Reklama

Ślub od pierwszego wejrzenia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ślub od pierwszego wejrzenia

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ślub od pierwszego wejrzenia będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 29 maja 2020 (Piątek)
18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 1/10 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Ślub od pierwszego wejrzenia” to kontrowersyjny miłosny eksperyment, budzący wielkie emocje na całym świecie. Program ma pomóc znaleźć wymarzoną połówkę tym osobom, które do tej pory nie miały szczęścia w miłości. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać naukowcy! Ale pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu! Kto z uczestników programu będzie na tyle odważny, by powiedzieć „tak” nieznajomej osobie? Czy naukowe podejście do miłości położy kres ich samotności? Poznamy troje pełnych pasji ekspertów, zobaczymy metody ich pracy i poznamy pierwsze efekty wspólnych działań naukowców. Specjaliści będą pomagać w odnalezieniu miłości tym, którzy od wielu lat bezskutecznie starają się zbudować udany związek. Na ogłoszenie o starcie programu odpowiedziało kilkaset osób. Spośród chętnych naukowcy wybrali grupę kilkudziesięciu osób. Uczestnicy zostali zaproszeni na zamknięte spotkanie, podczas którego dowiedzieli się na czym będzie polegał społeczny eksperyment. Przeżyli szok, gdy dowiedzieli się, że już niedługo kilkoro z nich weźmie ślub z nieznajomą osobą. Drugiej połówki będą szukać dla nich prof. Bogusław Pawłowski, antropolog, Monika Staruch, seksuolog oraz Piotr Mosak, psycholog. Profil psychologiczny, względy charakterologiczne, aktywność i sprawność seksualna, ale też pomiary antropologiczne i ogólna atrakcyjność, a nawet zapach ciała i tembr głosu miały wpływ na ostateczne wyniki badań naukowców. Po uzyskaniu wyników wszystkich skrupulatnych analiz i dociekliwych testów, w czasochłonnej i trzymającej w napięciu ostatecznej debacie ekspertów, zostały dopasowane trzy pary, które z punktu widzenia nauki, mogą zmienić się w trwałe i szczęśliwe małżeństwa. Już w tym odcinku poznamy szóstkę ochotników, przyszłych nowożeńców, których życie niedługo zmieni się na zawsze. Kto z nich zdecyduje się powiedzieć tak nieznajomej osobie?

/ Polska / program
19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 2/10 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W drugim odcinku programu, eksperci ruszyli w Polskę, by odwiedzić przyszłych małżonków i poinformować, że to właśnie ich życie zmieni się niedługo na zawsze. Przyszli nowożeńcy są przekonani, że kolejne spotkanie z ekspertem będzie kolejnym etapem badań i analiz. Jak wielkie będzie zdziwienie Magdy gdy okaże się, że psycholog Piotr Mosak chce przekazać wiadomość o nadchodzącym wielkimi krokami ślubie? Czy pełen emocji Jacek będzie w stanie powstrzymać swoją ciekawość i zaakceptować, że seksuolog Monika Staruch nie może udzielić mu żadnych informacji o jego przyszłej małżonce? Kto z bohaterów przyjmie informację o nadchodzącym ślubie z entuzjazmem, a kogo pokonają nerwy oraz stres? Czasu do ślubu jest na tyle mało, że nie można pozwolić sobie na zwlekanie – rodziny muszą zostać poinformowane jeszcze tego samego dnia. Rozemocjonowani bohaterowie staną więc twarzą w twarz ze swymi najbliższymi i po raz pierwszy opowiedzą im o eksperymencie, w którym wzięli udział i powiadomią jednocześnie o swoim ślubie z nieznajomą osobą. Jakie będą reakcje rodziców, czy wszyscy z łatwością zaakceptują decyzję swojego dziecka? Zaledwie dni dzielą teraz nowożeńców od dnia ślubu. Czy żadna Panna Młoda nie zrezygnuje z udziału w eksperymencie? Czy każdemu Panu Młodemu wystarczy odwagi i determinacji, by stanąć w ciemno przed urzędnikiem? Ewa i Darek zmierzają już prostą droga do celu, którym ma być wspólne życie. Oboje bardzo mocno zaufali wiedzy i doświadczeniu ekspertów, są zdeterminowani i zdecydowani, że to właśnie teraz jest idealny moment na ślub. Nawet jeśli z nieznajomą osobą. Oboje mają też bardzo mało czasu na przedślubne przygotowania. Ewa musi w ciągu kilku dni znaleźć sukienkę idealną, dopasować buty, zorganizować swój ślubny makijaż, a o próbnej fryzurze może jedynie pomarzyć, bo czas płynie nieubłaganie. Darek sprawia wrażenie spokojnego i opanowanego, ale i jemu udziela się atmosfera napięcia. Przygotowania muszą nabrać ogromnego tempa, wszystkimi targają duże emocje, a niepewność i ogromny przedślubny stres powodują, że w dniu ślubu Panna Młoda jest cała w nerwach, niczym tykająca bomba. Nawet w przypadku długo i skrupulatnie planowanych ślubów istnieje przecież ryzyko, że w ostatniej chwili wydarzy się coś nieprzewidzianego, a co dopiero gdy wszystko organizowane jest na ostatnią chwilę? Czy Młodej Parze do końca wystarczy odwagi i zdecydowania? Czy Ewie i Darkowi uda się w końcu spotkać przed urzędnikiem Urzędu Stanu Cywilnego i spojrzeć sobie w oczy ten pierwszy raz….

