszkaniu Grzegorza, który czuje się niekomfortowo w nowej roli. Ania czuje się zraniona nie tylko dzięki wyznaniu męża, ale także po jego kontrowersyjnym zachowaniu w dwuznacznej sytuacji z inną kobietą. Niezbędna staje się interwencja eksperta. Z pomocą przyjeżdża Piotr Mosak. Czy uda mu się pomóc tej parze? Agnieszka i Marcin wrócili już z Teneryfy, ale nie zdecydowali się zamieszkać razem. Postanowili spotkać się dopiero za kilka dni. Oboje jednak zatęsknili za sobą. Kolejny raz wykonują serię tajemniczych i niezrozumiałych posunięć, które budzą wątpliwości ekspertów. Psycholog, Piotr Mosak postanawia spotkać się z młodym małżeństwem aby zrozumieć ich motywacje. Czy to wystarczy aby pomóc im oswoić się z niełatwą sytuacją? Czy Młoda Para nie zostanie przytłoczona przez własne strachy? Nieudane wesele i fatalny poranek Pauliny i Krzysztofa to już wspomnienie. Para zaczęła ze sobą szczerze rozmawiać i okazało się to dobrą receptą na obawy Pauliny i wygłupy Krzysztofa. Ostatecznie oboje postanowili poświęcić więcej uwagi poznawaniu się. O dziwo pomiędzy tym dwojgiem zaczęło iskrzyć. Po powrocie do Polski zdecydowali jak najszybciej zamieszkać ze sobą. Czy entuzjazm nie opadnie im zbyt szybko?

/ Polska / program
2020-07-26 13:50 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 7/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Poprzedni odcinek zakończył się dramatycznie dla Pauliny i Krzysztofa. Postanowili jednak, że wspólnie pojadą w podróż poślubną. Piękna Teneryfa nie zmieniła jednak podejścia Pauliny, a pierwsze wspólne chwile z nowo poślubionym mężem miały tylko utwierdzić ich w przekonaniu, że ta przygoda nie zakończy się happy endem. Niespodziewanie jednak para odnajduje wspólny język. Czyżby eksperci doskonale wiedzieli co robią pozwalając tej parze się poznać? Agnieszkę i Marcina, po perfekcyjnym weselu zostaliśmy następnego dnia rano w pełnym rynsztunku. Ta para od początku pilnuje własnych wizerunków przed kamerami. Młode małżeństwo zgodnie uważa, że obecność ekipy nie służy ich poznawaniu się i regularnie chowają się przed nami. Jeśli tylko pozwoli im to na zbliżenie się do siebie i pracę nad relacją, eksperci z radością dojdą do wniosku, że dopasowanie tych dwojga do siebie było wspaniałym pomysłem. Po powrocie z Teneryfy okazuje się, że małżonkowie podjęli zaskakującą decyzję. Wspaniałe wesele, ślub i niesamowita podróż poślubna – tak można podsumować ostatnie dni Ani i Grzegorza. Z Teneryfy wracają bliscy sobie jakby znali się dużo dłużej. Planują już wspólną przyszłość, a rodzice Ani starają się, aby zięć czuł się u nich jak członek rodziny. Niestety los bywa przewrotny i Ania niestety będzie miała okazję się o tym przekonać.

/ Polska / program
2020-07-24 19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 8/12 Logo TVN 7
2020-07-24 18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 7/12 Logo TVN 7
2020-07-24 16:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 7/14 Logo TVN Style
Polska / program
2020-07-23 22:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 7/14 Logo TVN Style
2020-07-21 15:10 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 7/14 Logo TVN Style
2020-07-19 22:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 7/14 Logo TVN Style
2020-07-19 14:30 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 2, odc. 6/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Trzy wskazane przez ekspertów pary mają już śluby za sobą. Żadna z pań nie wycofała się, mimo iż jedna z nich była bardzo blisko tej decyzji. Panowie także zdążyli dotrzeć na czas, chociaż jeden z nich przybył na własny ślub w ostatniej chwili. W poprzednim odcinku odbył się mało udany ślub Pauliny i Krzysztofa. Panna Młoda zarówno w Urzędzie Stanu Cywilnego jak i podczas wesela tłumiła łzy. Pan Młody w tym czasie z marnym skutkiem próbował poprawić jej humor. Wielu mogłoby stwierdzić, że ta para nie ma szans na szczęśliwy związek. Innego zdania są jednak eksperci. Krzysztof także zdaje się wierzyć we wspólną przyszłość zabiegając o rozczarowaną Paulinę. Ania i Grzegorz sprawiają wrażenie niezwykle szczęśliwych w swoim towarzystwie. Po bajkowym weselu przyszedł czas na pierwszą wspólną noc, po której młodzi są równie mocno oczarowani sobą. Przed nimi kilka dni w pięknym miejscu, tylko we własnym towarzystwie. Wszystko wskazuje na to, że dla tej pary będzie to prawdziwy miesiąc miodowy. Agnieszka i Marcin nadal kontrolują siebie i otoczenie. Niezwykle dużo czasu poświęcają pilnowaniu kamery, która dokumentuje eksperyment. Wszystko wskazuje na to, że jeśli nadal będą skupiali się na tym, aby dobrze wypaść w oku kamery, nie będą mieli czasu na własny związek. Wszystkie trzy pary wybierają się na słoneczną Teneryfę. Przed nimi wyjątkowy czas tylko we dwoje. Czy skupią się na nowych relacjach, aby jak najwięcej dowiedzieć się o drugiej osobie? Wygląda na to, że nie wszystkie pary skorzystają z danej im swobody i możliwości poznania się oraz planowania wspólnej przyszłości.

/ Polska / program

Ślub od pierwszego wejrzenia gdzie obejrzeć?

Ślub od pierwszego wejrzenia można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN 7, TVN Style

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry