Reklama

36,6 godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć, opisy odcinków, streszczenia

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja 36,6 będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-02-23

18:00 36,6, sez. 5, odc. 1/12 Logo TVN
program

2019-02-27

00:05 36,6, sez. 5, odc. 1/12 Logo TVN
program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla 36,6. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku 36,6 w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji 36,6.
W zestawieniu planu emisji można znaleźć opisy odcinków 36,6. W opisach odcinków mogą znaleźc się informacje na temat tego co się wydarzy lub się wydarzyło. Jeśli w ramówce zaplanowane są odcinki premierowe umieszczone na stronie opisy pozwolą znaleźć odpowiedź na pytanie 36,6, co się wydarzy w następny odcinku?. Streszczenia odcinków pozwalają na poznanie tego co się wydarzyło oraz wydarzy.

Emisje archiwalne 36,6

Emisja 36,6 miała miejsce:

2018-11-28, 00:05 36,6, sez. 4, odc. 12 Logo TVN
Polska / program
Reklama
2018-11-24, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 12 Logo TVN
Zła postawa podczas siedzenia, urazy, kontuzje sportowe - to nie jedyne powody bólu barku. Często jego przyczyną jest poważna choroba zwyrodnieniowa, która może skończyć się wymianą chorego stawu na implant. Taki właśnie problem miał 27-letni Marcin, który musiał porzucić grę na fortepianie i organach. Zespół chirurgów ze szpitala uniwersyteckiego w Krakowie zdecydował się przeprowadzić u niego pionierską operację oszczędzającą kość. Był to drugi tego typu zabieg w Europie. Która z nas nie marzy o zdrowych, pięknych i lśniących włosach? W jaki sposób suszyć, prostować, kręcić loki czy farbować włosy, żeby sobie nie zaszkodzić? Widzowie dowiedzą się tego ze szkolenia, które przygotowali zawodowi fryzjerzy: Andrzej Wierzbicki i Tomek Schmidt! To nie wszystko! Z pomocą przyjdzie trycholog, czyli osoba, która zajmuje się zdrowiem włosów i skóry głowy. Podpowie ile prawdy kryje się w stwierdzeniu, że analizując włos można wyczytać ukryte choroby. W programie również o suplementach na zdrowe włosy. Skrzyp, biotyna, cynk, a może krzem? Co należy wybrać? Badanie jelita cienkiego bywa problematyczne. Na szczęście naukowcy znaleźli rozwiązanie. Skonstruowali kapsułkę wypełnioną elektroniką, która dotrze do najtrudniej dostępnych miejsc naszego organizmu i wykryje każde zagrożenie. Co zarejestrowała kamera pacjenta, któremu towarzyszyliśmy podczas badania? Jaki wpływ na nasze zdrowie może mieć nadmiar zjadanej soli? Żeby się tego dowiedzieć, w programie „36,6 °C” przeprowadzono eksperyment! Według specjalistów powinno się jeść 4-5 gramów soli dziennie, czyli półtora kilograma w ciągu roku. Tymczasem badania pokazują, że przekraczamy te normy czterokrotnie. Jak się okazało, rekordzista wśród uczestników testu pochłania aż 11 kilogramów soli rocznie. Jak gotować, żeby ograniczyć jej użycie? Co o wynikach jego badań powiedzą lekarze?
Polska / program
2018-11-21, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 11/12 Logo TVN
4 lata temu u Adrianny Biedrzyńskiej wykryto guza mózgu. Lekarze początkowo nie dawali jej szans na przeżycie, jednak guz został usunięty i to bez otwierania czaszki. Brzmi nieprawdopodobnie? Wybitny neurochirurg prof. Mirosław Ząbek, wykonał już ponad 6300 takich operacji. Gamma Knife, czyli „laserowy nóż” za pomocą 192 wiązek i precyzji do 0,02 milimetra dociera do bardzo trudno dostępnych guzów. Jak wygląda taka operacja? Zobaczcie już w sobotę o 18:00! Tej choroby nie da się wyleczyć. Cierpiało na nią m.in. dwóch prezydentów Stanów Zjednoczonych J.F. Kennedy i D.D. Eisenhower. Choruje na nią też syn George’a Busha – Marvin. Nieswoiste zapalne choroby jelit…to grupa różnych chorób autoimmunologicznych. Naukowcom nie udało się ustalić co je wywołuje. 