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 31 maja 2020 (Niedziela)
12:50 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 1/10 Logo TVN 7
Polska / program
13:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 2/10 Logo TVN 7
Polska / program
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 3/10 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ogromne napięcie przedślubne wywołało wielki stres Panny Młodej i podenerwowana Ewa dotarła do Urzędu Stanu Cywilnego później niż zaplanowała. Nie tylko ona jest dziś pełna obaw, bo nerwy córki udzielają się także rodzicom. Wielkim marzeniem Panny Młodej było to, by tata poprowadził ją do ślubu, tylko czy ojciec Ewy przezwycięży swoje obawy, w pełni zaakceptuje wybór dziecka i zdecyduje się oddać córkę w ręce zupełnie nieznanego człowieka? Ten jeden mały element uroczystości ślubnej może zaważyć na samopoczuciu Panny Młodej, ale i wszystkich gości. W sytuacji nie do pozazdroszczenia znalazł się Darek, bo to on jako pierwszy stanie oko w oko ze wszystkimi zaproszonymi na uroczystość gośćmi. Nawet ktoś tak spokojny i opanowany jak on ma problem z zapanowaniem nad emocjami. Mężczyzna może spodziewać się surowej i niekoniecznie dyskretnej oceny bliskich Ewy, musi liczyć na wsparcie swojej rodziny i przyjaciół. Jeśli Ewa i Darek spodobają się sobie od pierwszego wrażenia, jeśli znajdą wspólny język i dopasują się w tańcu, to bardzo możliwe, że i ich rodziny przypadną sobie do gustu, a zabawa weselna okaże się pięknym i radosnym przeżyciem. Przed Magdą i Krystianem stoi wciąż wyzwanie przygotowań do ślubu. Magda stara się zdążyć ze wszystkim. Przyszły Pan Młody nie ukrywał, że bardzo poważnie traktuje eksperyment, w którym bierze udział i ogromnie wierzy w moc nauki, nie może już doczekać się momentu gdy zobaczy przyszłą żonę. Zanim to jednak nastąpi, Krystian postanowił wykorzystać każdą wolną chwilę na to, by zadbać o siebie. Bardzo chce podobać się przyszłej żonie. Czas płynie jednak nieubłaganie i gdy nadchodzi dzień ślubu, Państwo Młodzi targani są ogromnymi nerwami. Czy więc wyśniona suknia ślubna, piękna fryzura, mocna wiara i wielkie nadzieje wystarczą, by Magda nie zrezygnowała w ostatniej chwili z wejścia do Urzędu Stanu Cywilnego? A może to Krystiana sparaliżują obawy podsycane przez jego zaszokowanych przyjaciół? Jedno jest pewne: w sali ślubów czekają zaproszeni goście i urzędnik gotowy udzielić ślubu nieznajomym.

/ Polska / program
19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 4/10 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W kolejnym odcinku czas na ślub i wesele ostatniej pary- Natalii i Jacka. Magda i Krystian są już po ślubie, teraz czeka ich huczne wesele. Na koniec wesela nowożeńcy dobrani przez ekspertów, przeżyją swoją noc poślubną. W emocjonujących dniach, Natalię wspiera starsza siostra. Odpowiednia suknia ślubna, zachwycająca fryzura i wspaniały makijaż nie gwarantują jednak Pannie Młodej cudownego samopoczucia w dniu ślubu. Bardzo ważną rolę odgrywają bliscy, którzy tego dnia otaczają Młodą Parę. Tylko czy Natalia uwzględniła na swojej liście gości wszystkich, którzy powinni się na niej znaleźć? Kogo zabraknie na ślubie i jakie będą konsekwencje? Akurat tych rozterek zdaje się nie przeżywać Jacek, którego bliscy tłumnie włączyli się w przygotowania do ślubu. Czy Pan Młody okaże się tak idealny jak marzyła Natalia? Czy Jacek poczuje ukłucie strzałą Amora gdy zobaczy piękną Pannę Młodą? Jak rodzice Jacka ocenią synową? Gdy na weselnym parkiecie pozostają jedynie najwytrwalsi goście, zmęczeni nowożeńcy znikają dyskretnie, by spędzić miłe chwile sam na sam. Jak jednak wygląda noc poślubna z osobą poznaną kilkanaście godzin wcześniej? Czy Magda i Krystian będą mogli w spokoju cieszyć się pierwszymi wspólnymi chwilami tylko we dwoje, gdy zamkną już za sobą drzwi apartamentu nowożeńców? Jaką wizję nocy poślubnej ma Darek i czy ten pomysł spodoba się Ewie? Czy wyczerpujące wesele pozwoliło Natalii i Jackowi zachować jeszcze trochę sił na miłe spędzenie pierwszej wspólnej nocy?

/ Polska / program
Program TV na 7 czerwca 2020 (Niedziela)
12:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 3/10 Logo TVN 7
Polska / program
13:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 4/10 Logo TVN 7
Polska / program
Program TV na 12 czerwca 2020 (Piątek)
18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 5/10 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Nadszedł czas na pierwszy wspólny poranek i pierwszą wspólną podróż. Ewa i Darek nie wyspali się tej nocy, a i poranek nie był łatwy. Po wyjątkowej wspólnej nocy, świt przyniósł pierwsze dylematy. Mimo ogromnej potrzeby bliskości i dojrzałego podejścia do małżeństwa, jedno z nich wciąż nie potrafi zaakceptować zmiany stanu cywilnego. Żyjąc przez lata samotnie trudno nagle zmienić przyzwyczajenia. Romantyczne miejsce, wyjątkowa atmosfera i wspomnienia z wesela mogą bardzo pomóc w budowaniu cudownej atmosfery. Spędzony tylko we dwoje czas może jednak obfitować także w bardzo skrajne emocje, jeśli suma strachów przeważy dobre uczucia. Jeśli jednak przytłoczony swym lękiem człowiek znajdzie oparcia w bliskiej osobie, nawet najgwałtowniejszy niepokój znika. Czy Ewie i Darkowi uda się wyjść obronną ręką z sytuacji, w której będą musieli po raz pierwszy sprawdzić się jako małżeństwo? W jednym z najbardziej romantycznych miast Europy, Magda i Krystian spędzają niezapomniane chwile po nocy poślubnej. Z godziny na godzinę oboje są coraz bardziej pewni, że w ich przypadku dobór ekspertów był trafiony. Bliskość staje się dla nich naturalna, rodzi się zaufanie i czułość. Niestety los bywa przewrotny i jeszcze przed powrotem do Polski okazuje się, że nad wspólną przyszłość małżeństwa zupełnie niespodziewanie zawisły ciemne chmury. Natalii i Jackowi uśmiechy nie schodzą z twarzy podczas pierwszego wspólnego poranka, młodzi małżonkowie wyglądają na wyjątkowo szczęśliwych. Perspektywa zagranicznej podróży nie jest dla nich stresująca, bo oboje są pasjonatami podróżowania. To z pewnością ich łączy. Co jednak dzieli?