5 lat temu zdiagnozowano je także u Agaty Młynarskiej. O tym jak trudno żyć z tą chorobą i jak trzeba pod nią podporządkować swoje dotychczasowe życie opowie już w najbliższym programie 36,6°C. Aż co drugi mężczyzna po 50 roku życia ma problem z rozrostem prostaty. To druga najpoważniejsza choroba tego narządu po raku... Szybkie rozpoczęcie leczenia zwiększa szanse na zwalczenie tej dolegliwości. Jakie są najnowsze możliwości leczenia tej choroby dowiecie się oglądając sobotni odcinek programu. Duży biust budzi podziw wśród płci przeciwnej, bywa obiektem zazdrości, szczególnie tych kobiet, dla których natura nie była aż tak łaskawa. Imponująca wielkość piersi jest jednak nie tylko darem, ale może być też przekleństwem. Duże i ciężkie piersi są na tyle dużym obciążeniem dla naszego kręgosłupa, że wskazana jest operacja ich zmniejszenia. Jak wygląda i jakich efektów można się po niej spodziewać? Zobaczcie już w najbliższą sobotę 17 listopada o 18:00!
Polska / program
2018-11-17, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 11/12 Logo TVN
Polska / program
2018-11-14, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 10/12 Logo TVN
Jak w 20 minut uchronić się przed rakiem jelita grubego? Wystarczy raz na 10 lat wykonać kolonoskopię. Każdy z nas ma ponad 7 metrów jelit. W trakcie kolonoskopii bada się tylko jego metrowy odcinek - i to wystarczy, żeby lekarz mógł wykryć nawet najmniejsze zagrożenie. Mimo darmowych programów przesiewowych, wiele osób omija temat kolonoskopii szerokim łukiem. Eksperci, których zaprosiliśmy, wytłumaczą wam, dlaczego nie ma sensu bać się badania. W tym odcinku porozmawiamy również o endometriozie - podstępnej i bolesnej chorobie, która atakuje kobiety. Lekarze uważają, że może na nią cierpieć już co 5 kobieta... Skąd się bierze ta choroba? Endometrium to tkanka wyściełająca jamę macicy, która co miesiąc, w czasie cyklu miesiączkowego, narasta i złuszcza się. U niektórych kobiet komórki tej tkanki rozwijają się także poza macicą, tworząc tam narośle i guzy, które powodują krwawienia i stany zapalne sąsiednich narządów. Do czego prowadzi nieleczona, albo źle leczona endometrioza? O tym Ewa porozmawia z dr Mikołajem Karnowskim, ginekologiem, specjalistą w leczeniu endometriozy. Piętnastoletni kolarz Patryk pół roku temu przeżył wypadek samochodowy. Ledwo uszedł z życiem. Tuż po wypadku przeszedł operację i stracił kilkadziesiąt procent kości czaszki. Za pomocą nowoczesnych metod obrazowania i wydruku 3D lekarzom udało się stworzyć spersonalizowany akrylowy implant brakującej kości. Co ważne, implant powstał w 15 minut, w trakcie operacji, kiedy Patryk leżał pod narkozą. Jak chłopiec czuje się dziś, kilka tygodni po tym zabiegu? Operacje bariatryczne, czyli zmniejszające objętość żołądka, pozwalają schudnąć chorym na otyłość, ale przede wszystkim ratują życie. Natalia waży 190 kilogramów, poddała się operacji, w wyniku której jej żołądek z olbrzymiego balona zaczął przypominać wąski rękaw. Operacja była możliwa dzięki nowoczesnym narzędziom i sprawnym rękom chirurga. W programie oprócz lekarzy bariatrów, będą też ci, którzy schudli już po kilkadziesiąt kilogramów i przeszli prawdziwą metamorfozę.
Polska / program
2018-11-10, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 10/12 Logo TVN