/ Polska / program
19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 6/10 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Jacek przygotowuje się do przeprowadzki. Zamierza wprowadzić do ich wspólnego domu dobry nastrój i entuzjazm, który wiezie ze sobą do Wejherowa. Natalię niestety paraliżuje niepokój. Samodzielna, samowystarczalna i niezależna dotąd kobieta wie, że całe jej życie zmieniło się już w dniu ślubu, a wspólne zamieszkanie z mężem jest kolejnym krokiem, który wprowadza do jej misternie uporządkowanego świata drugiego człowieka. Nawet jeśli ten człowiek jest jej mężem, to i tak niesie ze sobą własne przyzwyczajenia, rytuały, pomysły, własną wizję ich wspólnej codzienności. Ta wizja nie musi być zgodna z tym, co planuje Natalia. Ogromny niepokój przytłacza młodą mężatkę, która stara się jeszcze zachować pozory pewności siebie. Czy to możliwe, by punktem zapalnym stały się rzeczy takie jak pora jedzenia kolacji, wspólny obiad lub obiadu brak? A jeśli tak, to jak Natalia i Jacek zamierzają pogodzić dwie sprzeczne wizje dotyczące spraw poważniejszych, np. spędzania wspólnych małżeńskich nocy? Już podczas podroży poślubnej Magda i Krystian zrozumieli, dwie bardzo istotne rzeczy. Pierwsza to taka, że oboje nie mogą już doczekać się wspólnej codzienności i pragną jak najszybciej razem zamieszkać. Drugi wniosek nie napawał natomiast optymizmem: okazało się, że nowożeńcom wyjątkowo trudno będzie zdecydować gdzie wspólnie zamieszkają, ponieważ codzienne życie mocno łączy Magdę z Warszawą, a Krystiana z Poznaniem. Wspólnie rozważają wiele możliwości rozwiązania patowej sytuacji. Ostatecznie – ku wielkiej radości stęsknionego Krystiana – Magda podejmuje zdecydowane kroki. Młodzi małżonkowie zrobią wszystko, by spędzić ze sobą każdą chwilę, bo doskonale zrozumieli istotę eksperymentu, w którym wzięli udział. Chcą się poznać i zrozumieć, chcą zbliżyć się do siebie, zbudować wzajemne zaufanie i stworzyć wspólną codzienność. Nowożeńcy na początku swej wspólnej drogi chcą też zbudować bliskość i intymność, a do tego potrzebują czasu spędzonego tylko we dwoje. Niestety bywa i tak, że nawet najlepsze intencje dwójki ludzi rozbijają się niespodziewanie o prozę życia. Czy Magda zaakceptuje bliskich Krystiana, którzy będą uczestniczyć w codziennym życiu młodego małżeństwa? Między Ewą i Darkiem trwa swego rodzaju nawałnica emocji. Po ostatnim ataku paniki Ewy, który został wspaniale okiełznany przez jej męża, nastał czas gdy nowożeńcy znów chcą razem pracować nad poczuciem bliskości. Wciąż sprzyja też temu wspaniała atmosfera romantycznej Pragi. Po powrocie do Polski okazuje się, że Ewa i Darek bardziej potrzebują pomocy ekspertów. Terapia małżeńska ma pomóc im zrozumieć swoje oczekiwania, ukoić skołatane nerwy Ewy, wyjaśnić Darkowi niepokoje żony i dać im nową siłę do walki o małżeństwo. Oboje małżonkowie chcą po raz kolejny zaufać wiedzy ekspertów i poddać się terapii, to rokuje dobrze. Czy jednak Ewie uda się przezwyciężyć swoje przerażenie i irytację? Na jak długo wystarczy Darkowi cierpliwości i determinacji w walce o Ewę? Bardzo możliwe, że wspólne mieszkanie okaże się dla tego małżeństwa ogromnym testem, którego Ewa i Darek bardzo się boją.

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 14 czerwca 2020 (Niedziela)
13:40 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 5/10 Logo TVN 7
Polska / program
14:45 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 6/10 Logo TVN 7
Polska / program
Program TV na 19 czerwca 2020 (Piątek)
06:50 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 6, odc. 17 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Presja zbliżającej się decyzji sprawia, że nasilają się spięcia, a uczucia wydają się niestałe. Jedno z małżeństw zupełnie się rozsypuje. Czy pomogą mu rady przyjaciół i rodziny?

/ 2017
18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 7/10 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ostatnie wydarzenia w małżeństwie Ewy i Darka udowodniły, że nawet najpiękniejsze wesele nie gwarantuje niestety zupełnej zgodności małżonków. Wesele tej pary obfitowało we wzruszenia, czułe gesty i wzajemny zachwyt sobą nowożeńców. W podróży poślubnej okazało się jednak, że Darek potrafi przekuć swój wrodzony spokój w cierpliwość i wyrozumiałość, a Ewa nawet jeśli skora do histerii, to i tak chce zawalczyć o małżeństwo. Po terapii małżeńskiej z doktorem Piotrem Mosakiem, największym sukcesem byłoby wspólne zamieszkanie młodych małżonków. Jest nadzieja, że spokojna codzienność znów zbliży Ewę i Darka, a ogromne dziś obawy obojga prysną w konfrontacji z bliskością i intymnością pary. To małżeństwo ma wyjątkowe szczęście, bo mama Darka jest zachwycona synową od pierwszych chwil, a rodzina Ewy oszalała na punkcie Darka do tego stopnia, że nie wyobrażają już sobie rodzinnych uroczystości bez niego. Wsparcie bliskich, dobre rady doświadczonych rodziców i wyrozumiałość najbliższych mogą dać młodemu małżeństwo duże poczucie bezpieczeństwa, jeśli tylko Ewa i Darek zechcą z tego skorzystać. Wszystko wskazuje na to, że Magda i Krystian są ze sobą zwyczajnie szczęśliwi. Z radością spędzają wspólnie czas, przyglądają się sobie z zaciekawieniem, rozmawiają bez skrępowania, troszczą się o siebie i bardzo chcą w końcu uwić gdzieś swoje gniazdko. Paradoksalnie to wspólne pragnienie staje się powoli kością niezgody, a raz zasiany niepokój zaczyna systematycznie kiełkować w głowach nowożeńców. Może się wydawać, że każde z nich ma inny pomysł na wspólne mieszkanie. Dodatkowo, Magdę dręczy coś jeszcze. Czy to możliwe, że jest zazdrosna o męża? A może obawia się, że stabilność ich związku może być zagrożona i Krystian nie mówi jej całej prawdy? W takich sytuacjach nie warto zwlekać. By nie dopuścić do zaognienia konfliktu trzeba szybko poprosić o wsparcie, kogoś kto wie jak pomóc dogadać się w małżeństwie i zrozumieć potrzeby drugiej strony. Odkąd mąż zamieszkał u Natalii, jej życie nie zmieniło się znacznie, Jacek pozwala żonie na zupełną swobodę i stara się nie ingerować w jej przyzwyczajenia. Młoda kobieta nie chce rezygnować ze spotkań w gronie przyjaciół, zdecydowała też na takie spotkanie zaprosić Jacka, a on z entuzjazmem przyjął propozycję. Natalia nie jest już przecież singielką. Teraz jej przyjaciele powinni zaakceptować także jej męża. Czy Jacek odnajdzie się w nowym towarzystwie? Nowożeńcy od dnia ślubu dużo się śmieją. Oboje mają wyjątkowe poczucie humoru, które z pewnością nie raz pozwalało im wybrnąć z niezręcznych sytuacji. Czy jednak oboje pamiętają, że w małżeństwie nie da się zatuszować wszystkich problemów śmiejąc się z siebie lub do siebie wzajemnie? Dojrzałej rozmowy o planach i oczekiwaniach nie zastąpi przecież nawet najśmieszniejsza anegdota. Oby tylko wyciągnięte wnioski nie okazały się nieprzekraczalną przepaścią, ale skłoniły Natalię i Jacka do dalszej pracy nad związkiem i ich wspólną już przyszłością.

/ Polska / program
19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 8/10 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Po skutecznej terapii małżeńskiej Ewa i Darek zamieszkali razem. Euforia, którą wzbudził w nich dzień ślubu i wesela nie była fałszywa. Emocje z tamtego dnia wywarły na nowożeńcach tak ogromne wrażenie, że mimo kryzysom przez które przeszli, chcą zawalczyć o odbudowanie ciepłej atmosfery. Taka postawa sprzyja rozwojowi związku, nawet jeśli młodzi ciągle nie czują się pewnie w rolach żony i męża. W takich momentach bezcenna okazuje się pomocna dłoń rodziny i bliskich, którzy trzymają kciuki za ich związek. Ponadto, Ewa głęboko przeżyła terapię z psychologiem i wyciągnęła wnioski z rad doktora Piotra Mosaka. Dziś wie, że teraz to ona musi zawalczyć o Darka. Wraz z odebraniem kluczy do świeżo wynajętego w Warszawie mieszkania, Magda i Krystian rozpoczęli nowy etap związku. Nareszcie mieszkają sami, mogą swobodnie cieszyć się swoim towarzystwem, bez ograniczeń spędzać wspólny. Muszą też samodzielnie poradzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego… Czy jednak podział obowiązków okaże się satysfakcjonujący dla obojga? Wygląda na to, że Magda i Krystian dobrze wykorzystują wspólny czas. Udało im się zbudować bliskość, ale seksuolog Monika Staruch chciałaby sprawdzić jak radzą sobie z intymnością. Natalii i Jackowi udało się ostatnio zrobić duży postęp w ich małżeńskich relacjach. Poważna rozmowa sprawiła, że dziś oboje wiedzą czego mogą od siebie oczekiwać. Okazuje się nawet, że lubią spędzać razem czas i wolne chwile oboje chętnie wykorzystują na podróżowanie, nawet niedaleka wycieczka może nauczyć ich dużo o sobie wzajemnie. Szczególnie Jacek poczuł się na tyle pewnie, że chciałby, aby żona zobaczyła go w roli gospodarza, prawdziwego pana domu i głowy rodziny. Mąż zabiera Natalię w podróż do jego świata. To dla niej niepowtarzalna okazja, by poznać więcej zalet mężczyzny i lepiej zrozumieć jego wady. Czy jednak Natalia okaże się dostatecznie dobrym obserwatorem, otwartym na nowe doznania podróżnikiem i wdzięcznym gościem? Młode małżeństwo ma przed sobą podjęcie trudnej decyzji, ponieważ ciągle nie ustalili gdzie ostatecznie chcieliby razem zamieszkać. Czy będą potrafili znów pójść o krok dalej w swej relacji? A może zdecydują się poszukać pomocy u doświadczonego specjalisty, któremu ufają?