Jak w 20 minut uchronić się przed rakiem jelita grubego? Wystarczy raz na 10 lat wykonać kolonoskopię. Każdy z nas ma ponad 7 metrów jelit. W trakcie kolonoskopii bada się tylko jego metrowy odcinek - i to wystarczy, żeby lekarz mógł wykryć nawet najmniejsze zagrożenie. Mimo darmowych programów przesiewowych, wiele osób omija temat kolonoskopii szerokim łukiem. Eksperci, których zaprosiliśmy, wytłumaczą wam, dlaczego nie ma sensu bać się badania. W tym odcinku porozmawiamy również o endometriozie - podstępnej i bolesnej chorobie, która atakuje kobiety. Lekarze uważają, że może na nią cierpieć już co 5 kobieta... Skąd się bierze ta choroba? Endometrium to tkanka wyściełająca jamę macicy, która co miesiąc, w czasie cyklu miesiączkowego, narasta i złuszcza się. U niektórych kobiet komórki tej tkanki rozwijają się także poza macicą, tworząc tam narośle i guzy, które powodują krwawienia i stany zapalne sąsiednich narządów. Do czego prowadzi nieleczona, albo źle leczona endometrioza? O tym Ewa porozmawia z dr Mikołajem Karmowskim, ginekologiem, specjalistą w leczeniu endometriozy. Piętnastoletni kolarz Patryk pół roku temu przeżył wypadek samochodowy. Ledwo uszedł z życiem. Tuż po wypadku przeszedł operację i stracił kilkadziesiąt procent kości czaszki. Za pomocą nowoczesnych metod obrazowania i wydruku 3D lekarzom udało się stworzyć spersonalizowany akrylowy implant brakującej kości. Co ważne, implant powstał w 15 minut, w trakcie operacji, kiedy Patryk leżał pod narkozą. Jak chłopiec czuje się dziś, kilka tygodni po tym zabiegu? Operacje bariatryczne, czyli zmniejszające objętość żołądka, pozwalają schudnąć chorym na otyłość, ale przede wszystkim ratują życie. Natalia waży 190 kilogramów, poddała się operacji, w wyniku której jej żołądek z olbrzymiego balona zaczął przypominać wąski rękaw. Operacja była możliwa dzięki nowoczesnym narzędziom i sprawnym rękom chirurga. W programie oprócz lekarzy bariatrów, będą też ci, którzy schudli już po kilkadziesiąt kilogramów i przeszli prawdziwą metamorfozę.
Polska / program
2018-11-07, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 9/12 Logo TVN
Polska / program
2018-11-03, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 9/12 Logo TVN
Polska / program
2018-10-31, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 8/12 Logo TVN
Polska / program
2018-10-27, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 8/12 Logo TVN
Polska / program
2018-10-24, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 7/12 Logo TVN
Aż trudno w to uwierzyć, ale ta choroba cywilizacyjna dotyka co drugiego z nas, powodując często ból i a przynajmniej poważny dyskomfort. Hemoroidy, bo o nich będziemy mówić już w najbliższą sobotę, są często łatwe do wyleczenia, pod jednym warunkiem - szybkiej diagnozy. Jak walczyć z chorobą hemoroidalną i jak jej uniknąć dowiecie się już w najbliższą sobotę! Na całym świecie żyje, aż 170 mln ludzi, którzy mieli kontakt z wirusowym zapaleniem wątroby typu C. W Polsce mamy ok. 150 tysięcy zakażonych, ale tylko ok. 30 tys. z nich zdaje sobie z tego sprawę! Zastanawiasz się, czy Ty masz się czego obawiać? Dowiedz się jak można się zakazić wirusem HCV i kto bezzwłocznie powinien wykonać kontrolne badania na obecność wirusa? Oglądaj 36,6! Ból porównywalny do rany postrzałowej, albo do porodu tak objawia się atak kolki nerkowej, spowodowanej kamieniami tworzącymi się w naszym układzie moczowym. Jak się przed tym bólem uchronić i jakie są najbardziej nowoczesne metody usuwania kamieni, opowiemy już w najbliższym programie! Nigel Ackland stracił prawą rękę w wypadku w hucie. Dziś dzięki najnowszej, wręcz kosmicznej technologii, może wciąż gotować, ubierać się, a nawet zawiązać sznurówki w bucie. Umożliwia mu to bioniczna ręka, która jest jedną z najbardziej nowoczesnych urządzeń tego tupu na świecie! Jak działa i jak na jej tle wypada ręka wykonana u nas, w Poznaniu?
Polska / program
2018-10-20, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 7/12 Logo TVN
Polska / program
2018-10-17, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 6/12 Logo TVN
Polska / program
Reklama
2018-10-13, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 6/12 Logo TVN
Polska / program
2018-10-10, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 5/12 Logo TVN