/ Polska / program
Program TV na 21 czerwca 2020 (Niedziela)
13:35 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 7/10 Logo TVN 7
Polska / program
14:35 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 8/10 Logo TVN 7
Polska / program
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
06:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 6, odc. 18 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Osiem tygodni temu trzy pary podjęły największe ryzyko w życiu i pobrały się jako obcy sobie ludzie. Przeżyły razem ten okres jako mąż i żona. Teraz przyszedł czas na ostateczną decyzję - pozostaną małżeństwem lub rozwiodą się.

/ 2017
Program TV na 26 czerwca 2020 (Piątek)
18:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 9/10 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Natalia i Jacek czuli, że ich związek zabrnął w ślepą uliczkę i chcąc z niej wyjść, muszą poradzić się eksperta. Pomoc psychologa okazała się bezcenna dla Jacka, który chyba po raz pierwszy zrozumiał jak bardzo zależy mu na małżeństwie. Chce, aby Natalia zobaczyła w nim mężczyznę, o którym marzyła. Dzięki pomocy psychologa, Jacek poczuł się na tyle pewny siebie, że zamierza egzekwować swoje mężowskie prawa. Każdego dnia zaskakuje żonę zdecydowanym działaniem, którego ona zawsze od niego oczekiwała. Jeśli Natalia potrafiła wykorzystać spotkanie z ekspertem tak samo dobrze jak Jacek, to może się okazać, że kolejne tygodnie, będą dla ich małżeństwa czasem prawdziwego rozkwitu. Na jak długo starczy Jackowi cierpliwości i determinacji? Małżeństwo Magdy i Krystiana przetrwało wszystkie dotychczasowe burze bez większych zniszczeń. Małżonkowie sprawiają wrażenie bardzo zaangażowanych w budowanie związku. Od początku jednak zmagają się też z jednym problemem- nie zadecydowali gdzie chcą zamieszkać wspólnie na stałe. Wynajęli w Warszawie mieszkanie, ale już po kilku dniach małżeńskiej sielanki, Krystian musiał wracać do Poznania, gdzie pracuje. Magda została w Warszawie. Jak poradzą sobie z życiem w związku na odległość? Rodzice Magdy mieli już okazję lepiej poznać zięcia, ale rodzice Krystiana ciągle jeszcze niewiele wiedzą o synowej. Magda musi postarać się to zmienić, zwłaszcza że Krystian bardzo liczy się z opinią swoich bliskich. Jest nadzieja, że Magdzie i Krystianowi znów uda się wypłynąć na spokojne wody, ale tym razem będzie to kosztowało ich więcej pracy niż wcześniej. Czy oboje są na to gotowi? Gdy Ewa i Darek zamieszkali w końcu razem, okazało się, że dręczące ich lęki były w dużej mierze jedynie wytworem wyobraźni. Wspólne codzienne życie sprawiło, że Ewa dużo lepiej zrozumiała męża. Wie już, że Darek jest nieśmiały i to ona przejmuje inicjatywę. Chce, by jej mąż miał szansę zachwycić się Wrocławiem, chce pokazać mu jak najwięcej swego życia. Po ostatnim spotkaniu z rodziną, gdy Darek po raz kolejny oczarował bliskich Ewy, teraz nadszedł czas na spotkanie z jej znajomymi. Czy w ich towarzystwie mężczyzna będzie czuł się tak samo swobodnie? Może się okazać, że właśnie teraz żona będzie dla niego najlepszym wsparciem. Młoda kobieta ma już dość duże doświadczenie w relacjach damsko-męskich, wie jak ważne są kontakty z rodziną partnera i postanowiła zadbać też o swoje relacje z mamą Darka. Teściowa może okazać się prawdziwą przyjaciółką lub najgorszym wrogiem dla kobiety, jak będzie w przypadku Ewy?

/ Polska / program
Reklama
19:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 10 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W tym odcinku pary podejmą decyzje czy zostaną razem, czy zdecydują się na rozwód.

/ Polska / program
Program TV na 28 czerwca 2020 (Niedziela)
13:10 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 9/10 Logo TVN 7
Polska / program
14:10 Ślub od pierwszego wejrzenia, odc. 10 Logo TVN 7
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ślub od pierwszego wejrzenia. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ślub od pierwszego wejrzenia w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ślub od pierwszego wejrzenia.

Poprzednie emisje Ślub od pierwszego wejrzenia


Emisja Ślub od pierwszego wejrzenia miała miejsce:

2020-05-26 13:15 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 7, odc. 18 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Ślub od pierwszego wejrzenia powraca w nowym sezonie. Troje ekspertów ma za zadanie połączyć ze sobą trzy pary, które nie poznają się aż do dnia ślubu.

/ 2017
2020-05-25 13:15 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 7, odc. 17 Logo Lifetime
2017
2020-05-24 14:35 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 13/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu. Nadszedł dzień finałów. Każdy z uczestników będzie musiał podjąć decyzję, czy chce zostać w małżeństwie, czy decyduje się wziąć rozwód. Agnieszka i Wojtek większość problemów rozwiązywali śmiechem. Agnieszka zdecydowała, że znajdzie pracę i przeprowadzi się do Krakowa, jednak wiele z tych decyzji podjęła samodzielnie. Wojtek mówił żonie, że cieszy go jej entuzjazm i szybka reakcja, ale czy tak jest naprawdę? Być może tempo Agnieszki jest dla niego jednak zbyt szybkie i dziś w dniu decyzji powie nie? U Asi i Adama sytuacja rozwijała się bardzo dynamicznie. Jednego dnia wszystko wskazywało na to, że ta para rozumie się i dogaduje coraz lepiej, kolejnego miała kryzys, aż była potrzebna kolejna interwencja eksperta! Czy małżonkowie wprowadzili rady Piotra w życie? Jakie skutki przyniosło zalecane randkowanie? Dadzą sobie szansę i powiedzą „tak”? Gdzie zastaniemy ich podczas powrotu? Razem czy osobno? Oliwia i Łukasz podczas ślubu i wesela wyglądali jak wyciągnięci z bajki, podczas podróży poślubnej już nie było tak kolorowo, Oliwia zaczęła znacząco dominować nad Łukaszem. W Polsce niektóre zachowania Łukasza zaniepokoiły ją do tego stopnia, że konieczna była interwencja eksperta. Podczas ich wizyty w Katowicach rodzina i przyjaciele Łukasza bardzo dali jej do zrozumienia, że chcą ją u siebie. Czy to nie przytłoczyło niezależnej do tej pory Oliwii? Czy bliski związek Łukasza z mamą i przyjaciółmi będzie miał wpływ na jej decyzję? Być może Łukasz nie wytrzyma dominacji żony i to on powie „nie”? Oliwia też nie chce opuszczać Gdańska, czy Łukasz jest gotowy na ewentualną przeprowadzkę? Czy mama pozwoli mu wyjechać? Może pojedzie za nim? Dużo pytań, mało odpowiedzi, gdzie zastaniemy małżonków po miesiącu od eksperymentu? Razem, czy osobno?

/ Polska / program
2020-05-22 20:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 13/14 Logo TVN 7
Polska / program
2020-05-17 14:45 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 12/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu. Agnieszka ostatnio działa bardzo porywczo, załatwia dużo rzeczy za plecami Wojtka. Zrobiła mu kilka niespodzianek, zabrała na poranny trening u siebie w Łodzi, przyjechała do niego w konspiracji z Oskarem i nie powiedziała, ze już szuka pracy w Krakowie! Czy to szybkie tempo żony, nie przytłoczy Wojtka? Czy planowanie całego życia po 3 tygodniach znajomości przez Agnieszkę nie sprawi, że Wojtek wycofa się i ucieknie? Jak młodzi spędzą ostatnie dni przed dniem decyzji? Razem czy osobno? Odpowiedź nie jest prosta, ponieważ, jak się okaże, poróżni ich na pozór mało znaczący detal. Oliwia wyjeżdża z Katowic po bardzo intensywnym tygodniu. Czas mija, a młode małżeństwo nadal żyje chwilą. Czy to ich nie zgubi? Być może to gra na czas jednego z małżonków, żeby dotrwać do dnia decyzji i powiedzieć „nie”? Oliwia nie odpuszczała mężowi, on wydawał się być momentami przytłoczony dominacją żony. Na przyjęciu ze znajomymi Łukasz symbolicznie oświadczył się Oliwii balonem w kształcie pierścionka zaręczynowego. To deklaracja, czy tylko część zabawy? Czy przed dniem decyzji uda im się poważnie porozmawiać i ustalić, co dalej? Relację Asi i Adama jest bardzo trudno nazwać. Dobrze czują się w swoim towarzystwie, chętnie się spotykają, ale nadal szczerze ze sobą nie porozmawiali. Obydwoje maja ogromne wsparcie, Adam wśród rodziny, Asia u przyjaciół i też siostry Adama, która jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i spróbuje scalić ich związek. Czy jej się uda? Czy Asia i Adam porozmawiają ze sobą szczerze? Czy ona usunie bariery, które postawiła , a on okaże jej bliskość?

/ Polska / program
2020-05-15 20:30 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 12/14 Logo TVN 7
Polska / program
2020-05-10 15:20 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 11/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu.