Reumatoidalne zapalenie stawów kojarzy się z osobami starszymi, a dotyka również bardzo młodych ludzi. Nie zdiagnozowane odpowiednio szybko może doprowadzić nawet do kalectwa. W programie 36,6 zostaną zaprezentowane zarówno konwencjonalne, jak i te nie konwencjonalne metody leczenia RZS. A o tym, czy jest nadzieja, aby już niebawem na rynku pojawiła się szczepionka na tą chorobę, opowie prof. Ranjeny Thomas z Australii, która od 20 lat pracuje nad jej stworzeniem! Często traktujemy ją jak silniejsze przeziębienie, tymczasem jest jednym z najgroźniejszych wirusów na ziemi, który według WHO zabija rocznie ponad 40.000 osób. Mowa o grypie. Co ją odróżnia od zwykłego przeziębiania i jak skutecznie powinniśmy ją leczyć, aby zminimalizować ryzyko komplikacji? Na te i inne pytania odpowie Ewa Drzyzga wraz prof. Krzysztofem Łabuzkiem i prof. Adamem Antczakiem! Jeżeli jesteście ciekawi czy istnieje na świecie lek, który zwalcza grypę w zaledwie 24 godziny? Oglądajcie nas już w najbliższą sobotę o 18:00! Na temat wybielania zębów krąży wiele mitów, Ewa Drzyzga wraz z ekspertami sprawdzi, które sposoby wybielania są bezpieczne dla zębów i dziąseł. Czy można profesjonalnie wybielić zęby w domu? Jakich rezultatów możemy się spodziewać? Zobaczcie już w najbliższym programie 36,6! Rak jelita jest jednym z najbardziej podstępnych nowotworów. Rozwija się przez wiele lat, nie dając żadnych symptomów, dlatego bardzo często wykrywany jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Chemia w aerozolu oraz nowoczesne leki biologiczne, o których powiemy w programie, dają nadzieję, że już niebawem rak jelita grubego stanie się chorobą przewlekłą. Jak to możliwe?
Polska / program
2018-10-06, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 5/12 Logo TVN
Polska / program
2018-10-03, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 4/12 Logo TVN
Polska / program
2018-09-29, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 4/12 Logo TVN
Polska / program
2018-09-26, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 3/12 Logo TVN
Polska / program
2018-09-22, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 3/12 Logo TVN
Polska / program
2018-09-19, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 2/12 Logo TVN
Menopauza to ciężki czas dla każdej kobiety. Uderzenia gorąca, poty, drżenie rąk, wahania nastroju, czy nerwowość, z takimi objawami musi zmierzyć się większość z Pań. Z pomocą przychodzi im hormonalna terapia zastępcza. Czy jest skuteczna, jak działa i czy powinniśmy się jej bać, sprawdziła Jola, której 3 miesiące towarzyszyliśmy z kamerą w trakcie trwania terapii. Jaki był rezultat? Zobaczcie już w najbliższą sobotę! Jeżeli na co dzień starasz się zdrowo odżywiać, to na pewno hasło: "Superfood" jest Ci dobrze znane. A jeżeli nie, już w sobotę dowiesz się, które produkty spożywcze są uznawane za "superjedzenie" i czy słusznie? Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek sprawdzą, jaką superżywność warto włączyć do zdrowej diety, a jaką niekoniecznie. 2000 dzieci rocznie rodzi się z problemami, których można uniknąć dzięki dobrze przeprowadzonym badaniom prenatalnym. Najczęstszymi wadami z jakim rodzą się dzieci są wady serca. To około dwudziestu przypadków na tysiąc ciąż. Wady serca u nienarodzonych dzieci potrafią wykryć wyjątkowi specjaliści. W Polsce jest ich mniej niż stu. Większość z nich wyszkoliła prof. Maria Respondek-Liberska. Pani Profesor opowie jak ważna jest diagnostyka prenatalna i które z przyszłych mam powinny wykonać dodatkowe badania. Kto z nas nie marzy o pięknym, zdrowym uśmiechu? Wykorzystując zaawansowaną technologię cyfrową 3D, jesteśmy w stanie, w ciągu zaledwie godziny spełnić to marzenie. W naszym sobotnim programie pokażemy, niezwykle nowoczesną technologię stomatologiczną. Dzięki niej, pacjenci ze złamanym zębem lub innymi ubytkami, mogą w trakcie jednej wizyty całkowicie zmienić swój wygląd.
Polska / program
2018-09-15, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 2/12 Logo TVN
Polska / program
2018-09-12, 01:05 36,6, sez. 4, odc. 1/12 Logo TVN
Każdego dnia z jego powodu umiera w naszym kraju aż 33 osoby, ale wcale nie musi tak być… Rak jelita grubego, bo o nim mowa, uważany jest za jeden z bardziej podstępnych nowotworów, ponieważ rozwija się najczęściej zupełnie bezobjawowo. Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek postanowili wypowiedzieć mu wojnę i pokazać, jak za pomocą kolonoskopii można wykryć nowotwór na bardzo wczesnym etapie. W programie pokażemy również najnowsze możliwości leczenia, zarówno te farmakologiczne i operacyjne. Jak w szybki i mało inwazyjny sposób można pozbyć się wcześnie wykrytego nowotworu jelita grubego? Zobaczcie już w najbliższą sobotę! Kinetoza brzmi zagadkowo i jak się okazuje wcale nie jest przyjemna, bo potrafi zepsuć nawet najcudowniejszą wycieczkę. Choroba lokomocyjna - bo tak się ją potocznie nazywa - to mdłości, wymioty, zawroty głowy i inne znane wszystkim „sensacje” uprzykrzające podróżowanie. Postanowiliśmy sprawdzić, który ze sposobów walki z chorobą lokomocyjną, również tych nietypowych, działa najskuteczniej. Daj się zaskoczyć wynikowi naszego testu! Na świecie żyje ponad 650 gatunków pijawek. Tylko jedna z nich ma zastosowanie w medycynie Hirudo medicinalis - stąd nazwa hirudoterapia. Terapia ta jest znana od wieków, leczono nimi między innymi bóle zębów i głowy. Czy pijawki istotnie działają, a jeśli tak to na co i czy są bezpieczne? Czy mogą pomóc także Tobie? Sprawdź to w sobotę o 18:00! Na nadciśnienie tętnicze choruje około 10 mln Polaków. Dla prawie 40 tysięcy z nich, w ciągu roku, choroba ta niestety zakończy się śmiercią. Na czym dokładnie polega i jak się przed nim ustrzec dowiecie się oglądając 36,6°C.
Polska / program
2018-09-08, 18:00 36,6, sez. 4, odc. 1/12 Logo TVN
Polska / program
2018-07-29, 12:30 36,6, sez. 3, odc. 10/12 Logo TVN
Polska / program
2018-07-22, 12:40 36,6, sez. 3, odc. 9/12 Logo TVN
Polska / program
2018-07-15, 12:30 36,6, sez. 3, odc. 8/12 Logo TVN
Polska / program
2018-07-08, 12:40 36,6, sez. 3, odc. 7/12 Logo TVN
Polska / program
Reklama
2018-07-01, 12:30 36,6, sez. 3, odc. 6/12 Logo TVN
Polska / program
2018-06-24, 12:30 36,6, sez. 3, odc. 5/12 Logo TVN
Polska / program
2018-06-17, 12:30 36,6, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN
Polska / program
2018-06-10, 12:30 36,6, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN
Polska / program
2018-06-03, 12:40 36,6, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN
Polska / program
2018-05-27, 12:40 36,6, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN
Polska / program
2018-05-16, 00:10 36,6, sez. 3, odc. 12 Logo TVN
Polska / program
2018-05-13, 14:45 36,6, sez. 3, odc. 12 Logo TVN
Polska / program
2018-05-12, 18:00 36,6, sez. 3, odc. 12 Logo TVN
Polska / program
2018-05-09, 00:10 36,6, sez. 3, odc. 11/12 Logo TVN
Polska / program
2018-05-06, 14:40 36,6, sez. 3, odc. 11/12 Logo TVN
Polska / program
2018-05-05, 18:00 36,6, sez. 3, odc. 11/12 Logo TVN
Polska / program
2018-05-02, 00:10 36,6, sez. 3, odc. 10/12 Logo TVN
Polska / program
2018-04-28, 18:00 36,6, sez. 3, odc. 10/12 Logo TVN
Polska / program
2018-04-25, 00:10 36,6, sez. 3, odc. 9/12 Logo TVN
Polska / program
2018-04-21, 18:00 36,6, sez. 3, odc. 9/12 Logo TVN
Polska / program
2018-04-18, 00:10 36,6, sez. 3, odc. 8/12 Logo TVN
Polska / program
2018-04-14, 18:00 36,6, sez. 3, odc. 8/12 Logo TVN
Polska / program
2018-04-11, 00:10 36,6, sez. 3, odc. 7/12 Logo TVN
program
2018-04-07, 18:00 36,6, sez. 3, odc. 7/12 Logo TVN
program

Emisja w stacjach

36,6 można obejrzeć w:

Emisje w: TVN

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info