/ Polska / program
2020-05-08 20:30 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 11/13 Logo TVN 7
Polska / program
2020-05-03 15:10 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 10/13 Logo TVN 7
Polska / program
2020-05-01 20:30 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 10/13 Logo TVN 7
Polska / program
2020-04-26 14:20 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 9/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu. Agnieszka i Wojtek już w podróży poślubnej pokazali, że obydwoje mają trudne charaktery. Do tej pory lekkie starcia od razu udało im się wyjaśnić i rozwiązać, w Polsce jeszcze nie mieli czasu na sprzeczki. Agnieszka po przyjeździe do Wojtka od razu została wrzucona na głęboką wodę, musiała przygotować obiad dla teściowej. Poradziła sobie świetnie. Równie dobrze dogaduje się z mamą Wojtka. Teraz ich życie trochę zwolni. Jak sobie z tym poradzą? Proza życia ich brutalnie dopadnie i sprowokuje konflikty, czy bardziej scementuje ich związek? Będą mieli w końcu okazje do sprawdzenia swoich codziennych nawyków, to nie będzie łatwe, szczególnie dla Wojtka, który już przyzwyczaił się do życia singla. Jak sobie poradzą? Wojtek przywyknie do tego, że mieszka z nim żona? Oliwia i Łukasz mają za sobą pierwsze poważne rozmowy i pierwsze próby ustalenia stałego miejsca zamieszkania. Niestety bez konsensusu. Pojawił się też problem – Oliwia nie rozumie niektórych zachowań Łukasza, boi się ich, nie wie jak reagować. Konieczna jest wizyta eksperta. Czy po rozmowie z psychologiem młodzi poważniej podejdą do swojego związku? Będą ze sobą szczerzy? Łukasz otworzy się przed Oliwią, czy dalej będzie tak skryty jak do tej pory, co tylko pogłębi konflikt? Asia i Adam kończą podróż w niezbyt dobrych nastrojach. Po powrocie do Polski to Asia pierwsza przyjeżdża do Adama. Czy uda mu się dotrzeć do Joanny? Czy żona mu i w końcu zaufa i się przed nim otworzy? Czy wsparcie rodziny Adama pomoże jej pokonać bariery, które wytworzyła podczas podróży poślubnej?

/ Polska / program
2020-04-24 20:30 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 9/13 Logo TVN 7
Polska / program
2020-04-20 06:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 7, odc. 18 Logo Lifetime
2017
2020-04-19 15:55 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 8/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu. Małżonkowie wracają ze swoich podróży poślubnych. Życie codzienne nie jest sielanką i uczestnicy eksperymentu boleśnie tego doświadczą. Pojawią się też łzy i dużo wątpliwości… Agnieszka i Wojtek podczas wyjazdu cały czas żartowali, ale mieli też okazję, by sprawdzić się w stresowej sytuacji. To co dla Wojtka było problemem dla Agi okazało się błahostką. Czy tak samo będzie w życiu codziennym? Jak poradzą sobie z powrotem do rzeczywistości? Ich trudne charaktery będą się ścierać, czy dojdą do kompromisu? Przed Agnieszką też duże wyzwanie, które bardzo ją zestresuje. Asia i Adam zaczęli rozmawiać o przyszłości, podczas podróży poślubnej, do tej pory dobrze czują się w swoim towarzystwie, jednak ciągle mimo starań Adama, Asia buduje miedzy nimi granicę. Czy uda mu się pokonać stawiane przez żonę przeszkody, podczas ostatnich chwil na Majorce i zbliżą się do siebie? Oliwia coraz bardziej dogryza Łukaszowi, żartuje coraz odważniej, testuje jego wytrzymałość. On się temu poddaje, to może być zła wróżba dla ich związku, ponieważ z tego co mówili jej bliscy, mężczyzna powinien o nią zabiegać, być silny, dominować, a Łukasz w podróży poślubnej taki nie był. Teraz wrócili do Polski, rozjechali się, każdy do swojego domu. Kiedy się spotkają? U kogo? Oliwia odpuści Łukaszowi, czy dalej będzie z niego żartować? On przejmie dominację, czy dalej będzie poddawał się Oliwii? Wszystkie pary poradzą sobie ze zderzeniem z rzeczywistością, czy będzie konieczna interwencja ekspertów?

/ Polska / program
2020-04-18 07:45 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 7, odc. 18 Logo Lifetime
2017
2020-04-17 21:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 8/13 Logo TVN 7
Polska / program
2020-04-17 06:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 7, odc. 17 Logo Lifetime
2017
2020-04-12 15:50 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 7/13 Logo TVN 7
Polska / program
2020-04-11 07:45 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 7, odc. 17 Logo Lifetime
2017
2020-04-10 21:00 Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 4, odc. 7/13 Logo TVN 7
Polska / program

Ślub od pierwszego wejrzenia gdzie obejrzeć?


Ślub od pierwszego wejrzenia można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Lifetime, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry